“من در عشق با یک پاتولوژیک دروغگو”

چگونه به خوبی می تواند ما واقعا همیشه می دانم که مردم ما در تاریخ قبل از آن خیلی دیر است ؟ استفانی چوب ارائه می دهد برخی از مشاوره در مورد چگونه برای شناسایی یک خزش قبل از اینکه شما در بیش از حد عمیق است.

من با عجله و خیلی سریع به ارتباط من با “جو” که به من افتاد خودم. از آن زمان نزدیک به دو سال هر چند به ببینید که چقدر از آسیب من انجام خواهم برای خودم چون من عجله.

من جو بر روی یک سایت دوستیابی آنلاین است. او به من گفت که او یک معمار بازنشسته در حال حاضر یک کشاورز و اموال سرمایه گذار. او آرام و مهربان به نظر می رسید پر از عشق برای من. روز به زودی پس از ملاقات ما که او کشیده مسواک را از جیب خود و گفت که او می خواهم آن را ترک در جای من من تقریبا غش با لذت.

مانند آنچه می بینید ؟ ثبت نام به ما bodyandsoul.com.au عضویت در خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

من در خود ذخیره اسلحه و زل می زد به چشم و گوش خود را همانند داستان ها و حتی بزرگتر در نظر دارد. او به من گفت که خرید یک کشور جدید خانه و مزرعه و گفت: او تصویر من در آنجا با او. من روز-رویای ما در مورد آینده کشور و زندگی با هم. من اعتقاد خود را بهانه که چرا او ایستاده بود و من تا به طور مداوم حتی به عنوان اضطراب من شد فلج کننده. من ذهن من.

آمدن به تحقق

هنگامی که من در نهایت آن را در بر داشت دوباره من ریخته او. همانطور که من شروع به بازسازی من در هم شکسته خود من سوار بر یک بررسی که جو واقعا بود. من کشف او کوچک توخالی مرد یک پاتولوژیک دروغگو یک fantasist. بسیار کمی از آنچه که او به من گفته بود درست بود. من افتاده بود برای یک درجه خزش.

در این قفل به پایین اجتماعی منزوی بار ما آهسته در راه های بسیاری: ما پخته خود ما نان و گرفته بافندگی و یا آبرنگ نقاشی, ما عبادت و انجام یوگا از طریق زوم ما خواندن کتاب و تمیز کردن چای-حوله زیر شلواری.

اما این لاک پشت ها-مانند بار ارائه یک فرصت برای کاهش ورود ما به روابط بیش از حد. در دراز مدت انجام می دهند بنابراین ممکن است ما را نجات دهد یک کل بسیاری از درد و غم و اندوه. به عنوان باهوش من مادر تعمیدی می گوید: “بهتر است خودتان از دست دادن خود را در رابطه با کسی که شما را تبدیل به یک کابوس”.

بدن ما این است که خیانت به ما

هنگامی که ما در عشق سقوط و یا فکر می کنم ما در حال سقوط در عشق بدن ما این است که خیانت به ما. عشق است که در واقع یک علمی و فرایند فیزیولوژیک: سیستم پاداش ساختار مغز ما هستند در چنگال پمپاژ انتقال دهنده های عصبی و هورمون ها و قشر مدارات که به ما کمک کنید مهم خوب قضاوت نیست الک اطلاعات منفی به عنوان به خوبی به عنوان معمول است.

دانستن اینکه چگونه مغز ما خیلی گمراه کردن ما در این زمان آن را حس می کند به رد گردباد و آهسته و مداوم در آغاز یک رابطه است. در اینجا برخی از دستورالعمل ها برای حفظ سرخی از زندگی خود را:

  • نگه داشتن خود را می تواند عاشق در طول بازو بنابراین شما می توانید جلوگیری از ویروس و واقعا دیدن او و یا او را: آیا این فرد واقعا دوست داشتنی? آنها قابل اعتماد? آیا رفتار آنها با دیگر مردم با احترام ؟
  • ایجاد چه رابطه خود را با خانواده خود است. سرخی اغلب جدا از خانواده خود که تبدیل به بانک مرکزی با رفتار خود را.
  • اشتباه نکنید از نظر مهرورزی چاپلوسی, بوسه, یا رابطه جنسی برای نشانه هایی از عشق و حداقل تا زمانی که تاریخ خود را گود متعدد اعمال برای مطابقت با.
  • آیا رویاپردازی: بعد از من تکرار: daydreams نیست, واقعی, داستانهای تخیلی واقعی نیست.
  • آیا به دنبال پیشگویی. برای مثال فقط به خاطر او و یا او می گوید: کتاب های مورد علاقه خود را و یا فیلم های مشابه به عنوان مال شما و یا آنها همیشه می خواستم به صرف زمان در یک آشرام فقط مثل شما به این معنا نیست که آنها در حال گفتن حقیقت است.
  • آیا خود شما به دلیل سعی و کوشش. چک شخص دیگر است. به عنوان مثال اگر آنها ادعا می کنند آنها یک پرواز اموال توسعه حفاری رفتن. برای هزینه های کوچک شما می توانید سند ورشکستگی و شرکت جستجوهای آنلاین.
  • مراقب باشید از درام مرد (یا درام زن): برحذر باشید از یک زندگی که به نظر می رسد اتفاق می افتند فاجعه از کنش کودکان, کسب و کار افتضاحات و اورژانس بازديد به دندانپزشک.
  • همیشه مراقب باشید از اضمحلال عمل می کند و بعید مسخره و محتمل بهانه ای برای آنها.
  • مراقب باشید مرد یا زن که همیشه باعث می شود مشکلات خود را تقصیر شخص دیگری; کسی که نقش زخمی قربانی که offloads سرزنش لکه شخص دیگری شهرت و در این روند تلاش می کند خود را به نگاه قهرمانانه.
  • هرگز پول را به کسی که شما به سختی می دانم.

استفانی چوب جدید کتاب جعلیاست و منتشر شده توسط, در, استرالیا, RRP $34.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im