‘من دست کودک من به او دور کننده’

‘اسرار او را نگه می دارد’ در کانال 10 می گوید داستان تکان دهنده یک کودک است که به سرقت رفته بود در هنگام تولد. داستان واقعی پشت سری است که فقط به عنوان وحشتناک است.

Cradling نوزاد در آغوش او پس از تولد کارن Humphries, 32 است که آشنا خسته اما آمدیم نگاه یک مادر. کوچک بسته نرم افزاری به نام Abbie است خواهر کوچک به چارلی و اولین دختر برای پدر, راجر, 33.

آن ژوئیه 1994 در ناتینگهام انگلستان و فقط چند دقیقه بعد از عکس گرفته شده است, خود را به جهان آمد و فرو ریختن پایین.

معتاد به واقعی جرم و جنایت ؟ بخوانید در مورد زن بود که مطرح دوش 17 سال و کشف داستان واقعی پشت Netflix را نمی F*ck با گربه’.

آن زمانی شروع شد که کارن ظهور از تحویل اتاق به تماس مادر او و استفاده از توالت در حالی که راجر برد خود را نوازش برای حدود نیم ساعت. سپس یک زن در یک خاکستری یکنواخت آمد و گفت: Abbie نیاز به یک تست شنوایی. باور او یک پرستار بود راجر دست دختر خود را بیش از و آنها ناپدید پایین راهرو.

وقتی کارن برگشتم به اتاق او پرسید: راجر که در آن Abbie شد.

“او پاسخ داد:” من یک پرستار آمد و در زمان او به صورت یک تست شنوایی’,” کارن به یاد می آورد به ناتینگهام پست در سال 2010. “من بلافاصله متوجه چیزی اشتباه بود. در آن روز شما را ندارد نوزادان از مادران را برای یک تست شنوایی.”

با وحشت رو به افزایش آن به زودی مشخص شد که زن کار نمی کند در بیمارستان بود و یک غریبه که می خواهم ربوده ارزشمند خود کودک. Abbie بود فقط چهار ساعت است.

“من دست او بدون سوال به زنی که آمده بود به بیمارستان در لباس مبدل به سرقت یک نوزاد” راجر گفت: پست. “من نمی خواهید آنچه برای من اتفاق افتاده در هر پدر.

“من در همه جا مانند یک مرد دیوانه. من در یک حالت وحشتناک است. من نقش برآب همراه راهروها و زد تا سطح شیب دار از پارک کردن ماشین, چک کردن, وسایل نقلیه, به دنبال یک زن با یک کودک اما پس از آن او به دور.”

داستان آمار عناوین در سراسر جهان و مردم را در وحشت به عنوان Humphries زندگی هر پدر و مادر بدترین کابوس. آنها یک تلویزیون درخواست تجدید نظر به فایده ای نداشت و پرنسس دایانا حتی ارسال یک پیام حسن نیت به پریشان خانواده آنها منتظر اخبار.

در ضمن فقط سه کیلومتر از ملکه مرکز پزشکی که در آن Abbie بوده است ربوده و در برگ حومه Wollaton, 22 ساله جولی کلی بود از همسایگان او نوزاد.

جولی قبلا به او گفت همسایه همسایه Naznin Khokhar, 16, که او می شده است در انتظار یک پسر.

“ما کمی شگفت زده کرد چرا که او تا به حال گفت: او می خواهم اسکن و گفته شد وجود دارد خواهد بود یک پسر بچه. هنگامی که او به ما گفت که او می خواهم او گفت: “خدا را شکر ما نمی خرید هر پسر لباس پس از اسکن'” Nanzin گفت: مستقل است.

“خواهر و برادر من گفته بودند مشکوک و آنها را نگه داشته و گفت: “آنها کردم عزیزم Abbie’ اما من فقط فکر کردم که تا به حال از تصورات.”

معلوم نیست که آیا آن را بخشی از روال بررسی و یا با توجه به یک نکته اما روز پس از Abbie آدم ربایی پلیس در بازدید از خانه جولی مشترک با او 25 ساله و شریک زندگی و مادر خود را. این گزارش یک افسر دیدم خود نوزاد تازه متولد شده و آنها به سمت چپ راضی نبود Abbie.

به عنوان تحقیقات ramped تا یک تماس تلفنی به پلیس مرکز عصبی گرفتار چشم خود را. یک مرد ادعا کرد همسر او از ابی و که آنها باید یک تجدید نظر ویژه در طول های مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد.

فوق العاده سرب تبدیل به یک جعل است. پلیس پس از آن تا به حال دو بیشتر نفرت انگیز hoaxers در تماس باعث آنها را به زباله 60 ساعت از پلیس زمان کامل نهفته است.

این موردی بود که رهبری Det Supt هری چوپان که آورده روانشناس پل Britton در هیئت مدیره. او توصیه کرد که Abbie دور کننده بود و به احتمال زیاد یک زن که تا به حال از دست رفته و یا نمی توانست نوزاد خود را. او گفت که او بود بنابراین به احتمال زیاد برای مراقبت از نه آسیب دید.

با وجود دانستن این که روز و پس از آن هفته گذشت بدون آنها پیدا کردن Abbie کارن و راجر بودند در تلاش برای نگه دارید به امید.

“من فکر کردم همه نوع چیز افتضاح” کارن گفت: Daily Mail در سال 2010. “من امیدوار بودم هر کس گرفته بود او نمی عمدا آسیب دید. اما پس از آن من نگران است که شاید هر کس آن را نمی خواهد بود قادر به مقابله و فقط می کمپرسی در یک خندق.”

به عنوان کارن و راجر تصور بدترین پلیس ساخته شده یکی دیگر از مراجعه به جولی کلی در Wollaton اما دوباره چپ او راضی ندارد Abbie.

سپس در ساعات اولیه جولای 16 سال 1994 17 روز پس از Abbie شده بود ربوده پلیس و یک اخبار خدمه جمع آوری شده در خارج از خانه. یک همسایه بود و نوک آنها را که کودک Abbie بود در آن وجود دارد و آنها با هجوم به محل.

در خانه شدند و سه بزرگسال و نوزاد. خانه بود که از جولی کلی و پس از بودن در خانه دو بار قبل از اینکه پلیس در نهایت برگرفته از نوزاد تازه متولد شده.

راجر در یک کاروان ماندن با بستگان زمانی که او شنیده ام کلمات او شده است می خواهم امید و دعا می کرد: “ما باور داریم کودک شما.”

با عجله به بیمارستان با کارن فرار آنها از طریق hauds از پلیس و پیدا Abbie امن در آغوش یک افسر. کارن می دانستم که بلافاصله کودک Abbie.

“او تا به حال از دست رفته یک مقدار زیادی از وزن به دلیل زن بود بدیهی است که تغذیه شده او بسیار خوب است. شما نمی تواند از دست این شوک از موهای بلوند او متولد شده بود اما آن را بیش از است که: من فقط می دانستم که این بچه من است. چیزی بین یک مادر و فرزند” او گفت:.

آزمایش خون ثابت شده است که کودک پلیس مجبور نجات در مرده شب بود و در واقع Abbie Humphries و جولی Kelley, 22 دستگیر شد.

در ناتینگهام دادستانی دادگاه چند روز بعد او به یک بیانیه از طریق وکیل او و ابراز “تاسف عمیق” برای پریشانی ایجاد می شود و این که “آن است که او پرشورترین امیدوارم که کودک Abbie رنج می برد که بی جهت و یا در همه.”

آن را بعد از آن آمد که او می خواهم جعلی تمام دوران بارداری به منظور نگه داشتن دوست پسر خود. جولی کلی قرار گرفت تعلیقی به مدت سه سال در وضعیت او برای درمان شدید اختلال شخصیت. آن ها معتقد بودند او نوزاد خود را یک سال بعد.

طبعا تا زمانی که ابی بود سه کارن و راجر اجازه نداد او را از دید خود را اما آنها می گویند که آنها تلاش کردند تا به او به صورت عادی تربیت به عنوان امکان پذیر است.

ده سال پس از ربودن Humphries خانواده چپ انگلستان و مهاجرت به نیوزیلند برای شروع یک زندگی جدید است.

“من تا به حال با محبت و بی خیال تربیت” گفت: Abbie در سال 2010. “من هرگز درمان شده به عنوان ‘متفاوت’است.”

در حال حاضر داستان او شده است تبدیل به یک مجموعه تلویزیونی پخش در کانال 10 اسرار او را نگه می دارد بر اساس کتابی به همین نام توسط مایکل Robotham. به جای اینکه مجموعه ای در ناتینگهام انگلستان, شش قسمتی است که در سیدنی.

بازیگران Jessica De Gouw به عنوان ‘مگان’ و Downton Abbey را Laura Carmichael به عنوان ‘Agatha’. سری را دنبال نمی کند Abbie داستان دقیقا اما آزادانه در حوادث است که باز در سال 1994. در اسرار او را نگه می دارد آگاتا دوست یک خانواده قبل از اینکه کودک خود را به جای اینکه به صورت مبدل به عنوان یک پرستار در بیمارستان است.

نویسنده مایکل Robotham بود که کار به عنوان یک روزنامه نگار در لندن وقتی آدم ربایی اتفاق افتاده است استفاده از آدم ربایی به عنوان یک دانه برای داستان خود را.

“من ناگهان متوجه شدم که راه را به طور بالقوه داستان نیست در مورد تصادفی بودن فرزند گرفته شده است. به جای سرقت تصادفی کودک اگر چه او در واقع انتخاب کودک او می خواست به را?” او گفت: کانال 10.

می خواهید برای رفتن مداوم? ثبت نام به ما whimn.com.au عضویت در خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

برای ابی برای اولین بار از 17 روز از زندگی او نیست تا به حال تاثیر عمیقی بر زندگی او. به زبان اسکاتلندی در سال 2010 او گفت: پدر و مادر او به او گفت قطعه از اطلاعات به عنوان او در حال رشد بود اما آن را تا زمانی که او را دیدم مطبوعات قلمه که او متوجه شدم که چگونه چشمگیر بوده است.

“اما آن را هم بزنید تا هر گونه احساسات ترسناک و یا هر چیزی. به صداقت, من فکر کردم آن بود و نه سرد,” او می گوید.

‘اسرار او را نگه می دارد’ توسط مایکل Robotham در دسترس است برای خرید اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im