“من سرطان سینه نمی تواند درمان شود به دلیل coronavirus’

سیدنی Loney یک تورنتو-بر اساس نویسنده و سردبیر که کار به نظر می رسد در Chatelaine این شیرماهی و جهان و ایمیل.

آخرین پنج شنبه صبح من نشسته در سراسر از من فولاد متخصص در بیمارستان تورنتو و با تمرکز تمام توجه من در گریه نمی کند به او توضیح داد که به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی عمل جراحی من در انتظار بود در خود نگه دارد—نامحدود—به دلیل COVID-19. “آنها نمی بریم روش خود را در همه,” او گفت:. او نگاه خسته, به عنوان اگر او تا به حال خواب در هفته.

من “روش” یک ماستکتومی بیوپسی غدد لنفاوی و بازسازی فوری. این هشت ساعت عمل جراحی است. “ما می تواند حرکت چهار بیمار دیگر از طریق در آن زمان” یکی از دستیاران جراح به صراحت به من گفت. و برای یک مختصر وحشتناکی خودخواه, لحظه, من اهمیتی نمی دهند. من فقط می خواستم برای رفتن و بانگ بر کسی درب و اصرار دارند که من نیاز به این جراحی است. و من با صبر و حوصله منتظر برای آن از آنجایی که من برای اولین بار به نام برای تست های بیشتر پس از یک روال ماموگرام در ماه نوامبر گذشته.

اما در اتاق انتظار بیمارستان سرطان پستان درمانگاه شلوغ بود و من می دانستم که من تنها کسی نیست که دست و پنجه نرم کردن با اخبار از درمان به تعویق افتاد. وجود دارد هزاران نفر از تلفات از COVID-19 خارج از کسانی که در واقع بد افتاده از ویروس: صاحبان کسب و کار کوچک ورزشکاران المپیک, بیماران در حال انتظار برای سرطان برداشته شده است. من فقط یکی از بسیاری از.

بیشتر: فرار از فلوریدا: من از 2400 کیلومتر رانندگی به سلامت عقل کانادا

دامنه واقعی مشکل است به سختی سنج است. حتی به عنوان من نوشتن این دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان (UHN) که شامل چهار تورنتو بزرگترین بیمارستان هنوز گزارش خوش بینانه در آن صفحه پرسش و پاسخ که “عمل جراحی ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده در حال حاضر. اعمال جراحی که نیاز به صرفه جویی در زندگی پیش خواهد رفت اما عمل جراحی دیگر ممکن است لغو شود در آینده ای نزدیک است.”

ما بارها و بارها گفته شده است در این خبر که تنها اعمال جراحی الکتیو تحت تاثیر قرار خواهد شد. مادر من رزرو شد برای از بیمار عملیات بر روی مچ دست خود در هفته گذشته لغو شد. انتخابی من آن را دریافت کنید. اما خواهر من در قانون نوزاد دختر قرار بود برای دریافت یک لوله تغذیه دو روز پیش نیز لغو شد.

به عنوان یک بیمار من می خواستم برخی از پاسخ ها و به عنوان یک روزنامه نگار من نمیفهمد من می توانم آنها را دریافت کنید. دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا بیمارستان در حال حاضر ؟ و از همه مهمتر چه اتفاقی می افتد به تمام موجود بیمارانی که چپ شده اند در همه گیر برزخ?

بیشتر: هنر در طول زمان از coronavirus

هر دو سوال من مطرح شده به دکتر کوین اسمیت, رئيس جمهور و مدیر عامل UHN. او به من اطلاع داد که تا 70 درصد از بیمارستان ها’ برنامه ریزی فعالیت شده اند “تبدیل کردن” است. که شامل همه چیز از جراحی مفصل ران و زانو تعویض—انتخابی—به mastectomies و پیوند اعضا—انتخابی? “ما باید تبدیل کردن زندگی کمک کنندگان به خصوص در پيوند کليه چرا که آن دسته از بیماران می تواند پشتیبانی در دیالیز برای یک دوره از زمان” دکتر اسمیت گفت. من به او بگویید در مورد وضعیت من.

به “فعالیت برنامه ریزی شده” است که تعطیل در بیمارستان ها در سراسر کشور نیز شامل من کشف تصویربرداری تشخیصی. پس از من جراح به من گفت من ماستکتومی نبود اتفاق می افتد در آینده قابل پیش بینی او در دست من یک فرم مصادره و فرستاده من به تصویربرداری بخش به کتاب سونوگرافی. هدف این بود برای دیدن که چقدر من سرطان پیشرفت کرده است پس از آخرین آزمون در ژانویه. به محض ورود من بلافاصله گفت به پشت در آمده ممکن است—اما نه برای یک قرار ملاقات فقط به کتاب یکی است.

وقتی برگشتم به من جراح با فرم خالی در دست دستیار او و من در آن خیره شد بی اراده برای یک لحظه. “شاید شروع به فراخوانی در اواسط آوریل ؟” به او پیشنهاد شد. هیچ چیز وجود دارد من می توانم بگویم که هر چیزی را تغییر دهید و هیچ چیز او می تواند می گویند که آن را بهتر است. (که در آن نقطه من ظهور را به یک سرویس بهداشتی برای سریع گریه در مسیر به آسانسور.)

بیشتر: مبارزه برای در امان ماندن از COVID-19 در یک اردوگاه پناهندگان

من واقعا نمی به یاد داشته باشید در راه بازگشت از بیمارستان (احتمالا چیز خوبی است که این بزرگراه بود به طرز مرموزی خالی). اما من به یاد داشته باشید شوهرم بيان زمانی که من آمد در درب. بدتر از فرزندان من است. آنها 10 و 13 و اگر چه من در مورد سرطان های زیادی را در چند ماه گذشته من به آنها اطمینان—وعده داده شده آنها را حتی—که عمل جراحی من قرار بود که در ماه مارس را به همه چیز باشه. در حال حاضر من نمی دانم چه چیزی را به آنها بگویید.

در طول روز هنگامی که ما مشغول دستکاری ویدئو کنفرانس و کار مهلت و یا با گرفتن همه خاموش کردن صفحه نمایش خود را برای پیاده روی بروید و یا “distractabaking” و یا بازی یک بازی هیئت مدیره این خیلی بد نیست. در شب آن را وحشتناک است. که زمانی که دخترم شروع به گریه و زمانی که من باید سعی کنید سخت نیست. پسر من می خواهد به جمع در مانند زمانی که او کوچک بود, و من نمی توانم به نظر می رسد به آغوش او کافی است. هیچ یک خواب خوب.

نبود بهتر از من خواسته دکتر اسمیت به نقل مکان کرد و به عنوان بسیاری از بیماران از طریق که ممکن است در هفته های قبل از افزایش که ما هنوز همه با ترس در انتظار? “شما می دانید آنچه در آن است بسیار خوب بحث” او پاسخ داد. “و ما آن را داشته باشد. و در برخی موارد در مراقبت از سرطان شده اند اقدام با تعدادی از موارد است.”

متوسط 617 کانادایی سرطان مبتلا هستند و هر روز. حدود 600,000 از نارسایی قلبی رنج می برند. و بیش از 4,500 در حال انتظار برای یک اهدای عضو. اینها فقط برخی از هزاران انتقادی-بیمار کانادایی که بهداشت و درمان در حال حاضر بستگی دارد چگونه به خوبی مجهز به ما بیمارستان ها برای رسیدگی به کوروناویروس.

اسمیت توضیح داد که خاموش کردن بیمارستان ها یک راه برای حفظ تجهیزات مانند پنکه در اتاق عمل برای افزایش که او می گوید: بسیاری از اپيدميولوژيستها انتظار برای ضربه زدن در اطراف اواسط ماه آوریل (اگر چه دیگر کارشناسان استدلال می کنند که این بیماری همه گیر ممکن است همچنان تا اواخر اکتبر). حدود 85 درصد از بیماران نخواهد بود به خصوص بیمار و بهبود می یابند در خانه در حالی که 15 درصد به احتمال زیاد به بستری در بیمارستان (یک سوم از این بیماران را باد در واحد مراقبت های ویژه و یک پنجم از آنها نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی). اما آن اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

آنچه که ما در حال دیدن می گوید دکتر برایان گلدمن یک دکتر ER و میزبان CBC را کت سفید, سیاه, هنر, یک خروش از مردم در حال آزمایش. که چگونه بسیاری از آنها در واقع پذیرفته شده به کانادا بيمارستان با coronavirus بسیاری از او می گوید. “در کوه سینا در تورنتو ما شاید یک بیمار است. ما هنوز در آرامش قبل از طوفان است.”

من بلافاصله مطرح “پس چرا درمان هر کس دیگری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” سوال. دکتر گلدمن می گوید این امر شده اند و حس مشترک به انجام به عنوان بسیاری از روش های که ممکن است در کانادا که در حال حاضر بیمار به جای لغو همه چیز را در یک “عجله کردن و صبر کردن” رویکرد. و او می افزاید: ما تنها می دانیم که آیا درست بود یا اشتباه در نگاه به گذشته.

“وجود دارد هیچ سوال وجود دارد سرطان است که در یک دنیای ایده آل نخواهد بود, نشست,” او می گوید. “وجود خواهد داشت یک نوسان گذرا از افزایش عوارض و مرگ و میر به عنوان یک نتیجه مستقیم از غفلت عمدی است که اتفاق می افتد به دلیل اولویت بندی به نفع COVID-19.”

بزرگ. که به راحتی به یکی از “عمد نادیده گرفته شده است.” من تردید و سپس به او گفت که من یکی از آنها بود. “اوه” او گفت:. “اوه خدای من. من متاسفم که این را شنیدم.” او می دانست که تعویض مفصل ران در نگه در بیمارستان خود را, اما او نمی دانست که در مورد mastectomies. “مشکل این است که ما در حال حاضر زندگی می کنند در جهان از همه دوم حدس زدن خود را,” او می گوید. و آن را تقریبا به عنوان بد به عنوان یک دکتر در این جهان به عنوان آن است که به یک بیمار است. “چگونه آن را به من احساس ؟ آن را می سازد من احساس افتضاح” او می گوید.

این یک چیز را به شما گفته اند که سرطان کاملا دیگری به شما گفته نمی شود برای درمان آن را تا زمانی که خوب هیچ کس نمی داند. دکتر اسمیت می گوید وجود دارد مکالمات اتفاق می افتد در مورد چگونه به مقابله با بسیار زیاد پرونده های انتقادی-بيماران بد حال و کنار توسط ویروس—منابع ممکن است در اطراف اتاق عمل ممکن است در آخر هفته و تعطیلات. اما پزشکان قادر به قرار دادن در ساعت اضافی در آن نقطه ؟ و چه پول را به صندوق هر یک از این ؟ تا آنجا که از پاسخ من قانع نشده است که “مکالمات” در حال رفتن به اندازه کافی باشد. “فقط ماندن در تماس نزدیک با تیم مراقبت شما شده است با شناسایی و یا نگه داشتن تماس بیمارستان که در آن عمل جراحی خود را برنامه ریزی شده است,” او می گوید. (اما او می افزاید: شما ممکن است بخواهید به چند هفته صبر کنید.)

تلاش برای ایجاد یک وضعیت بد من فولاد انکولوژیست قرار داده است من در تاموکسیفن (مواد مخدر به طور معمول استفاده می شود بعد از عمل برای جلوگیری از سرطان از آمدن) در تلاش برای کند کردن رشد از تومور. اولین بار من او را ملاقات کرد او آرام و اطمینان بخش و نگاه منطقی به خوبی استراحت او به عنوان بررسی من درمان سرطان پستان با گزینه های من است. او به من گفت “در حال مرگ نیست بخشی از این طرح است.” در حال حاضر من کاملا مطمئن نیست چه این طرح است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im