“من سوگواری هر زندگی’: رییس جمهوری در پاسخ پس از مبارزه تلخ

رئیس جمهور چین گفته است که سازمان بهداشت جهانی کشور خود را با پشتیبانی از این ایده از یک “بررسی جامع” به COVID-19 پس از آن است که “تحت کنترل در آورد”.

چینی رهبر گفت در مجازی جلسه از 194 کشور جهان برگزار شده توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) در دعوت از مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در روز دوشنبه.

او گفت: 194 عضو ویروس “احترام نمی مرزها” و “نژاد و ملیت” مربوط نیست در مواجهه با این بیماری است.

رئیس جمهور یازدهم گفت: ویروس “افتاد جهان با تعجب” اما حمایت چین اشتراک گذاری اطلاعات رکورد گفت: ارائه اطلاعات به موقع و برای چه کسی است.

“من سوگواری برای هر زندگی از دست داد و بیان تسلیت برای خانواده های داغدیده,” او گفت:.

“ما همچنین نیاز به ادامه حمایت از تحقیقات به منبع و راه های انتقال ویروس است.”

مدیر کل نیز ارائه یک آدرس در COVID-19 همه گیر و کسانی که نقش مهمی در آوردن کشورها با هم برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

آن را می آید به بیش از 100 کشور پرتاب کرده اند حمایت خود را پشت مستقل تحقیق به COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر: دنبال آخرین اخبار ویروس اینجا

کلید مورد در دستور کار خواهد بود که پیش نویس قطعنامه پیشنهادی استرالیا نیوزیلند انگلستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان چند کشور دیگر به منبع ویروس است.

در حالی که حرکت نمی کند و به طور خاص ذکر است چین در آن رعایت شده است با خشم توسط مقامات و ظاهرا منجر به تهدید اقتصادی پیامدهای.

این برای این است که رهبر به کار با سازمان ملل و دیگر سازمان ها به “شناسایی زئونوز منبع ویروس و مسیر معرفی به جمعیت انسانی از جمله ممکن است نقش میانی میزبان.”

هدف این است که برای “کاهش خطر حوادث مشابه و همچنین به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از سارس-COV2 عفونت در حیوانات و انسان و جلوگیری از ایجاد جدید زئونوز مخازن و همچنین برای کاهش بیشتر خطرات ناشی از ظهور و انتقال انسان و دام بیماری است.”

نزدیک به پنج میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 در سراسر جهان با بیش از 315,000 مرگ و میر. ما در بدترین آمار کشور تا کنون و رئیس جمهور تهمت بارها سرزنش چین اجازه می دهد این ویروس به گسترش است.

استرالیا برای اولین بار پیشنهاد جهانی پرس و جو به منبع همه گیر در ماه گذشته که چین گفت که “به شدت مخالف” در آن زمان است.

“از آنجا که شیوع آغاز کرد چین همواره عمل در باز و شفاف و مسئول صورت گرفته و یک سری از مصمم به موقع و پرقدرت اقدامات” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت.

آن همچنین منجر به تهدید از تحریم در استرالیا محصولات مانند مواد غذایی و گردشگری.

سخنرانی رئیس جمهور تعبیر شده است توسط برخی به عنوان یک نشانه مثبت چین ممکن است پشتیبانی می کند که برای تحقیق در مورد منشاء این ویروس اگر چه آن را به عنوان یک شوک به اکثر صاحب نظران.

پیش از جلسه چین وزارت امور خارجه گفت: آن را زودرس برای راه اندازی یک بررسی ریشه های این ویروس است.

سخنگوی ژائو Lijian گفت: اکثریت قریب به اتفاق کشورها معتقد بودند که همه گیر شد و هنوز تمام نشده.

“زمان آن رسیده است تا بلافاصله شروع به بررسی و ویروس ردیابی او گفت:” در پکن.

اتحادیه اروپا دیپلماتیک رئیس جوزپ Borrell خواست کشورهای اروپایی برای حفظ “نظم و انضباط جمعی” در چین است.

“در حال توسعه مشترک اتحادیه اروپا و رویکرد به ابرقدرت است هرگز آسان” وزیر خارجه سابق اسپانیا Borrell نوشت: در مقاله منتشر شده در چند روزنامه.

“و چین مورد این قاعده مستثنی نیست. بیشتر چه, چین نیست گاهی اوقات خجالتی در مورد بازی در این تفاوت است. اما مطمئنا آن را به ما اروپایی ها برای حفظ لازم است جمعی نظم و انضباط است.”

روز دوشنبه وزیر تجارت سیمون بیرمنگام گفت که او امیدوار چین را عقب حرکت است.

“من امیدوارم که چین شرکت خواهد کرد” او گفت:.

“من امیدوارم که چین خواهد آمد در هیئت مدیره در مجمع بهداشت جهانی, پیوستن به بسیاری از کشورهای دیگر در حمایت از نیاز آشکار برای پرس و جو به COVID-19, ریشه های آن, دست زدن به آن حق در سراسر جهان است.

“از آنجا که ما تا به حال یک شرایط که در آن صدها هزار نفر از مردم فوت کرده اند میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست میلیاردها نفر از مردم در حال زندگی خود را مختل و حداقل جهان می توانید انتظار یک پرس و جو که اجازه می دهد تا ما را به درس, به طوری که ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از تکرار این کار در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de