آن را به عنوان یک شوک عمیق و در عین حال هیچ سورپرایز واقعی جف Blackstock اجازه می دهد تا زمانی که او آموخته است که در سال 1979 چگونه مادرش مرده بود 20 سال قبل است. او در لندن, Ont., و در سال اول خود را از مدرسه حقوق, هنگامی که خواهر جولیا به نام از خانه اش در کینگستون, Ont. او گفت: در مورد گزارش کالبد شکافی او در میان مقالات متعلق به خود را به تازگی مرحوم نسبی: کارول Blackstock مرده بود از مسمومیت با آرسنیک. “من فرار از تلفن به پرتاب کردن در حمام,” او می گوید: در مصاحبه “و هنگامی که من در خط ما هر دو در همان زمان گفت:” پدر.’ ما هر دو در حال حاضر می دانستند.”

بنابراین هر کسی که بار خوانده شده کتاب آینده قتل در خانوادهآغاز می شود که “من فکر می کنم که پدر من به قتل مادر من است.” در آن Blackstock یک زن 69 ساله بازنشسته کانادایی میگوید presents—در دقیق زبان خود را حرفه ای—قانع کننده حساب چگونه و چرا مادر او درگذشت که مسئول قتل و کسی که عمل به عنوان “پدر من توانمندسازها” در نگه داشتن جرم و جنایت به خاک سپرده شد. “من می دانستم که پس از این طریق می تواند مصرف کرده اند زندگی من, من می دانستم که مادرم می خواست ما را انجام داده اند با ما زندگی می گوید:” Blackstock. “و من هنوز هم می دانستم که من مجبور به نوشتن در مورد آن روزی.”

ریشه کارول مرگ وحشتناک اجرا ، جف پدر و مادر کارول خاکستری و جورج Blackstock آمد از جهان بسیار متفاوت. این گریس معشوق او مادر پدربزرگ و مادربزرگ و خود را تنها فرزند راحت شد با پایان جنگ جهانی دوم است. آنها با خوشحالی پناه میبرند در تورنتو آپارتمان در حالی که پدر Howard, یک جانباز و یک طبقه کارگر شب-مدرسه فارغ التحصیل مشغول به کار به عنوان حسابدار. این Blackstocks به سهم خود بودند Upper Canada نخبگان از تبار مهاجران انتاریو در 1830s که غنی از تبدیل شدن به حرفه ای و از مشروب تجارت است. یکی پس از آنها شهر Blackstock, Ont., موهبت های مشاور به کانادا اقیانوس آرام راه آهن و یک متحد نزدیک Sir John A. مک دونالد. بعد جف بزرگ و پدر بزرگ, عروسی به Raizo رسومات خانواده و پس از آن رفت و به کسب و کار خود را با پدر در قانون به عنوان یک شریک در بانک تورنتو پیشرو از بانک TD. پسر خود را, جف پدربزرگ شد فارغ التحصیل از کالج کانادا بالایی (UCC) و کالج نظامی سلطنتی و بسیار تزئین شده افسر در طول جنگ جهانی اول.

George became a diplomat in 1958 (National Film Board of Canada)

جورج شد یک دیپلمات در سال 1958 (National Film Board of Canada)

این Blackstocks ادامه داد: برای شکوفا در سال 1920 یک دهه برای هر خانواده است که حاصل آن درآمد حاصل از معدن سرمایه گذاری و الکل است. بار سخت تر پس از رکود بزرگ رسید و پس از Lt.-سرهنگ Blackstock درگذشت جوان از یک حمله قلبی در سال 1945. هنوز هم خود را بیوه می توانیم به زندگی در شش اتاق خواب خانه ای در یکی از تورنتو ثروتمند محلات وجود دارد یک خانواده صندوق و تابستان و مستغلات در شمال تورنتو و جف پدر جورج (متولد 1933) بود و هنوز هم قادر به حضور در UCC. او در آنجا ساخته شده مادام العمر اتصالات از جمله تد راجرز بنیانگذار راجرز ارتباطات و پدرخوانده به جف برادر کوچکتر داگ.

بخوانید: راز جهان راز دیپلماتیک کابل

سپس جورج ملاقات کارول و بهار سال 1950 بسیار باهوش و بسیار با نشاط 15 ساله باردار بود با جف. او و 17 سال سن جورج تفنگ ساچمهای خود را به حال قبل از عروسی عدالت از صلح در حومه تورنتو دور از ساقدوش عروس دسته و midtown کلیسای آنگلیکان مراسم که graced دیگر Blackstock nuptials. چند سال سخت به دنبال مشخص شده توسط روابط پر تنش با در قوانین جورج نفرت خود را پایین تر وضعیت اجتماعی و کج خلق مکاتبات از بزرگ-عمو بروک بل, پرقدرت خیابان خلیج وکیل که doled پول از Blackstock اعتماد خانواده. همه چیز شروع به نگاه کردن پس از جورج امن کار با گسترش پس از جنگ دولت فدرال و بیشتر از آن در سال 1957 هنگامی که او aced خدمات خارجی و اختصاص داده بود به سفارت کانادا در آرژانتین. در مارس 1958 خانواده وارد بوئنوس آیرس. زیر مارس روز قبل از جورج 26th, تولد, سرود بیمار.

آن را مرموز از آغاز شد و وحشتناک است. وجود دارد بی پایان استفراغ و از دست دادن احساس در او اندام کلاسیک علائم مسمومیت. کارول بستری شد به یک کلینیک که در آن حضور پزشک, یک جانباز از اواسط دهه 20 قرن فرویدی تفکر بود که او را متقاعد بیماری روان شد و هرگز خود را بررسی برای سموم. به عنوان نشانه های او کاسته در کلینیک و بعد از یک مکث—اپیلاسیون در خانه او در داخل و خارج از درمانگاه به آرامی کاهش از 115 lb. به لاغر 90 lb. توسط ژوئیه کارول دکتر پیشنهاد او بازگشت به کانادا برای درمان فشار از یک احساس خطر اتاوا بوروکراسی roused به عمل توسط پدر و مادر او احتمالا منجر به این تصمیم (جورج هرگز گزارش بیماری او را به مافوق خود).

شوهرش اصرار اتاوا نه بگویید گریس او در آوردن همسر خود را به مونترال برای درمان و سپس در زمان او در 36 ساعت پرواز که شامل 90 دقیقه توقف در تورنتو است. کارول ذخیره کردن بر روی برانکارد در فرودگاه در حالی که پدر و مادر او که تا به حال هیچ ایده او یک درایو کوتاه دور ادامه کوره در رفته خود را آماده برای یک پرواز به آرژانتین آنها به سختی می تواند استطاعت. در 25 ژوئیه 1959 کمتر از سه روز پس از او وارد مونترال 24 ساله کارول Blackstock درگذشت. او گیج پزشکان انجام کالبد شکافی اما جورج با این وجود سرعت نقل مکان کرد: کارول درگذشت یک شنبه بود autopsied در دوشنبه منتقل شد به تورنتو در روز سه شنبه و گذاشته شد و در قبر او در روز چهارشنبه. و پس از آن جورج زمین به توقف باقی مانده در کانادا به مدت هفت هفته قبل از بازگشت به بوئنوس آیرس در اواخر ماه سپتامبر به خود بگویید کودکان—جف داگ و جولیا بودند که پس از آن در سنین هشت و شش و سه بود که مادر خود را نمی آمدن.

جزئیات: بری و عسل شرمن قتل جدیدترین و تاب: خانواده و پیوستن به نیروهای پلیس

کمتر از هشت ماه بعد او مشغول به همسر دوم خود—جف Blackstock تماس او اینگرید. جورج همیشه بعد از ادعا نیست به ملاقات او در طول کارول عمر فقط به عنوان او ادعا کرد برای دو دهه آینده که هیچ دلیل تا کنون ایجاد شده است برای همسر اول خود را از مرگ در حال تغییر است که داستان پس از سال 1979 وحی به ادعای هیچ کس تا کنون گفت: او را.

جف تخریب پدرش نهفته است. وجود مکاتبات از اینگرید نشان می دهد که جورج می دانستم که او مدتها قبل از کارول مرگ است. و در حالی که رسمی سم شناسی گزارش—که “به طور قابل توجهی مقادیر زیادی” آرسنيک در محصولات مراقبت از کبد و کلیه و مغز و روده کوچک و حتی خود ناخن پا—نبود صادر شده و تا روز پس از جورج بازگشت به آرژانتین اولیه کالبد شکافی یافته بودند به اندازه کافی برای نگه داشتن او در کانادا برای کسانی که هفت هفته است. پلیس هشدار داده بود او را به ترک نیست. “او مورد بازجویی قرار گرفت بیش از یک بار و کاملا تهاجمی با توجه به پسر عموی مسن تر که در حال حاضر می گوید:” جف. “خواهر من و من شده اند در تلاش برای به دست آوردن سوابق پلیس برای سال و در ادامه به انجام این کار است.”

در طول این کودکان در درگیری با پدر خود بین سال های 1979 و جورج مرگ در سال 2007 آنها هرگز سوال مطرح شده از انگیزه. این همان در قتل در خانواده حتی به عنوان Blackstock بی امان ارائه حقایق نقاط به دو واقعا خوب انگیزه. پرسید که چرا او این رویکرد جف پاسخ, “من می خواستم به اجازه پدر برای خود صحبت می کنند در این یادداشت ما در بر داشت پس از مرگ او.” در آنها جورج آشکارا گر چه هنر دفاع در برابر همه اتهامات عنوان شده علیه. “او را افزایش می دهد این موضوع از انگیزه خود” جف همچنان ادامه دارد “و می نویسد: در اثر: چرا من انجام داده اند این است ؟ تنها دلیلی که J و J—خواهد بود که جف و جولیا, من و خواهرم—احتمالا می تواند از فکر می کنم خواهد بود اینگرید. اما ما هرگز سخن گفت که با پدرم در همه. که خارج از ذهن خود را.”

پاکسازی مسیر به ازدواج با اینگرید در یک دوره زمانی که طلاق شده است می تواند فلج, اجتماعی, شغلی و مالی ضربه به او ساخته شده برای آشکار انگیزه. به مراتب بیشتر ماهرانه جف حساب ارائه می دهد یک انگیزه برای که انگیزه یک دلیل عمیق تر برای گرفتن تا با اینگرید در همه: جورج چرکین خشم کارول. تفنگ ساچمهای عروسی و او را متواضع وضعیت اجتماعی و اقتصادی رنده شده را روی او. سپس جورج ملاقات اینگرید: سن مناسب حق جایگاه اجتماعی مناسب ثروت خانواده—پدر او یک صنعتگر و پس از جنگ مهاجرت به آرژانتین. “این نتیجه گیری است که در چشم بیننده” جف می گوید. “من ترک است که به خوانندگان است.”

Carol’s diplomatic passport, found in her husband’s papers after his death (Courtesy of Penguin Random House Canada)

کارول گذرنامه دیپلماتیک موجود در مقالات بعد از مرگ او (حسن نیت ارائه میدهد از Penguin Random House, کانادا)

چیز دیگری او را ترک به خوانندگان است که تقریبا به عنوان بد به عنوان جرم و جنایت سکوت از مقامات کانادا و آرژانتینی که به دنبال آن است. “ما در حال وارد شدن به حدس و گمان در اینجا می گوید:” محتاط جف در مورد خود و پدرش کارفرمای سابق. “ما سعی کرده ایم برای دریافت سوابق از دولت است. جولیا ساخته شده دسترسی چندگانه-به-درخواست اطلاعات در ’90s که همیشه برگشتم خالی هیچ پرونده داشت . . . [در عین حال] ما همچنین می دانیم که از خواهر من با این آسیب شناس که به انجام کالبد شکافی بر روی مادر ما که او در حال آماده شدن برای یک پرونده جنایی قبل از آن همه ناگهانی از بین رفت.”

Blackstock می نویسد: در طول در مورد چگونه یک تحقیق از یک transjurisdictional جرم و جنایت را مورد نیاز درخواست همکاری از دولت آرژانتین و دخالت بوئنوس آیرس پلیس و نمی تواند در اجتناب رسوا تبلیغات. یک بار دیگر قتل در خانواده می گذارد از حقایق اما برگ نتیجه های ناگفته.

دولت فدرال سکوت به یاد جف Blackstock از خانواده گسترده خود را و خود را. “من مادر و پدر بود پاره پاره بین وفاداری به پدر و مزاحمت من با دانش است. او سعی می کنید به من بگویید زمانی که من یک نوجوان بود اما من آماده برای گوش دادن. بنابراین او در سمت چپ ما مقالات خود را. من فکر می کنم Blackstock اعضای خانواده در جمعی خود را انکار است که چیزی بسیار اشتباه شد تضاد نیز هست.” در پایان به عنوان پدر بزرگ او آمد به این باور آن خواهد بود تا به کارول کودکان به شهادت به سرنوشت او. و او پسر ملاقات کرده است که تماس بگیرید.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “پدر. دیپلمات. قاتل است؟” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de