یخ سیاست به زور دانشجویان بین المللی در خارج از ایالات متحده در میان coronavirus همه گیر معکوس شده است

یخ سیاست که مجبور به دانشجویان بین المللی به ترک ایالات متحده در میان coronavirus همه گیر بود و لغو در روز سه شنبه یک قاضی فدرال در بوستون اعلام کرد — جرقه یک جشن آه امداد برای هزاران نفر از دانش آموزان محلی ها و طرفداران.

ماساچوست و دانشگاه ها از جمله دانشگاه هاروارد و MIT و تهمت اداره مبارزه بیش از یخ سیاست توافق — پرتاب اخیر یخ دستورالعمل که گفت: دانشجویان بین المللی نمی تواند زندگی می کنند در ایالات متحده و تمام کلاس های خود را آنلاین در طول بیماری همه گیر.

“من خیلی خوشحال هستم. من خیلی خوشحال هستم” گفت: Lavinia Teodorescu, 20, یک دانشجوی بین المللی در دانشگاه هاروارد.

“این ماه تمام شده است واقعا استرس زا نمی دانستند چه من بعدی” گفت: Teodorescu که خانه کشور رومانی. “امیدوارم همه چیز به خوبی می رود از هم اکنون در.”

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون Burroughs اعلام کرد که روز سه شنبه دولت فدرال و دانشگاه رسیده بود یک قطعنامه.

“دولت توافق کردند به فسخ جولای 6, 2020, سیاست, بخشنامه,” او گفت: در طول یک مختصر شنوایی.

دولت فدرال را “بازگشت به وضع موجود به عنوان ایجاد شده توسط مارس 9, 2020, دستور سیاست” — که اجازه می دهد تا دانش آموزان به کلاس های آنلاین و باقی می ماند در آمریکا

یخ بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

یخ تغییر در سیاست ها است مواجه شدید واکنش پس از آن اعلام شد. بیش از 200 دانشگاه بودند پشتوانه قانونی به چالش بکشد.

UMass جمهور مارتی میهان در بیانیه ای گفت: “این rescinding یخ تصمیم به زور به طور کامل آنلاین دانشجویان بین المللی به ترک کشور و یا انتقال به یکی دیگر از دانشگاه است خبر خوش برای بیش از 7000 UMass دانش آموزان و نزدیک به یک میلیون نفر از همسالان خود در سراسر کشور. … این تصمیم در حال حاضر اجازه می دهد تا ما را به بازگشت به کار مهم برنامه ریزی برای ترم پاییز ارائه می دهد که همه دانش آموزان ما امن و با کیفیت بالا و آموزش و پرورش آنها سزاوار است.”

شهرهای بوستون و لس آنجلس همراه با 24 سایر شهرهای بزرگ و همچنین ثبت مختصری روز دوشنبه در طرح دعوی در دادگاه.

شهردار بوستون مارتین والش روز سه شنبه در توئیتر خود نوشت: “من خوشحالم که به دیدن این بی رحمانه و غیر ضروری فدرال سیاست خارج شود. آن را به ده ها هزار نفر از دانشجویان بین المللی را انتخاب کنید بین زندگی در آمریکا و کالج ها.”

روز دوشنبه دادستان کل Maura Healey — حمایت 18 دیگر وکلای کلی — کت و شلوار واصل به توقف قانون فدرال.

اوا Millona ماساچوست مهاجر و پناهنده حمایت ائتلاف به نام تصمیم یک “پیروزی مهم است.”

“دانشجویان بین المللی هستند یک دارایی بزرگ برای اقتصاد ایالات متحده و به ماساچوست در خاص” او گفت:. “استعداد و نبوغ بخش بزرگی از چرا ما باید برخی از بهترین دانشگاه ها در جهان و قوی اقتصاد دانش پشتیبانی شده توسط آنها است.”

اما جسیکا, Vaughan, مرکز مطالعات مهاجرت گفت که او نگران آن است که یخ را “بسیار مشکل تر از ساخت مطمئن شوید که دانشجویان خارجی هستند در واقع به دنبال یک لب گنده آموزش و پرورش و ثبت نام دیپلم میلز و غیر قانونی و فعالیت های غیر مجاز.”

“ما باید برای دیدن اگر یخ نگه می دارد آهنگ از تمام این دانش آموزان” او گفت:. “کنگره نیاز به یخ بیشتر منابع به انجام یک کار بهتر از رفتن پس از بخش کوچکی از دانشجویان خارجی سوء استفاده از قوانین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de