چند مورد از اخبار است.

  1. کانادا اطلاعات کمیسر گفت: این کشور زهوار در رفته و غیرمنتظره فدرال دسترسی به اطلاعات سیستم زمین به توقف به عنوان خدمتگزاران مردم کار تا حد زیادی از صفحه اصلی. در یک لحظه از جسارت است که باعث می شود من او را دوست دارم حتی اگر آن را نشان می دهد او باید نمی دانم اتاوا به خوبی کارولین مینارد اشاره می کند که دولت نیست و در واقع مورد نیاز برای نگهداری اطلاعات تا خبرنگاران و دیگر شهروندان علاقه مند اگزوز چالش های قانونی. “فقط به ارائه اطلاعات,” او می گوید.
  2. بلومبرگ و هر کسی که برای پرداخت آن خبری سرویس تا به حال بیکاری در شماره های امروز صبح قبل از آمار کانادا منتشر شده آنها. که بازار در حال حرکت اطلاعات در دسترس برای برخی از افراد, اما نه شما چون “یک فرد آشنا با اطلاعات” می خواستم به تصمیم می گیرید که می تواند آن را می دانم.

سومین مورد این است که از صبح امروز جهان است. به نظر می رسد نخست وزیر خانواده است که با استفاده از یک “سرپرست خانه” تغییر نام “خانه رعیتی” و spiffed تا به لحن 2.5 میلیون دلار به عنوان موقت اقامت در PM Harrington دریاچه, Quebec املاک کشور در حالی که “اصلی کلبه” آن مردمی نام نامشخص, مکث از آن 6.1 میلیون دلار رنو دلیل که کار در این روز ؟

ژان ولف های شیک و مهربان سرمایه های ملی سخنگوی کمیسیون که در زمان گلوب سوالات نیاز به چند می گذرد بیش از هدف افشای کامل قبل از آن را هدف قرار دادن. “وجود دارد هیچ ساختمان های جدید در حال ساخته شده,” او گفت:. (ساختمان قدیمی برچیده شد خیلی از آن دور ریخته و قسمت های جدید قرار داده و در برخی از راه دور از یکی از قدیمی. یک خانه جدید جدید اگر آن را به درب؟) “نه این و نه بزرگتر.” (این خیلی خیلی بزرگتر است.)

معلوم “خانه رعیتی” در 450 متر مربع است که سه چهارم بزرگتر از پیر “سرپرست خانه” آن گنجانیده شده سفید خون-سلول-مانند آن را به عنوان lurched تا جلوی خانه به یک نقطه بهتر با بهتر مشاهده کنید. من بد با فضایی مفاهیم بنابراین من گوگل کمی و متوجه شد که 450 متر مربع است کمی خجالتی از 5000 فوت مربع است که پنج اتاق خواب خانه آسان است. در واقع “خانه رعیتی” به طور کامل یک پنجم بزرگتر از 2017 CHEO خانه رویایی که مطرح قرعه کشی بزرگ دلار برای بیمارستان کودکان شرق انتاریو و “ویژگی های 10-سقف پا بر اصلی طبقه بزرگ جبهه ورودی منحنی باز پله آشپزخانه لذیذ و لوکس اتاق خواب و حمام ensuite.”

آنها را در خانه روستایی در Harrington دریاچه.

امروز دولت مدافعان ما گفتن ما می دانستیم که همه از این همه همراه است. این بستگی دارد که چگونه به خوبی شما می خواهم به دانستن آنچه شما می دانید. در ماه آوریل زمانی که CTV گزارش بیش از 8 میلیون دلار در renos در Harrington دریاچه NCC به ما گفت که آن را به ما گفته بود همه در این مورد در سال 2018 است. در اینجا توجه داشته باشید از NCC را ولف در سال 2018 است که اشاره به یک “خانه رعیتی توانبخشی پروژه است.” نه در آن توجه داشته باشید و نه در این گزارش که آن مراجع می توانم پیدا کردن هر گونه اشاره ای به “انتخاب خانه رعیتی قرار دادن بیت از آن را در جایی دیگر و گسترش آن کاملا بنابراین آن را کاملا له در سال 2017 CHEO خانه رویایی پروژه است.”

اولین اشاره قابل توجهی از ساخت و ساز جدید در Harrington دریاچه که من می آید از سابق گاه به گاه مقیم بن هارپر که برداشت های زیادی از پدرش به سیاست اما توییتی که اظهارات این موضوع از آوریل 17, خیلی شیرین و مطلوب. Pierre Poilievre محافظه کار سرمایه گذاری منتقد و به دنبال آن در آوریل 19 با به طور گسترده ای اظهار داشت: صدای جیر جیر که شامل یک عکس از نقشه های اپل و پرسید: “آیا جاستین ترودو مخفیانه ساخت خود با نام تجاری جدید lakeside عمارت در Harrington دریاچه با پول ما؟”

واکنش به Poilievre را توییت شد تا حد بحرانی ساخته شده و دو نوع متمایز از استدلال است. یک اردوگاه اظهار داشت که نماینده محافظه کار مجلس بود توهم یا جعلی است و هیچ توجهی به ساخت و ساز جدید احتمالا می تواند در جریان است. تورنتو لیبرال MP آدم Vaughan شد بصورتی پایدار و محکم در این اردوگاه تویت خود ساخته تا عکس از جنگ ستارگان سفینه فضایی در Harrington دریاچه, اما وجود دارد صدها نفر ساخته شده است که همین ادعا است.

دوم اردوگاه صورت گرفت موضوع را با Poilievre را انتخاب اصطلاح “ساخت خود با نام تجاری جدید lakeside عمارت.” هلاک این فکر می کردم که یک نخست وزیر مزایای خود را از محل اقامت! Diefenbaker استفاده می شود به زندگی می کنند وجود دارد! Mulroney! هارپر! بنابراین هنگامی که یک ساعت خانواده صرف عجیب و غریب آخر هفته در واقعا یک خانه بزرگ کشور در حالی که دیگر حتی بزرگتر خانه در کشور می شود spiffed تا آن را شخصی قربانی به اصل و نسب از کانادا و رهبری سیاسی است و آنچه در آن است.

صبح امروز جهان داستان را تایید Poilievre ادعا می کنند در هر خاص اما خوشبختانه برای جاستین ترودو مدافعان آن نیز پژواک خود را تعبیر که آلاینده ترکیب در سوال این است که در “PM Harrington دریاچه عقب نشینی است.” امروز نصف نقد—نصف اصرار شما می خواهم که به یک لون به تصور دولت این کار را انجام داد چنین چیزی—دور رفته است. اما “جلوگیری از تماس آن ساعت را عقب نشینی” استدلال است که در نیروی کامل است. “آن نیست. او. عقب نشینی” یک نفر نوشت. در اینجا آدم Vaughan دوباره گفت که هارینگتون دریاچه “متعلق به همان اندازه به نی لبک به عنوان نشانی از آن را به ترودو.” خواهد بود که رابرت نی لبک جهان اتاوا دفتر رئیس که خیلی پایین آورده دولت هارپر با گزارش CTV در نایجل رایت چک به پوشش سناتور مایک دافی هزینه اما کسانی که سرسختانه به مهربان در هر دولت نسبت به گذشته است. حدس می زنم Vaughan قبلی این-یک-هزاره-شاهین-هار-هار خط نمی پوشیدن. و آن را خوب به انعطاف پذیر باشید.

درست است که نخست وزیر بعدی خواهد بود و مجاز به استفاده از جهان بزرگترین خانه رعیتی فقط به عنوان ترودو خانواده بود. اما وقتی که من می گویند آن را ترودو عقب نشینی خود را خانه خود را واقعا بزرگ اقامت موقت در راه خود را به حتی بزرگتر اقامت موقت من دو توجیه برای زبان من.

برای اولین بار است که جاستین ترودو به من آموخت که چگونه به صحبت در مورد چنین چیزهایی.

در سال 2018 در مواجهه با مخالفان سوال در مورد زودتر و بسیار پایین تر از ارقام برای Harrington دریاچه بازسازی ترودو پاسخ داد که یکی از استفان هارپر در سفر هند بود “خیلی گران است” چرا که “او می خواست به را خود لیموزینها با او.” نبود یک لغزش; آنها “استفان هارپر limos” ترودو گفت و هزینه 1.5 میلیون دلار پس هارپر می تواند “سفر در سراسر در این سبک که به او عادت کرده بود” بود “کاملا غیر قابل قبول است.”

بزرگ. خوب است. سس برای غاز. هارپر limos ترودو aircraft-carrier-اندازه خانه رعیتی.

دوم توجیه ساده است حس مشترک. اگر Harrington دریاچه ترکیب متعلق به همان اندازه به رابرت نی لبک به جاستین ترودو وقتی می نی لبک حرکت می کند ؟ اگر متعلق به همه ما می تواند من آن را برای ژوئن 6 و 7 ؟ شاید در پرتاب هارپر limos به من وجود دارد.

اجتناب ناپذیر خاصی بعدی خط دفاع است که این دور از بزرگترین چیزی که در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر. که درست است. در این نوشته سه چهارم از یک میلیون نفر فوت کرده اند از بدترین شیوع بیماری در یک قرن. قبل از اینکه شما را متهم من از نادیده گرفتن است که در اینجا 6,000 کلمات من در مورد آن نوشت. اما خدا من را نادیده بگیرد و این به دلیل آن متناسب با الگوی.

این نخست وزیر نمی تواند برای زندگی او بود مستقیم با کانادایی ها. او باعث می شود نشان می دهد صحبت کردن از جلو گام از یک “کلبه” در حالی که خانواده صرف زمان در یک “خانه رعیتی” از آنجا که او به ما گفته شده بیش از حد صرفه و با تمرکز بر روی چیزهای دیگر برای دریافت اقامت اصلی از نخست وزیران برای 80 سال ثابت به درستی.

دنباله مقاله است که به ما گفته شده قرار است ساخته شده اند از این همه کاملا روشن بود و دقیقا به عنوان باز و شفاف و آموزنده به عنوان بخش 20 قسمت 6 از 385-صفحه: بودجه اجرای قانون 2018 است که در آن به ما گفته شد به صورت مستقیم به دنبال شواهدی وجود دارد که دولت تا به حال همیشه به ما گفت این بود که برنامه ریزی برای کاهش یک قرارداد خاص برای SNC-Lavalin در یک مورد که در حال حاضر قبل از دادگاه هنگامی که ترودو تغییر قانون است.

دو اخلاق کمیسیون در یک ردیف باید گفت که جاستین ترودو برای جلوگیری از انجام این کار است. او نمی خواهد. اگر آن را به هر کس و رفع این یک افتخار و سپس جدول معماری قصد دارد قبل از شروع کار و خود را لیس, پس از, پس از شما گرفتار. دوباره. اگر آن را بیشتر عقب نشینی خود را از باب نی لبک را پس از آن انجام آنچه شما باید انجام داده اند با 24 Sussex از ابتدا: اجازه بازسازی طبیعت خود و هزینه دقیق در این راه هر فرد عادی انتظار می رود و اعلام کرد که تنها بعد نخست وزیر خواهد شد اقامت در مرمت ساختمان. (من نوشته ام در مورد چگونگی حفظ دولت ها در سراسر جهان بوده است در مورد رفع رسمی خوابگاه. من همچنان به این باور 24 ساسکس فاسد خواهد شد تا زمانی که نخست وزیر پیشنهاد من در اینجا و اعلام او رفع آن تنها برای مستاجر بعدی از دفتر.)

و این اصلاح ناپذیر جاستین ترودو عادت و اعتقاد داشتند که شایسته شما تنها اطلاعات او deigns به شما کاملا وابسته به این لحظه و بزرگتر داستان. زیرا این دولت است که صادقانه انجام بهترین خود را در یک بحران بی سابقه ای است که هر دولت تقلا—با ماهیت بحران در حال حاضر ریاست سریعترین زمان صلح و گسترش کانادا دولت فدرال پس از کنفدراسیون. با سرعت رعد و برق. با اثر پیش بینی نشده. با پشته از rulebooks خم شده و یا نادیده گرفته و با موشکافی خارج به شدت مختل—که دسترسی به اطلاعات بیت من قرار داده تا بالا’—و بسیاری از دهها میلیاردها دلار ها گردش مورد.

آن را بد. جایی در میان میلیاردها آن قطعا رفتن بد به عنوان مطمئن شوید که شما تنفس می کنید. مردم بد خواهد خامه ای پول مردم را صرف آن بد مردم عادی خواهد شد که خود مشوق های اقتصادی شدید تحریف شده است. که یک استدلال برای آن انجام نشده است. آن را قطعا یک استدلال برای مقاومت در برابر اصرار به پنهان کردن در چاپ خوب و تاخیر و نفرت انگیز آدم Vaughan مسخره مشروع سوالات.

جاستین ترودو یک بار ساخته شده نشان می دهد و خواستار آن است که خود و وزرای کابینه بود “transparent by default.” که همان به عنوان شفاف که گیر افتاد.

بیشتر توسط پل ولز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de