اگر coronavirus اورژانس قانون هر گونه نشانه مجلس باید باز باقی می ماند

مایکل چانگ و جان ویلیامسون: اتاوا همه گیر پاسخ طرح نیاز به مداوم نظارت عمومی به اطمینان حاصل شود که دولت در حال انجام بهترین کار آن می توانید. که تنها می تواند رخ دهد اگر مجلس در حال پخش است آن ضروری است, قانون اساسی نقش.

مایکل چانگ و جان ویلیامسون محافظه کار اعضای پارلمان برای ولینگتون—Halton تپه ها و نیو برونزویک غربی بود. آقای چونگ مخالفت نهادهای دموکراتیک منتقد و آقای ویلیامسون است که کار منتقد.

به نشستن و یا به نشستن ؟ این سوال نمایندگان مجلس می خواهیم با کانادا رو به یک دوقلو شوک بی سابقه ای برای نسل ما—همزمان همه گیر و بحران اقتصادی است. در پاسخ به این شوک های ترودو دولت است به طور چشمگیری ramping تا هزینه و برنامه های کمک به کمک به خانواده های کارگر و مبارزه کسب و کار.

برخی می گویند ما نمی توانیم نشستن و خطر گسترش COVID-19 و در عین حال صدها نفر از هزاران نفر از کانادایی ها در حال کار روزانه به نگه داشتن خدمات ضروری عامل. مجلس نیز باید انجام بخشی از آن به تصویب دولت ضروری یارانه دستمزد ، پیشنهاد کمک را دریافت درب اگر آن را تحریم توسط مجلس عوام و مجلس سنا. دیگران پیشنهاد ایجاد پارلمان مجازی. اما ما فاقد هر دو توانایی های تکنولوژیکی برای اجرای مجلس از دور و قوانین ما که فقط می توان با تغییر یک نشسته اجازه نمی دهد آن را. و دیگران می خواهند یک حمله رعد اسا جلسه به تصویب دستمزد یارانه لایحه, و هر چیز دیگری که دولت می خواهد. در عین حال این به آن معنا اعضای پارلمان تحقق تنها نیمی از آنها دوقلو-مسئولیت—تصویب هزینه های دولت, اما غفلت به دنبال پاسخ برنامه طراحی و تحویل.

آنچه مهم به کانادایی ها نیست میلیاردها دلار صرف شده اما موفق تحویل اتاوا امداد بسته است. به این ترتیب مجلس با مناسب اجتماعی فاصله اقدامات باید همچنان به نشستن در طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

هیچ حزب سیاسی در انحصار ایده های خوب. شواهد و تجربه می گویند بهترین سیاست عمومی نتایج متوجه شدم با آزمایش و بررسی پیشنهادات جلو نه هفته ها یا ماه ها از در حال حاضر. این بدون اغراق بگویم هر برنامه کمک لیبرال ها اعلام کرد تا پس از آن بهبود یافته با ورودی مستقیم از محافظه کار NDP سبز و بلوک نمایندگان مجلس است. و زمانی که دولت فدرال overreached آن مخالفت نمایندگان مجلس که اصلاح آن دوره است.

چند هفته پیش دولت فدرال به اطلاع آن نیاز مجلس به تصویب قوانین اضطراری اجازه می دهد اجرای اقدامات گسترده برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و برای کمک به میلیون ها کانادایی که معیشت خود را از دست داده اند. نمایندگان مجلس از همه احزاب در پاسخ سیگنالینگ آمادگی خود را برای همکاری و کار انجام می شود.

زمانی که مجلس عوام در دیدار با برخی از نمایندگان مجلس 30 (یک دهم تعداد معمول اجتماعی فاصله اهداف) هدف این بود که به سرعت در حال تصویب قوانین اضطراری (Bill C-13) برای پیاده سازی دولت قبلا اعلام کمک برای کانادایی ها. این امر می تواند بزرگ این اجازه را به دولت عمل می کنند و آن را مسئوليت نظارت از کانادا نمایندگان انتخاب می شوند. با زندگی در معرض خطر و اقتصاد در مشکل عمیق, سیاست طبق معمول کنار گذاشته شد.

بیشتر: ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: شغل گزارش به معنی یک روز سخت برای کشور’ (متن کامل)

و یا به طوری که برخی از ما فکر. بله این قانون پیشنهادی توسط ترودو دولت شامل همه گیر اقدامات و امداد رسانی بسته بندی برای کانادایی ها اما این قانون همچنین به دولت بی سابقه استبدادی قدرت که رفت و فراتر از این بیماری همه گیر. این قانون پیشنهادی به حالت تعلیق در مجلس با قدرت به تصویب مالیات و هزینه های برای تقریبا دو سال تا پایان سال 2021 به قدرت بسیار زیاد به سازمان بنادر و دریانوردی.

در پاسخ به مخالفت نمایندگان مجلس گفت: “هیچ.” دولت گفته شد برای بازگشت به تخته رسم. پس از ساعت ها مذاکره دولت کوتاه آمد, از بین بردن بخش های متخلف از این قانون به تصویب مجلس بهتر قانون است.

آنچه اتفاق افتاده در آن از کوره در رفته 18 ساعت ؟ دقیقه پس از آن ظهر باز کردن در دریا. 24, لیبرال ها به سرعت نقل مکان کرد به حالت تعلیق در مجلس عوام تحقق آنها ندارد رای به ادامه. به صورت قانون به تصویب در مجلس عوام نیاز به اتفاق آرا موافقت نمایندگان مجلس در حال حاضر به حالت تعلیق در آن روش های معمول. این بدان معنی است که هر نماینده مجلس معنیداری ورودی در دولت نهایی بسته امداد.

دولت و رهبران مخالف حفر شده در مذاکره جمله بندی; کل بخش از لایحه دولت کاهش یافته بودند. در همان زمان نمایندگان مجلس محافظه کار بودند ترسیم خط پایین خود را در متن ایمیل و یا در راهرو مکالمات پارلمانی ما رهبری است. زمانی که نمایندگان مجلس شد و در نهایت احضار حمایت به مجلس عوام در ساعت 3 صبح در دریا. 25 لیبرال دولت آمده بود به حواس خود را حمایت کردن و مطرح اساسا اصلاح لایحه.

در مالیات مخالفت نمایندگان مجلس حفظ پارلمان امتیاز بیش از مالیات و حذف دولت توانایی افزایش مالیات بدون مجلس تصویب. اما این تغییر تنها باز عمل می کنند. نمایندگان مجلس همچنین تاکید نظارت پارلمانی از هزینه های جدید با محدود کردن دولت فشار برای فضای مجاز: نامحدود هزینه های قدرت. به جای نامحدود صرف قدرت به پایان 2021 دولت را در حال حاضر قدرت به صرف اقدامات مرتبط با این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی تا پایان ماه سپتامبر.

علاوه بر این هر گونه هزینه های این اقدامات خواهد بود طلبه با حساب امور مالی کمیته و رئیس اداره عالی تفتیش. کمیته امور مالی نیز دستاوردهای توانایی به خاطر عوام ظرف 48 ساعت اگر هر چیزی فاحش یافت. و سلامت کمیته با ملاقات به طور منظم به مورد مداقه قرار دادن دولت فعالیت با توجه به COVID-19.

مخالفت نمایندگان مجلس نیز قادر به دریافت اقدامات شامل در این قانون به روشن شدن هدف دولت صرف. دولت می خواست یک چک سفید. به جای آن مجبور شد به طلسم کردن آنچه در آن مورد نیاز است. دولت می خواست قدرت نامحدود به پایان 2021. مخالفان نمایندگان مجلس خودداری کرد و با قرار دادن یک غروب بند در هر دولت جدید قدرت در این لایحه. آنها منقضی خواهد شد در تاریخ 30 سپتامبر سال 2020 است.

بنابراین همه در تمام یک روز خوب. دولت انبوه بهبود لایحه در نهایت موفق به کسب تایید از نمایندگان مجلس 18 ساعت پس از مجلس عوام شروع نشسته است. دولت داده شد ابزار به سرعت عمل می کنند و آن کمک بسته امداد گذشت در بخش معنی نمایندگان مجلس اجازه این قانون برای تصویب به سرعت اما با مخالفت از محافظه کار مشخصه.

اورژانس قانون لایحه C-13, است کامل نیست. با وجود بسیاری از پیشرفت های دولت فدرال هنوز هم فوق العاده هزینه های برق تا پایان ماه سپتامبر. اولین بیت از شواهد ظاهر در عرض چند ساعت از لایحه C-13 گذشت. در ابتدا دولت اعلام کرده بود $82 میلیارد دلار در اقدامات اقتصادی و در عین حال در عرض چند ساعت از تصویب این لایحه نخست وزیر افزود: یکی دیگر از $25 میلیارد آوردن این دولت در مجموع بسته به 107 دلار میلیارد دلار. این مقدار روزانه در حال افزایش است و مجلس بررسی مورد نیاز است. امروز فیلمهای کسری هزینه در پاسخ به همه گیر می تواند به معنای افزایش مالیات اضافه بدهی-پرداخت بهره کمتر و هزینه های ظرفیت در آینده است. هزینه های جدید باید رسیدن به اهداف خود با عنوان زباله کوچک که ممکن است.

شاید بیشتر نگران کننده است این ماده در لایحه C-13 است که اجازه می دهد تا یک وزیر برای دور زدن مجلس و تغییر قانون استخدام بیمه قانون توسط وزرای ترتیب. این است که عمیقا نگران کننده است. همچنین این درب باز می شود به مقدمه دائمی تضمین شده درآمد سالانه بدون هر گونه نظارت از مجلس و یا حمایت از کانادا رای دهندگان در انتخابات پارلمانی. با توجه به نیاز فوری برای کمک به کانادایی ها به سرعت آن را در معرض خطر این کشور را قبول کند در حال حاضر. اینها چالش های نمایندگان مجلس نیاز به حل و فصل زمانی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

مجلس هنوز کار بیشتری برای انجام. اتاوا همه گیر پاسخ و طرح امداد نیاز به مداوم نظارت عمومی برای اطمینان از پاسخگویی و اطمینان حاصل شود که دولت در حال انجام بهترین کار آن می توانید. که تنها می تواند رخ دهد اگر مجلس در حال پخش است آن ضروری است, قانون اساسی نقش.

برای دولت به انجام یک کار بهتر—برای صرفه جویی در زندگی و معیشت—اپوزیسیون باید قادر به نگه داشتن آن پاسخگو باشد. مجلس باید باز باقی می ماند.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im