اگر ما منتظر پایان از ویروس ماساچوست هرگز باز

ببخشید چارلی, اما وجود دارد هیچ راهی برای واکسینه کردن خود از مسئولیت.

در طول سنا شهادت این هفته, Dr. Anthony Fauci گفت که اولین ما را یک واکسن موثر برای coronavirus زمستان 2021.

دیروز سر غول دارویی نوارتیس نوشت: “حدس من این است که حدود یک و نیم تا دو سال” برای COVID-19 واکسن.

و این صدای خوش بینی. روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری مدیر دکتر مایک رایان به ما یادآوری است که وجود دارد بسیاری از بیماری هایی مانند HIV و سرماخوردگی (گاهی اوقات ناشی از coronavirus) که ما هرگز یک واکسن برای پس از چند دهه تلاش است. وجود بیماری های دیگر با واکسن مانند سرخک و آنفلوآنزا که باقی می ماند با ما.

“این ویروس ممکن است هرگز دور” رایان گفت.

همکارش که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove افزود: “ما نیاز به طرز فکر است که آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر.”

بنابراین چه چیزی است که رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر رفتن به یک ماه تا شش ماه و یا یک سال از زمانی که این ویروس هنوز هم ارسال ماساچوست شهروندان به بیمارستان و بله متاسفانه گاهی اوقات سردخانه? بیشتر مستند. چه چیز دیگری ؟

در اینجا “چه چیز دیگری.”

دیروز به ما آموخته است که نزدیک به 3 میلیون نفر بیشتر کاربردی برای مزایای بیکاری آوردن رسمی بیکاری تعداد به 36.5 میلیون نفر است. که نزدیک به یک چهارم از نیروی کار است.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: 40 درصد از خانواده های ایالات متحده درآمد کمتر از $40,000 یک سال شغل خود را از دست مارس. چهل درصد است.

نه این که “علاقه مندان به مستند” به عنوان تفسیر مجله نوح Rothman تماس آنها مانند رژیم صهیونیستی. بیکر در مورد مراقبت از این چیزها. چرا باید از آنها ؟ سیاستمداران هنوز هم شغل خود را به عنوان اخبار کابل میزبان و استادان دانشگاه. آنها بخشی از یقه سفید اقتصاد که در آن 6 در 10 نفر از کارکنان از خانه کار می کنند.

در میان کسانی که یقه آبی تهمت-حمایت knuckle-draggers با نوع شغل که در آن شما می توانید کار نمی کند و صدای جیر جیر در همان تنها 1 در 10 می telework.

پاسخ از “نامحدود مستند” جمعیت است که همیشه “مرگ و داده ها.” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو — که با وادار کردن خانه های پرستاری را به COVID مثبت بیماران ناشی از مرگ و میر بیشتر از هر unmasked معترض — intoned “چقدر است زندگی انسان ارزش دارد؟”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است که نیاز به شهرستانها به هیچ COVID-19 مرگ برای دو هفته قبل از کسب و کار می تواند باز.

این است ریاضی مجنون.

شانس رفتن دو هفته بدون coronavirus مرگ بعد از ما دریافت یک واکسن است برای رفتن به یک اتفاق نادر برای پرجمعیت ترین مناطق شهری است. ساخت “ما باز نمی شود تا زمانی که آن را امن” استاندارد به عنوان بیکر نگه می دارد و دلالت به معنی ماساچوست هرگز بازگشایی شده است.

دردناک طنز است که برای اکثریت قریب به اتفاق کار خلیج Staters آنها در حال حاضر زندگی در یک “مجازی صفر و میر” قلمرو در حال حاضر.

تا آنجا که مستند علاقه مندان به تکرار کلمه “اطلاعات” آنها به ندرت در واقع آن را بخوانید. اگر آنها را ببینید که از چهارشنبه وجود نداشته است 259 کل مرگ و میر در میان افراد زیر 60 سال است. که 0.0047 درصد زیر 60 جمعیت.

تعداد کل کسانی که در مرگ و میر در میان مردم بدون همبودی است بر اساس اطلاعات موجود بیش از 38 و شاید به عنوان چند به عنوان پنج. از 5.5 میلیون نفر است.

در نیوهمپشایر تعداد کل افراد سالم کمتر از 60 ایم که کشته COVID-19 صفر است.

این حقایق در زمین رژیم صهیونیستی است. بیکر. هیچ واکسن در حال رفتن به مسابقه و نجات شما در حال رفتن به تبرئه شما از گناه از بین بردن بسیاری از کسب و کار و صدمه زدن به بسیاری از خانواده های شاغل.

عقل سلیم می گوید چیزی که به انجام است که به بازگشایی ماساچوست برای افراد زیر 60 در حالی که با استفاده از منابع دولتی برای محافظت از خانه های سالمندان و افراد مسن. اقتصاد می گوید که اگر شما اینکار را نکنید, شما در حال رفتن به نابودی ماساچوست خانواده از نظر مالی برای سال آمده است.

علم می گوید که بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن از COVID-19 یا راه.

من می خواهم با عقل سلیم و علم اما این فقط به من. تصمیم با شما است, رژیم صهیونیستی است. بیکر و هیچ کس دیگری را.

ببخشید چارلی.


مایکل گراهام است که یک عامل به طور منظم به بوستون هرالد. او را دنبال کنید در توییتر @IAmMGraham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de