اگر شما مانند بسیاری از عمل, شما را دوست دارم ‘استخراج’


نقد و بررسی فیلم

“استخراج”

تاریخ R. در Netflix بکشد.

درجه: A-

اگر شما جونز-ing برای جیسون بورن فیلم شما نمی توانید انجام دهید بهتر است در هر لحظه ای از “استخراج است.” این است که در مورد دندانپزشکی مردمی است. Thor خود, Chris Hemsworth, پخش فیلم قهرمان مزدور تایلر حمله مدرن روز گلادیاتور و فوق العاده خطرناک که او را مخالف به این ایده از ابتلا به گلوله. در واقع او حتی ممکن است آن را.

تایلر آخرین انتساب این غیر ممکن است برای نجات Ovi Mahajan (Rudhraksh Jaiswal), پسر هندی پروردگار مواد مخدر است که در زندان است. 14-year-old boy را اسیر دیگر رقیب پروردگار مواد مخدر به نام آصف (Priyanshu Painyuli). آصف یک سادیست است. پسر است در جایی در داکا, بنگلادش یک شهر احاطه شده توسط رودخانه های متصل به جهان خارج توسط پل.

عمل شروع می شود جایی در نزدیکی پایان و پس از آن backtracks به آغاز یک gambit که من نمی پسندم. اما پس از آن می شود رفتن به shootouts تعقیب و اقدام دیگر در “استخراج” با این حال, وحشیانه, در حال مست و شگفت انگیز را ببینید.

کریس همسورث و Rudhraksh Jaiswal از سمت چپ در “استخراج” از Netflix

Hemsworth نیست این فیلم تنها ابرقهرمان اتصال. این نوع ادراک فیلمنامه است که توسط Joe Russo از “انتقامجویان” فیلم های که من آن را خیلی دوست داشت. “استخراج” از سوی دیگر است خالص اکشن-دانلود فیلم کراک کوکائین.

همچنین در تایلر تیم های زیبا قاتل و سر و فناوری Nik خان (گلشیفته فراهانی و دارای حق اعمال یک موشک پرتاب به عنوان اگر آن را یک Vuitton لویی کیف دستی). در این دوره فوق العاده خونین, حوادث تایلر را بر محلی که مدیون او نفع به نام گاسپار (یک صحنه سرقت به نوبه خود توسط David Harbour از “غریبه همه چیز”).

Hemsworth, ترکیبی از یک چهره خوش تیپ متمایز صدا و چشمگیر قد و قامت واقعی مهارت های بازیگری از جمله استعداد برای کمدی که Taika Waititi بهره برداری در “ثور: راگناروک.” Hemsworth به ارمغان می آورد به جدول. اما فیلم تک خال در حفره یک بازیگر هندی به نام Randeep Hooda (به یاد داشته باشید که نام و نام خانوادگی). او نقش یک جنگنده است که بیشتر به کمتر استرالیا تایلر شرقی تعداد مخالف و شاید یک تبه کار. این دو نبرد مانند یک زن و شوهر خوب, avengers. آنها را مشت و چاقو و زخم گلوله و ضربه های در حال حرکت چهار چرخ وسایل نقلیه و نگه داشتن رفتن و با کمک بوربن و Oxycontin در مورد تایلر. آنها همچنین از بند باز کردن جهنم خود به دیگر دشمنان است.

من کمی شوکه کنید که این فوق العاده خوب ساخته شده است فیلم اولین ویژگی مدیر سام Hargrave که شاخه های زیادی گلوله-فروزان خون هایش عمل با سرعت ثابت و دستی دوربین. او بدیهی است که آموخته زیادی به عنوان شیرین کاری فرد هماهنگ کننده شیرین کاری و مبارزه هماهنگ بر روی یک نمره از ابرقهرمان مارول فیلم از جمله “انتقامجویان” فیلم ، این مرد فقط پرتاب کلاه خود را به حلقه ای از امثال Chad Stahelski (از “John Wick” فیلم), Gareth Evans (“حمله” سینما) و دیوید لیچ (“اتمی بور”).

طرح “استخراج” ممکن است آشنا برای هر کسی که دیده می شود این فیلم به عنوان 1994 لوک بسون کلاسیک “حرفه ای.” بدن تعداد در “استخراج” است که رقابت تنها توسط تعدادی از بار کسی می گوید: “برو.” اما این همه در مورد چگونه شما را از A تا Z. Russo, تطبیق یک پاراگوئه-مجموعه رمان گرافیکی با عنوان “سیوداد” توسط Ande پارک که روسیه و برادر آنتونی کمک به توسعه بازدید تمام می تپد و اگر “استخراج” است و نه یک بازی تعویض آن است که یک مثال از اینکه چگونه به بازی بازی در بالاترین سطح است. من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از آقای چنگک جمع کردن.

(“استخراج” شامل خشونت شدید استفاده از مواد مخدر و ناسزا.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de