برگزارکنندگان امروز BLM اعتراض در سیدنی گفت: آنها چشم پوشی خواهد کرد حکم دادگاه و درخواست از سیاستمداران برای مارس به لغو با چند تن دیگر از شرکت کنندگان نیز بازداشت شده در حال حاضر برای نقض حکم دادگاه.

دیروز برگزارکنندگان از دست یک درخواست تجدید نظر در برابر یک دادگاه است که تا به حال دیده می شود این تجمع ممنوع است. در اعتراض به اصرار آن را می توانید با خیال راحت با وجود coronavirus محدودیت و باید نقل مکان کرد و آن را از خارج از سیدنی تاون هال به دامنه که در آن وجود دارد ،

این تجمع برگزار شد در اعتراض به بومی مرگ در دوران بازداشت با تمرکز بر مرگ بومی man David Dungay در سیدنی زندان در سال 2015. او پس از گفتن “من نمی توانم نفس بکشم” چند بار به او مهار توسط کارکنان زندان است.

NSW Police هشدار داده بود شرکت کنندگان می تواند آنها را دستگیر و افسران “را دریغ نکنید به اقدام مناسب در صورت نیاز”. “اگر شما به نوبه خود فقط انتظار دارند که شما می توانید خودتان را به زندانی برای مدت شش ماه” NSW Police وزیر دیوید الیوت گفت.

به روز رسانی زنده

برگزارکنندگان در تظاهرات گفته اند ، com.au معترضان ممکن است تعدادشان کمتر از 10 به 1 توسط پلیس.

این فکر فقط حدود 50 نفر را به تجمع وجود دارد اما ممکن است به عنوان بسیاری از 400 افسران در حضور.

اعتراض برگزارکنندگان اکنون می گویند آنها خواست مردم را برای آمدن به دامنه.

“پلیس ساخته شده اند دستگیری” عدالت برای دیوید Dungay Jnr Facebook صفحه نوشت.

“ما در حال حاضر جذاب برای مردم نه برای آمدن به دامنه. لطفا گسترش این کلمه در این تجمع به پایان رسیده است. مبارزه برای عدالت ادامه خواهد داد.”

سه معترضان بازداشت شده در این گزارش ABC.

یک معترض بازداشت شده در تجمع کرده پاره پاره تا 1000 دلار جریمه به گفته او “آن را تمام راه را به دادگاه عالی”.

https://platform.twitter.com/widgets.js

پل سیلوا برادرزاده دیوید Dungay – یک بومی مردی که در بازداشت — گفت: او نمی ترس دستگیر شدن اما گفت: نباید مورد است که مردم می تواند دور گرفته شده توسط پلیس.

“ما در حال شکستن هر گونه قوانین ما در گروه کمتر از 20,” او گفت:. “ما در حال پایین آمدن در اینجا به گوش دادن به خانواده های ما خواهان عدالت است. به اندازه کافی وجود دارد چمن در اینجا برای 5000 نفر است.”

آقای سیلوا بود و بعد دستگیر شد.

https://platform.twitter.com/widgets.js

سازمانده برنج گیبسون بازداشت شده است قبل از مارس حتی آغاز شد. پلیس هشدار داد مردم به ترک BLM رالی به عنوان آنها در گروههای بیش از 20 پس از آن در زمان آقای گیبسون دور ون.

چند نفر در حال حاضر دستگیر شده و برای حضور در این تجمع در نقض حکم دادگاه دیروز.

وزیر بهداشت گرگ شکار صادر کرده است تیره و تار هشدار به معترضان پیش از امروز سیاه زندگی موضوع گروگانگیری در سیدنی گفت: رفتن به این رویداد می تواند در نتیجه بیشتر COVID-19 مرگ و میر.

“نیست. شما می تواند زندگی کسی را” آقای شکار گفت: در اخبار آسمان.

وزیر بهداشت تصریح کرد هشدار خود را به حضور در این رویداد در هنگام صحبت کردن با الفبای این صبح است.

او گفت: حضور در یک اعتراض در طول یک بیماری همه گیر شد “نامناسب و خطرناک است”.

“مهم نیست که مطلق اصالت علت استفاده از جلسه در این لحظه در تاریخ ما با یک بیماری همه گیر در جریان است نامناسب و خطرناک” آقای هانت گفت.

“من نمی تواند روشن تر است. لطفا رفتن نیست. بیان دیدگاه های خود را در رسانه های اجتماعی یک سکوت شب زنده داری در خارج از محل اقامت خود به هر وسیله دیگر اما نه جمع آوری در گروه های بزرگ.”

NSW Police دستیار کمیسر میک حاضر نیز مردم را به حضور در این تجمع گفت: هر کسی که نشانی از رفتن می تواند خطر دستگیر شدن.

“این است که در مورد حق اعتراض به ما از حق اعتراض به این است که در مورد انجام آن را در یک بیماری همه گیر در حال حاضر ما فقط می توانید را که خطر,” او گفت: 2GB.

“ما نمی خواهیم به آن را به پایین جاده از دستگیری اما ما کاملا آماده اگر ما به.

“در پایان روز, ما می خواهیم مردم را به دور ماندن از این خاص اعتراض پیدا کردن یکی دیگر از زمان پیدا کردن راه دیگری برای بیان دیدگاه های خود را.”

یکی از سازمان دهندگان از زندگی موضوع اعتراض مجموعه به جلو بروید در سیدنی امروز گفت: فشار به عقب در برابر تجمع “کاملا ناعادلانه” و با انگیزه های سیاسی.

صحبت امروز سازمانده برنج گیبسون گفت: این درست نیست که اعتراض تلقی شده است غیر قانونی در حالی که سالن های مانند مراکز خرید هنوز باز است و بسیاری از رویدادهای دیگر هنوز هم می توانید پیش بروید.

“در حالی که بازار باز است در این شهر در حالی که هزاران نفر از مردم می توانند جمع برای اهداف تجاری مربع های عمومی نیز باید باز باشد,” او گفت:.

“من فکر می کنم آن است که کاملا ناعادلانه است که ما در حال گفت که ما به نوعی مسئول مرگ و میر زمانی که شما کشیدن مالک وستفیلد را محکوم و آنها را برای ادامه عملیات خود را.

“این است که به لحاظ سیاسی با انگیزه چیزی است.”

تصویر: Damian شاو/NCA مستند در یک dvd

آقای گیبسون اشاره کرد که نخست وزیر Gladys Berejiklian است به طور مستمر گفت: بزرگ داخل سالن اجتماعات هستند در معرض خطر بالاتر برای گسترش این ویروس.

“به همین دلیل است که دولت او با دادن معافیت به عملیات تجاری اجازه می دهد تا هزاران نفر از مردم به جمع آوری در داخل خانه از جمله عمده مراکز خرید,” او گفت:.

“اما آنها نمی خواهد کار همکاری با اعتراض برگزارکنندگان که مطرح طرح بیش از یک ماه پیش به دولت NSW گفت: ما می خواهیم این را حمل اجتماعی در فاصله امن در راه است.”

آقای گیبسون گفت: برگزارکنندگان را به جلو یک طرح جایگزین به پلیس به اعتراض در دامنه اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

او گفت: یک قاعده خواهد بود در محل گفت: بیش از 20 نفر نمی تواند گروه با هم به منظور رعایت زمان جمع آوری محدودیت.

اما پلیس گزارش به آنها گفت که اگر وجود دارد بیش از 20 نفر فاصله در پارک “می تواند آن را تفسیر به عنوان یک گردهمایی در نقض مقررات و ما می توانیم به صورت جریمه و بازداشت”.

آقای گیبسون گفت: این اقدامات مشغول به کار بودند به “اهریمن جلوه دادن” پل جنبش است.

برگزارکنندگان از یک زندگی موضوع اعتراض کرده اند که به رفتن پیش با تجمع در سیدنی امروز با وجود این که غیر قانونی تلقی شده توسط دیوان عالی کشور است.

صحبت امروزبرتر Gladys Berejiklian خواست کسانی که برنامه ریزی برای حضور در این تظاهرات به فکر سلامت خود و عزیزان.

“اگر شما نگران در مورد خودتان فکر می کنم در مورد شما عزیزان شما می تواند آلوده و باعث آسیب زیادی به,” او گفت: صبح نشان می دهد.

“ما جذاب به مردم با وجدان و استانداردهای اخلاقی می گویند که شما نباید در خارج وجود دارد.”

برتر از مردم خواست تا در پیدا کردن راه های مختلف به بیان دیدگاه های خود در مورد این مسئله در دست اضافه کردن دولت بود و نه تحت “عادی” شرایط.

“در NSW ما در یک نقطه حیاتی است. اگر ما از طریق هفته آینده را مدیریت برای کنترل گسترش چشم انداز ما از داشتن یک تجربه بسیار مثبت در کمی بعد در حالی که بسیار بیشتر,” او گفت:.

“این فقط طول می کشد چند مورد برای این چیزی که به رفتن خارج از کنترل است. ما را دیده اند که در ویکتوریا. ما نمی خواهیم آن را به اتفاق می افتد در NSW.

“من فقط جذاب به همه فکر می کنم در مورد راه دیگری برای بیان دیدگاه های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de