Lavinia Duga, 29 تبدیل به اولین زن به صحبت کردن در زیر نقطه عطفی قوانین جدید در سرزمین های شمالی که باید کاسته بدون محدودیت در شاکیان در جرم مهم است.

تا به امروز, روزنامه نگاران می تواند تا شش ماه زندان و یا جریمه های سنگین برای انتشار واقعی هویت قربانیان تجاوز جنسی که می خواستم به توان نام برد.

در حال حاضر بازماندگان می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از حق خود را به گمنامی ارائه شده آنها بیش از 18 به رضایت در نوشتن باید ظرفیت به رضایت و هیچ برجسته دادگاه و یا تجدید نظر.

مرتبط با: متن آشکار سرباز وحشتناک تجاوز جنسی

مرتبط با: جزئیات Lavinia Duga قدرتمند قربانی تاثیر بیانیه

“زنان باید مجاز به صحبت علنی در صورتی که می خواهید به” گفت Ms Duga که معتقد است که شرم از تجاوز جنسی نشسته با مجرم و نه قربانی.

“من چیزی برای پنهان کردن. من فقط امیدوارم که صحبت کردن مانند این کمک می کند تا شخص دیگری و آنها را تشویق می کند نه احساس ترس”.

هنوز همه تجاوز جنسی بازماندگان در NT در حال حاضر رایگان به رایگان به صحبت می کنند پس قانون اصلاحات و جالب اینجاست که یکی از سرب ارقام در #LetHerSpeak کمپین دهان باقی می ماند.

در سال 2017, ساندرا* مورد تجاوز قرار گرفت در محل کار توسط Kevin Willcocks در حالی که انجام در باک را فقط در خارج از داروین.

Willcocks شد و محکوم به سه سال و نیم زندان به حالت تعلیق پس از نه ماه. او از زندان در ماه نوامبر سال گذشته اما همچنان به درخواست تجدید نظر محکومیت خود را در امید و دیگر هیچ نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

تحت قوانین جدید بازماندگان تنها می تواند صحبت می کنند اگر همه اقدامات از جمله هر گونه تجدید نظر – در حال اتمام است. این به این معنی است که ساندرا باقی خواهد ماند دهان به طور نامحدود تا زمانی که متجاوز همچنان به درخواست تجدید نظر.

“من می تواند در انتظار سال,” او گفت:. “این به او می دهد تمام قدرت دوباره و دهان من هنوز به ماندن بسته است.

“این احساس مثل من هنوز در حال برگزار کردن مانند دست خود را هنوز هم در اطراف گلو من درست مثل این بود که در طول تجاوز فقط در حال حاضر آن را نه جسمی بلکه روحی.

“آن احساس می کند مانند یک ثابت فرم خفیف در پشت ذهن خود را. او در حال حاضر به پایان رسید خود را از زندان زمان. چقدر دیگر باید صبر کنید؟”

مرتبط با: زن وحشتناک تجاوز جنسی در محل کار نشان داد

‘Sandra’ has been waiting to speak since 2017. She is still gagged by the law, despite law reform. Picture: Supplied.
media_camera‘ساندرا’ شده است انتظار به صحبت می کنند پس از 2017. او هنوز دهان بند قانون, با وجود قانون اصلاحات. تصویر: عرضه شده است.

Lavinia نیز با بیان پشتیبانی قوی برای ساندرا.

“من می دانم چگونه آن را احساس می کند. این بدان معنی است که شما می کردم برای نگه داشتن همه چیز و هیچ کس نمی داند در مورد شما. مثل هیچ کس می داند آنچه شما در حال رفتن را از طریق. که فقط اشتباه است.”

در اوایل این سال و در طول دولت رایزنی برای اصلاح قانون بازماندگان دانشگاهیان و کارشناسان حقوقی تمام استدلال کرد که NT باید به دنبال در قدم به قدم از بسیاری دیگر از حوزه های قضایی استرالیا که اجازه می دهد تا بالغ بازماندگان به چشم پوشیدن از حق خود برای ناشناس ماندن در هر نقطه در زمان – از جمله قبل از دادرسی یا تجدید نظر در حال نهایی.

در ماه مارس NT قانونی بررسی کمیته رسیده مشابه نتیجه گیری و توصیه می شود که دولت اصلاح پیش نویس لایحه درآمده است.

با این حال که پیشنهاد شد را رد کرد و در ماه ژوئن.

‘Sandra’ says she doesn’t know how much longer she can stand waiting. Picture: Supplied.
media_camera‘ساندرا’ می گوید: او نمی داند که چقدر دیگر او می ایستاده و منتظر بودند. تصویر: عرضه شده است.

هنگامی که تماس به صورت نظر دادستان ناتاشا Fyles گفت که دولت طول می کشد توصیه های قانونی بررسی کمیته “بسیار جدی” اما که در این مثال مشاوره رد شد برای “امنیت و حفاظت” از بازماندگان.

Swinburne قانون مدرسه مدرس دکتر راشل camp pendleton patch را رد کرده است این توضیح, برچسب آن را “مضحك” رویکرد به بازماندگان.

“چرا و چگونه آنها فکر می کنم این سیستم جدید محافظت از بازماندگان? هیچ شواهدی وجود ندارد که” او گفت:.

“خاموش کردن بازماندگان (در مجموعه مقالات) و محدود کردن حقوق خود محافظت مجرم نه بازماندگان. من نشان می دهد که این زبان به کار گرفته شده (توسط دولت) برای توجیه یک تصمیم بد است.”

Lavinia Duga is a sexual assault survivor and has been advocating for a change in the Northern Territory sexual assault victim gag laws through the #LetHerSpeak campaign. Picture: Richard Dobson
media_cameraLavinia Duga یک بازمانده تجاوز جنسی شده است و دفاع از یک تغییر در قلمرو شمالی تجاوز جنسی به قربانی تهوع قوانین از طریق #LetHerSpeak مبارزات انتخاباتی. تصویر: ریچارد Dobson

Lavinia می گوید که از آن شده است تفرقه برای دولت به تصویب قوانین است که تنها اجازه می دهد برخی از بازماندگان به صحبت می کنند, اما نه دیگران.

“ما باید از هر کسی که می خواهد به صحبت کردن در مورد بی عدالتی چرا که این می تواند اتفاق می افتد به هر کس”.

نینا فونل خالق #LetHerSpeak کمپین با همکاری مارکی وکلا و پایان دادن به تجاوز جنسی در دانشگاه های استرالیا

این گزارش تا حدی بود که بودجه با کمک از Walkley عمومی صندوق و جودیت نیلسون موسسه روزنامه نگاری و ایده ها از طریق یک Walkley کمک مالی به صورت مستقل روزنامه نگاری

در اصل منتشر شده با عنوان “من هنوز دهان بند’: تجاوز بازمانده سکوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im