واکنش فوری: Westpac, Commonwealth Bank تصویب کامل کاهش نرخ

Westpac بلافاصله پس از آن بانک مرکزی استرالیا تصمیم تاریخی به کاهش نرخ بهره به یک رکورد جدید پایین گذر در 25 اساس نقطه برش کامل به آن خانه وام مشتریان.

در عرض چند دقیقه به دنبال اين بود رقیب مشترک المنافع بانک که مشتریان خواهد شد و همچنین تمامیت این بعد از ظهر را برش گذشت به وام خانه خود را.

Westpac گفت: در یک صدای جیر جیر این بعد از ظهر این امر کاهش هزینه های متغیر نرخ بهره در وام خانه از مارس 17, CBA در حالی که هنوز اعلام زمانی که آن قطع خواهد شد به تصویب رسید.

ناب و معروف هستند و در عین حال به نشان می دهد که چگونه آن را در پاسخ به این میزان کاهش می یابد در حالی که کوچکتر دهندگان نئو بانک و آتنا صفحه اصلی وام تصویب قطع کامل.

عمده وام دهندگان به طور گسترده ای انتظار می رود به پس انداز با توجه به به طور چشمگیری کاهش حاشیه سود در وام خانه سایت مقایسه Canstar امور مالی کارشناس استیو Mickenbecker گفت.

“بانک ها در حال حاضر راه رفتن در یک خط بسیار خوب و با نرخ پس انداز در حال حاضر را حدود 0.10 درصد آنها بسیار کوچک اتاق به حرکت می کند.

“0.25 درصد کاهش نرخ بهره به طور متوسط $400,000 صفحه اصلی وام بیش از 30 سال می تواند به معنای ماهانه بازپرداخت اصل و سود در حال سقوط توسط $56 $1,794 و علاقه صرفه جویی در $20,249 بیش از زندگی از وام,” او گفت:.

Westpac مصرف کننده اجرایی دیوید Lindberg گفت: کاهش هزینه های وام دهنده وام مسکن به مشتریان اجازه خواهد داد صدها دلار به ذخیره شود هر سال است.

“ما به رسمیت شناخته شده است که COVID-19 خواهد شد که تاثیر مستقیم بر اقتصاد کشور ما و ما می خواهیم به ارائه پشتیبانی های اضافی برای ما کسب و کار کوچک و خانه وام مشتریان در این زمان بی سابقه,” او گفت:.

مشترک المنافع بانک های خرده فروشی, رئیس, Angus سالیوان گفت: بانک های عمده شناسایی نقش دهندگان بازی را در حمایت از اقتصاد استرالیا و “منحصر به فرد مجموعه ای از شرایط پیش روی کشور”.

“ما همچنین اهمیت مدیریت کسب و کار پایدار برای دراز مدت و متعادل نیاز به وام گیرندگان و سپرده گذاران” او در بیانیه ای گفت.

“ما ادامه خواهد داد به نظر ما قیمت گذاری و بیشتر تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

بانک مرکزی استرالیا فرماندار فیلیپ لاو ساخته شدید تصمیم به کاهش رسمی نرخ به سطح بی سابقه ای پس از کشنده coronavirus محو تریلیون دلار جهانی سهم بازار.

“Coronavirus اتحاد تیره و ابر آلود کوتاه مدت چشم انداز اقتصاد جهانی و به این معنی است که رشد اقتصاد جهانی در نیمه اول سال 2020 خواهد بود پایین تر از آنچه که قبلا انتظار او گفت:” در این بیانیه است.

“این است که خیلی زود به بگویید چگونه مداوم اثرات coronavirus خواهد بود و در چه نقطه اقتصاد جهانی خواهد شد بازگشت به بهبود مسیر است.”

اولین مرگ ناشی از کوروناویروس گزارش شده در استرالیا و ایالات متحده آمریکا بیش از آخر هفته در حالی که ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی نشان داد سنبله در موارد.

تشدید منجر به چندین کشور در حال گسترش محدودیت های مسافرتی بیشتر فلج کننده فعالیت های اقتصادی و تجاری کانال و ترکیب فشار مالی از تابستان ویرانگر bushfires و ادامه خشکسالی است.

مرتبط با: دولت مقصر استرالیا هزینه زندگی بار

مرتبط: بازار ‘وحشت’ به عنوان ASX بلغزد به روز تاریک

مرتبط با: بانک مرکزی دیگر نرخ بهره به 0.5 درصد

“این بود که معقول تماس” Deloitte دسترسی به اقتصاد شریک Chris Richardson گفت: اخبار.com.au از تصمیم بانک مرکزی.

“اقتصاد استرالیا شده است در خط کند و یک تابستان bushfires پس از coronavirus وزن در اعتماد به نفس.

“این مهم است که بانک مرکزی وزن در به یادآوری استرالیا است که ما باید قدرت شلیک و همچنین قوی اصول.”

بیشتر به آمده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>