39 دقیقه پیش

Cinemark سینما در مونروویل رابینسون و Pittsburgh Mills بازار در فریزر بسته بندی شده بودند با مراجعان به امید دیدار عملی ،

Sal Vulcano یک چهارم از TruTV را “غیر عملی Jokers,” بازدید از فولاد شهر در روز جمعه برای کمک به ترویج خود فیلم جدید.

“غیر عملی Jokers: فیلم” راه اندازی شد در تئاتر را انتخاب شب قبل با این امید توزیع در سراسر جهان در آینده نزدیک.

نشان می دهد و فیلم امکانات Vulcano و دوستان او/castmates جیمز موری جو Gatto و برایان Quinn — همچنین به عنوان شناخته شده نیویورک کمدی کوارتت این Tenderloins.

آنها هر یک از دیگر چالش برای ارتباط برقرار کردن با غریبه ها از طریق پررنگ جرات و شوخی با این ایده که می تواند شرمسار هر یک از دیگر بیشتر است.

تلویزیون نشان می دهد که در آن هشتم فصل و پیشی گرفتن از 200 قسمت.

Vulcano یک دیرین استیلرز فن را به پرش در فرصتی برای دیدار با Pittsburghers به عنوان بخشی از تبلیغاتی تور.

“پس از من متولد شد و در سال 1970 من یک استیلرز فن,” او گفت:. “من یک میل برای این شهرستان است. من به اینجا می آیند در همه زمان ها در تور با بچه ها تا من بوده ام در اینجا یک دسته. زمانی که آنها به ما لیست از شهرستانها برای رفتن به ترویج فیلم من بلافاصله snagged پیتسبورگ. من فقط دوست دارم در آینده در اینجا.”

چادری در یک سیاه استخراج hoodie بیش از بالا سیاه استیلرز پیراهن با طلا حروف نیویورک کمدین گرفت عکس, امضا امضا و به تماشای برخی از فیلم با طرفداران.

“ما در حال فروتن است که هر کس میاد بیرون” Vulcano گفت. “ما ساخته شده این فیلم برای آنها. ما می خواستیم به یک تجربه جمعی از دیدن آن است. ما شده ایم گرفتن تصویری از برخی از سالن های تئاتر و همه از دیدن آن هم بزرگ است چرا که همه آنها به اشتراک گذاشتن عشق نشان می دهد. واکنش آنها شده است فوق العاده است.”

الکس Krieger Bellevue یکی از طرفداران در Pittsburgh Mills مشاهده کردم که برای دیدار با ستاره.

“من از طرفداران امونیاک” Krieger گفت. “این واقعا سرد است. من حتی نمی دانم این بود که ‘یک چیز’ تا 24 ساعت پیش اما من بزرگ غیر عملی Jokers’ فن. من واقعا می خواستم برای دریافت یک تغییر به دیدن او. من حتی به مشت به او برخورد.”

فن loved فیلم (spoiler alert)

اردن Falkner, 21, از هریسون دیدم فیلم بعد از ظهر جمعه قبل از Vulcano بازدید شد و در میان بسیاری از طرفداران انتظار خارج از فریز تئاتر برای امضا و عکس.

“من فکر می کردم جو و Sal خاص بودند بسیار خنده دار” Falkner گفت. “صحنه با Atlanta Hawks خوب است. تعجب برای یک تولد خیلی خنده دار, بیش از حد. … آنها به انجام این چالش ها چیدن بر مردم و گرفتن با بچه ها. احتمالا اوج فیلم برای من بود Sal با ببر در اتاق هتل. که فوق العاده بود.

“آنها در حال حاضر به رفتن به سطح های مختلف به منظور مردم را به خنده و لبخند بر چهره مردم. چیزی که باعث می شود آن را سرگرم کننده برای من بود.”

Vulcano بازدید پایان غرب را نادیده می گیرند و برخی دیگر پیتسبورگ سایت در طول سفر خود.

“در در خوانده-های میان (از تئاتر متوقف می شود) من فقط تلاش برای خیس خوردن آن را در” او گفت:. “طرفداران دیوانه است. آنها نشان می دهند و اگر این فیلم به فروش می رسد آنها کمپینگ — و آن را یک روز سرد. من قدردانی از آن به طور کامل (و) تلاش برای دریافت تصاویر با هر کسی که من می توانم. آن شده است به طور کامل و حقیقی.”

او را تشویق طرفداران برای ارسال فیلم خود را تجربه در رسانه های اجتماعی و کمک به بدست آوردن کلمه را به دیگران در مورد این فیلم.

Cinemark منتشر شد بیانیه ای در مورد Vulcano مراجعه به آن تئاتر.

“در Cinemark, ما در تلاش برای ارائه مهمانان ما فوق العاده ترین تجربه ممکن است. داشتن Sal امشب در اینجا این است که فقط یک راه برای رسیدن ما به هدف” این بیانیه را بخوانید.

Gatto در اوهایو و موری بود در تگزاس به عنوان بخشی از فیلم تور.

تمام چهار pranksters انتظار می رود که در پیتسبورگ در اوت. 15 در رنگ PPG عرصه برای خود “به Scoopski سیب زمینی تور.”

مایکل DiVittorio یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل در 412-871-2367, mdivittorio@tribweb.com و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de