در کانادا و در سراسر جهان آخر هفته ها دیگر وجود داشته باشد

سیاست خودی برای Mar. 23: مجلس بازده فردا به تصویب اضطراری-بودجه لایحه COVID-19 بازدید این سرزمین و کانادایی یادگیری معنای واقعی تنهایی

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

آیا این اخبار حتی آهسته در تعطیلات آخر هفته کنه ؟ یک سوال: در حال حاضر که بسیاری از مردم در حال کار از خانه انجام دهید حتی تعطیلات آخر هفته وجود داشته باشد دیگر ؟

برای دولت کانادا پاسخ این است بصورتی پایدار و محکم “نه” در هر دو فقره. جاستین ترودو اعلام کرد پارلمان خواهد reconvene روز سه شنبه به تصویب دولت او را سنگین $82 میلیارد بسته کمک به مبارزه با ویرانی اقتصادی از COVID-19 که یکشنبه شب کشته شدن بیش از 14,600 نفر در سراسر جهان از بیش از 330,000 موارد است. (فقط تحت 1,500 از آن موارد و 20 مرگ و میر شده است در کانادا.) احترام به قوانین جدید اجتماعی فاصله کمی بیش از 30 نمایندگان مجلس حضور reconvened جلسه مجلس از جمله حدود 15 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه هر یک از بلوک کبک و جدید از حزب دموکرات و یکی از سبزی. احزاب انتظار می رود که به سرعت حرکت می کند به تصویب این لایحه در چند حزبی مد و بنابراین جست و خیز سوال دوره است.

اما در حالی که این لایحه خواهد شد به احتمال زیاد دریافت چند حزبی آن نیز تأکید چندین لیبرال باعث می شود در راه پول خواهد بود پراکنده در سراسر کشور است. این افزایش کانادا کودک بهره مند ارائه می دهد تاخیر در وام های دانشجویی, تمدید تشکیل پرونده مالیاتی و پرداخت مهلت earmarks $305 میلیون دلار به سازمان ملل حمایت جامعه و 50 میلیون دلار به زنان پناهگاه و ارائه می دهد تا میلیاردها دلار برای اورژانس استخدام بیمه. چه آن را فاقد توجه به محافظه کاران هستند اقدامات خاص به منظور کسب و کار از جمله شش ماه GST بازپرداخت را انجام دهید. انتظار محافظه کاران را امتحان کنید و شامل اقدامات مشابه در هر بسته کمک سهامداران در روز سه شنبه.

بی رحمانه متضاد خود انزوا. همچنین در این بسته کمک: دو برابر شدن فدرال بی خانمانی برنامه مراقبت از تزریق بودجه به لحن $157 میلیون. کتی کرو یک خیابان پرستار و مراجعه به پزشک در بخش سیاست در دانشگاه رایرسون, آدرس, این موضوع در maclean’sنوشتن که خود انزوا و شستن دست ها بیهوده نکات زمانی که شما لازم نیست که یک سقف بالای سر خود را.

در 50 – 500 تخت پناهگاه زیادی جمع آوری و من هرگز دیده می شود شش پا بین تختخواب تاشو یا تشک. تصور کنید یک سرفه همسایه و در سطح بالا از بستر تختخواب سفری خود را. اگر یک فرد بی خانمان می کند و عمل اجتماعی دورى و اجتناب از اجتماعات بزرگ با ایجاد یک فضای اردوگاه آنها بیرون کردند. خود انزوا برای جمعیت بی خانمان است که بی رحمانه یک ترکیب متناقض است.

آرام در طول یک بحران است. در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز یکشنبه ترودو قرار داده و پدر خود را صدا و معطوف ملی تن با تشکر از همه بچه ها در خارج وجود دارد “برای انجام ریاضی کلاس در اطراف میز آشپزخانه” و “شستن دست های خود را زیادی است.” (خواندن متن کامل در اینجا.) این یک تسکین دهنده پیام از یک مرد که هنوز نه اعلام یک دولت ملی اضطراری, حتی اگر , Nova Scotia شد تازه ترین استان برای انجام این کار پس از بسیاری از استان های دیگر. که به معنی نوا Scotians محروم از جمع آوری در گروه های بزرگتر از پنج و پلیس باید با اقتدار به جریمه افراد 1000 $و شرکت 7500 دلار برای هر جرم است.

اگر ترودو در انتظار بودند برای این که واقعا تبدیل به یک اورژانس ملی که به تیر دروازه خورد شدن نزدیک تر است: Northwest Territories خود را اعلام کرد اولین مورد از COVID-19. فرد در خود به انزوا پس از سفر در سراسر کلمبیا و آلبرتا قبل از بازگشت به خانه به یلونایف مارک مورد اول برای حمله به سرزمین های شمالی. در همین حال یکی دیگر از “اول” زده کانادا جنوبی: تورنتو رو اول آن COVID-19 مرگ است. مرد در 70s به تازگی در سفر به بریتانیا قبل از درگذشت در روز شنبه.

منطقه پرواز ممنوع. دولت امیدوار است که اخیر در مرز تعطیلی و عودت کننده گان تلاش خواهد شد کمک به مهر و موم ویروس و سرعت گسترش آن. مرز با ایالات متحده رسما بسته به همه غیر ضروری سفر, شب جمعه و وزیر بهداشت Patty Hajdu می گوید: او با توجه به مجازات های کیفری برای کانادا مسافران که نمی خود منزوی پس از بازگشت به خانه. “هنگامی که ما می گویند که شما باید در خانه بماند برای 14 روز است که به معنی شما ماندن در خانه به مدت 14 روز” او به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. “شما متوقف نمی شود برای مواد غذایی که شما را به بازدید از همسایگان خود را و یا دوستان خود را که شما استراحت در خانه خود را برای 14 روز. بدون استثنا.”

دو کشور که به دام افتاده اند کانادایی در داخل پرو و مراکشکه تعطیل تمام فرودگاه. در مورد 444 کانادایی بودند که تست شده و بدون علامت از COVID-19 قبل از سوار شدن بودند پرواز به مونترال در یک ویژه ایر کانادا پرواز در شب شنبه و باید از خود جدا برای 14 روز. یک اقدام مشابه در پرو به احتمال زیاد خواهد شد را دنبال کنید. “گرفتن هواپیما است که معمولا ساده ترین قطعه. که گام اول” وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: در غرب بلوک در روز یکشنبه. “پس از آن من نیاز به مذاکره, کشور, های کشور…. هنگامی که ما یک قفل بر روی یک هواپیما و سپس آن را واقعا مطمئن شوید که من قادر خواهید بود برای دریافت کنید که هواپیما به زمین پس از گرفتن فرود اجازه گرفتن عبور امن برای خدمه و مطمئن شوید که ما مناسب شبانه روزی روش.”

فیل در اتاق است که هر کس را بیش از حد شلوغ به دنبال در. کانادا-led درمان COVID-19, گروگان توسط veteran دانشمند میشل Chrétien یک امکان مجزا که البته یک مزیت برای بهداشت جهانی. اما وجود خواهد داشت یک فرعی سود بیش از حد: این می تواند به از بین بردن روابط تیره بین کانادا و چین که دارای عقاید در سراسر کانادا بازداشت Meng Wanzhou چین پس از آن بازداشت دو کانادایی و Huawei را قاطعانه تمایل به کمک به ساخت ملی کانادا 5G شبکه. در maclean’sنیک Taylor-Vaisey و جیسون Markusoff نوشتن در مورد کسانی که پیامدهای:

در حال حاضر چین به عنوان چهره عمومی-بهداشت و درمان فاجعه است که منفجر شده و به جهانی همه گیر می آید امکان یک بازی سیاسی changer. محاکمه برای coronavirus مواد مخدر توسعه در مونترال هستند واقعا پروژه های مشترک بین دو کشور با کمک های مالی از کانادا منابع سوخت و پرکن-آزمایشگاه کار انجام شده توسط دانشمندان چینی. این Lazaridis بنیاد خانواده در حال حاضر کمک 1 میلیون دلار به علت کافی برای شروع آزمایشات بالینی. این طرح می تواند منجر به تغییر در روابط سرد است که تنها می تواند کمک به Michaels—اگر چه Chrétien یا بسیار دانشمند و یا نمایش سیاسی ظرافت است که رقبای خود را خواهر و برادر, برگ, آن در شعار مزایای آزادی علمی. “علوم پایه است که ارزش کار را به خاطر انجام آن نمی دانستند چه خواهد شد نتایج در کوتاه مدت یا میان مدت” او می گوید. “بازده بلند مدت می تواند بزرگ است.”

هیچ وقت برای سیاست های حزبی. به دنبال به طور خلاصه در فدرال محافظه کار به رهبری نژاد تا کنون عمدتا پایین تر-رای گیری نامزدهای انتخاباتی خواسته اند که این حزب برای به تعویق انداختن رای خود را که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 27. ما هم اکنون می توانید اضافه کردن MP ارین اوتول به این لیست. O’toole, است, بسته به نوع که شما بخواهید یا زن و یا احتمال دوم-جای دان به frontrunner پیتر مککی در آنچه که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک رو به کاهش زمینه است. هفته گذشته نامزدهای ریک پترسون و رودی Husny به طور موثر کاهش یافته است, با استناد به COVID-19 به عنوان یک غیر ممکن است جمع آوری کمک های مالی مانع.

اما نه هر نامزد سابق کاهش یافته است برای همه گیر-دلایل مربوط. جیم Karahalios رسما رد صلاحیت شده در روز جمعه پس از یک سری از شکایت در مورد رفتار خود را. منابع می گویند آن را ناشی از یک نامه او را امضا کردند و هدفمند در اوتول که کمپین صندلی یک مسلمان وکیل به نام Walied Soliman. این نامه با عنوان “نه گفتن به قانون شریعت. توقف ارین o’toole.” در پاسخ به اتهامات نژادپرستی و هراسی Karahalios نوشته شده یک تصویر به Facebook صفحه از خود لبخند بر لب در حالی که اوباش عصبانی (led توسط مردم سیاه و سفید) با عجله به سمت او brandishing سلاح. درخواست تجدید نظر خود را به ماندن در این مسابقه محروم بود.

یک بیماری همه گیر از تنهایی. در maclean’sپل ولز خواستار کانادایی به یاد داشته باشید احساس آنچه آن را مانند در این “روز بارانی” ما همه نگران ممکن است آمده است.

اما چنین لحظات لذت بخش نیست پر کردن پوچی بسیاری از ما احساس می کنید. من خوش شانس هستم که دوستان در هنر به خصوص نوازندگان. واضح بود این بحران خواهد بود سخت در آنها. در یک فرفره اقتصاد با هیچ گیگابایت, معیشت در معرض خطر هستند به سرعت. اما معنوی هزینه به سرعت خود را احساس بیش از حد. سازندگان می خواهید برای ایجاد مخاطبان می خواهید برای حضور در آشپز نیاز به بازخورد معلمان نیاز به تماس با چشم.

“هنر این است که در مورد یک چیز” اپرا مدیر پیتر Sellars گفت: در سال 2018 بحث در هوستون کلیسای روتکو. “این در مورد فضای مشترک. ما در حال به اشتراک گذاری این فضا است. که نقطه است. هر عملکرد انسان های فضایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im