در داگ فورد انتاریو دانش است غم و اندوه

پل ولز: ‘برتر مانند بسیاری از ما در زمان مقتضی تصمیم گرفته است كه دانش بیشتر فوتی و فوری از glib جهل و تنها راه برای انکار خرید به یک بیماری عفونی است که به آن شانس کمتر آلوده شود.’

“غم و اندوه است دانش” لرد بایرون گفت: ما از مدتها پیش. “آنها که می دانند بیشتر/ باید سوگواری عمیق ترین فراز کشنده حقیقت/ درخت دانش است که از زندگی است.”

داگ فورد هیچ classicist حال یک پیام مشابه برای ساکنان انتاریو روز جمعه به عنوان او در نهایت شکست کوتاه مدت تابو که توجیه هیچ یک از ما را به یاد داشته باشید در یک هفته: عجیب و غریب باور از چندین دولت کانادا که بینی خود را از مرگ ممکن است عوارض از Coronavirus نگهداری می شود باید از مردم است.

“این اعداد استارک و آنها عاقلانه است. آنها داستان” فورد به خبرنگاران گفت: در پارک ملکه. این یک داستان از نزدیکی مرگ حتمی در مقیاس فراتر از تجربه زندگی هر Ontarian. این هم یک داستان هر یک از ما نوشتن با ما زندگی می کند و ما comportment.

جزئیات: داگ فورد آخرین coronavirus به روز رسانی: ‘شما باید نجات جان هزاران نفر’ (متن کامل)

“همه ما باید از خودمان بپرسیم چه چیزی است که هزینه یک زندگی؟” فورد خواسته است. “یک زندگی ارزش یک پیک نیک در پارک ؟ یک زندگی ارزش رفتن به ساحل ؟ یک زندگی با ارزش چند سرد آنهایی که با افراد خود را در زیرزمین ؟ جواب این است: هیچ.”

آن را شگفت انگیز پذیرش از یک برتر است که تا به حال اجرا برای دفتر, در اندازه, در وعده را پیکنیک در پارک های سرد و آنهایی که با رفقا آسان تر به در انتاریو است. اما برتر مانند بسیاری از ما در زمان مقتضی تصمیم گرفته است كه دانش بیشتر فوتی و فوری از glib جهل و تنها راه برای انکار خرید به یک بیماری عفونی است که به آن شانس کمتری برای آلوده.

همه گیر اجرا می شود البته خود را هنگامی که آن را در مجموعه و با 3,255 مورد تأیید و 67 مرده در حال حاضر به نظر می رسد مطمئن شوید که به درو بسیاری از اداری و دانشگاهی و کارشناسان تا به حال به خبرنگاران گفت: قبل از فورد صحبت کرد. برخی از 1600 نفر در استان به نظر می رسد به احتمال زیاد به مرگ پایان ماه بین 3000 تا 15000 قبل از این بی سر و صدا قسم خورده بیستی اجرا می شود و البته خود را در سال آینده یا سال بعد. و این که اگر هر کس را نگه می دارد به انجام آنچه آنها انجام داده ایم تا کنون پناه در محل سرفه به آرنج دست شستن اگر به عنوان expiating گناه با سخت کوش استفاده از صابون و رنج.

اگر حتی بیشتر ساکنان انتاریو انجام حتی بیشتر از این چیزهایی که این تعداد ممکن است کاهش می یابد دکتر پیتر Donnelly, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سلامت عمومی انتاریو گفت: قبل از لیگ برتر صحبت کرد. قطره ما گارد و مقیاس کشتار spirals بالاتر است. اگر ما می خواهم انجام می شود و هیچ دولتی و کارشناسان بهداشت’ منحنی نشان می دهد 100,000 فوت کرده اند. دلتا بین 3000 100,0000 مرده است تفاوت بین سعی و کوشش و سستی.

“ما نیاز به تحمل پایین” دانلی گفت. “وجود دارد هیچ معضل بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد است. تحمل کردن سخت در حال حاضر دستیابی به دو چیز است.”

بنابراین فورد را تحمل خواهد کرد پایین. او در برابر بستن استان در صنعت ساخت و ساز — نزدیک به آخرین باقی مانده بیان انتاریو میراث صنعتی و نزدیک به بیت آخر از سه بعدی غیر الکترونیکی اقتصاد بود که هنوز هم ضرب و شتم. او خواهد آن را تعطیل کند در حال حاضر در یک روز متوجه می شود. “همه ساخت و ساز صنعتی به جز بحرانی صنعتی ساخت و ساز را متوقف خواهد کرد. تنها لازم است پروژه های زیربنایی مانند بیمارستان ها و حمل و نقل ادامه خواهد داد” او گفت:. “هیچ ساخت و ساز مسکونی جدید شروع خواهد شد.”

سایت های ساخت و ساز خواهد شد بازرسی به صورت امن کار عادت. “ما تعطیل پنج سایت های ساخت و ساز و ما را دریغ نکنید به تعطیل بیشتر است.” پلیس را نگه داشتن یک ساعت مچی در اجتماعی فاصله در اماکن عمومی بیش از دیگر آخر هفته آفتابی. “در آخر هفته گذشته بود فقط غیر قابل قبول است.”

هیچ یک از ما آغاز شد در این سال باور آن خواهد بود در مورد حاوی کشتار در این مقیاس است. سه هزار مرگ و میر خواهد بود دو و نیم بار به عنوان بسیاری به عنوان مرگ طبیعی آنفلوانزای فصلی فصل دو عدد که درگذشت آشکار استعمال بیش از حد مواد مخدر در سال 2018 در ارتفاع آنچه که من استفاده می شود به تماس بدترین عمومی-بهداشت بحران از من با عمر است. بزرگتر اعداد 15,000 یا بالاتر هستند به مراتب کمتر از تلفات آنفولانزای اسپانیایی در زمان یک قرن پیش.

مقیاس از غم و اندوه در اطراف و جلوتر است به طوری که شاید این روز بزرگترین شگفتی است که چگونه تعجب آور آن تمام شد. ما در عمیق ما خواهد بود در حالی که برای ما نمی خواهد همه فرار. هزینه وحشیانه است. جدی وجود دارد سوال پرسیده می شود بعد در مورد ما چگونه به اینجا رسیدیم. Donnelly یک دور Scot از ادینبورگ و استرلینگ توسط راه مرکزی, استفراغ کردن, تا به حال هیچ پاسخ خوبی به تکرار سوال در مورد اینکه چرا انتاریو انجام داده است کمتر coronavirus تست سرانه بیش از هر دیگر کانادا صلاحیت. فورد بود گفتن مردم را به راهپیمایی خود را از شکستن تعطیلات بسیار در اواخر بازی.

اما ما به دنبال پیشرفت و کمال و مطمئنا این پیشرفت به صورت عمومی دفتر دارندگان به تصمیم آنها سزاوار نیست به دانستن بیشتر در مورد نامشخص مسیر جلوتر از ما هستند. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت در حال حاضر گفت: او را انتشار داده های قابل مقایسه را برای استان در روز سه شنبه. دیگران را به دنبال کت و شلوار. به زودی ما می دانیم آنچه که ما در حال حاضر می دانستند: این بد است, از آن خواهد شد حتی بدتر از آن می تواند بسیار بدتر هنوز, و هزینه های در حال حرکت سوزن بالا خواهد بود. غم و اندوه و دانش ما هستند بسیاری است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de