در جستجوی ارتباطات باز با چین در میان همه گیر

روز دیگر من دعوت شد به عنوان مهمان در ملی برنامه خبری نیوز مکس تلویزیون. من علاقه مند به انجام مصاحبه تا حد زیادی چون من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن در سراسر جهان تجربه در چندین بحران جهانی موقعیت من شاهد در حالی که من سفر جهان به عنوان سفیر ایالات متحده در واتیکان مانند نسل کشی در رواندا فعالیت های تروریستی در ایرلند شمالی, زمین لرزه در هند جنگ در یوگسلاوی و این بیماری همه گیر ایدز در آفریقا است.

من می خواهم به عموم درخواست مقامات چین در مورد کوروناویروس بحران — چرا هیچ ارتباط و یا هشدار به بقیه جهان است ؟ این غیر قابل قبول است و نیازمند توجه عمومی زمانی که همه چیز حل و فصل کردن. مردم همچنین شایستگی این را می دانم که اگر لازم بود تحقیقات پزشکی در مورد چگونه به درمان یک بیماری کشنده توسط آمریکا و سازمان بهداشت جهانی. من شنیده ام نیست یک پاسخ قابل قبول از تحقیقات پزشکی حرفه ای و نه از ما رهبران سیاسی و من به دنبال اخبار و گزارش صادقانه.

این اطلاعات تا کنون پرداخته است مسئله واقعی از پاسخگویی و پزشکی مناسب پاسخ.

یک نکته کلیدی را دوست دارم این است که ما باید بیشتر مستقیم با دولت چین در آینده است. این امر را که دولت آمریکا بیشتر مورد احترام در سراسر جهان است.

در حالی که من صحبت شده به گروه های مختلف پیاده روی خیابان های بوستون پس از بازگشت من به خانه من اغلب خواسته توسط دانشجویان و مردم خارج از کلیسا در پارک توپ پس از مربیگری کودکان و نوجوانان ورزش یا پایین در سالی داشتن یک سگ داغ در مورد چیزی که در اخبار شنیده ام. بسیاری از آنها جالب بود و به خوبی آگاه است حتی زمانی که آنها احساس آنها گرفتن یک “چرخش سیاسی” از یک گزارش خبری. اما اغلب آنها می تواند حق را از طریق آن. من می خواهم راه دور فکر که در آن می شود.

اما من باید بگویم که coronavirus بحران بسیار مشکل تر است برای رسانه های مختلف در حال حاضر به آمریکا در مورد اطلاعات عمومی در مورد یک کشور مانند چین است که متعهد به شفافیت و جریان آزاد اطلاعات است.

کشورهای کمونیستی و دیکتاتورها ندارد باز جلسه قوانین و یا آزادی مطبوعات مانند ما انجام دهد. تنها اطلاعات عمومی می شود چیزی است که رهبران آن آنها را می خواهید به دانستن و هر خبرنگار است که فراهم می کند اطلاعات طبقه بندی شده که دولت نمیخواهد عمومی به آن رسیدگی خواهد شد به شدت.

چند سوال من می خواهم برای قرار دادن به چین و حتی کره شمالی قبل از این که ایالات متحده هر گونه معاملات تجاری در آینده است. آیا شما امروز یا شما هر گونه توسعه سلاح های هسته ای کشتار جمعی? چرا شما به ما اطلاع بلافاصله مرگبار coronavirus طاعون ravaging چین چند ماه پیش پس ما را نداشته اند گرفتار کردن گارد? آنچه که تاریخ شما اول یاد گرفتم از این بیماری کشنده?

من همچنین می خواهم به درخواست ما از رهبران سیاسی چرا ما به اندازه کافی زندگی صرفه جویی در تجهیزات برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با این بیماری چیست ؟ من هم درخواست چین خواهد شما به اشتراک گذاری این تجهیزات با ما ؟ آیا شما و رئیس جمهور تهمت را هم محترم و اطلاع شهروندان از جمله رهبران مذهبی از چین و آمریکا برای دیدار و بحث در مورد این بحران ؟ چگونه می تواند ما را در جلوگیری از این در آینده ؟

ما خوش شانس به بسیاری از اختصاص آسیایی-آمریکایی که در حال شهروندان محترم ساکن در ایالات متحده است. یک کمیته از کارشناسان نگران باید تشکیل شود. ما تا کنون قادر به اعتماد به دولت چین مثل ما اعتماد و ارزش آسیایی-آمریکایی است. می تواند ما همیشه در صلح زندگی می کنند و یا آن را همیشه باید به این راه ؟ ما باید اصرار بر باز بودن و حقیقت از پکن نه فقط حرف.


ری فلین سابق شهردار بوستون و آمریکا سفیر ایران در واتیکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de