در این نبرد بیش از هنگ کنگ نظارت دولت می داند هیچ مرزهای

وجود دارد بسیاری از چتر. وجود قریب به اتفاق آنهایی که سیاه و سفید است که یک اجتماع افراد یک تیم از افراد مناسب می تواند در زیر. آبی و زرد راه راه هستند. آنهایی که یک بار با اقتباس از یک هتل.

برخی از چتر زرد بود مزین با عبارت “حمایت از آزادی” و “مخالفت با جنایت” در شخصیت های چینی. آنها همسان نئون امنیت جلیقه پوشیده شده توسط داوطلبان در امتداد لبه از جمعیت حدود 150 نفر است.

در ونکوور چتر در خدمت هیچ هدف عملی به جز برای محافظت از تظاهرکنندگان از تف باران در ماه ژانویه بعد از ظهر. در منطقه ویژه اداری هنگ کنگ چتر دستی برای یکی دیگر از دلایل: آنها محافظت از صاحبان آنها از گلوله های لاستیکی شلیک شده توسط پلیس.

پس از مناجات با صدای بلند در حمایت از هنگ کنگ استقلال, جمعیت مطرح شده برای یک عکس گروهی در باران, بسیاری از آنها برگزاری زرد چاپ است که به عنوان خوانده شده “مقاومت” “ادامه” و یا “متحد” در چینی. دو نفر برگزار شد و در عوض نور آبی شرق ترکمنستان پرچم—به افتخار اویغوری مسلمانان برگزار شد و در اردوگاه های کار اجباری در چین سین کیانگ استان دیگر ظاهرا “مستقل” منطقه است. برجسته بنر برگزار شد جلوی ردیف, نام خود را برای انتشار.

بین یک چهارم و یک سوم از گروه تن پوشش صورت به طوری که آنها می تواند به ناشناس باقی می ماند. یک نفر را انتخاب Guy Fawkes ماسک برای این منظور است. بیشتر مانند یک زن و شوهر که آرزو به آن اشاره شود تنها با حروف اول اسم خود رفت و با ساده سیاه و سفید فولاد ماسک.

یک فرد در یک Guy Fawkes ماسک شرکت در یک تجمع در مقابل چین برگزار شد در کتابخانه اصلی در Vancouver, B. C., ژانویه 19 سال 2020 است. (عکس توسط جیمی Jeong)

J. B. توضیح داد که حامیان جنبش اعتراضی خود را پنهان کردن نام و یا چهره به طوری که آنها می توانید محافظت از دوستان و خانواده به خانه بازگشت. در این دسته از عکاسان گرفتن صحنه عکس وجود دارد به راحتی می تواند یک حزب کمونیست عامل آنها گفت: آماده استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای شناسایی افراد و ارعاب عزیزان خود.

J. B. کانادایی هستند. هر دو تگرگ از هنگ کنگ. آنها صرف شش ماه وجود دارد در سال گذشته شاهد روزهای اولیه جنبش اعتراضی و بازگشت به ونکوور در ماه اوت است. آنها قصد ندارند به عقب برگردید. “خطرناک است” گفت: J.

جزئیات: در داخل مبارزه برای هنگ کنگ

اما حتی پس از فرود در یک کشور است که موعظه آزادی اجتماعات و بیان آنها احساس تماشای یک دولت نظارت می کند که احترام کرد. آنها شنیده ام گزارش پلیس در چین اذیت و آزار بستگان pro-هنگ کنگ معترضان در خارج از کشور. آنها احساس menaced هم توسط نسل جدیدی از rabble-rouser که در ماه های اخیر تبدیل شده است تا در نیروی در تظاهرات مانند این یکی به فریاد در آنها پاره کردن اعتراض خود را نصب و در یک زن و شوهر از موارد تحریک فیزیکی درگیری.

هنگ کنگ جامعه با تمسخر اشاره به تحریک عمدتا تصور می شود چینی دانشجویان بین المللی به عنوان “کمی pinks.” صورتی که در: آغشته توسط حزب کمونیست ، “ما مورد آزار و اذیت. هر چه ما می گویند البته آنها می گویند که مخالف” گفت: B. توصیف تظاهرات در دانشگاه بریتیش کلمبیا در پاییز. “من به یاد داشته باشید یک مرد به او یک سالمند او فقط نقاشی چیزی بر روی زمین با گچ. و آنها با ریختن آب بر روی آن است.”

خارج از گروه پرشور که به طور منظم حضور در چنین تظاهرات—مردم که مانند آنها اغلب ناشناس باقی می ماند—و J. B. احساس آنها در به طور فزاینده ای آسیب پذیر در اقلیت زندگی می کنند در یک تقسیم جامعه که شناور در دریایی از کانادایی ها که فقط نمی توجه زیادی.

پانزده دقیقه پس از این تجمع, چتر تا به حال پراکنده و میدان های عمومی در مقابل ونکوور, مرکز شهر, کتابخانه تا به حال واگردانی به حال خالی و خاکستری. شهر hummed همراه ظاهری مهم نیست.

اگر هر مکان در آمریکای شمالی شامل یک عالم صغیر—و یا حداقل یک عجیب و غریب, dystopian بازتاب—درگیری بین هنگ Kongers و جمهوری خلق چین (PRC) آن است که ونکوور.

در یک شهرستان است که بیش از 400 ، 000 نفر که خود شناسایی به عنوان قومی چینی در مورد 72,000 مهاجران از هنگ کنگ و 189,000 مهاجران از سرزمین اصلی با توجه به سرشماری سال 2016 داده است. (بر اساس آمار و ارقام مهاجرت که شکاف به احتمال زیاد افزایش بیش از چهار سال گذشته.) برخی از 300,000 کانادا دارندگان گذرنامه در ضمن زندگی در هنگ کنگ.

جزئیات: در هنگ کنگ, شمارش معکوس برای 2047

بریتیش کلمبیا دولت در گزارش ماه دسامبر 2018 که بیش از 20 ، 000 از آن پس ثانویه دانشجویان بین المللی آمده بود از PRC—یک جریان است که عمده مالی مزیت برای استان در دانشگاه. در ونکوور چینی, جامعه, بخش نیست و به راحتی کشیده شده به همراه سن و تابعیت و یا حتی زبان خط. شما شنیدن هر دو ماندارین گفتاری رایج در سرزمین اصلی و کانتونی صحبت در هنگ کنگ, اما آن را از روی حیله و تزویر به مفروضات در مورد سخنرانان سیاست است. کافی است کسانی که مشغول به کار در جامعه می گویند که وضعیت در هنگ کنگ در خدمت به تعمیق شکاف موجود در حالی که برجسته نگرانی ها در مورد نفوذ دولت چین در جوامع خارج از کشور.

تظاهرات در هنگ کنگ آغاز شد و در تابستان گذشته بیش از یک پیشنهاد استرداد لایحه بود که می ترسید می دهد چین قدرت فوق العاده ای بیش از آن در سیستم عدالت. تظاهرات تشدید به عنوان پلیس شهر شدند و متهم وحشیانه سرکوب علیه معترضان.

بزرگترین راهپیمایی دیده می شود از دو میلیون نفر—بیش از یک چهارم از جمعیت این شهر در خیابان ها خواستار آن است که چین نگه دارید و به آن “یک کشور دو سیستم” قول می دهم. (در سال 1997 در بریتانیا دست مستعمره به پکن در قانون اساسی تنظیم است که نگه داشتن آن در یک منطقه خودمختار با سیستم خود را از حکومت برای 50 سال.)

اگر چه استرداد لایحه شده است را کنار بگذارند در حال حاضر در پی بازداشت دسته جمعی در, کشته شدن دو معترض در ماه نوامبر و اتهامات بی بند و خشونت پلیس—گزارش 88 درصد از این شهر بوده است و در معرض گاز اشک آور—تظاهرات ادامه داده اند. مخالفان خواستار عقب نشینی کامل از این لایحه یک پرس و جو به پلیس رفتار یک جمع از خصوصیات تظاهرات به عنوان “شورش” عفو برای کسانی که دستگیر شده اند و حق رای همگانی برای انتخاب شهر شورای قانونگذاری و اجرایی.

به خوبی موقعیت تماشای ونکوور واکنش به همه این است Kevin Huang مدیر اجرایی و موسس غیر انتفاعی هوآ بنیاد است که با تمرکز بر میراث و پایداری کار در چینی. “آن بازدید به صفحه اصلی برای بسیاری از مردم,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را با توجه به دیرینه تاریخچه و فقط تعداد مطلق از افرادی که اتصالات به هنگ کنگ.”

بسیاری از اعضای جامعه باید دوستان و یا بستگان است که “در سراسر خط” از هر یک از دیگر, او گفت:. مقدار زیادی از ماندارین زبان بی سر و صدا و حتی آشکارا حمایت از اعتراضات—برخی از سازمان های خود تظاهرات حمایت از هنگ Kongers در شهرستان ریچموند سالن در ماه دسامبر. و نه همه کانتونی زبان هنگ Kongers حمایت از معترضان.

جزئیات: هنگ کنگ معترضان به رهبران دموکرات: ایستادن برای ما قبل از اینکه خیلی دیر

در اواخر ماه ژوئن سال گذشته نه چندان دور پس از تظاهرات آغاز شد 20 ونکوور مبتنی بر دانشجویان طی یک نامه سرگشاده در حمایت از معترضان در تورنتو استار. در همان روز در تورنتو و ونکوور چینی خیرخواه انجمن برای پرداخت یک آگهی ستایش سرکوب “رادیکال” معترضان در زبان چینی Sing Tao و Ming Pao روزنامه ها. این CBA یکی از قدیمی ترین چینی سازمان در کشور است روابط با چین-کسب و کار در کانادا و رهبران جامعه و هنگ Kongers گرفته اند آن را به عنوان یک نشانه نگران کننده است که آن سیاست در این موضوع آنقدر آشکار است.

“ما بسیار به تمام مخالف خشونت ما را دیده اند در تمام تظاهرات و فعالیت های اطراف هنگ کنگ گفت:” Jun نشستند معاون رئیس جمهور از انجمن ونکوور فصل در یک مصاحبه. هنگامی که خواست برای روشن شدن این که آیا این گروه نیز محکوم خشونت توسط پلیس او پاسخ داد: “هر گونه خشونت است.”

Ing گفت: این موضوع شده است تفرقه. “من حدس می زنم این چه دموکراسی است که همه چیز در مورد است افراد مختلف نظرات و ایده های مختلف و نظرات متفاوت است.” با تبلیغات در تابستان گذشته او اضافه کرد: سازمان خود را در زمان “بیشتر منفعل رویکرد” از کسانی که چند که در تظاهرات و مقابله با تظاهرات.

اما نه چندان منفعل pro-پکن پارتیزان به طور فزاینده ای در صحنه است. و آنها ابراز چینی ناسیونالیسم در راه ونکوور فعالان هرگز قبل از دیده می شود.

پس از قتل عام در میدان تیان آن من در سال 1989 مابل تونگ صندلی از ونکوور جامعه در حمایت از جنبش دموکراتیک و دارای سازماندهی تظاهرات به تقاضای دموکراسی در چین است. تابستان گذشته بود که برای اولین بار او تا به حال دیدم یک ضد کردند.

“این نوع از شگفتی من چون در کانادا همه ما آزادی بیان و آزادی اجتماعات ما آزادانه صحبت می کنند ذهن ما است.” جدید ضد معترضان تونگ می افزاید: می خواهیم در مورد کار خود را “در یک واقعا تهاجمی راه—فریاد در آمریکا و به نظر می رسد مانند آنها می خواهند به ما ضربه.”

اگر چه هنگ کنگ معترضان نیست به صراحت خواستار استقلال از چین خود را حاکم بر حزب کمونیست اتحاد نقاشی جنبش خود را به عنوان یک شورش خشونت آمیز جنبش استقلال. “همین دلیل است که [pro-پکن ضد معترضان] آنقدر عصبانی است. من آنها را سرزنش نیست زیرا این چیزی است که آنها فکر می کنم” تونگ گفت. “این چیزی است که آنها بوده ام و با قاشق تغذیه.”

Maclean’s تلاش برای صحبت pro-پکن فعالان حضور در هنگ کنگ-اخبار مرتبط در جستجو از آنها و رسیدن از طریق گروه های دانشجویی. اما آنها بیش از حد به نظر می رسد تمایل به گمنامی. و در حالی که برخی از هنگ کنگ سازمان گفت: آنها تشخیص تکرار آنتاگونیست های آنها تمایلی برای به اشتراک گذاشتن عکس و یا نام گفت: برای انجام این کار خواهد بود به نزول به سطح “doxxing” آنها معاشرت با مخالفان خود را.

یک افسر پلیس می ایستد در نزدیکی pro-چین ضد معترضان آنها را جمع آوری در یک دلار هنگ کنگ anti-استرداد لایحه تجمع در ونکوور در روز شنبه 17 آگوست 2019. (Darryl Dyck/CP)

در اوت. 17 صدها نفر از مردم جمع آوری شده در خارج از برادوی-سالن شهر SkyTrain station برای حمایت از اعتراض در هنگ کنگ. آنها ملاقات با یک گروه از مردم ترویج “یک چین است.”

جین لی عضو موسس جدید, هنگ کنگ, باشگاه فرهنگی گفت: PRC حامیان متهم هنگ Kongers بودن تظاهر کنندگان که آسیب حکومت قانون و اقتصاد—در خط با آنچه که رسانه های دولتی چین را تبلیغ او گفت Maclean را از طریق تلگراف رمز برنامه پیام رسانی. “واضح است که آنها رانده شدند و یا کنترل می شود,” او گفت:.

هوانگ وجود دارد بیش از حد. به او به نظر می رسید به عنوان اینکه ضد معترضان در یک برنامه و یا تغییر تقریبا همه آنها ناپدید شده در 6 p. m. “بنابراین آنها واقعا وجود دارد و از اراده خود و یا آنها وجود دارد برای چیز دیگری است ؟ چرا این تعداد از مردم احتمالا یک صد نفر به علاوه همه از ناگهانی فقط اسراف?”

در اکتبر. 1 یک گروه از دانش آموزان دبیرستان سازماندهی یک تظاهرات در آبردین SkyTrain station در حومه ریچموند جایی که آنها قرار داده تا یک لنون دیوار—مجموعه ای از دست نوشته های پس از آن یادداشت حمایت از هنگ کنگ و inspired by the original جان لنون دیوار در پراگ.

یوتیوب ویدئوها از آن روز نشان می دهد یک گروه دیگر از افراد جوان از ورود به پاره کردن دیوار و وارد شدن به یک تنه زدن مطابقت با کسانی که در تلاش برای حفاظت از نصب و راه اندازی. دو گروه از سوگند در هر یک از دیگر در کانتونی. کسانی که پاره کردن لنون دیوار به نام “حرامزاده” و گفت: “برو بمیر.”

بخوانید: در حالی که هنگ کنگ مبارزه برای دموکراسی و کانادا می رود خاموش

بعد آخر هفته پلیس نامیده می شود به مشابه رویارویی با ضد داعش است. RCMP در نهایت وارد و از هم جدا شدند.

لغو کردند رخ داده است نه تنها در سازماندهی تظاهرات اما در میان افراد است. با توجه به یک گزارش در ماه دسامبر از Sing Tao, یک پسر در ریچموند میانه مدرسه مورد آزار واقع شدند در رستورانی پس از او گفت: همه چیز حمایتی از هنگ کنگ طی یک کلاس. یکی دیگر از دانشجویان یک تایوانی پسر داشت و نامه تهدید بود که خورد به قفل خود را به همین دلیل. یک سوم دانش آموز را به این روزنامه گفت: “از زمانی که این اتفاق افتاد من فرزند جرات نه به صورت عمومی صحبت در مورد هنگ کنگ, اخبار, برای ترس از تبدیل شدن به هدف از دانشجویان که مخالف است.”

یک مدرسه متفاوت در ریچموند Steveston-لندن دبیرستان آمده بود زیر آتش هفته قبل پس از پدر و مادر شکایت کرده است که یک زبان ماندارین معلم شد نشان pro چین-تبلیغات—یک تریلر برای فیلم بزرگداشت 70 سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین است.

در ماه ژانویه UBC دانشجو hub لانه هنوز هم برجسته لنون دیوار پس از آن یادداشت ها از همه رنگ گیر کرده در یک بخش از بتن—اگر چه بسیاری از دانش آموزان بودند فرز مورد در یک پوستر فروش پایین سالن از خواندن آنها. برخی از پیامهای حمایت شد و در بسیاری از چینی: “برو هنگ کنگ!” و “دانشجويان تروریست ها” و “حتی اگر آنها را ضرب و شتم ما باید مقاومت در برابر.”

تجمع در برابر چین برگزار شد در کتابخانه اصلی در Vancouver, B. C., ژانویه 19 سال 2020 است. (عکس توسط جیمی Jeong)

دیگران بیشتر مرموز خیانت بخش است که مبهم این موضوع برای بسیاری در ونکوور. “آیا شما از خوردن شیرین و یا شور توفو پودینگ گفت:” یک یادداشت با اشاره به یک آشپزی این بحث که هنگ Kongers گرفته اند و موقعیت شرکت—آنها آن را دوست دارم ، گفت: یکی دیگر: “قطعه ای از زمین است که هنگ کنگ بخشی از چین است. اگر شما آن را دوست ندارم لطفا. اجازه ندهید که آزادی و دموکراسی شکستن تفکر خود را.”

منابع اطلاعاتی در کانادا ممکن است مقدار زیادی و متنوع اما بسیاری از چینی ها در اینجا هنوز هم مطلع اجتماعی-رسانه حباب است که در غالب میهن خود را که در آن مردم خود سانسور با اجتناب از برخی مسائل که در آن الگوریتم به طور خودکار حذف پست که مرجع موضوعات دولت نمی خواهند مورد بحث با توجه به لئو Shin, استادیار تاریخ چین در UBC.

برخی از mainlander دانش آموزان گفت: باید صحبت های او را به صورت خصوصی در مورد چگونه آنها نگاه کنید هنگ کنگ جنبش دموکراسی به عنوان یک فانوس دریایی از امید برای بقیه از چین است. دیگران را مشروط است به عدم اعتماد غربی های اجتماعی-شبکه های رسانه های و رسانه های خبری. “شما باید یک اکوسیستم است که پژواک این مفهوم است که چین در حال آمدن است از سن چین قدرتمند چین باید مجاز به ادامه این راه رشد” شین توضیح داد: با مراجعه به سیستم عامل مانند WeChat. “من نمی خواهم به استفاده از کلمه “شستشوی مغزی” اما هنگامی که شما در معرض آن روایت که اکوسیستم برای یک مدت طولانی به اندازه کافی شما می توانید به آن است.”

گاهی اوقات در خارج از کشور چین هستند به صراحت خواسته به پا خط به عنوان آنها در یک مقاله خبری توسط دولتی چین روزانه در ماه اوت سال 2018 که از آنها خواست “به خاطر داشته باشید تماس از حزب و مردم گسترش چین voice, حمایت از این کشور و توسعه و حفاظت از منافع ملی است.”

اما نفوذ دولت بر شهروندان خود است که اغلب ظریف تر و متنوع تر از آن است با توجه به شارون Hom, مدیر اجرایی, حقوق بشر در چین است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ونکوور در ماه ژانویه Hom گفت که او می بیند اثر انگشت از جبهه متحد در اینجا—یک گروه از حزب کمونیست که دستمزد تاثیر مبارزات در خارج از کشور و است که او می گوید: به “نظارت و اطمینان از درست رفتار’ از خارج از کشور چین است.”

جزئیات: کانادا است که زورگویی توسط چین است. در اینجا چگونه آن را می توانید آن را تعطیل کند.

Hom یک وکیل حقوق بشر مستقر در نیویورک شنیده mainlanders که خال خال شد حمایت از هنگ کنگ جنبش در راهپیمایی خارج از کشور که پدر و مادر در چین شد و سپس تعداد بازدید ظرف مدت 24 ساعت توسط پلیس. “ما باید به فکر می کنم در مورد کل وب سایت از, نظارت, نظارت و کنترل است. آن است که بسیار سیستماتیک. آن را برای تلفن های موبایل باور نکردنی, جز این که آن درست است.”

Hom بود در شهر به بحث را در شاخه اصلی ونکوور کتابخانه های عمومی. سخنرانی او بود با حضور بیش از یک صد نفر—با وجود باران—اما برجسته چند ده صندلی های خالی. برخی از مردم در اتاق عینک ماسک. سازمان دهندگان خواسته شرکت کنندگان به گرفتن عکس از جلوی جمعیت به طوری که هیچ کس در اتاق می تواند شناسایی شود.

بی اعتمادی نسبت به هر کسی با یک دوربین گسترده در میان Vancouverites که می خواهند برای بسیج علیه دولت چین. “مردم می گویند, ‘pinkies در حال عکس گرفتن از همه’ در تظاهرات می گوید:” هوانگ از هوآ بنیاد “بنابراین همه محلی مردمی در واقع تا ماسک و عینک آفتابی و کلاه, لباس متفاوت شاید در بازار خارج از تظاهرات آنها را تغییر دهید.”

وجود اجماع در میان فعالان این که این نوع از نظارت این است که تمام زمان اتفاق می افتد و مربوط به دولت چین چه از طریق کنسولگری خود را در ونکوور بیشتر سایه جبهه متحد و یا خود شروع افراطیون.

اما کنسولگری خود را در حالی که آن را ستایش آن پرستان, تکذیب هر گونه دخالت مستقیم. “این کاملا قابل فهم و معقول به صورت محلی و در خارج از کشور چینی برای ابراز خشم و مخالفت در برابر کلمات و اعمال است که تلاش برای جدا کردن چین” کنسولگری گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به maclean’s. “ما امیدواریم که چنین نظرات بیان شده می تواند در یک راه منطقی در محدوده محلی قوانین و مقررات.

“برخی از نیروهای با انگیزه های نهان خودسرانه لام دولت چین و ماموریت های دیپلماتیک در خارج از کشور. ما در محکوم کردن چنین اتهامات بی اساس و حملات مخرب است.”

شین نگران است که شکاف در کانادا چینی جوامع تبدیل خواهد شد بیشتر تثبیت شده و حتی خشونت به عنوان یک الگوی از اعتراض و مبارزه-اعتراض خود را تکرار.

دفعات بازدید: ما باید استناد Magnitsky تحریم علیه چین

هنگ کنگ داستان حداقل به عنوان نقش آن در اینجا نیز بخشی از این بزرگتر داستان از کانادا-چین روابط او گفت: با توجه به umbrage پکن طول می کشد در خفیف ترین عبارات از نگرانی برای هنگ کنگ به معترضان. وجود فشار بر دولت کانادا را روشن موقعیت: Cherie وانگ از اتحاد کانادا, هنگ کنگ, جدید, حمایت, گروه, گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر که سکوت سیاستمداران از جمله نخست وزیر جاستین ترودو است “یک عمل خشونت است.”

اما Ing از چینی خیرخواه انجمن گفت: این یک “میدان مین” و “هیچ کس می خواهد به آن را لمس است.” و به دنبال در چیزهایی که از اتاوا دیدگاه از آن آسان است برای تشخیص به همین دلیل است. برای بیش از یک سال و کانادا, روابط با چین, جهان و دومین اقتصاد شده اند در یک نقطه انجماد. امکان استرداد Huawei اجرایی Meng Wanzhou به آمریکا به اتهام تقلب در حال کار راه خود را از طریق سیستم دادگاه در قبل از میلاد پس از دستگیری او در دسامبر سال 2018 است. در آشکار تلافی Meng بازداشت چین بازداشت دو کانادایی مایکل Spavor و مایکل Kovrig بر اتهامات بی اساس و با استفاده از موانع غیر تعرفه ای به بان کی مون کانادا محصولات از بازار آن است.

کانادا در همین حال ساخته شده است که هیچ تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به ممنوعیت Huawei از آن 5G شبکه های, به عنوان برخی از متحدان آن انجام داده اند.

به طور فزاینده ای محبوب راه برای کمک به جنبش مخالف در هنگ کنگ است برای حمایت از کسب و کار است که به صراحت بازگشت معترضان گاهی با وعده های غذایی رایگان یا لوازم—بخشی از آنچه شناخته شده به عنوان “زرد دایره اقتصادی.” کسب و کار شناخته می شود و نرم افزار-پلیس در نظر گرفته “آبی” و معترضان تحریم آنها.

-رنگ کد نمودار در رسانه های اجتماعی شامل کارتون خوک ها و قورباغه ها—نمادهای اعتراضات—کمک به خریداران جلوگیری از خرید محصولات و خدمات است که از سرزمین اصلی چین و یا در ارتباط با شرکت های چینی.

ریک لاو اخیر هنگ کنگ مهاجرت به ونکوور امیدوار به تکرار رنگ-کد نامگذاریهای اینجا در کانادا اگر چه در مقیاس بسیار کوچکتر. او تشویق طرفداران خود را محبوب Facebook صفحه “کانادا HongKonger” به پیشنهاد کسب و کار است که به نظر می رسد قول “دوستانه” به سوی دموکراسی خواه هنگ کنگ.

Ing باور نمی کسب و کار باید به اعلام خود را در یک طرف و یا دیگر. “من حدس می زنم آن را پنجاه-پنجاه و وقتی که می آید به کدام طرف مردم ایستاده در” او گفت:. “چرا هر کسی که می خواهید به قطع کسب و کار خود و نصف?”

لاو هم فکر می کند که تقسیم در ونکوور بیش از هنگ کنگ اجرا می شود در حدود پنجاه-پنجاه است اما گمان بسیاری از کانادایی ها اهمیتی نمی دهند. “من نمی دانم چرا, اما در کانادا و آنها را بیش از حد حساس به این نوع سیاست است. حتی حساس به مسائل محلی بسیاری از آنها. شاید آن را بیش از حد آسان یک زندگی در اینجا.”

ایده خود را برای تعیین زرد و آبی, کسب و کار را دقیقا نمی رفته ویروسی. جمعیت منابع گسترده لاو ارسال شده در نوامبر به روز نشده است بسیار پس با وجود جذب برخی از رسانه ها مورد توجه است.

صاحب یک تعمیرگاه خودرو گفت: CBC در ماه دسامبر او “شگفت زده” به یک لیست از زرد کسب و کار—اما او ممکن است قرار دادن یک لنون دیوار ،

کسب و کارهای دیگر maclean’s رو در تماس با به طور مشابه اشتباه گرفته شود. مایکل Tam صاحب در نگاه نوری در کوکیتلام گفت: او تا به حال هیچ ایده که در آن این بود که از. او نمیفهمد شاید بخاطر آن بود که او به تازگی از سفر به هنگ کنگ. “شاید آنها صحبت به مشتری,” او گفت:. تام مراقب بود که به تاکید است که کسب و کار خود را نمی کشد موضع رسمی یک راه یا دیگری: “هنگ کنگ, ما اهمیتی نمی دهند—آن را به یک دلار هنگ کنگ مشکل مناسب است ؟ آن را نه در کانادا.”

برخی از کسب و کار ذکر شده به عنوان سبز و یا خنثی در یک مورد برای داشتن یک “صاحب زرد” و “آبی manager.” بسیاری از کسب و کار در نظر گرفته آبی لاو توضیح داد: اگر آنها بازی TVB در تلویزیون خود را در تمام طول روز یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر شبکه است که دیده می شود به عنوان یک گرایش طوطی دولت-کنترل کانال های دوربین مدار بسته. (یک تعداد انگشت شماری از “آبی” کسب و کار پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.)

در مورد 48,000 اشتراک مردم در یک کانال در تلگرام که هل الگوهای رفتاری و به روز رسانی در هنگ کنگ تظاهرات در انگلیسی. یک پست در ماه ژانویه ارائه “پنتون رسانه های طیف از هنگ کنگ است.” TVB اختصاص داده شده است سوم-تاریکترین سایه آبی. “گارد وجدان خود را—نمی تواند یک عروسک خیمه شب بازی” دادهنمایی می گوید در کنار یک کارتون عروسکی قورباغه. (“احساس بد مرد” قورباغه می گوید: با یک دست در داخل آن است.)

چند ضلعی گالری در نورث ونکوور بیشتر بود خالی است. این اولین بار بود که بعد از یک نمایشگاه به نام انقلاب از زمان ما است که شامل صحنه هایی از هنگ کنگ تظاهرات جامعی 18 عکاسان خبری.

دختران جوان با دست clasped در یک زنجیره ای در اطراف مدرسه خود را. یک مرد برگزاری یک اعتراض ثبت نام خود را از پنجره آپارتمان. سالمندان هنگ Kongers با کف دست خود را, بیش از حق خود چشم پرداخت ادای احترام به یک معترض که در چشم بود و گفته مجروح توسط یک beanbag دور شلیک شده توسط پلیس ضد شورش.

عکاسان هارون پسر Leroux آمریکایی مستقر در هنگ کنگ و آدم Malamis کانادایی مستقر در لندن, Ont., آماده شد به اولین تور نمایشگاه که صبح به برخی از افرادی که امضا کرده بود تا آنلاین.

هیچ آمد. آن را همراه با بارش برف بود.

Leroux گفت: هنگ کنگ اشباع شده است در اعتراض به فرهنگ و “هیچ کس سمت چپ دست نخورده توسط چه اتفاقی می افتد.” مردم فریاد اعتراض شعارهای خود ویندوز هر شب ساعت 10 شب بدون شکست است. هر کس آگاه از خطرات آنها را به شرکت, اما وجود دارد برخی از ایمنی در اعداد بیش از حد. ضد تظاهرات طرفدار حزب کمونیست mainlanders هستند “laughably کوچک,” او گفت:.

Leroux می داند که خطر او شخصا توسط صحبت کردن publicly. او در حال حاضر اخراج شده از کار تدریس در چین تصاویر ارسال شده به خود را Instagram account.

اما او و Malamis مصمم به سند جنبش که پرس حتی به عنوان ناامیدی در مجموعه. Malamis گفت که او نگه داشته و با دیدن عبارت “اگر ما رایت شما را می سوزاند” نوشته شده در سنگر در تظاهرات در هنگ کنگ در سال گذشته است. کسی به او گفت: “شما لازم نیست که یک شعار بود:” اگر ما رایت شما را می سوزاند و انتظار می رود را به نفع خود.”

“آنها خود را نفرین نسل و آنها نوع اشتباه” Leroux گفت: با یک نوع ترس است. “از آنجا که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با این مهم نیست که چگونه آن را حل خود را در 2047 چین را باید کنترل کامل بیش از هنگ کنگ. پس از کجا خواهند بود ؟ آنها هیچ توانایی برای دفع [پکن] در راه معنی دار. آنها در حال مبارزه با مبارزه خوب تا آنجا که به آنها مربوط می شود. اما هیچ کس واقعا خوش بینانه است.”

نه فعالان در ونکوور خوش بینانه است که آنها را از طریق به دولت کانادا با خود را به طور منظم تظاهرات و کوتاه مدت لنون دیوار. نه که آنها نفوذ بسیار بیش کانادا جامعه کسب و کار خود و یا تحت تعلیم “کمی pinks.” یا حتی ساکنان ونکوور که در کل بی اعتنا به نظر می رسد که یک وجودی مبارزه برای دموکراسی است که برپا 10,000 متر دور.

هنوز هم کسانی که مراقبت نشان می دهد تا چتر در دست و ارواح بی نقص است. حتی اگر پیش بینی ها ضعیف است.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “پروکسی جنگ بیش از هنگ کنگ” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد هنگ کنگ:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda giriş