در چاله: مسابقه مجازی یک موفقیت واقعی برای خسته نسکار

3 دقیقه پیش

شارلوت, N. C. — نشسته داخل یک شبیه ساز در اتاق نشیمن خود را دنی Hamlin رشد تشنه به عنوان او عملا شتافت برخی از رقبای خود را بالا. او خواسته خود را مجاز عضو خدمه خود را — 7-سال-دختر — به او یک نوشابه و او دست او را به یک بطری کمی متزلزل کوکا کولا.

احتیاط. قرار زرد کردن: Hamlin باز نوشابه و بی درنگ اسپری شلوار خود را و گران شبیه ساز است که هزینه او را در شمال $40,000 ساخت.

آن را حتی جالب ترین لحظه از نسکار جسورانه تلاش برای ارائه مطالب تازه و به یک ملت گرسنه ورزشی است.

نسکار صاحب محبوب iRacing سری و بسیاری از رانندگان جوان در نظر گرفته شده در میان بهترین بازی های آنلاین روروک مخصوص بچه ها در جهان است. آنها در بازی در برابر هر یک از دیگر و غریبه ها در اواخر شب به, fine-tuning مهارت های مورد نیاز برای زمین یک سوار.

نسکار است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 9 مه به دلیل covid-19 pandemic پس سری و iRacing ایجاد یک دعوتی به درایور آن چیزی برای انجام. Fox Sports 1 شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره 35 رانندگان توافق برای شرکت و ناگهان زنده ورزشی, برنامه نویسی در روز یکشنبه.

بله این فقط یک تظاهر مسابقه.

مطمئن شوید که هر بچه با چند صد دلار می تواند در ساخت یک دکل خرید یک iRacing عضویت و خواهد شده اند به همان اندازه واجد شرایط به رقابت بپردازند.

و آن را یک قمار بزرگ برای نسکار که نورد تاس با این رویداد به دلیل آن تا به حال این ابزار از طریق آن رشد esports بازو. این iRacing بازی است که به عنوان نزدیک به واقعیت به عنوان هر ورزش حرفه ای می تواند به دلیل گرانول جزئیات و دقیق ارائه هر آهنگ نسکار. سالن لیزری-اسکن شده را به تصرف خود برجستگی ها و عیوب در آسفالت و همچنین تکراری grandstands و تابلوهای تبلیغاتی و pit lane.

“شما می دانید اگر چه نسکار تلاش خود را در زمان به طور منظم فن به بیرون رفتن و شبیه سازی یک بازی برنده شات یا بازی برنده پاس — iRacing به آنها داده است که (مسابقه) پلت فرم هیچ ورزش دیگری می توانید انجام دهید که” Hamlin گفت. “بازیکنان NBA نمی تواند به بازی NBA2K و قرار دادن آن در تلویزیون و آن را مانند چیزی که واقعی نگاه. شما نمی توانید به بازی Madden و آن را مانند چیزی که واقعی نگاه. وجود دارد خیلی انیمیشن.

“اما iRacing پلت فرم این چیزی است که واقعا می تواند به دست آوردن مقدار زیادی از کشش به سادگی دلیل آن را به عنوان واقعی به عنوان آن می شود.”

دیکسی دین ودکا 150 بود در مجازی 1.5 مایل به حیاط میامی جاده سریع السیر که در آن نسکار برنامه ریزی شده بود برای مسابقه. رویداد بعدی خواهد بود یکشنبه در تگزاس موتور جاده سریع السیر که در آن نسکار شد برنامه ریزی شده بود و همان رانندگان خواهد دوباره دعوت به شرکت کنند. فاکس استفاده مایک شادی و Hall of Famer جف گوردون به تماس رویداد و شبکه روز دوشنبه گفت این است که در هیئت مدیره برای دور دوم.

رتبه های تلویزیون هنوز در اما اعداد مهم نیست. چه نسکار کشیده در یک هفته بود انتخاب من تا که ایالات ورزش و انرژی خود را بی حوصله و فن پایه.

برخی از رانندگان به حال تقریبا شتافت در سال و تا به حال به عجله برای خرید چاه. دیگران بودند زنگ زده و یا در مورد هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson, فقط خیلی خوب نیست. جانسون سقوط مجازی شورلت به همه چیز ممکن است در یک شبیه ساز او معمولا با استفاده از به تمرین رانندگی ایندی ماشین ها و ماشین های ورزشی.

بسیاری از رانندگان مورد استفاده خود را از کانال های رسانه های اجتماعی برای ارسال تصاویر و یا جریان خود را تجربه و الکس بومن زنده توییتی این رویداد از جمله به روز رسانی در یک uncrustable گرفتن یک حمام شکستن و پیدا کردن سگ خود را در شبیه ساز صندلی.

نسکار مورد علاقه تیم Dugger بازی آنلاین قبل از مسابقه نمایش نیایش انجام شد از راه دور و ضبط هنرمند دیلن اسکات سرود ملی را خواندند در حالی که ایستاده در مقابل آنچه به نظر می رسد خود را درب گاراژ در Nashville, Tenn. روباه تا به حال یک دوربین در Clint Bowyer به عنوان در-مسابقه خبرنگار و نبود او بسیار خوب است.

“من به شما اجازه پایین. من خودم اجازه. من اجازه دهید طرفداران من پایین. من تا به حال حامیان در غرفه دعا برای خوب نشان دادن و من تا پایان مخرب ما Mobil 1, Ford Mustang,” Bowyer گفت: در برنامه های زنده تلویزیونی. “من فکر می کنم واقعی غذای آماده است که بدیهی است که من نیاز به مقدار زیادی تمرین بیشتر.”

این بود خیلی درهم و برهم, نژاد, و اگر چه Hamlin ضرب و شتم دیل Earnhardt جونیور آینده نهایی به نوبه خود به پیروزی 31 iRacing صورت حرفه ای او در نسکار superstars بودند نشان می دهد. این بود که به جای یک فرصت برای امثال Timmy تپه گرت Smithley Ty Majeski تعقیب Briscoe و پارکر Kligerman. بچه ها کمی رو برخی از توجه به تغییر تپه شد مصاحبه آنلاین با همسر خود پس از مسابقه و طرفداران عاشق هر لحظه.

Hamlin انداخته است خود را به این پروژه از طریق برگزاری, شبانه, جلسات تمرین, تنظیم شانس برای مسابقه و تشویق هموطنان خود را به رانندگان شرکت کنند. او ویرجینیا مسیر کوتاه مسابقه بزرگ به بازی. او با حضور در دیتونا 500 عنوان Earnhardt مهمان — دوستی دنیا در مسابقه آنلاین جامعه — قبل از او امضا قرارداد به رانندگی در نسکار.

Hamlin شده در دستگاه خود را برای برخی از زمان, اما اشکال زمانی که همه چیز را به توقف آمد در طول مبارزه با کروناویروس. به علاوه, او را دیدم آن را به عنوان یک فرصت برای مسابقه جامعه هنوز هم به ایجاد محتوا برای طرفداران و حامیان مالی.

“من فکر می کنم آن را یک موفقیت بدون توجه به آنچه. مردم در حال صحبت کردن در مورد آن” Hamlin گفت. “اگر ما پنج طرفداران جدید که فقط نشستن در خانه و تماشای تلویزیون است که فکر آن را هیجان انگیز و در حال حاضر به لحن در هفته آینده و یا مایل به اتصال به یک مسابقه نسکار و یا رفتن به یک مسابقه نسکار زیرا آنها معرفی کردم برای مسابقه با iRacing آن را یک موفقیت است.”

Bowyer گفت: این احساس خوب آن را فقط به برخی از سرگرم کننده در طول زمان.

“با همه چیز در رفتن در کشور در حال حاضر من امیدوارم که طرفداران راضی بودند و من امیدوارم که آنها ذهن خود را از چیزهایی که برای یک کمی” Bowyer گفت. “ما خواهد بود.”

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im