در Tornado Alley, طوفان و حتی بیشتر خطرناک برای افراد معلول

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

نورمن, Okla. — جان بالا و دیابت است که منجر به پای او در حال قطع زیر زانو دو سال پیش.

او شده است با استفاده از یک صندلی چرخدار از آن نیست و عادت داشتن به کار کردن راه حل برای مشکلات روزمره — مانند گرفتن به و از در کوچک خانه اجاره او سهام خود را در نورمن, Okla. و زمانی که او می شنود یک گردباد آژیر وافغان از آن بالا سخت تن به تن هشدار او احساس می کند یک اسپاسم از ترس و بیم. او می داند که او را در خود دارد.

“من فقط دعا می کنم. که همه من می توانید انجام دهید” گفت. “آنها انتظار دارند مردم به پناهگاه در محل” اما من نمی باید در هر نقطه امن برای رفتن.”

دیگر Oklahomans مجبور به انطباق بیش از حد. چند خانه های زیرزمین تا ساکنان که می توانیم برای انجام این کار ساخت و یا خرید خود را پناهگاه است. اما بالا نمی توانیم نوع او نیاز خواهد بود — یکی که اجازه می دهد او را به سرعت رول خود را موتوری صندلی داخل. و چند نفر دیگر این را به عنوان یک مشکل.

“یک نفر به من گفت: ‘قرار دادن بر روی کلاه فوتبال و رفتن به آشپزخانه’ ” بالا به یاد می آورد با یک لبخند تلخ. “من یک پنجره در هر اتاق از این خانه بنابراین واقعا وجود دارد هیچ جایی برای من برای رفتن.”

او همیشه در این وضعیت. بالا انتخاب این اجاره خانه در سال 2008 به دلیل نزدیکی آن به یک مدرسه ابتدایی است که رسما تعیین شده به عنوان یک پناهگاه. از جلوی خانه خود را بالا می توانید ببینید مدرسه پایین خیابان. آن را چهار دقیقه برای او به رول پایین سطح شیب دار به سفر در امتداد پیاده رو و ورود به مدرسه ،

اما دسترسی به بسیاری از مکان های که در خدمت به عنوان پناهگاه در گذشته از جمله این که ورزشگاه به پایان رسید و چند سال پیش پس از آتش مقامات و دیگران استدلال می کنند که پناهگاه نیست تا به استانداردهای فدرال. به طور موثر که تغییر در سیاست چپ Oklahomans مانند بالا به دفع کردن برای خود.

محافظ استاندارد طلا برای افرادی که زندگی می کنند در گردباد مستعد مناطق یک پناهگاه طوفان, همچنین شناخته شده به عنوان یک اتاق امن است. آنها را می توان در جعبه بزرگ فروشگاه های سخت افزار و یا شرکت های تخصصی می توانند در ساخت بتن پناهگاه است. این سازه در محدوده قیمت از چند هزار به ده ها هزار دلار بسته به اندازه و مواد. مدل پایه های بتنی اتاق راه را به روی زمین معمولا در حیاط خلوت. به داخل مردم باید صعود از نردبان و یا شیب دار مجموعه ای از پله ها. بالای سطح زمین مدل های که روی صندلی چرخدار در دسترس بیشتر هزینه.

بالا متکی فدرال ناتوانی پرداخت برای او درآمد و گفت که او به سادگی نمی توانیم به پرداخت هزینه برای خود سرپناه.

“آنچه در لایحه من را پرداخت نمی سعی کنید برای صرفه جویی در $3,800? من زندگی روز به روز. هر ماه واقعا خشن,” او گفت:.

شهرهای شروع به بسته شدن عمومی پناهگاه در اوکلاهما چند سال پیش برای جلوگیری از هزینه های ساخت آنها گردباد-امن. هیچ دستور که شهرداری آنها را باز نگه. گفت او فکر می کند که دولت فدرال یا ایالتی نیاز به گام و کمک به افراد معلول خود را به دست آوردن پناهگاه طوفان.

“ما (در) Tornado Alley. ما شناخته شده برای آن است. چرا آنها کمک به حفاظت از ما ؟ ” او گفت:. “به جای آن” خوب فقط اردک سر خود را و رفتن در خانه خود را.'”

داده های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل توسط مرکز عمومی صداقت یافت که بین سال های 2009 و 2018 اوکلاهما بيشترين تعداد عمده فاجعه اظهارات در کشور: کسانی که شامل شدید, طوفان, سیل, آتش سوزی, طوفان یخ و گردباد. با توجه به 2018 ملی آب و هوا ارزیابی بسیاری از جمله آب و هوا مربوط به خطرات انتظار می رود برای تبدیل شدن به بدتر و بیشتر به دلیل تغییر آب و هوا.

“اگر شما قادر به نصب یک اتاق امن در خانه خود و یا در اموال خود توصیه می کنیم که شما انجام این کار گفت:” Keli قابیل یک سخنگوی اوکلاهما گروه مدیریت اضطراری. “این امن ترین جایی است که شما می توانید در طول یک طوفان است.”

اوکلاهما هیچ دولت قوانین نیاز به صاحب خانه یا صاحبخانه به نصب پناهگاه طوفان. در عوض ایمنی سازه ها به بازار عرضه شده به عنوان یک مطلوب ملایمت در برخی از تحولات جدید مسکن.

اگر جامعه می خواهد برای باز کردن یک پناهگاه طوفان برای مکان های که تا به مقامات محلی قابیل گفت. “جامعه پناهگاه ها بودجه خود را یا از طریق اوراق قرضه یا سایر روش های سرمایه گذاری,” او گفت:.

نیز وجود دارد هیچ پایگاه داده که Oklahomans می توانید مشورت نمایش که در آن مکان و یا روی صندلی چرخدار در دسترس پناهگاه قرار دارد. “ما لازم نیست یک مثال از جامعه پناهگاه” قابیل گفت. “آنها مجبور به ثبت نام آن از طریق دولت و یا هر چیزی مگر اینکه آن را با بودجه یک (فدرال) grant program.”

اوکلاهما را ارائه می کند یک پناهگاه طوفان تخفیف برنامه بودجه توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال. قابیل گفت: سالانه اعطای این است که به اندازه کافی برای کمک به حدود 50 خانوار از یک سال و نصب پناهگاه طوفان با متقاضیان تا 2000 دلار برای کمک به پوشش هزینه. اما کمک های مالی اختصاص داده شده به طور تصادفی از طریق یک سیستم قرعه کشی که نیست نگاهی به وضعیت اجتماعی و اقتصادی به حساب آورد — و آن را محدود به مالکان است. مستاجرها مانند جان بالا نمی تواند درخواست برای کمک های مالی.

قابیل سرزنش FEMA قوانین که برای خروج اذعان تاثیر آن در افراد معلول.

“وجود دارد هیچ برنامه خاص برای کمک به افراد معلول یک طوفان پناهگاه” قابیل گفت. “برخی از مردم ممکن است مجبور به ترک خانه های خود را چند ساعت قبل از طوفان و رفتن به جایی که امن است.”

بسیاری از FEMA برنامه های محدود فاجعه-کمک مالی به مالکان و که موجب دادخواهی.

در ژوئیه سال 1990 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش امضا آمریکایی های معلول به قانون است. ADA اقدام به شکستن موانع که نیاز به کسب و کار و مدارس و سازمان های دیگر را به گام های اساسی به جای طیف وسیعی از مشکلات سلامتی از جمله اختلالات بینایی و صدا و تحرک است.

“پانزده درصد از جمعیت بیش از سن 65” گفت: Marcie راث مدیر عامل موسسه جهانی معلولیت. “در 40 سال آینده این رشد به 1 در 4 نفر در ایالات متحده است. در مواقع اضطراری شما می توانید در این واقعیت است که افراد معلول تحت تاثیر قرار خواهد شد.”

ADA اصلاح شده است در طول سال شامل آمادگی اضطراری اما مشکل به قوت خود باقی است سرشار به آگاهی عمومی بعد از عمده حوادث آب و هوایی مانند Superstorm سندی که ضربه نیویورک و نیوجرسی در سال 2012 و طوفان هاروی که ویران تگزاس و لوئیزیانا سواحل خلیج فارس در سال 2017. پس از آن طوفان راث گفت: افراد معلول شدند و بدون دسترسی به داروهای حیاتی و مراقبت از او را مقصر می داند فقیر فاجعه برنامه ریزی در هر دو دولت و در سطوح محلی.

به عنوان یک نتیجه از آن طوفان و در نتیجه از واکنش های بسیاری را در ناتوانی جامعه بیش از عدم برنامه ریزی دولت فدرال فرستاده متحده, راهنمایی در مورد نحوه مطابق با ادا در شرایط اضطراری. اما اجرای این بخشنامه بوده و اتفاقی راث گفت: همانگونه که ویرانی های ناشی از طوفان های مرگبار رده 4 طوفان که زده پورتوریکو, جزایر ویرجین و دومینیکا در سال 2017.

“وقفه در مراقبت های پزشکی و خدمات معلولین شد علت اصلی تقریبا 3000 مرگ و میر زیر طوفان ماریا” راث گفت. “اضطراری برنامه ریزی باید شامل کل جامعه به آن نیاز دارد به همان اندازه در دسترس برای همه در جامعه است.”

سارا پرات است که یک مقام سابق در وزارت مسکن و توسعه شهری و متخصص در مسکن و حقوق معلولین و کمک به نوشتن ارشاد فرستاده متحده است. در حال حاضر حقوق مدنی وکیل در واشنگتن دی سی پرات فکر می کند اوکلاهما ممکن است نقض ادا.

“این ایده که ما نمی باید برای خدمت به افراد معلول است که مستاجرها است که مطابق با قانون فدرال” گفت: پرات.

فدرال حقوق مدنی قوانین از جمله نمایشگاه مسکن عمل می کنند و ادا نیاز به امکانات رفاهی برای افراد معلول در همه فاجعه برنامه های او گفت: از جمله کاهش.

“این برنامه است که ارائه شده برای کمک به افرادی که پناه در خانه های خود باید در دسترس به مالکان و مستاجرها اگر آنها معلولیت و ناتوانی مرتبط نیاز دارد,” او گفت:. “وجود دارد یک فرصت برای یک فرد با ناتوانی به پناهگاه است.”

بیش از 630,000 مردم در اوکلاهما دارای معلولیت و دولت نمی پیگیری که چگونه بسیاری از آنها فاقد پناهگاه طوفان.

جان بالا گفت که او می خواهم برای دیدن این مکان پناهگاه بازگشایی شد.

“برخی از مردم حتی نمی دانند پناهگاه ها رفته و در عین حال” او گفت:. “اگر شما نیاز به چیزی است که شما نمی فکر می کنم در مورد آن تا زمانی که لازم است.”

اگر پناهگاه نمی بازگشایی بالا گفت: او را نگه داشتن در تلاش برای دریافت کمک های مالی برای دریافت در دسترس پناهگاه طوفان در خانه خود را. او قصد دارد برای قرار دادن آن را در گاراژ بنابراین او به راحتی می توانید درایو خود را بر روی صندلی چرخدار در اما تا کنون او مواجه می شوند یک وب سایت از قوانین و مقررات.

“هر بار که می شنوم گردباد آژیر من ترس من ترس برای زندگی من,” او گفت:. “اگر یک گردباد از طریق می آید اینجا من هستم رفتن به مرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>