داستان های باور نکردنی به رقیب آخرین رقص

آنها که داستان شجاعت و امید از یکسونگری تعيين overcome تمام موانع و دقیقا آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر با بسیاری از ما زندگی در انزوا.

برخی از بهترین کتاب های ورزشی در بازار به ما یادآوری می کنند که در حالی که بار سختی ممکن است سنگ ما در حالی که برای مردم سخت می تواند به غلبه بر آنها.

من پیدا کرده اند این درست باشد از زمان به من کمک کرد تا قطار استرالیا موفق ترین بوکسور جف Fenech پشت در 80s و درس از ماندن مثبت و انعطاف پذیر بودند تقویت شده در سال های اخیر که من نوشتم دو تا از بهترین استرالیا-فروش کتاب های ورزشی زنبوردر مورد ظهور اذیت بریزبن دانشآموز به نام جف شاخ به شکست یکی از بزرگترین تاریخ مبارزان و قادرداستان ملبورن پارالمپیک مدال طلا و صندلی چرخدار قهرمان تنیس دیلن Alcott.

Australian boxer Jeff Horn opens up in The Hornet – a must-read.
media_cameraاسترالیا قهرمان بوکس جف شاخ باز می شود تا در هورنت – باید به عنوان خوانده شده.

ورزشی بزرگ کتاب را به خواننده نه فقط به گسترده استادیوم ها و عرصه های جهان است اما به قلب و ذهن افراد را آشکار درونی خود را به مبارزات و روش های غلبه بر سختی.

من برای اولین بار ملاقات شاخ زمانی که او خفیف ادب پاره وقت معلم مدرسه ابتدایی در Pallara مدرسه دولتی در بریزبن در جنوب غرب بود و من در کنار صحنه ورزش کنار پدر و پدربزرگ او چند سال بعد او به عنوان ضرب و شتم Manny Pacquiao برای جهان سبک وزن عنوان قبل از بیش از 50 ، 000 طرفداران در Suncorp ورزشگاه.

درایو تعیین و آماده سازی دقیق او نشان داد که در مبارزه با این است که ما چگونه خواهد شد و در نهایت ضرب و شتم coronavirus.

در ضمن اگر شما گیر در انزوا و تمایل برخی از الهام از برخی از شگفت انگیز ستاره های ورزشی در اینجا 10 کتاب است که آنلاین در دسترس هستند و آن را به روح خود را افزایش می یابد. برخی از آنها حتی رایگان با یک کتاب صوتی از محاکمه.

در هیچ منظور خاص:

1. پادشاه جهان

به خوبی نوشته شده توسط David Remnick, مدت زمان سردبیر نیویورکر مجله آن جزئیات ظهور محمد علی زمان فوق العاده ای که او در آن شکوفا شده و شخصیت های جذاب که رنگ زندگی خود را. این نمودار راه فقیر اما صریح پسر از Louisville, Kentucky در زمان های ورزشی استقرار و جرایم سازمان یافته – و بعد از آن دولت آمریکا – را به خود افسانه ای در طول عمر خود را.

King Of The World: Muhammad Ali & the Rise of an American Hero by David Remnick.
media_cameraشاه جهان: محمد علی & ظهور یک قهرمان آمریکایی توسط دیوید Remnick.
Bradman's War by Malcolm Knox.
media_cameraBradman جنگ توسط مالکوم ناکس.

2. نشکن

سابق جهان شماره 4 Jelena Dokic با کمک از روزنامه نگار جسیکا O’Halloran جزئیات نه تنها ظهور او را به یکی از بهترین بازیکنان تنیس اما داستان او بقا جنگی یوگسلاوی. او دو بار خرج زندگی به عنوان یک
پناهندگان و حتی بیشتر دلخراش خاطرات جزئیات چگونه او جان سالم به زندگی با پدر Damir Dokic بلند به تصویر کشیده شده به عنوان نهایی تنیس پدر از جهنم است. Dokic را نشکن روح الهام بخش است.

3. بیشترین بازی در هر بازی

مارک فراست گذراند دلگرم و داستان واقعی از فرانسیس Ouimet اول کار را به نفع خود ما باز است. آن زمانی بود که تازه گلف یک ورزش تنها برای ثروتمند و Ouimet آمد از یک فقیر و مهاجر ، Ouimet (بازی های برگزار شده توسط Shia LaBeouf در این فیلم از کتاب) الهام گرفته شده بود را به این بازی پس از دیدن نمایشگاه توسط انگلیسی هری Vardon مرد او بیت در آخر.

Dylan Alcott penned a memoir. Picture: Eugene Hyland
media_cameraدیلن Alcott گذراند خاطرات. تصویر: یوجین Hyland

4. Seabiscuit

این فیلم نامزد هفت جایزه اسکار و کتاب اصلی توسط لورا هیلنبرند آن بر اساس, است حتی بهتر است. او می نویسد کوچک کج و پا اسب مسابقه که شد آمریکا قهرمان کوچک در دهه 1930 با پشتوانه سه بسیار شخصیت های مختلف: میلیونر صاحب چارلز هوارد مربی تام اسمیت و اسب دوانی قرمز Pollard. Seabiscuit را در برخورد با توانا جنگ دریاسالار باقی مانده است یکی از بزرگ ورزشی مسابقات برای همه زمان.

5. زنبور

جف شاخ افزایش از اذیت دانشآموز به جهان قهرمان بوکس خواهد بود یک غیر محتمل پری اگر از آن درست نیست.

خفیف خو doting پدر دو دختر کوچک اذعان می کند او یک دختر nerd اما پس از آغاز بوکس به عنوان یک راه یادگیری
دفاع او برنده استرالیا بزرگترین تا کنون درباره بوکس و سپس پیروزی در جنگ های بعدی با آنتونی Mundine و در حمام خون با مایکل Zerafa. شاخ نشان می دهد که ناامنی و ترس که رو او را به یکی از فوق العاده ترین و بعید ورزشی حرفه استرالیا دیده می شود.

Able by Dylan Alcott.
media_cameraقادر توسط Dylan Alcott.
Perspective by Ellyse Perry.
media_cameraدیدگاه توسط Ellyse پری.

6. شکوه و جلال

نوشته شده توسط Courier-Mail همکار پیتر Badel این داستان یکی از لیگ راگبی سخت ترین مردان جان Sattler که در مقابل به او وحشیانه حل شناخته شده است به عنوان یک نجیب زاده از بازی خارج میشه. Sattler یکی از ترین ترس بازیکنان فوتبال دوران خود را معروف بازی 77 دقیقه برای Rabbitohs در سال 1970 سیدنی Grand Final با فک شکسته و هدایت تیم خود را به پیروزی بیش مردانه.

7. Bradman جنگ

محترم کریکت نویسنده مالکوم ناکس سوال برنده شدن در همه هزینه نگرش که استرالیا کاپیتان آورده خاکستر تور
جنگ زدگان انگلستان در سال 1948.

همچنین جشن بزرگ بازیکنان در آن دوران از جمله Bradman ری Lindwall, Lindsay Hassett و آرتور موریس. ناکس در معرض احساسات متناقضی در مورد راهی که در Bradman سوار استرالیا بی سابقه اجرا از موفقیت است.

Tennis ace Jelena Dokic.
media_cameraتنیس آس Jelena Dokic.

8. دیدگاه

Ellyse پری تنها بازیکن زن یا مرد به نمایندگی از استرالیا در هر دو کریکت و فوتبال جام جهانی, ساخت اولین حضور بین المللی در هر دو ورزش را در سن 16. او سهام بینش او را در ایجاد شادی و چالش های است که شما را به یک
فرد بهتر است. داستان او
ترکیبی از سختی درس بالا-عملکرد ورزشکار حرفه ای با قدردانی از چیزهای کوچک در زندگی است.

9. جاناتان Thurston: The Autobiography

نوشته شده با نگار جیمز فلپس آن آثار حرفه ای از یکی از لیگ راگبی تمام زمان نوابغ از Thurston زمان به عنوان بریزبن بچه که نوشته شده بود به عنوان بیش از حد لاغر بیش از حد آهسته و خیلی وحشی بازی حرفه ای خود را از طریق grخوردن State of Origin, اجرای, برای, Queensland, خود Clive چرچیل مدال و بوت طلایی برای بازیکن جهان در سال. پس از آن دوره وجود دارد premierships با Bulldogs و معشوق شمالی
کوئینزلند کابوی ها.

10. قادر

دیلن Alcott یکی از استرالیا قابل توجه ورزشکاران و الهام بخش شکل مانند چند نفر دیگر. در حالی که Alcott متولد شد با معلولیت شدید او می گوید که او همیشه دیده خود را به عنوان “قادر” – قادر به تسخیر هر چیزی فقط در مورد او تلاش کرده است. او برنده یک پارالمپیک مدال طلا در بسکتبال با ویلچر و موفق به کسب دو مدال طلا و همچنین استرالیا و آمریکا و فرانسه و ویمبلدون عنوان در تنیس روی ویلچر.

در اصل منتشر شده و داستان های باور نکردنی به رقیب آخرین رقص

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im