مستقل رای دهندگان در گرانیت دولت می گویند که آنها در حال تلاش برای باقی می ماند متمرکز نامزد و حزب سیاسی که در طول سال 2020 اولیه روند با وجود این بیش از حد حزبی hijinks در دولت از اتحادیه و استیضاح جلسات.

“در شرایط استیضاح نتایج قابل پیش بینی بود. من می تواند به شما گفته نتیجه قبل از آن حتی آغاز شده گفت:” کن Tentarelli یک رای دهندگان اعلام نشده زندگی می کند که در نوبوری N. H.

رئیس جمهور تهمت تبلیغ که تبرئه پنج شنبه در تماس تلفنی با رهبران دموکرات “باطل و متوسط.” سخنران نانسی پلوسی اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن “استیضاح برای همیشه” در حالی که دفاع از تصمیم خود برای rip کردن تهمت سخنرانی پس از دولت خود را از اتحادیه.

“من حدس می زنم من تمایل به نگاه نامزدها و موقعیت خود را بیش از حزب خود گفت:” Tentarelli که رای دادند سابق جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich در سال 2016 است و با تکیه به سمت مینه سوتا سناتور دموکرات ctq این زمان در اطراف.

اعلام نشده رای دهندگان را تا 42 درصد از کسانی که ثبت نام در نیوهمپشایر و آنها می توانند رای در هر دو حزب دموکرات و یا جمهوری خواه مقدماتی. هیجان به نظر می رسد در سمت دموکراتیک که در آن لود زمینه شامل معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سنسور. Bernie Sanders, D-Vt., الیزابت وارن D-Mass., و Klobuchar. اعلام نشده رای دهندگان می تواند یک wildcard اگر به اندازه کافی خواه متمایل مستقل تصمیم به گرفتن یک دموکرات انتخابات.

“من فکر می کنم بزرگ مردم در انتخابات از رای دهندگان مستقل است یک چیز خوب برای جو بایدن” گفت: جیم Demers جدید, Hampshire دموکراتیک مشاور که به تایید معاون رئیس جمهور سابق.

فرانک Stama از بدفورد یک رای دهندگان اعلام نشده که به احتمال زیاد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی مگر اینکه به اندازه کافی قوی حریف به نظر می رسد. او گفت که او به شما رای در روز سه شنبه دموکراتیک اولیه اگر چه او نمی داند که او به رای نشده است.

“من بایدن که هیلاری بدون مو, من رو برنی که یک سوسیالیست و من می ترسم برای رفتن به یکی دیگر از ناشناخته مانند Buttigieg چون من می ترسم به انتخاب یکی دیگر از اوباما” گفت: Stama.

اما Stama موی در فکر بودن یک جمهوری خواه است.

“من نمی خواهم به رانده شده توسط یک کلاس سیاسی. من می خواهم برای رای دادن به فرد که حلقه my bell,” او گفت:.

یک چیز روشن است — نیوهمپشر رای دهندگان احساس فشار زیر حزبی افتضاح در آیووا. حزب دموکرات مقامات درخواست برای رای به بازگو زیر قطعی در این سیستم گزارش دهی در طول Feb. 3 قفقاز.

“مسئولیت ما این است که به باد افشان زمینه گفت:” Demers. “ما باید این را حتی بزرگتر مسئولیت لگد زدن به روند چون اولین دولت آن را منفجر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im