خبرگزاری مستقل راک Wye بلوط پروژه های مخلوط در تور جدید

Jenn Wasner و اندی پشته تولید مقدار زیادی از بهترین چیز ها زمانی که آنها نزدیک به هم. فقط نه بیش از حد نزدیک است.

Wasner و پشته را که تا indie در, سنگ اواز یا موسیقی دو Wye, بلوط, به تازگی در بر داشت خود را هر دو مستقر در کارولینای شمالی پس از چند سال زندگی صدها مایل از هم جدا. بودن بلوک نه هواپیما سفر دور در حال حاضر منجر به در دو تا از سه راه بلوط جالبترین تک آهنگ — رویای پاپ الکترو لمس “ترس از ارتفاع” و “فورچون”. اما این جفت ارز هنوز هم می خواهم برای حفظ فاصله کمی از یکدیگر است.

“ما باید به هر یک از دیگر فضایی برای ایجاد چیزی است که ما خود را و سپس آن را به شخص دیگر به عنوان یک مطلب به طور کامل گوشت از ایده” پشته گفت: پیش از راه بلوط را در روز شنبه نشان می دهد در سینکلر. “ما واقعا هرگز نوع گروه که مانند ‘هی بیایید با هم و مربا است.’ هر زمان که ما تلاش کرده اند به انجام است که نتایج آن را در بسیاری از wincing.”

“که گفت: ما تمایل به کار می کنند خیلی سریع تر و موثر تر زمانی که ما در حال زندگی در همان نقطه,” او اضافه شده است.

اون وی بلوط آغاز شد در بالتیمور در سال 2006. این جفت ارز به سرعت فرود آمد مقابله با پیشتاز indie برچسب ادغام است که در دورهام N. C. در حالی که Wasner و پشته شش آلبوم منتشر کرده اند و ده ها تک آهنگ با ادغام آنها به طور فزاینده ای ساخته شده زمان به صورت مستقل کار می کنند. Wasner قرار داده بیرون, انفرادی, موسیقی به عنوان گله از Dimes و شروع تور با Bon Iver در آن 2019-2020 عرصه بازحمت حرکت کردن. پشته خود را راه اندازی کرد اولین تفرج به عنوان Joyero در سال 2019 است و وارد زمان در جاده ها با ال VY و Lambchop.

برای سال 2020 راه بلوط تور گروه انجام خواهد شد چند چیز جدید. اواز یا موسیقی دو نفری را گسترش خواهد داد به پنج قطعه و mix آهنگ ها از سراسر راه بلوط فروشگاه با آهنگ از کنار آن پروژه است.

“در پنج سال گذشته به خصوص با نمایش زنده ما رو به یک مقدار زیادی از برنامه نویسی و مصنوعی بافت گره خورده است که ما را به ماشین آلات” پشته گفت. “این یک چیز سرگرم کننده برای ما به بازی با و آن را حداکثر توانایی ما برای بازی به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری. اما بخشی از درخواست تجدید نظر از تور به عنوان یک پنج تکه باند است که ما می توانیم به این احساس واقعی طبیعت ، وجود خواهد داشت هیچ آهنگ کلیک کنید وجود دارد هیچ کامپیوتر در مرحله, و همه چیز است که اتفاق می افتد در زمان واقعی است.”

پشته می گوید خود را تجربه سفر با اعمال دیگر شعلهور شادی خود را از بازی کردن با مردم است. در حال حاضر گسترش خط خواهد اجازه دهید آنها را بکشید و از هر نقطه در فروشگاه و آهنگ های تازه و قوی احساس می کنید.

“ما نمی تواند انجام دهد که بسیار سفر به دلیل تمام این پروژه های دیگر بنابراین ما احساس کردیم اگر ما در حال رفتن به از طریق تلاش در راه ما می خواستیم آن را به احساس واقعا حیاتی است.” “ما می خواستیم که قادر به حفاری و پیدا کردن یک آهنگ از 15 سال پیش و آن را به لیست مجموعه. … وجود دارد بافت بر سوابق است که ما نمی توانیم بازی (به عنوان یک duo) و آن را خوب خواهد بود برای پیدا کردن کسانی که در بافت و آنها را به یک انسان احساس می کنم.”


اون وی بلوط با Ohmme در سینکلر, کمبریج, سه شنبه. بلیط: $22-25 دلار ، sinclaircambridge.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>