هولدن با نام تجاری خواهد شد ناپدید می شوند در پایان سال پس از آن صاحب جنرال موتورز (GM) اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ماشین های مناسب برای استرالیا در جاده ها.

خروج بازار استرالیا و دیگر دست راست درایو بازارهای مانند تایلند است که انتظار می رود به هزینه شرکت “در شمال $US1 میلیارد”. این حرکت فقط سه سال پس از تولید محلی به پایان رسید با سازندگان: از هولدن گیاه در الیزابت در آدلاید شمالی حومه.

در اواخر سال گذشته این شرکت همچنین اعلام کرد این امر جلوگیری از فروش آن بیشتر یاد ماشین ناخدا.

جنرال موتورز اعلام کرد روز دوشنبه این امر جلوگیری از تولید دست راست, رانندگی وسایل نقلیه. هولدن به فروش می رسد کسانی که در استرالیا با آن نشان از محلی تولید در سال 2017 به پایان رسید.

این شرکت عرضه شده در اولین همه-استرالیا ساخته شده ماشین در سال 1948.

هولدن مالی خدمات عملیات ارائه شده است که سرمایه گذاری برای خریداران و همچنین در نهایت کوتاه مدت اجاره خدمات Maven نیز بود زخم را طراحی و مهندسی عملیات.

به عنوان بسیاری از 800 شغل در حال انتظار برای در رفتن حرکت می کند.

اگر شما یکی از هولدن بسیاری از مشتریان استرالیا را ضمانت و خدمات بسته های شما رو وقتی که شما خرید ماشین شما هنوز هم افتخار بود.

این شرکت همچنین وعده داده شده آن را ادامه خواهد داد به ارائه خدمات و قطعات یدکی برای حداقل یک دهه از طریق آن aftersales شبکه که همچنین ادامه رسیدگی به یاد می آورد اگر آنها بوجود می آیند.

GM سرزنش کرده “تغییر قابل توجهی در سطح جهانی و محلی” که با وجود تلاش برای “حفظ و بهبود کسب و کار” باید در نهایت به ارمغان آورد در مورد مرگ آن است.

“پس از ارزیابی جامع ما تاسف است که ما نمی تواند اولویت بندی سرمایه گذاری مورد نیاز برای هولدن به موفقیت برای مدت طولانی در استرالیا و نیوزیلند بر همه ملاحظات دیگر ما در سطح جهانی” جنرال موتورز عملیات بین المللی معاون ارشد جولیان Blissett گفت.

او گفت: هولدن بوده است “قدرتمند راننده صنعتی و پیشرفت استرالیا و نیوزیلند” بیش از آن “افتخار 160 سال سابقه”.

“این تصمیم بر اساس جهانی اولویت ها و منعکس نمی کند کار سخت و استعداد و حرفه ای از هولدن تیم,” او اضافه شده است.

“این یک تصمیم دردناک برای ما و یکی از ما را ندارد به آرامی یا به راحتی” آقای Blissett گفت. “ما تنها آن را پس از به دنبال در هر ممکن است دیگر فرصت است.”

او نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا این شرکت در حال بررسی فروش این برند بود اما نشان داد که تایلند کارخانه ساخته شده است که کلرادو یوت فروخته شده است به تولید کننده چینی گریت وال موتورز.
“امروز اعلام خواهد شد احساس عمیقا توسط بسیاری از مردم که عشق Holdens, درایو, Holdens و احساس متصل به شرکت ما که با ما بوده است برای 160 سال است و تقریبا در همه جا در زندگی ما” GM هولدن موقت رئیس و مدیر عامل Kristian Aquilina گفت.

آقای Aquilina اضافه “هولدن خانواده” از جمله آن فروشندگان و کارکنان نیز برخی از نام تجاری بزرگترین طرفداران. او تشبیه تلاش برای حفظ هولدن زنده به تلاش برای سرپیچی از جاذبه.

“ما تعقیب کردن هر گزینه قابل تصور, هر استراتژی هر طرح ما تحت هر سنگ” او گفت:, و اضافه کرد که بسته بود “غیر قابل اجتناب واقعیت”.

“ما سعی کردیم همه چیز را به نگه داشتن هولدن رفتن تا زمانی که آن را آشکار بود آن را خوب پول بیش بد است.”

“هولدن کارکنان داده خواهد شد و جدایی های بسته بندی و کمک به انتقال به یک کار جدید است.

این شرکت گفت: این امر نیز با خود نمایندگی که ممکن است ارائه شود گزینه ادامه عنوان مجاز خدمات رسانه ها.

آقای Aquilina وعده داده است “با وقار و احترام گذار” برای هولدن کارکنان و نمایندگی مجاز و فروش.

این شرکت قبلا رفت و از طریق یک انتقال در پایان محلی تولید در سال 2017.

در آن زمان هولدن کارفرمایان گفت: اخبار.com.او با نام تجاری خواهد حرکت از وضعیت سنتی خود به عنوان یک یاد استرالیایی با نام تجاری با revhead تصاویر برای مطابقت و حرکت به سمت یکی دیگر از اتصالات با “مدرن استرالیا”.

که حرکت در حال حاضر به نظر می رسد به نتیجه معکوس.

جنرال موتورز گفت: این امر می تواند تمرکز خود را در استرالیا و نیوزیلند تلاش در “وسایل نقلیه تخصص کسب و کار” است که به احتمال زیاد اشاره به HSV نشان که رفته به بالا-طراحی انواع در گذشته است. آن را می تواند به نظر می رسد بر روی یک درایو دست راست کوروت مدل در آینده است.

شرکت کارفرمایان شد و سریع به استرس است که “درها در حال بسته شدن امروز” و سفارشات خواهد شد را در سهام در حال حاضر در کشور خواهد بود که پشتیبانی از طریق همین ضمانت و خدمات aftersales.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im