عفونت نگرانی: خنک کننده جدید کروناویروس توسعه در استرالیا

اولین coronavirus مورد در استرالیا با لینک کلیک کنید برای چین تایید شده است, مارک های جدید توسعه در گسترش این بیماری کشنده است.

63 سال است که در حال حاضر در انزوا در ساحل طلا بیمارستان دانشگاه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: این زن به تازگی در بازگشت از ایران که در آن وجود دارد بیش از 388 مورد تأیید و coronavirus است که به سرعت در حال گسترش است.

کوئینزلند مقامات در حال حاضر وظیفه است با ردیابی کردن مردم زن ممکن است در تماس با.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

وجود دارد در حال حاضر شش تایید موارد coronavirus در کوئینزلند و در مجموع 23 سراسر کشور است.

در سطح جهان وجود داشته است 84,119 تایید موارد ویروس ها و 2867 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق موارد رخ داده در چین وجود داشته اند که عمده شیوع بیماری در ایتالیا و ایران, کره جنوبی و ژاپن است. حداقل 45 کشور تایید کرده اند عفونت.

ما CORONAVIRUS مورد تا به حال هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض’

در ابتدا بین المللی موارد coronavirus را می توان به افراد آلوده سفر از چین به کشورهای دیگر, اما گزارش های جدید نشان می دهد این ویروس در حال حاضر ممکن است در خارج از کشور و جوامع است.

یک فرد در کالیفرنیا است که اعتقاد بر این بود که اولین فرد آمریکایی به قرارداد coronavirus وجود ندارد که در تماس با آلوده بیمار یا در سفر خارج از ایالات متحده است.

این Solano County بیمار تا به حال “هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض این ویروس از طریق مسافرت و یا تماس نزدیک با یک شناخته شده آلوده به فرد” کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

مرتبط با: من باید لغو سفر برنامه ؟

“در این زمان بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

“این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده است.”

مورد بود و توسط “دانا پزشکان”, CDC گفت و مقامات بهداشت در حال حاضر ردیابی کردن هر بیمار ممکن است در تماس با.

مرتبط: حداقل 45 کشور آلوده

NSW CORONAVIRUS درمانگاه غرق موارد توسط

در ضمن در استرالیا NSW تنها coronavirus درمانگاه شده است غرق صدها موارد مشکوک.
این درمانگاه که کارکنان تنها با یک دکتر و دو پرستار است در کنار اورژانس سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان در غرب درونی سیدنی حومه کمپردون.

با توجه به سیدنی بهداشت محلی منطقه (SLHD) سوابق سه نفر دیده می شود 300 نفر ارائه شده که با علائم SARS-CoV-2 — جدید کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری در یک دوره کمتر از 30 روز.

“حدود 220 از کسانی که ملاقات مورد تعریف مورد نیاز تست” یک NSW سلامت, سخنگوی, گفت اخبار.com.au اضافه کردن هیچ کدام تا به حال بازگشت به یک نتیجه مثبت است.

کسانی که بیمار هستند و دیدار با علائم مشکوک به کروناویروس مورد, می توانید یک آزمون برای این ویروس در RPA درمانگاه.

“کسانی که نیاز به ارزیابی coronavirus را تشویق به حلقه جلوتر به بیمارستان” NSW بهداشت گفت: اخبار.com.au.

“در بدو ورود (بیماران) در حال ارزیابی توسط پرستار تریاژ و اگر آنها را ملاقات مورد تعریف و coronavirus مشکوک است, تست های گرد گرفته شده است.

“این نتایج می تواند در میان شش و 24 ساعت بسته به زمان آزمون.”

تهدید در حال رشد

دولت فدرال است که به دنبال در چگونه مراقبت از سالمندان امکانات می تواند قفل کردن در مورد شیوع کروناویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در حالی که برخی از کشورها مانند ژاپن به دنبال بسته شدن مدارس وجود دارد بدون نیاز به انجام است که در استرالیا بر اساس توصیه های پزشکی.

این ویروس را تحت تاثیر قرار می افراد مسن بیشتر است.

“بزرگتر تاثیر خواهد بود در چیزهایی مانند مراقبت از سالمندان امکانات قابلیت قفل کردن آن و به حق مراقبت و حمایت از کسانی که در حال کار در آن مکان” آقای موریسون گفت.

وزرای بهداشت که ملاقات در ملبورن در روز جمعه توافق مشترک المنافع می تواند در مراقبت از سالمندان پیشرفته فرآیند برنامه ریزی است.

“کسانی که به افراد مسن و یا کسانی که مشکلات خود را با سیستم ایمنی بدن هستند بیشتر در معرض خطر است و به همین دلیل آنها مطلق اولویت” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد در مورد شیوع در یک مرکز مراقبت از آقای هانت گفت: این امر بستگی به شرایط.

سن ارائه دهندگان مراقبت های دریافت نامه در این هفته از افسر ارشد پزشکی برندان مورفی ترسیم نیاز به آنها را به اورژانس برنامه در محل.

استاد مورفی توصیه مرکز برنامه باید با در نظر گرفتن عواملی مانند: گام اول اگر عفونت مشکوک است و یا شناسایی; ترتیبات برای اطمینان کافی برای مراقبت از فرد آلوده مانند قرنطینه در مرکز; اقدامات حفاظت برای ساکنان دیگر بازدید کنندگان و کارکنان و اطلاع رسانی و مشاوره به خانواده های سرپرستان و مقامات.

“در حالی که تعداد موارد COVID-19 در حال حاضر در استرالیا ممکن است که این وضعیت می تواند تغییر و خدمات نیاز به برنامه ریزی و آماده می شود برای این,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>