بلاگ تعقیب کردن رقبای آلمانی با QX50

به دنبال بهترین وسیله نقلیه می تواند پول خرید ؟ عقل متعارف همواره نگاه به آلمانی, مهندسی, برای, بهترین, ترین فکر کردن خودرو در بازار است. خود را مجلل ظاهر موتور و گزینه های راحتی هستند و قطعا مناسب برای هر کسی که می خواهد به نگاه خوب و یک نماد وضعیت در حالی که انجام آن.

بلاگ می خواهد یک قطعه از این بازار است. با آن دوباره طراحی شده QX50 — نسخه ژاپنی از رقبای آلمانی BMW و مرسدس-بنز — تنها یک چیز است که آنها را به بازگشت به …

بسته بندی و پانچ در حالی که در ورزش-حالت QX50 نگه می دارد خود را در کنار ولوو XC40 این QX50 مشابه در اندازه و قدرت و ظاهر است. این مدیریت یک 268-hp 4 سیلندر توربو موتور هست و خروجی 280 lb.-ft. گشتاور.

به نظر می رسد که تنها یک نقص است; به طور مداوم متغیر (CVT). ما نه یک فن از CVTs به عنوان آنها تمایل به ناله و شکایت کردن زمانی که تحت فشار قرار دادند به حد قابل ملاحظه ای با صدای بلند در داخل کابین. با QX50 ما متوجه ناله و شکایت کردن و بیش از حد کابین سر و صدا در حالی که تجربه مردد/تاخیر در شتاب. این CVTs خدمت به عنوان یک انتخاب ارزان قیمت برای تولید کنندگان از آنجایی که آنها در حال ارزان برای ساخت. برای صاحب خودرو مزیت بهبود بهره وری سوخت. به تولید کنندگان این پیروزی است اما واقعا اینطور نیست.

این QX50 است بزرگ و قدرتمند و بزرگ خط. آن را ارائه می دهد تن از اتاق را برای هر دو راننده و مسافران در حالی که ارائه فقط به اندازه کافی اتاق های باری به حمل و نقل همه چیز.

بلاگ ارائه می کند بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن در آن تجربه مالکیت دسته نیز هست. چهار سال/60,000 مایل گارانتی شش سال/70,000 انتقال قدرت گارانتی 24 ساعته کمک های کنار جاده ای و خدمات تعریف براش وام بگیرم هنگامی که وسیله نقلیه خود را در مغازه. این ستوده موارد و استاندارد ایمنی بسته فوق العاده بوز 16-سخنران عملکرد سیستم های صوتی و همچنین به عنوان یک راننده بزرگ کمک بسته واقعا افست منفی از CVT.

در مجموعه ای از 20 اینچ تیره رنگ چرخ QX50 موضع کاملا در دسترس برای همه نوع از صاحبان. آن را به طور کلی بزرگ mid-size SUV.

Nissan Motor Co. و باکلاس برند Infiniti رفته اند از طریق یک سری از تغییرات به تازگی و آن را به نظر می رسد آنها آمده اند خیلی بهتر است. این QX50 جذاب است, قدرتمند, جادار و به عنوان یک نماد وضعیت — همه در یک قیمت عالی زیر $60G. ما تستر به QX50 تولدش AWD بود سر ترنر و به راحتی جایگزین چهار نفر از ما در یک تفرج گلف به کیپ کاد.

اگر مجلل لوکس متوسط است خود را هدف بلاگ قطعا سزاوار پر سر و صدا درایو تست با QX50.

Infiniti QX50

MSRP: $55,850

به عنوان آزمایش: $59,530

MPG: 22 شهر 28 بزرگراه 26.8 به عنوان تست شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im