پیشگیری از آسیب دیدگی کلیدی برای سلتیکز در اوایل شیوه های

برای یک بارها مصدوم تیم است که به ندرت تا به حال هسته آن پنج بازیکن فعال برای هر بازی در فصل گذشته براد استیونس ” رویکرد خواهد بود آهسته و ثابت در حال حاضر که تیم شیوه های را آغاز کرده اند که در دیزنی جهان.

“همه در دسترس است. همه برخی از بخش” سلتیکز مربی گفت: از روز جمعه باز شده وارد نمایید. “ما در حال رفتن به حرکت می کند بسیار به آرامی با Kemba واکر و اجازه دهید او را تقویت می کند (زانو) و مطمئن شوید که او همه را خوب به آن بروید زمانی که ما وارد بذر بازی و پس بدیهی است که به پلی آف.”

پس از چهار ماه اخراج هر بازیکن با یک قابل توجهی دقیقه بار است که به خوبی آگاه از احتمال سریع آسیب دیدگی در این محیط به عنوان تیم های سطح شیب دار تا فعالیت های خود را.

Jaylen قهوه ای رنج می برد که از طریق برخی همسترینگ مسائل قبل از خاموش شدن کار کرده است در آسیب طرح پیشگیری از پس این تیم برای اولین بار قرنطینه.

“این رفتن به نشان می دهد که چگونه به خوبی بچه ها مراقبت از بدن خود را در میان,” او گفت:. “من در تلاش بود تا مطمئن شوید که من در گرفتن حق ورزش است. من در حال اجرا بود, من در تلاش بود تا همه چیز را به بازی و به عنوان واقع بینانه که ممکن است زمانی که فصل را در یک توقف. و دوباره به NBA است که بسیار متفاوت از چیزی است که من ممکن است انجام داده اند اما من سعی کردم به انجام بهترین من است که من می تواند به جلوگیری از هر گونه آسیب و یا هر چیزی. امیدوارم بچه ها انجام شد اما ما اعتماد ما کادر پزشکی همراه با تجزیه و تحلیل مردم را به مطمئن شوید که ما بارهای هستند که موفق به راه راست به صورت جداگانه برای بدن ما به امن نگه داشتن ما و ما را سالم نگه دارید.”

براون می گوید: ورزشکاران باید با استفاده از صدای خود را عاقلانه

DeSean Jackson اخیر ضد سامی پست های رسانه های اجتماعی – فیلادلفیا ایگلز گسترده ای از گیرنده پس از عذرخواهی چندین بار – یک لکه دار کردن در زمانی که ورزشکاران در حال صحبت کردن در تعداد رکورد برابر اجتماعی و نژادی و بی عدالتی است.

هر چند قهوه ای می گوید که بازیکنان نیاز به تحقیق آنچه آنها را انتخاب کنید به اظهار نظر درباره او همچنین اصرار دارد که در حال حاضر زمان برای جلوگیری از صحبت کردن.

“نه 100% آشنا با وضعیت تمام آنچه گفته شد اما من این را می گویم: من هنوز هم می خواهم برای تشویق ورزشکاران به صحبت کردن در همه چیز. نه تنها ما ورزشکاران و یا بازیکنان NBA و یا هنرمندان ما نیز باید به تعهدات خود به جامعه ما تعهدات به خانواده ما ، بنابراین بسیاری از اوقات هنگامی که ما صحبت می کنند ما به نمایندگی از آنها گفت:” قهوه ای است. “من می خواهم هنوز هم به تشویق بازیکنان NBA و افراد با نفوذ برای انجام این کار حتی اگر رسانه ها ممکن است فکر می کنم در غیر این صورت افراد دیگر ممکن است فکر می کنم در غیر این صورت.

“من فکر می کنم که یک فرم از یک سرکوبگر فکر کردم به تلاش برای خاموش کردن صدای ما,” او گفت:. “من نمی خواهم به تشویق بازیکنان NBA و ورزشکاران و هنرمندان برای ادامه به انجام تحقیق و یادگیری و تبدیل شدن راحت تر صحبت کردن در برخی از چیزهایی. بسیاری از اوقات ورزشکاران احساس ناراحت کننده صحبت کردن در مورد موضوعاتی چون هر دو آنها نمی خواهند به تمسخر رسانه ها و یا آنها واقعا قرار دادن زمان برای انجام تحقیقات بر روی چیزی است. بنابراین من می خواهم برای تشویق هنرمندان برای دلسرد نمی شود از آنچه اتفاق افتاده است با DeSean Jackson و همچنان به استفاده از صدای خود و پلت فرم. فقط مسئولانه از آن استفاده کنید. انجام تحقیقات خود را, سوال بپرسید, تماس تا مردم به صحبت در مورد همه چیز. و هنگامی که شما احساس می کنید راحت صحبت کردن در مورد آن بحث در مورد آن. اما من نمی خواهد اجازه دهید که به عنوان مثال آرام صدای من یا آرام کسی صدای اطراف ما. ما نفوذ ما تعهدات به جامعه ما و چیزهایی مانند آن. برخی از مردم نگاه من به عنوان یک صدایی برای بی صدایان. بنابراین من می خواهم برای ادامه به انجام این کار و تشویق برادران من است که اینجا در این حباب به انجام این کار نیز هست. اما, شما می دانید, به چالش کشیدن خود را به انجام برخی از تحقیقات خود را به چالش برای منحرف نمی شود و توسط رسانه های اجتماعی و یا بازی های ویدئویی در همه زمان ها. و صرف فقط یک کمی از زمان فقط به خودتان آموزش هر آنچه در آن است که شما را انتخاب کنید به بازی در پشت jersey.”

لاوسون ترک برای دوک?

با توجه به گزارش های متعدد سلتیکز دستیار مربی کارا Lawson مصرف بیش از دوک بسکتبال زنان برنامه.

سابق تنسی و WNBA ستاره پیوست سلتیکز کارکنان در سال گذشته و به خصوص تحت تاثیر قرار کارکنان با تشکر از او فردی کار کردن با بازیکنان است. اما برای لحظه ای یکی از بزرگترین طرفداران براد استیونس نمی توانید نظر.

“من خواسته شده است و نه اظهار نظر در آن است. منظورم این است که هر کس می داند آنچه که من فکر می کنم Kara,” او گفت:. “او باور نکردنی است. وقتی که من می تواند اظهار نظر در مورد آن من خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im