در داخل یک کمپین برای افزایش اهدای اعضای بدن در سکربروق

هر چند نه در 10 کانادایی می گویند که آنها در حمایت از اهدای عضو کمتر از یک پنجم شده است ، یک Scarborough, Ont. گروه در تلاش است برای ایجاد یک تفاوت و آن کار می کند.

قبل از پیوستن به این خط طولانی به خود را تمدید مجوز رانندگی یا کارت سلامت بازدید کنندگان برای سرویس انتاریو) (serviceontario در سکربروق را Cedarbrae بازار باید عبور موقت غرفه از داوطلبان درخواست بعید اهدای: اندام های خود را. موهان Bissoondial یک 78 ساله و دو قرنیه پیوند گیرنده آغاز می شود با یک سلام دوستانه که معمولا متقابلا. سپس حامی چشم رانش به یک میز کهنه با جزوات با عناوینی همچون “مرحوم اهدای عضو” و “آنچه می تواند اهدا?” و “بیماری های کلیوی: من در خطر است؟”

در اکثر موارد بازدیدکنندگان عبارات رشد ناراحت کننده مرگ و میر که آخرین چیزی که آنها می خواهند به در نظر گرفتن بیش از ناهار خود را. اما این نوع از نقطه است. هر چند نه در 10 کانادایی می گویند که آنها در حمایت از اهدای عضو کمتر از یک در پنج است ثبت نام—یک تناقض است که شامل سراسر کانادا بود اما به ویژه در سکربروق جایی که در سال 2012 اهدا شد نرخ ملال انگیز نه درصد است. به طوری که در سال Bissoondial تشکیل Scarborough هدیه ای از زندگی Association—تنگ-گروه گره از کمتر از ده ارگان گیرنده و همسرانشان که چمباتمه زدن در این نقطه دو بار در ماه امید به رفع ابهام کمک مالی به این نکته که مردم را بررسی دهنده رضایت جعبه زمانی که آنها خود را تمدید شناسه.

آنها این کار را با اجازه از این سرویس انتاریو) (serviceontario خروجی را به مدیر کلی جوان و در حالی که آنها از شنیدن سهم خود را از آنچه جوان تماس “منفی Nellies” هیچ کس شکایت در مورد کمپین—تنها یکی از نوع خود در استان است. (Bissoondial گروه جمع آوری نمی کند و نام; جوان اعطا maclean’s دسترسی به این شرط که ما مزاحم نشوید مشتریان.)

جزئیات: اهدا کننده عضو ثبت نام مشخصی پس از هومبولت تراژدی

خود زمین است frank اگر کمی مرض. زندگی اهداکنندگان می تواند تنها جگر و کلیه ها. پس از مرگ قلب و چشم و استخوان ، ریه ، پوست و حدود 75 بافت های دیگر به طور بالقوه قابل استفاده است. (مغز برای کسانی که تعجب نیست — هنوز رتبهدهی نشده است.) سن گرایش جنسی و یا شرایط پزشکی نیست به طور خودکار مانع هر کسی از اهدا. نه دین هر چند بسیاری از مردم با استناد به آن به عنوان دلیل آنها رد.

دریافت کنندگان همچنین شرکت در یک مقدار مشخصی از افسانه متلاشیکننده. اهدا کنندگان دریافت همان کیفیت مراقبت و صرفه جویی در زندگی تلاش به عنوان هر بیمار; هیچ کس eyeballing یک اهدا کننده اندام تا زمانی که همه اقدامات برای زنده نگه داشتن آنها شکست خورده اند. برای تمام اعضای بدن به جز چشم ها و بافت اهدا کنندگان باید اعلام مرگ مغزی در حالی که در یک ونتیلاتور—شرایط است که توصیف کمتر از سه درصد از تمام مرگ و میر بیمارستان معنی کانادایی در واقع پنج برابر بیشتر احتمال دارد به نیاز به یک پیوند در زندگی از اهدای یک زمانی که آنها در حال مرحوم. و این که آیا شما یک ثبت نام اهدا کننده یا نه زندگی خود خانواده داده خواهد شد نهایی تماس بگیرید.

در انتاریو این ظریف کار این است که با توجه به Trillium Gift of Life Network. “من دیدار با خانواده های حق به آنها داده شده بدترین خبر می گوید:” پم نیکلسون یک سودبوری مبتنی بر اهدای هماهنگ کننده در آژانس که به شما تسلیت بخواهید در مورد کسی که مرده است و در نهایت نگاه مرحوم در رجیستری است. نه بله و نه خالی است قطعی. “آیا [a non-پاسخ] معنی آنها را انتخاب و برای ثبت نام ؟ آنها هرگز نمی خواسته ؟ گفتگو با خانواده پس از آن می شود ” چه می خواهد شما عزیزان را می خواستم؟’ “

به ندرت ثبت شده است بله لغو توسط بستگان و خانواده ها رضایت برای ثبت نشده عزیزان برای تبدیل شدن به اهدا کنندگان حدود نیمی از زمان. “مردم می گویند هیچ, و, که خوب می گوید:” نیکلسون هر چند همه nos نه برابر خلق شده اند. “خوب است” ما در این مورد صحبت و آنها گفتند که نمی خواهم به یک اهدا کننده.’ بد هیچ است ” من نمی دانم که ما در حال تلاش ما نمی تواند فکر می کنم در مورد این حق در حال حاضر. “در پیوند زمان بندی بسیار مهم خواهد بود. برای جلوگیری از ابهام کشورهایی مانند اسپانیا و بلژیک با استفاده از انتخاب کردن سیستم “فرض رضایت.” نوا اسکوشیا تصویب قانون مشابه اولین قضایی در آمریکای شمالی به انجام این کار. برای برخی از, این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است اما نه برای همه. “من شخصا باور نمی کنم در فرض رضایت می گوید:” لیزا Huhn کلیه گیرنده و داوطلب در سکربروق هدیه ای از زندگی در ارتباط است. “من فکر می کنم مردم باید واقعا درک و را از قلب خود را.”

این مکالمه بهتر برگزار طولانی قبل از سفر به بیمارستان در خانه می گویند و یا مدرسه و یا حتی محلی ribfest که در آن Scarborough گروه به تازگی راه اندازی فروشگاه. ثبت نام در حال بزرگ—گروه تمایل به دریافت 150-200 دلار در هر روز—اما عادی شدن عمل مسائل فقط به عنوان و آن را بیشتر به راحتی انجام می شود با چهره ای دوستانه متصل شده است. “من به نام من جدید کلیه جری,” جوک تام Mitrovski. (آن را دریافت ؟ تام و جری?)

برخی در سکربروق هستند مفتون توسط گروه زمین برخی نه. افراد مسن تر به نظر می رسد اکثر بی اعتنا; یکی از آقایان انفجار به خنده عصبی او به عنوان پیاده روی دور. افراد جوان تمایل به قبول جزوات و خواندن آنها را در حالی که در خط. کودکان به طور خاص شیفته جدول که ویژگی های حیوانات یک پیچ و تابدار اسباب قلب و “تبدیل شدن به یک جراح پیوند!” بازی است.

رونی Gavsie, Trillium مدیر عامل شرکت معتقد است اکثر مردم برای ثبت نام, اما بدفع الو قت گذراندن و یا به سادگی “نمی خواهم به فکر می کنم در مورد پایان زندگی است.” چندی پیش او یادداشت سایش-خود-کمربند ایمنی مبارزات مشابه مواجه شده اینرسی است. او خواستار Scarborough گروه خود را “ارتش از طرفداران” تلاش های خود را به سبک این شهرستان اهدا رای دادن به 16 درصد است. و او به نظر می رسد به جلو به استان گسترده رای بزنیم 51 درصد—روز به عنوان او آن را قرار می دهد “بسیاری از ما در حال اهدا کنندگان و ثبت رضایت هنجار است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک قلب؟” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de