داخل اتاوا ‘سرعت’ اپیدمی محور تعمیرات اساسی

کانادا دولت فدرال است و با توجه به محدودیت بیشتر در مرزی ترافیک برای اطمینان از یک فراری coronavirus همه گیر در ایالات متحده نیست خراب کانادا تلاش برای جلوگیری از شیوع ارشد وزیر کابینه می گوید.

و ژان-ایو Duclos می گوید: عمده قطعات جدید دولت فدرال در پاسخ به این ویروس کشنده به زودی خواهد آمد. کسانی که اقدامات او گفت که می تواند شامل commandeering را توقیف هتل لوکس به عنوان پناهگاه موقت برای برخی از آسیب پذیرترین کانادایی.

در یک اسکلت کارکنان دفتر سوئیت در جیم فلاهرتی ساختمان در اتاوا برف-جاروب Elgin Street Duclos صرف یک ساعت در روز دوشنبه در صحبت با یک خبرنگار در مورد کار خود را به عنوان معاون رئیس ترودو ویژه دولت کابینه کمیته Coronavirus بیماری همه گیر.

Duclos, 55 بود سر از دانشگاه لاوال اقتصاد بخش قبل از او برای لیبرال ها در کبک, روش سوارکاری کبک در سال 2015. پس از لیبرالها’ 2019 انتخاب مجدد او شده است رئیس جمهور از خزانه هیئت مدیره مسئول ماشین آلات از دولت و در تئوری برای اجرای صرف خویشتن داری.

Coronavirus همه گیر اتحادش را تغییر همه که. در حال حاضر Duclos کمیته صندلی Chrystia Freeland و همکاران خود در حال تلاش برای سازماندهی گسترده تعمیرات اساسی دولت فدرال عملیات اهداف آن و راه آن را به کانادایی ها. همه در حالی که بسیاری از خدمات عمومی است که کار از خانه. همه Duclos گفت: “در سرعت نور است.”

هدف این است که برای صرفه جویی در کانادا زندگی می کند و برای حفظ اقتصاد کانادا است. دولت در حال حاضر گرفته شده شگفت انگیز مراحل را برای به انجام رساندن هر دو گل. Duclos پیشنهاد بیشتر در پیش رو باشد. این متن ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: شما روسای کمیته ای که وجود داشته به مدت سه هفته. به من بگویید چه شروع این کمیته بود. آیا می دانید مقیاس چالش پس از آن در آغاز ماه مارس?

یک: ما نمی دانم برای مطمئن مقیاس از این چالش است. اما ما تا به حال روشن anticipations از آنچه در آن خواهد بود. همین دلیل است که ما تا به حال به فکر می کنم در حالت های مختلف. دولت ها استفاده می شود به فکر کردن بیش از مدت طولانی. ما منتقل شده و با ایجاد این کمیته به مدیریت بحران در حالت. ما نیاز به نه تنها جلسه روزانه و گاهی اوقات بیش از روزانه ما همچنین نیاز به تصمیم گیری به سرعت.

س: وجود یک اپیدمیولوژیک چالش وجود دارد یک چالش اقتصادی و وجود یک حکومت به چالش بکشد. چگونه شما رتبه آنها ؟ و چگونه شما را توصیف مشکلات در هر یک از این فایل ؟

A: خوب, من فکر می کنم توضیحات شما مناسب است. دلیل این که شما سلامت شوک. شما باید پس بدیهی است که به سرعت یک شوک اقتصادی. شما همچنین باید یک اجتماعی شوک از آنجا که با ترکیبی از این دو—سلامت و شوک اقتصادی—شما می دانید شما نیز تولید مقدار زیادی از اضطراب. مقدار زیادی از استرس.

سپس شما باید یک حکومت چالش از آنجا که دولت ها نه عادت به کار در این نوع از محیط زیست است. ما خدمات عمومی از 300,000 مردم اختصاص داده شده و متعهد به خدمت کانادایی. اما آنها در حال حاضر خود مواجه حرفه ای, شخصی, چالش است. آنها همچنین باید به فکر حفاظت از سلامت خود و سلامت خود را به خانواده و همکاران. آن را استرس زا برای آنها. اما آنها همچنین می دانیم که مسئولیت آنها را برای ادامه خدمت کانادایی ها در زمان بحران است. بنابراین ما هر دو ساخت مطمئن شوید که آنها در حال محافظت از سلامت خود و همچنین حفاظت از توانایی خود را برای خدمت به کانادایی ها.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

س: آن است که اغلب به نظر می رسید مانند دولت مصرف سه روز آماده تغییر است که می تواند اعلام شده است در روز اول: بسته شدن مرز ایالات متحده و یا بسته شدن اکثر کسب و کار و یا پایان دادن به اکثر پروازها از مقصد های بین المللی. است وجود دارد یک عنصر نیاز به آماده شدن جمعیت ؟ و در انجام این کار, شما به هدر رفتن وقت با ارزش?

یک: من فکر نمی کنم در اکثر موارد هدف این است که برای آماده شدن جمعیت به دلیل کانادایی انتظار اقدام سریع از دولت است. من فکر می کنم آن را واقعا به امن روابط ما با دیگر همکاران. در مورد مرز آشکار شریک ما نیاز به امن روابط ما با شد ایالات متحده است.

ما تا به حال 3 میلیارد دلار کالا ترانزیت مرزی هر روز تا به تازگی. چهار صد هزار نفر با عبور از مرز به هر دو روش. و کالاهای اساسی و خدمات: پزشکی و مواد غذایی و تجهیزات پزشکی. این چیزها کاملا ضروری است.

آن را در زمان چند روز بله. اما در آن زمان سال به مذاکره مجدد نفتا. به عنوان شهروندان ما همیشه می خواهیم دولت به سرعت عمل. اما این دقیقا همان چیزی است که ما در تلاش هستیم و من فکر می کنم ما صادقانه موفقیت در حال انجام است.

س: کانادا غریزه است که برای حفظ این مرز باز است. آن را غیر حزبی آن را در اصل جهانی است. هنگامی که شما متوجه است که که مرز مطرح اپیدمیولوژیک خطر برای کانادایی ها?

یک: خوب در ابتدا ما-کارشناسان بهداشت و درمان در سطح فدرال گفت: “این است و نه اولویت. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که استان ها و مناطق باید تمام اطلاعات و حمایت ما نیاز به قرار دادن به جای بهداشت عمومی اقدامات است که موثر: به دنبال هر فرد است که می تواند آلوده شود; به مطمئن شوید که او نمی آلوده دیگران; و او را با توجه به مناسب خدمات پزشکی.’

اما ما می دانستیم که از همان آغاز وجود دارد که می تواند یک تهدید از جنوب با توجه به اینکه [در ایالات متحده] را ندارد همان جهانی در دسترس و رایگان مراقبت های بهداشتی سرویس است که کانادایی ها انجام دهد.

بنابراین ما می دانستیم که یک چالش بود. ما همچنین می دانستم که اقدامات در بخشی از دولت ایالات متحده شد در ابتدا که در آن آنها مورد نیاز خواهد بود. بنابراین ما فکر کردیم و به ما گفته شد که آنها را یک چالش در حال حاضر در برخی از نقطه. بنابراین هنگامی که روشن شد که این چالش بود که آینده ما عمل کرده و به سرعت. و فقط یک هفته بعد ما را به یک چالش جدی از سوی ایالات متحده است. به طوری که مهم است عمل است.

اما وجود خواهد داشت دیگر اقدامات در اطراف مرز به ما می دانم آنچه اتفاق می افتد در جنوب مرز. چون شما حق است که زمین مرز از ديدگاه بهداشت عمومی است که در حساس ترین مرز ما در زمان زمینه.

س: اگر هیچ چیز تغییر ایالت نیویورک را بیشتر موارد از ایتالیا تا پایان هفته. می کند که همه چیز را به مخاطره می اندازد کانادایی در حال انجام در داخل کشور?

A: خوب, همه آمریکایی ها همه کانادایی ها و همه نیویورکی می دانم که آنها نمی تواند—و باید کاملا نمی—سعی کنید به سفر در سراسر مرز. که دستور بسیار روشن است و آن پشتیبانی از هر دو [کشور] دولت.

بنابراین ما با تکیه بر این روشن بخشنامه—و در نتیجه مهم اقدامات از مرز عوامل—برای اطمینان از این است که به دنبال نزدیک. شما را در درک که وجود دارد احتمالا همیشه یک نیاز برای برخی کاملا ضروری افراد به سفر. مراقبت های بهداشتی حرفه ای و امنیت مردم است.

اما ما می خواهیم برای دیگران رانندگان کامیون و دیگران که هنوز قادر به سفر به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های مهم. این دستورالعمل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

س: شما پیش بینی یکی دیگر از سوالات من: زنجیره تامین شده است اما در برخی از نقطه در زنجیره تامین ممکن است نیاز به پرشیب به دلیل ملاحظات بهداشت?

A: بله, من فکر می کنم بیشتر محدودیت ها و جابجایی کالا احتمالا باید در نظر گرفته شود. و این البته بدان معنی است که وجود خواهد داشت بیشتر محدودیت در جنبش کارگران است. اما مهم این کار از رانندگان کامیون است که سلامت و امنیت کانادایی است که مهم ترین.

س: من فکر می کنم شاید از روز پنج شنبه یا جمعه یک سوال بزرگ در ذهن همه است که چگونه ما می رویم به انجام این کار ؟

یک: خوب از ديدگاه بهداشت عمومی شما را در درک که هدف این است که برای کاهش و کم کردن این منحنی. از منظر اقتصادی آن را مانند دست زدن به یک هواپیما است که در یک طوفان وحشتناک.

بنابراین اولین چیزی که به زمین که هواپیما. به همین دلیل فوری اقتصادی اقدامات است که ما را به محل اقدامات را که هواپیما فرود با خیال راحت. هدف دوم این است برای محافظت از آن است که هواپیما بر روی زمین پس از آن بوده است فرود آمد. مطمئن شوید که زنجیره تامین امن هستند برای مدت طولانی. زیرا هنگامی که ما را به حرکت در گام بعدی است که به را خاموش و دوباره ما نیاز به ساختار اساسی هواپیما دست نخورده بنابراین ما می توانید را خاموش و دوباره.

به طوری که به معنی حفاظت صنعتی ما ساختار هر دو از منافع ملی و از ساختاری بهره. ما نمی خواهیم همه ما از شرکت های خریداری شده در ناچیز ارزش ها توسط دولت های خارجی. ما می خواهیم به نگه داشتن برخی از مالکیت و قابلیت در سطح ملی است.

از دیدگاه ساختاری ما می خواهیم پیچیده زنجیره تامین است که ساخته شده است بیش از چند دهه به بهره برداری می رسد هنگامی که ما نیاز هواپیما را به پرواز دوباره. به طوری که نیاز به مقدار زیادی از ساختاری در پاسخ به حفظ ما پارچه های صنعتی. اما آن را به زودی. بود که بلافاصله مورد نیاز است. اول ما نیاز به زمین هواپیما با خیال راحت. بنابراین نقدینگی اقداماتی که بانک مرکزی کانادا OSFI [دفتر سرپرست موسسات مالی] و BDC [بانک توسعه کسب و کار] اعلام کرد در حال حاضر دو هفته پیش کاملا ضروری به زمین اقتصاد با خیال راحت.

سپس حفاظت از کانادا و خانواده, ارسال سیگنال است که اگر چه همه این اقدامات هنوز شناخته نشده اند—جزئیات در مورد آنچه [وزیر دارایی لایحه] Morneau اعلام آخرین جمعه, این جزئیات هنوز در دسترس نیست بر روی اینترنت اشکال وجود دارد و مردم هنوز هم مشخص نیست که دقیقا آنها را ببینید سود—اما ما نیاز به هیچ یک از آنها فراموش خواهد شد. ما پس از هر یک از دیگر.

و ما در حال کار بسیار سخت برای قرار دادن اقدامات به جایی که هرگز اجرا شده در تاریخ کانادا است. درآمد اقدامات حفاظتی برای محافظت از کارگران این اقدامات نمی تواند ساخته شده است در چارچوب عملیاتی از اشتغال و بیمه. EI ایجاد شده پس از جنگ جهانی دوم است. آن را تکامل یافته, البته, اما هنوز هم وجود دارد دو سوراخ بزرگ در سیستم. یکی این که 30 درصد از کارگران مجاز به EI. دوم این است که حتی اگر شما واجد شرایط برای EI در اصل به صورت منظم مزایای شما ممکن است تحت عنوان در شرایط عادی برای دریافت پشتیبانی اگر شما تنها در خانه ماندن از آنجا که شما در حال ترس از مریض بودن. یا اینکه رئیس خود گفت: شما به ماندن در خانه از آنجا که شما ممکن است خطر عفونت در محیط کار. و یا شما نیاز به دنبال پس از کودکان خود را.

به طور معمول این اصلا به شما EI مزایای. اما در زمینه فعلی این سوراخ بزرگ ایجاد شکاف در اعتماد به نفس از کانادایی ها. بنابراین ما نیاز به پر کردن این شکاف. این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر در سرعت نور است. این موضوع دیگری است: به زمین نه تنها هواپیما اقتصادی, اما همچنین بافت اجتماعی جامعه است. ما مردم نیاز به اعتماد به نفس در آینده است.

س: کانادا فدراسیون مستقل کسب و کار, کسب و کار شورای کانادا و دیگران گفته اند دستمزد-یارانه بخشی از بسته دولت اعلام کرده است که کافی نیست. کارفرمایان نمی تواند در دیدار با حقوق و دستمزد با یارانه دستمزد ، آیا این استدلال حس را به شما دارد ؟

یک: ما در حال شنیدن آن ها. آنها را به حساب گرفته شود همانطور که ما را به پیشرفت در [مطلب بعدی] مجموعه ای از اقدامات و دوباره به امن هواپیما.

س: شما تا به حال بد آخر هفته, یک هفته پیش. در سه استان, استان و یا مقامات شهرداری فرستاده خود را خدمتگزاران مردم به فرودگاه زیرا آنها نمیفهمد که دولت فدرال نمی شد به اندازه کافی دست زدن به ورود بازگشت مسافران است. که غیر معمول حاضر به دلیل آن را اصل ولایت تصرف صلاحیت دولت فدرال است. بود که مشغول? و چگونه شما نیاز به پاسخ به آن ؟

یک: این سوال خوبی است. دستورالعمل بسیار روشن در سطح بالاتر است. ما پیش بینی است که وجود دارد خواهد بود اجرای چالش است. اما آن را هنوز هم غیر قابل قبول است که شهرهای مونترال در خصوص احساس کردند که [این سیستم در محل] بودند کافی برای اطمینان کانادایی.

بنابراین ما نه تنها از آنها تشکر برای اجازه دادن به ما می دانیم که, اما ما کاملا نیاز به مداخله سریع برای تقویت توالی عمل که لازم گرفته شود.

س: به عقب بر گردیم به سوال من در حال حاضر پرسید: چه مدت می توانید این رفتن ؟ در روزهای اولیه از این بحران مردم شد و گفت: “نگاه مردم مرگ از آنفولانزا در هر فصل. این مایه تاسف است که شما سعی می کنید برای جلوگیری از این, اما ما نمی shut اقتصاد پایین است که به دلیل.’ و این سوالی است که عود خواهد کرد. دیگر این لحظه همچنان ادامه دارد. چگونه می توانم شما را محاسبه که آیا آسیب به اقتصاد است که ارزش انسانی هزینه ؟ این یک سوال است.

یک: ما باید آگاه از اهمیت انسجام اجتماعی. اقتصاد سود, مشاغل, این همه مهم است. اما ما نیز با آگاهی از اهمیت حفاظت از بافت اجتماعی. ما می خواهیم همه را به احساس می کنید که ما وجود دارد برای کمک به هر یک از دیگر. ما همه در آن با هم.

س: اما باز هم این ملاحظات را متوقف نظری اگر من از یک کار و آن را به بعد از کریسمس و ما هنوز در حال انجام این کار است. برخی از مردم در حال رفتن به می گویند ” نگاه کنید. من رفتن به بازار. من قصد دارم به بازگشایی فروشگاه من و اگر مردم مریض آنها در حال رفتن به مریض.’

یک: به همین دلیل اقدامات ما در حال قرار دادن به جای—جهانی درآمد-از دست دادن حفاظت است که ما هرگز تا به حال در کانادا است که ما در حال رفتن برای پیاده سازی به زودی است که ارزش تامین امنیت اقتصادی مردم است.

البته وجود خواهد داشت و فداکاری است. که به نفع مردم دریافت خواهد کرد, خواهد شد, در بسیاری از موارد به مراتب متفاوت از معمول خود را سطح دستمزد. بنابراین وجود خواهد داشت فداکاری در بخشی از همه. اما خواهد شد که به مردم اجازه می دهد به تمرکز بر حفاظت از سلامت خود و سلامت خود و عزیزان. چرا که اگر ما موفق به انجام این کار تاثیر اقتصادی پایین تر خواهد بود.

Q: مقدار زیادی از توجه را به خود معطوف داشته ماسک و حاد-تخت های مراقبت. این است که به طور کلی اشتغال که دولت نیاز به نگه داشتن چشم در ؟ و یا آن را بزرگ بعدی بحران ؟

یک: آن را کاملا ضروری است. که تجهیزات مهم است برای افرادی که بیمار هستند. [اما] ما همچنین نیاز به آماده می شود—و [وزیر دفاع Harjit Sajjan] در حال حاضر اشاره به این که ما نیز باید آماده برای ارائه بیشتر, حمایت, راه هایی برای کمک به مردم خود جدا. برای بسیاری از مردم, مسکن, شرایط هستند به خصوص خوب نیست. اجتماعی فاصله را دشوار است به پیاده سازی. بنابراین در برخی از نقطه و آن را ممکن است به سرعت می آیند—ما ممکن است نیاز به استفاده از هتل ها.

Château Laurier بسته است برای اولین بار در تاریخ آن است. در حال حاضر می تواند دولت فدرال با استفاده از چنین زیرساخت در ترکیب با دفاع ملی نه تنها برای رسیدگی فوری پزشکی حمایت است که مردم باید دریافت زمانی که آنها بیمار هستند اما همچنین به ارائه شرایط که در آن آنها می توانند به حفظ سلامت خود و به دنبال خود انزوا دستورالعمل که ما درخواست آنها را به دنبال ؟ مانند بی خانمان کانادایی. بومی کانادایی. این کاملا مهم جمعیت برای محافظت از. ما نیاز به انجام خیلی بیشتر به سرعت برای کمک به حفظ شرایط کسانی که کانادایی ها. و همچنین کسانی که زندگی در شرایط خشونت خانگی و دیگر شرایطی است که آن را غیر ممکن است برای آنها را به خود منزوی. بنابراین فقط فکر می کنم به طور گسترده تر در مورد هر دو سلامت و عوامل اجتماعی مرتبط با این بحران است.

س: در کشور ما دیده ایم دولت رشد نا امید با کلی جمعیت که در بسیاری از موارد نیست این چیزی که به طور جدی. یا که باور آنها ناتوان شخصا تفاوت را به طوری که آنها در حال رفتن به سعی کنید. بسیاری از کانادایی ها فکر می کنم این است که نه خود مشکل. چگونه می توانم شما را از طریق به آنها ؟

یک: درست است. این مشکل همه است. و ما در اینجا ما بسیار مشکل است. ما می دانیم که استان شده اند به طور فزاینده ای در حال ارسال سیگنال مناسب, مطمئن شوید که این سیگنال ها شنیده می شود. اما ما را بشنود افزایش نگرانی ها شده است. بنابراین ما با توجه به راه های دیگری برای دولت فدرال به حتی بیشتر حمایت از مسئولیت ولایات مناطق و شهرداری ها در این زمینه. در حال حاضر ما درک می کنیم که دولت های محلی به طور معمول بهتر قادر به مدیریت آن تصمیم گیری. این که چگونه این فدراسیون کار می کند بهترین. اما ما در شرایط معمول. و ما در حال فکر و ما در حال شنیدن آن.

س: کدام استان ها است که ممکن است نیاز به کمک و یا ممکن است فدرال پله ؟

یک: شما خواهد شد جای تعجب نیست اگر من همین حالا نام هر.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de