در داخل کوره در رفته خسته کننده همه دست در عرشه تلاش برای آوردن کانادایی خانه

کیگان کنت و کریستینا Radvak در پرو قبل از سوار شدن هواپیما خود را خانه به کانادا

کریستینا Radvak ایستاده در انتظار آسفالته در پایگاه نیروی هوایی در لیما پرو. او و نامزد کیگان کنت انجام داده بود اما کمی صبر کنید برای بیش از یک هفته در میان دولت تحمیل مستند حکومت و سوسوی امید آنها می تواند به خانه. هوایی کانادا گسترده بدن جت ایستاده بود قبل از آنها بلند فولاد راه پله منتهی به درب کابین. آن را باز کرد و بیرون آمد ماسک چادری خدمه پرواز تکان دادن یک پرچم کانادا. Radvak چنگ قفسه سینه خود را در رفعت. “این زمانی است که آن را به من رسید: ما در حال گرفتن خانه است. این است آن” از 28 ساله به یاد می آورد.

400 مسافر همه کانادایی تحسین زمانی که تورنتو محدود جت در زمان خاموش. آنها بی دوباره زمانی که خدمه آورده تنقلات از طریق ردیف. ممنون به آنها که آنها می خواهم به زودی خود را ببینید, نورث ونکوور به خانه باز می—شود و در آن گیر برای 14 روز در قرنطینه—Radvak و کنت نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد بسیاری از کانادایی ها که نیست پرواز خانه هنوز و شاید نه هر زمان به زودی.

در WhatsApp چت گروهی از صدها کانادایی رشته در پرو, کوه شهر کوسکو, کنت به گرگ Bestavros همکار 29 ساله از Mississauga, Ont. هر دو سفر با خود fiancées و هر دو مضطرب دولت کانادا در نظر گرفتن بیش از حد طولانی برای بازگرداندن آنها پس از پرو بسته آن حریم هوایی و مرزهای در مارس 16 در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

در مارس 27, Radvak و کنت چپ خود را Airbnb آپارتمان در کوسکو مرکز تاریخی برای شروع سفر خود به کانادا. Bestavros و شریک زندگی خود را, مارینا تو فانوس, اقامت در خوابگاه چهار بلوک دور خواهد به سختی اجازه داده می شود به ترک اتاق خود را. یک روز قبل از آن آنها می خواهم به دریافت 2020 نسخه سناریو کابوس: دو همکار مهمان خوابگاه آزمایش مثبت برای coronavirus و مقامات محلی تحمیل دقیق 28 روز lockdown برای همه در داخل. دولت کانادا نیست ارائه به اندازه کافی پرواز برای همه شهروندان سرگردان در کوسکو و این جهش اول فدرال کمک نمی خواهد گسترش به افراد زیر پرو انزوا سفارشات.

اضطراب درام هایی از این بازی را در سراسر این سیاره به عنوان همه گیر توقیف رایگان-جریان جهانی مسیرهای سفر که فرستاده Canadians—به عنوان بسیاری از پنج میلیون نفر از آنها را در هر زمان—ایمن در خارج از کشور برای تعطیلات مطالعه و یا دراز مدت زندگی. شگفت آور یک میلیون نفر از شهروندان و دارندگان اقامت دائم بازگشت و در یک تک اواسط ماه مارس در هفته اما سپاه بیشتر شد از جان گذشته دلتنگ و رشته به عنوان یک پاچه جهان بسته جامعی در اطراف آنها.

در حالی که بقیه از کانادا دولتی دستگاه شتافت شامل داخلی گسترش ویروسی و سرسخت اقتصادی خونریزی بین المللی وزارت امور رهبری وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین تبدیل به یک بحران عظیم تدریس خصوصی در خانه و در سفر آژانس حمل و نقل. این کمک کرده است به ترتیب ده ها تن از پرواز به بازگرداندن رشته کانادایی از پرو به لهستان سودان به ال سالوادور گاهی اوقات نیاز به مذاکره برای فضولی باز مهر و موم شده مرزها و حریم هوایی.

اتاوا به خانه آورد هزاران نفر و تا به حال به اصرار هزاران نفر دیگر به بیمار; آنها در حال کار بر روی آن است. شامپاین خواستار آن بزرگترین بازگشت تلاش در صلح-تاریخچه زمان. اما مقامات هشدار داده و همچنین: آنها نمی توانند به همه.

پرو ارائه می دهد تاریخی معماری آند کوه مسیرهای پیاده روی و به طور مداوم آب و هوای دلپذیر هر چند 5,440 کانادایی ها به طور داوطلبانه ثبت نام با امور جهانی وجود دارد در طول بحران صفوف آن را به خوبی در زیر لایه بازدید کننده مقصد. اما آن را تبدیل به یک flashpoint برای مسافر وحشت زمانی که رئیس جمهور پرو مارتین Vizcarra به طور ناگهانی اعمال شده در سراسر کشور قرنطینه در مارس 16—هیچ پروازهای بین المللی, یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی یک داخلی حمل و نقل سرکوب و پلیس در خیابان به اجرای شرایط. آن زمان کانادا بیش از یک هفته به امن ایر کانادا پرواز به لیما پایتخت, اما بسیاری از مسافران در جای دیگر در یک کشور گسترده بیش از انتاریو است.

گرگ Bestavros و مارینا دارد (حسن نیت ارائه میدهد از گرگ Bestavros و مارینا دارد)

اکاترینا Alexeeva در وسط شش هفته فرصت مطالعاتی پیاده روی در آند زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. او تصمیم گرفت برای پایان دادن به سفر خود را به طوری که او می تواند بازگشت به ونکوور, که در آن او را به اتاق اورژانس پزشک. 46-سال موفق به رسیدن به شهر آرکیپا قبل از پرو وضعیت اضطراری و سپس آن را در زمان نه روز برای او و 101 همکار کانادایی برای دریافت مجوز به هیئت مدیره یک اتوبوس برای 13 ساعت رانندگی به, Lima. او تا به حال شده است قادر به گرفتن یک صندلی در هوا کانادا هواپیما پرواز. او می گوید: او احساس رها شده توسط دولت ماشین آلات و گناه است که او در بیمارستان او را درمان coronavirus بیماران. “من در وحشت به عنوان اعداد در کانادا در حال رشد هستند و من هنوز اینجا قادر به بازگشت به خانه, بنابراین من می تواند کمک به” Alexeeva به او نوشت های محلی و MP. او در نهایت پرواز خانه در تاریخ 1 آوریل.

شامپاین می گوید maclean’s که پرو یکی از پیچیده ترین کشورها برای بازگشت, در بخشی به دلیل این کشور است که تحت “حکومت نظامی” و کانادا باید امن شهروندان عبور از تپه محاصره جاده به لیما نظامی فرودگاه تنها اینی که اجازه خواهد داد که پروازهای بین المللی. او را رد و بدل روزانه پیام های متنی با پرو وزیر امور خارجه به امن فرود اسلات است که کشورهای دیگر نیز تقاضای خود را برای بازگشت ماموریت. در بالا از آن, کانادا باید اطمینان حاصل شود خدمه پرواز نمی قرنطینه می شود و پس از ورود و خود را می توانید اجباری دوره های استراحت. “این همه این پیچیدگی یکی بالای دیگری” او می گوید.

مرتبط با: آیا اتاوا مدیون شما پرواز ؟

مسافران در Cusco گفتوگو برای کوهنورد به ماچو پیچو بودند احساس رها شده به کانادا در ابتدا شروع به ارائه پرواز از لیما اما هیچ اتوبوس یا هواپیما به کوه واقع در شهرستان. کنت یک معمار و Radvak یک ساختمان پایدار, مشاور شد و در پایان این دو ماه ربط از طریق ایالات متحده آمریکا و شیلی و پرو که کانادا صادر جهانی مشاوره سفر در مارس 13 و خواست شهروندان به دنبال راه خانه. آنها ضربه پرواز خود را یک هفته به مارس 18. سه روز قبل از آن در یک قطار از بازگشت سریع خود را ماچو پیچو بازدید Radvak شنید یک زن صحبت کردن در مورد مرزهای بسته شدن. آنها شتافت به Cusco, فرودگاه, اما آن را بسته بندی شده بود و نمی توانستم آنها را دریافت بلیط ،

کنت و Radvak باقی خواهد ماند تا حد زیادی محدود به یک آشپزخانه-کمتر آپارتمان با هشت خارجی دیگر مسافران و مالک. به روز رسانی ایمیل از امور جهانی به آنها چند به روز رسانی—تا زمانی که از مارس 26 توجه داشته باشید به هر کس ثبت نام در کوسکو که کلمبیا هواپیمایی پرواز منشور برای کانادایی روز بعد به اتصال با یک Lima-تورنتو پرواز. چند ساعت را صرف تلاش برای دریافت از طریق رزرو پورتال با همان کد همه دیگران داده شد و پس از آن امن اتصال بلیط—هیچ چیز تایید شد تا کنت متوجه یک ایمیل در 2:30 a. m. در نهایت اجازه آنها را می دانیم که آنها نیاز به سفر که صبح است.

Bestavros و دارد را از خواب بیدار که همان صبح جمعه با اضطراب و ترس است. فناوری کارگر پیشنهاد کرده بود به او دارویی هرزه دختر در صبح کریسمس و آنها می خواهم پرواز به پرو برای عروسی یکی از دوستان فقط قبل از کانادا مشاوره های مسافرتی گسترش فراتر از coronavirus-ضربه مکان هایی مانند چین و اروپا است. آنها همان امور جهانی یادداشت در مورد پرواز از Cusco, اما توجه داشته باشید با یک شرط که حکومت آنها را فاقد صلاحیت: “مقامات پرو قرار داده اند برخی از هتل ها/خوابگاهها تحت رسمی قرنطینه. اگر شما به اقامت در یکی از این خواص را نمی خرید یک بلیط برای این پرواز به ما توصیه شده است که هیچ کس مجاز خواهد بود به ترک محل.”

توسط اواسط ماه مارس چه اتفاقی می افتد در پرو بازی در سراسر نیمکره غربی به عنوان رهبران تصویب خشن جداسازی اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از آتش سوزی-مانند گسترش و وخیم انسانی تلفات که نقاط اروپا شاهد شد.

***

تونی و جودی Osman سفر به اسپانیا برای خانواده ریونیون (حسن نیت ارائه میدهد از تونی و جودی Osman)

چهل و هفت میلیون اسپانیایی رفت و به یک مستند در مارس 14, اما پس از آن اسپانیا در حال حاضر شمارش پنجم-بیشترین تعداد از موارد در جهان است و به زودی خواهد موشک های گذشته چین گریم چهره.

تونی و جودی Osman بازنشسته زن و شوهر از Campbellville, Ont., صرف نزدیک به دو سال برنامه ریزی خانواده ریونیون با تونی انگلیسی, خواهر و برادر به خود را جشن می گیرند 70 تولد. آنها بررسی می شود به یک اسکله اجاره در نرجع در اسپانیا در ساحل جنوبی در مارس 4—اما در حالی که آنها مشغول بودند به دنبال جشن لکه های آنها را تماشا می کردند مرگ و میر موشک وار رفتن در نزدیکی ایتالیا و عنکبوت در جای دیگر در نرخ هشدار دهنده. آنها به زودی خود را در یک زندگی واقعی برزخ از لغو پروازها بسته مرزها و کاهش گزینه های. آنها شنیده ترودو از همه می خواهیم به خانه آمده اما پس از آن بود آسان است. “شما مرتب کردن بر اساس از آنجا که شما فکر می کنم: “شاید ما خوب’ ” جودی می گوید. “سپس یک ایمیل از طریق می آید و ما حق بازگشت که در آن ما آغاز شده است.”

زمانی که سفارت در مادرید اعلام کرد Air Transat بازگشت پرواز از مالاگا به Osmans بلافاصله رفت و آنلاین و snagged دو صندلی برای $4,300. در حالی که شمارش دقیقه تا 31 مارس پرتاب آنها به ندرت جرأت خارج و ساعت را صرف خواندن اخبار محلی گزارش در مورد افزایش تلفات در این کشور بودند به شدت در تلاش برای فرار.

لیندا و ران مارس از Minden, Ont., موفق به فرار اسپانیا قبل از اتاوا شروع در حال اجرا بازگشت منشور—اما تنها پس از مرور خود را در پیچ و خم از لغو بلیط هواپیما تقریبا غیر ممکن است به دریافت اجاره اتومبیل یک پاسگاه پلیس و یک اشتباه خط تیره را از طریق خالی فرودگاه. در نهایت آنها پرواز کردن از طریق دوبلین. در حال حاضر او نوشت: به بستگان از خانه قرنطینه “من باید خیلی بهتر درک چگونه برای پناهندگان یا آوارگان احساس می کنم.”

سحر Chalibiani و شوهرش گیر در ایتالیا

کانادا ارائه نشده پروازهای مستقیم از ایتالیا پس از ایر کانادا متوقف پرواز وجود دارد در مارس 10. سحر Chalibiani از Chilliwack, B. C. بود که زندگی در یک شهر کوچک غرب از رم در سال گذشته با ایتالیایی-متولد شوهر, رشد نگران است که اگر او مریض شدم سخت-آمار کشور را ضعف سیستم بیمارستان نمی تواند به او کمک کند. “مردم فقط در حال مرگ به سرعت بسیاری از افراد جوان در حال حاضر.” پس از یک هفته موفق رزرو تلاش و بدون برنامه ریزی مستقیم کانادا پرواز از رم Chalibiani پیدا اتصال به دو طریق فرانکفورت—اما کانادا را کمک کند به لحن $5,000 جهانی امور اضطراری وام در ارائه برای رشته ساکنان در نیاز.

داشتن حتی یک تب خفیف و یا سرفه coronavirus یا نه, حمل, خطر بیشتر برای کانادایی: آنها نمی توانند پرواز کنند اگر آنها نشان می دهد ویروس علائم مانند. “راستش من خیلی وحشت زده از بیمار شدن می گوید:” جودی Osman.

کلگری زن تحصیل در اسکاتلند رد شد شبانه روزی یک top world news هواپیما در 20 مارس در لندن پس از گفتن هواپیمایی عامل او می خواهم سرد دو هفته قبل. “دروازه عوامل واجد شرایط هستند به تعیین که سالم است یا نه گفت:” دانش آموز مادر Anh Nguyen. “آنها حتی او را متوسط.” زن موفق به پرواز در هوا کانادا روز بعد. در ضمن coronavirus موارد تبدیل شده تا در چند پروازهای بازگشت و عودت’ پس از آن 14 روز isolations.

***

بسته برآورد وجود دارد بین دو تا پنج میلیون شهروند کانادا یا مقیم دائم در خارج از کشور در هر زمان داده شده—خیلی از کسانی که در ایالات متحده, اما ما در حال شناخته شده است به پراکنده در همه جا در جستجوی خورشید و تجربه های جدید. “من فکر نمی کنم وجود یک ذره از زمین در هر نقطه در جهان است که شما نمی خواهد پیدا کردن یک کانادایی می گوید:” دیپلمات سابق Gar Pardy.

و هیچ تعهد قانونی را تنها یکی از آنها می گوید: سابق مدیر کل امور کنسولی. اما سیاسی و اجتماعی انتظار است که جهانی را درک و اتاوا همواره در تلاش برای رسیدن هر کس به عقب که می خواهد به بازگشت. “وجود دارد یک بحران در جهان که در آن دولت می گوید:” خوب به جهنم با کانادایی ها بیش از وجود آنها می تواند به دفع کردن برای خود’ ” Pardy می گوید.

چالش می شود چگونه و با چه سرعتی. امور جهانی تلاش می کند تا مردم با هم در کافی جلد کتاب مناسب و معقول به اندازه هواپیما و ترتیب به کانادایی ها به فرودگاه. هنگامی که هر جا در همه گیر حالت بر روی زمین کمک های کنسولی به این معنا نیست که آنچه در آن به طور معمول می کند. و Pardy می گوید: چنین نجات زمانی را حتی زمانی که بیماری گسترش یک عامل نیست.

آخرین تلاش های عمده ای می آید که حتی نزدیک است که در سال 2006 بازگشت 15,000 کانادایی از لبنان در طول یک حزب الله-اسرائیل جنگ است. پیتر مک کی بود که شش ماه به کار خود به عنوان وزیر امور خارجه در آن زمان به خاطر خواب بیش از در خود وزارت کار برای چند روز به عنوان او هماهنگ با چندین دولت برای نجات دریایی: قبرس و لبنان و اسرائیل و متحدان اروپایی. آن زمان هفته در هزینه $85 میلیون.

ادامه مطلب: به ما بگویید آنچه زندگی است مانند شما خود در انزوا

فعلی وزیر نیاز به مدیریت چندین بازگشت تلاش های در یک بار است “نمایی بیشتر پیچیده و درگیر” مک کی می گوید. علاوه بر این مککی بهره مند از “همه از دولت” پاسخ در 2006 با حتی پس از آن نخست وزیر استفان هارپر پرواز خود را دولت جت به قبرس را به چند ده back صفحه اصلی; در سال 2020 بحران بقیه از دولت است در غیر این صورت مشغول مدیریت داخلی ویروس خرید اینترنتی هر چند نمایندگان مجلس از هر گوشه ای از کشور کانادا هستند فیلدینگ دست پاچه ساکن تماس و تلاش برای حمایت از کسانی که در تلاش برای کمک و نا امید با محدود یا عمومی به روز رسانی از دولت است.

با چنین پیچیده تلاش سردرد و heartbreaks فراوانند. کنت که از پرو با نامزدش بود در میان چند نفر شکایت در مورد همه کانادایی ها نیاز به استفاده از همان آنلاین کد برای دسترسی به پروازهای از Lima, دیوانه دیجیتال عجله به مراتب بیشتر مسافران از وجود صندلی. ونکوور MP جنی کوان می گوید او را به میدان فرستاد شکایات متعدد در مورد هزینه های تجاری نجات پرواز و دلهره آور شرایط برای دسترسی به وام های دولت است.

Sunwing هواپیمایی در زمان نادر مرحله از ارائه پرواز رایگان به تمام مشتریان خود گیر کرده در خارج از کشور—و از جمله در خود 60,000 مسافران پرواز از مکزیک کارائیب و دیگر مناطق آفتابی شد 3,300 که نیست مشتریان خود را در تمام. “اگر ما در حال انجام بازگشت و ما رو صندلی های خالی چرا ما مردم ترک پشت ؟” می گوید Sunwing جمهور مارک ویلیامز. “این واقعا نخست وزیر نظرات ساخته شده است که ما در مورد فکر می کنم نه تنها مشتریان خود اما آیا ما می تواند به دیگران کمک کند.”

***

کانادایی گردشگران در سفارت کانادا در لیما پرو آماده به عودت به کشور خود. (David جولیا)

قبل از ماه مارس امور جهانی بود عودت صدها کانادایی از چین هوبئی استان و برخی از شاهزاده خانم خط کشتی های کروز در حالی که همه انجام سایر معمولی تجاری و دیپلماتیک نقش. آمده اواسط ماه مارس شامپاین می گوید نزدیک به تمامیت امور جهانی بر خاست به خدمات کنسولی حالت با حدود 250 نفر نیروی انسانی اورژانس مرکز تماس روزانه و به مراتب بیشتر در تلاش برای به دست آوردن ترتیبات در محل پشت صحنه. “آنچه را که شما رو در پرو که ضرب در 10 و 20” وزیر می گوید.

شامپاین می گوید: او شخصا قرار داده و در روز 18 ساعت تماس و ارسال پیامک نه تنها همتایان خارجی بلکه در خارج از کشور, شرکت هواپیمایی اجرائی کشتی کروز مدیران و بیشتر. دفتر او کار کرده با خارجی ارائه دهندگان مخابرات برای ارائه پیام هشدار به ثبت کانادایی در برخی از کشورها. تا پایان ماه مارس به کانادا تا به حال مرتب 42 پرواز از 29 کشور و وزیر انتظار می رود برای رسیدن به چند کشور در ماه آوریل است.

مراکش یکی از اولین بازگشت موفقیت با 1,300 از 5,500 ثبت کانادایی آمدن به خانه در سه پرواز از کازابلانکا. برخی از رشته کانادایی در جای دیگر چرا مراکش شد جیر جیر چرخ. در مارس 14, کانادا سفارت در رباط ارسال شده یک هشدار است که به پایان رسید تا بودن به طور گسترده ای اشتباه: که از مراکش تا به حال فقط به حالت تعلیق پرواز مستقیم به کانادا. بسیاری از فرض لغو فوری بودند و زحمت نیست تلاش خود را برای گرفتن جت—یک روز بعد سفارت روشن تعطیل شد و در 16 بازی که در آن نقطه فرودگاه فرود به تیمارستان و بسیاری موفق به دریافت کنید.

شامپاین تشبیه آن به چند بازی شطرنج در تلاش برای پیدا کردن راه حل های جدید در هر زمان یک کشور تغییر آن قوانین مسافرت. شامپاین می گوید برای کسانی که در کانادا نیست برداشت اول: صدها نفر از کارمندان دولت به دنبال غلبه بر موانع مختلف در راه خود را. اما وجود خواهد داشت محدودیت های او هشدار می دهد.

“ما باید قبول کند که علی رغم بهترین تلاش های ما خواهد بود بی امان وجود خواهد داشت مردم برای آنها ما قادر خواهد بود به منظور تسهیل در بازگشت به کانادا” شامپاین می گوید. در چند مرحله هر چند هنوز رتبهدهی نشده است, امور جهانی را مجبور به تغییر جهت عملیات به کشف کردن که چگونه به بهترین حمایت از کسانی که کانادایی ها در محلی مستندات آنها. خواسته در مورد وضعیت نه کانادایی قرنطینه در Pariwina خوابگاه در Cusco, شامپاین می گوید تلاش های دیپلماتیک محدود خواهد شد توسط بهداشت عمومی و یا امنیت قوانین اعمال شده توسط مقامات محلی. او خواسته است که پرو وزیر خارجه تماس با فرماندار محلی برای کمک به خوابگاه محدود کانادایی: “ما تا به حال به ترتیب برای نیازهای اساسی برای تحویل به آنها.”

مرتبط با: coronavirus همه گیر است که دستیابی به موفقیت Xi Jinping شده است در انتظار. و او خود را حرکت می کند.

در سال 2006 کانادا شروع به گذر گاه لبنانی-کانادایی و گردشگران خانه در عرض یک هفته از بمب اسرائیل ضربه زدن به کشور است. چهارده سال بعد یک بحران جدید در سمت چپ کانادایی در حال انتظار در هر بتن نشانه هایی از عمل از اتاوا, یک و نیم ماه پس از ملی مستند چپ آنها marooned. آدم Bannister, 23, تدریس زبان انگلیسی در بیروت حومه از سپتامبر گذشته به عنوان بخشی از یک داوطلب کارآموزی برای تحصیل در یک کالج کتاب مقدس در Abbotsford, B. C. خود را از پنجره آپارتمان او می بیند یک جرثقیل موبایل در خدمت به عنوان موانع و سربازان در حال گشت در خیابان های خالی اطمینان حاصل کرد که هیچ کس بیرون رفتن برای هر چیزی غیر ضروری است.

به تنهایی در آپارتمان خود او می خواهم صرف صبح خواندن و ورزش در آشپزخانه خود را و سپس برقراری ارتباط صفحه اصلی زمانی که این اواخر به اندازه کافی در خاورمیانه برای کانادایی ها به بیدار. عدم قطعیت و ناشناخته متغیرهای تیره افکار خود را. “آن را مانند سلول انفرادی و من هیچ ایده زمانی که آن را به پایان” Bannister می گوید. سفارت در نهایت هماهنگ آوریل 5 خانه پرواز را از طریق قطر.

تعداد کانادایی ها ناامید به خانه بازگشت رشد انبوه در زمانی که نخست وزیر هند اعلام ناگهانی 21-روز ملی مستند در 25 مارس. بیش از 28,150 مردم داوطلبانه رجیستری کانادایی در خارج از کشور بودند و در هند آن را دوم تنها به ایالات متحده است. قرار داده راه دیگر که بیش از 50 جامبو جت بارهای. پس از چند روز مذاکره با شرکت های هواپیمایی و دولت شامپاین اعلام کرد نجات پرواز آغاز خواهد شد فرود در هند در اوایل ماه آوریل و همچنین در پاکستان—اما این خواهد بود یکی دیگر از طولانی تلاش است.

***

مسافران از هلند امریکا کشتی کروز زاندم در حال انتقال به روتردام کشتی کروز در پاناما سیتی خلیج در مارس 28 سال 2020 است. (ایوان Pisarenko/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

خانه در نوا اسکوشیا را آناپولیس ولی به نظر می رسد شدیدا غیر قابل دسترس برای کلر Ward, یک فیلم مستند فیلمساز (و سابق maclean’s نویسنده) است که زندگی در کنیا در سه سال گذشته با شوهر و دو بچه از جمله یک ساله با سابقه بیماری تنفسی. هنگامی که ویروس موارد شروع نوظهور در شرق کشور آفریقایی او نگران سلامت سیستم می توانید به راحتی غرق شده است. پروازهای آمد برای شهروندان هلندی و آمریکایی—اما نه Canadians—قبل از کنیا فرودگاه بسته شده در مارس 25. ایمیل های خود را با امور جهانی نشان می دهد کارکنان اقدام به بازی بازی های عامل سفر خود را دریافت کنید یک پرواز به خانه. او تلاش شکست خورده به خارج شامل $10,000 رزرو که اشباع کردن کارت های اعتباری خود را قبل از آن پرواز هم لغو کردم. او می تواند کتاب ویژه پرواز انگلیس اما نمی توانم تحمل فکر بودن رشته و خارجی در فرودگاه با بچه های خود را. “از آنجا که من پسر بسیار آسیب پذیر و من می ترسم به هر گونه حرکت” بخش می گوید. اضافه چروک برای: Ward شوهر نمی کانادا و کانادا نیست و اجازه دادن به افراد غیر مقیم در.

این بحران نه تنها چپ هزاران کانادایی رشته در خارج از کشور بلکه شناور. به عنوان جهانی سفر پورت ناودان چندین کشتی های کروز تلاش برای پیدا کردن یک حوزه قضایی که به آنها اجازه حوض به خصوص پس از شیوع بیماری در برخی از کشتی های صادر شده این بیماری در ماه فوریه و اوایل ماه مارس. MS زاندم مجموعه بادبان در مارس 7, یک روز پس از مقامات کانادا توصیه می شود در برابر سفر کروز; در این زمان بسیاری از 247 کانادایی برای رزرو کروز که در حال حاضر در آرژانتین به هیئت مدیره و قادر به دریافت بازپرداخت. روز پس از شیلی بسته پورت آن جلوگیری کشتی از پایان سفر خود در 21 مارس چند ده مسافران و خدمه سرنشین گزارش بیماری تنفسی. زمانی که یک حمایت از کشتی با کادر پزشکی وارد نزدیکی پاناما به کمک و ارائه coronavirus آزمون دو مسافر آزمایش مثبت و چهار نفر دیگر کشته شده بود در هیئت مدیره.

در آن امیدوار-برای مقصد در فورت Lauderdale شهرستان مقامات نامشخص در مورد اجازه دادن به مشکل زاندم حوض; رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ظالمانه گفت: او نمی خواست خارجی ها “رها” به جنوب فلوریدا. در ضمن شامپاین می گوید او در لابی برای کشتی عبور امن از طریق کانال پاناما.

Torontonians جینت و کوین Balgopal در کابین خود را در MS زاندم یک کشتی کروز است که قادر به پیاده.

کارکنان لود می شود برخی از مردم بر روی حمایت از کشتی به منظور محدود کردن خطر گسترش ویروسی در زاندم. آنها در ابتدا در زمان مسافران که مناسب سه معیار: آنها مسن تر از 70 آنها نیست احساس ناخوشی و آنها تا به حال در داخل کابین. کوین و جینت Balgopal تورنتو جا دو دسته—او 80 او 78—اما خود را به حال یک ocean-view, به طوری که آنها تا به حال به صبر قبل از تغییر کشتی. زن و شوهر مسن در تلاش بود نه اجازه دهید ذهن خود را اجرا وحشی با نگرانی است. “احساس من این است که نمی توانید با ما در هر نقطه” کوین گفت. “اگر ما هر گونه احساساتی انرژی در سمت چپ ما باید تمرکز بر روی مثبت امکانات.” کشتی لنگر انداخت در نهایت در مارس 2, پس از فلوریدا مقامات به آخرین لحظه اجازه.

پس از هشت ساعت پرواز از لیما به تورنتو و بی قرار یک شب در فرودگاه پیرسون کنت و Radvak پریدند در اولین پرواز آنها می تواند به سواحل غرب در مارس 28. که بعد از ظهر Radvak را عمو و عمه استقبال آنها در فرودگاه—از راه دور—و سمت چپ یک ماشین در ونکوور فرودگاه پارکینگ برای آنها را به خانه می برد. زن و شوهر شروع خود را 14 روز در قرنطینه اجباری در بستگان او’ زیرزمین سوئیت در حالی که خانه خود را به مستاجران. آن را به خوبی روشن و خوبی مواجه نگردند با مواد غذایی. آنها تا به حال در نظر گرفته شده برای رفتن به خرید حلقه این هفته آنها بازگشت اما jewellers بسته شده است. به جای آنها آرامش و نگاه به جلو به عروسی خود را در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه اوت اگر دنیا است و نزدیک به آن عادی خود ،

Bestavros دارد و گاهی اوقات فکر می کنم خود را از بلندی عروسی برای ماه اکتبر. پس از چند شب تا حد زیادی محدود به یک اتاق کوچک با حمام و یا حتی محل به چسبیدن به لباس آنها امید تازه. در میان ده ها تن از خوابگاه مهمان در سراسر خیابان نقل مکان به یک بهتر هتل. یک پزشک خواهد آمد تست آنها 14 روز پس از اولین ویروس موارد در خوابگاه. آنها احساس امنیت و اعتماد به نفس بیشتری که کانادا قادر خواهد بود برای نجات آنها خود را قبل از 28-جمله روز به پایان می رسد. اما در مورد اتاوا فقط می تواند انجام دهد بسیار است. ثروت را به بقیه انجام دهد.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “عملیات به خانه.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de