در داخل مجلس all-nighter که مورد تایید میلیاردها دلار در هزینه های اضطراری

در شب دوشنبه در مارس ساعت قبل از مجلس عوام بحث روز بعد در مواقع اضطراری فدرال بسته کمک برای بیکار کانادایی و توقیف کسب و کار هر دو جهان و ایمیل و اخبار جهانی گزارش شده در پیش نویس درز از این لایحه.

هر دو داستان zeroed در یک بخش از این قانون است که اجازه می دهد دولت لیبرال به افزایش مالیات بدون در مجلس تصویب تا پایان سال 2021.

“وقتی که آن اتفاق افتاد که یک شورش می گوید:” Pierre Poilievre محافظه کار سرمایه گذاری منتقد. “همه نمایندگان مجلس محافظه کار در کانادا آمده اند به مجلس با چنگال در دست طوفان محل و رای این لایحه پایین که آیا رهبری می خواستم آنها را به یا نه. تلفن های ما فقط منفجر شد.”

پنج روز زودتر زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده بود یک $27 میلیارد بسته برای کارگران و 55 دلار-میلیارد تاسیسات برای کسب و کار هر حزب متعهد برای حمایت از این اقدامات است. بعدی سهشنبه, مارس 24 خدمه اسکلت از نمایندگان مجلس در زمان کرسی های خود را در عوام آماده به عجله از طریق لایحه ای که ارسال خواهد پول بیشتری به پدر و مادر بیمار و کارگران بیکار و باز کردن میلیاردها دلار اعتبار برای کسب و کار که درآمد شد تا خشک شدن به دلیل بیماری همه گیر.

در یک فرایند است که به طور معمول در ماه و شامل بخش های مختلفی C-13 فراخوانده شد در “زمان واقعی” به گفته یک مقام ارشد دولت آگاه از مذاکرات است که به دنبال. تمام گفت: فقط پنج روز گذشته بود. در بعد از ظهر یکشنبه قبل از نشستن دولت منتشر شده پیش نویس یک لایحه به NDP لیبرال ها و بلوک کبک—یک “غیر معمول” گام به معنای در ایمان خوب است, می گوید: یک منبع در دولت است.

“ما فکر کردیم که این لایحه که قرار بود به حادثه می گوید:” Poilievre. “ما تا به حال اعلام کرد پشتیبانی ما برای کمک و اقدامات دولت اعلام کرده بود. ما فرض بر این مقامات خود تبدیل کرده بود که به قانون است و ما آن را سریع بیش از یک بار و آن را تایید کند.” Poilievre حتی باز یک ایمیل با پیش نویس لایحه متصل قبل از حدود 10 p. m. که یکشنبه هنگامی که یک مشاور سیاست در حزب محافظه رهبر اندرو Scheer را مطرح زنگ. “او گفت:” شما واقعا باید باز که لایحه است.’ “

و بنابراین مانند کانادا مورد نیاز هر درام در طول این بحران—سیاسی جنگ چند کانادایی به حال صبر و شکیبایی برای به نظر می رسید آماده به فوران. آنچه به دنبال آن با توجه به اعضای کلیدی از هر حزب بود جان تقلا برای خنثی کردن نزاع و جدال و صرفه جویی در این لایحه است.

***

محافظه کاران’ بزرگترین فوری مشکل با بخش دوم از این لایحه که املای بی سابقه مالیات بر قدرت. اما آنها خال خال مشکلات دیگر است. “ما رفت و عمیق تر به این لایحه و ما شاهد وجود دارد مشابه هزینه و وام گرفتن قدرت بودند که بد تعریف شده و نامحدود می گوید:” Poilievre.

حزب رسیده به وزیر دارایی لایحه Morneau است اما نمی تواند نگه دارید از هر کسی که تا روز بعد.

راشل Blaney این NDP را شلاق نیز شاهد این پیش نویس که روز شنبه. آن را مطرح ابروهای خود را بیش از حد. “یکی از تعهدات است که ما خواسته برای همه احزاب مخالف بود لطفا همین حالا با ما تعجب,” او می گوید. “ما می دانیم که مسائل فوری ما می دانیم که ما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان و ما می خواهید برای دریافت منابع به خانواده کسب و کار به جوامع و به استان ها و مناطق به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

“بزرگترین نا امیدی برای من و من درک می کنم که آنها در تلاش بودند برای پاسخگو باشد اما ما را شگفت زده کرد با این لایحه است.”

در صبح روز دوشنبه Poilievre پیوست ایان برودی سابق استفن هارپر رئیس ستاد در حال حاضر مشغول به کار در Scheer با چند تن دیگر از نویسندگان در دیدار با Morneau کارکنان. Poilievre که تنها پیوست تلفن چرا که او در خود به انزوا انتظار coronavirus نتایج آزمون احساس مذاکرات رو هیچ جا.

بعد از ظهر با او صحبت کرد و با Morneau خود را. “من بار دیگر تاکید کرد که ما به سادگی نمی تواند در حمایت از این لایحه به عنوان طولانی به عنوان آن را مبله این قدرت به دولت خود,” او می گوید. “او را نشانه بود که من به او توانایی جلوگیری از جنجال در دسترس نباشد.”

همان روز هر دو دولت و مخالفان به دنبال نظر ایو ژیرو این بودجه مجلس افسر. Poilievre می گوید محافظه کاران بدونم اگر آنها را بد تعبیر کردن چیزی. “ما به طور خلاصه سرگرم احتمال این که این لایحه شاید نبود به عنوان بد در واقعیت آن را به عنوان خوانده شده در زبان,” او می گوید. “اما مجلس بودجه افسر به سرعت disabused ما از آن است.”

ژیرو می گوید maclean’s که دفتر او نقش به عنوان قوه مقننه مترجم بود “غیر معمول” از معمولی و تجزیه و تحلیل میله های مالی و یا اقتصادی تاثیر طرح دولت. ژیرو مشاهده شد که دولت به دنبال “قدرت بی سابقه ای” و او ابلاغ شده است که نظر به تمام چهار احزاب مخالف.

Blaney همراه با پارتی کارمند بلیک ایوانز نیز ملاقات با Morneau کارکنان روز دوشنبه برای یک مدت طولانی دور از مذاکرات گسترده با همان نگرانی که محافظه کاران.

این مقام ارشد دولت اذعان می کند که مخالفت را نگرانی های مشروع گفت: لیبرال ها نیست, تلاش برای براندازی برتری مجلس. “ما در حال تلاش برای فریب شما” گفت: این مقام. “ما در حال تلاش برای پیش بینی یک طیف کامل از پتانسیل حالات و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در یک موقعیت برای پاسخ به سرعت اگر ما نیاز به.”

تا پایان دوشنبه شب به عنوان , جهان و اخبار جهانی bombshells مانند آتش سوزی گسترش لیبرال ها توافق را رها ستیز دومین بخش از این لایحه. مخالفان تا به حال خواسته های بیشتری با این حال—و گفت: Blaney, “روشن بود ما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد” در روز دوشنبه.

***

جدید دموکرات ها و محافظه کاران’ باقی مانده لیست نارضایتی بودند تقریبا یکسان است. هر دو آنها گفت: هشتمین بخش از این لایحه که اعطا وزیر دارایی قدرت به قرض گرفتن و صرف پول در همان جدول زمانی به عنوان axed بخش دوم ، محافظه کاران نیز تا به حال چشم خود را بر روی بخش سوم اجازه داده است که دولت به صرف مقدار نامحدودی از پول “در رابطه با بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی است.” هر دو احزاب مخالف هم می خواستم دو مجلس کمیته بهداشت و دارایی برای پاسخگویی به صورت منظم و به کمیته مالی مناسب به یاد مجلس.

که نقطه بلوک کبک—که تا به حال نیز در مخالفت با پیشنهاد مالیات بر قدرت موافقت کرده بود برای حمایت از دولت است. گابریل Ste-Marie تنها بلوک MP در مجلس برای رای گیری نهایی گفت: حزب او حمایت هشتم بخش در بهره از اجازه دادن به دولت برای پاسخ به سرعت به این بیماری همه گیر.

Ste-Marie همچنین می گوید محافظه کاران بودند “بیشتر بازی سیاست های حزبی” که در آن نقطه. امتیازات آنها در صدد بودند نسبتا حاشیه ای گفت: نسبت به نسخه ای از این لایحه حمایت کردند.

Blaney که soldiered در مذاکرات به دولت اعتباری برای شروع به گوش دادن به مخالفان. “من می گویم این کار را برای همه احزاب است. هر کس تا به حال یک حس فوریت این. که کانادایی ها نمی خواهم برای دیدن ما در مجلس بحث با یک دیگر,” او می گوید.

صبح روز سه شنبه آورده بیشتر تماس های تلفنی و در نهایت جلسات بین مخالفان مذاکره کنندگان Morneau و مقامات از چندین بخش. ارشد دولت منبع توصیف آن به عنوان “بسیار سازنده مکالمات.” نه Poilievre و نه Blaney خواهد افشای جزئیات بیشتر از آنچه Morneau به آنها گفت که بعد اما Blaney می گوید آن را “مفید برای همه ما”—و شناسایی کرده اند که حاضر به عنوان زمانی که هر کس در اتاق “مشخص مسائل کلیدی” جدید دموکرات ها.

که بعد از ظهر NDP و محافظه کاران (اما نه بلوک) رو در یک کنفرانس تلفنی با دولت است که خار از طریق لایحه و شناسایی مناطق باقی مانده از اختلاف. لیبرالها در زمان فراوان یادداشت ها و توافق به وکلا redraft این لایحه که آنها را به گردش در اسرع وقت.

رهبر مخالفان اندرو شیر افزایش می یابد و به سوال دولت بر روی آن مالی پاسخ به COVID-19 در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در اتاوا. (Adrian microsoft developer/CP)

احزاب مخالف رشد بی دو بار تعلیق روز مجلس نشسته و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای مذاکره و سپس twiddling شست خود را به عنوان آنها منتظر یک لایحه تجدید نظر. در یک نقطه زمانی که عوام تقریبا خالی بود Scheer ambled به وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین بود که نشسته در صندلی خود را در مقابل نیمکت. آنها مودبانه haggled بیش از جزئیات این بن بست قبل از اینکه در نهایت فراق راه.

این مقام ارشد دولت می گوید هیچ رمز و راز به تاخیر بیاندازد. “حتی اگر ما به توافق برسند به یک تغییر در زبان” این منبع گفت: “در آن طول می کشد تدوین کنندگان پنج ساعت به بررسی تمام چیزهای که.” پس از نیمه شب محافظه کاران و حزب دموکراتیک ملی و در نهایت چشم خود را در زبان جدید است. “ما pored بیش از آن 35 یا 40 دقیقه و پس از آن توافق کردیم سر را به مجلس عوام می گوید:” Poilievre.

دولت تا به حال مجوف بر روی کلید خواسته مخالفان: آنها تنها به حال قدرت به قرض گرفتن و صرف تا سپتامبر. 30 سال نه پایان دسامبر 2021. و هر دو به سلامت و امور مالی کمیته را به طور منظم با قدرت به یاد خانه است.

***

هر زمان که خانه مونتاژ برای رای, زنگ, حلقه سراسر غرب بلوک. آنها زنگ زد نحو نامشخصی اوایل که صبح روز چهارشنبه به عنوان نمایندگان مجلس در زمینه به بحث تازه redrafted C-13. در 2:36 صبح رودریگز توییتی بود که نمایندگان مجلس “به رهبری بازگشت به خانه.”

رهبر حزب محافظه اندرو Scheer قرار دادن یک بیانیه در 3:32 صبح تایید لیبرال ها موافقت کرده بود تا غروب بند در اکثر صرف قدرت و نظارت پارلمانی. در طول راه Morneau نشان داد دو تن از اعضای خانواده آزمایش مثبت برای coronavirus. محافظه کار خانه رهبر Candice Bergen اعتراف کرد که برای هر دولت همه گیر خواهد بود “بار سنگین تحمل است.” Ste-Marie بلوک MP خود را جشن گرفتند تولد 40 به عنوان همکاران خود را با عجله از طریق بحث است.

در 5:52 صبح خانه گذشت C-13. تقویم در اتاق هنوز جزئیات مارس 24 رویه تغییر ناگهانی از خانه که نمی توانید حرکت به روز بعد تا روز قبلی نشسته است الآن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net