شرکت های بیمه فعال در ماساچوست معتقدند برای بهبود سلامت روان دسترسی

دولت دادستان کل Maura هیلی اعلام کرد پیشگامانه شهرک پنج شنبه با یک گروه از شرکت های بیمه برای افزایش دسترسی به خدمات برای بیش از یک میلیون نفر از ساکنان مبارزه با ذهنی یا رفتاری مسائل مربوط به سلامت.

پنج موافقت نامه های ثبت شده در سوففلک دادگاه عالی شامل دانشگاه هاروارد زائر مراقبت های بهداشتی و ایالات سلامت رفتاری که نشانی از کسب و کار به عنوان Optum; فالون سلامت جامعه طرح و چراغ استراتژی های بهداشتی; همیشه سلامت همکاران; Blue Cross Blue Shield of Massachusetts; و تافتز طرح بهداشتی.

“درمان اختلال مصرف مواد و دسترسی به درمان حیاتی برای بهداشت عمومی” هیلی گفت: “اما بیش از حد بسیاری از مردم در مواجهه با موانع غیر قانونی به مراقبت از آنها نیاز دارند.”

سلامت روانی برابری و اعتیاد به عدالت عمل نیاز به بیمه برای اعمال قوانین مشابه به روان مزایای بهداشت و درمان به عنوان آنها را به پزشکی و جراحی مزایای.

در شهرک دانشگاه هاروارد زائر فالون و همیشه حل و فصل ادعاهای آنها نقض قانون و توافق کرده اند که برای تغییر و یا در حال حاضر تغییر آنها چگونه تعیین نرخ بازپرداخت به صورت سرپایی خدمات بهداشت رفتاری.

یک 2019 مطالعه نشان داد که پزشکان مراقبت های اولیه در ماساچوست در حال پرداخت 60 درصد بیشتر از رفتاری ارائه دهندگان خدمات سلامت با توجه به هیلی ، به عنوان یک نتیجه رفتاری ارائه دهندگان خدمات سلامت همواره ذکر شده در پایین نرخ بازپرداخت به عنوان یک دلیل اصلی برای عدم پذیرش برخی از طرح های بیمه را وادار بسیاری از بیماران به هر دو پرداخت از جیب و یا چشم پوشی از درمان در دسترس نباشد AG شدهاند.

“در آن قرار می دهد بیماران در معرض خطر,” دکتر گفت: David C. هندرسون سر روانپزشکی در بوستون مرکز پزشکی.

اوا Stahl, 46, از هلیستون گفت: او هفته را صرف تلاش برای پیدا کردن یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که در دسترس بود و مایل به او را بیمه برای پرداخت هزینه های درمان برای دو فرزند خود را که دچار اضطراب و افسردگی است.

“این منجر به تاخیر در مورد نیاز برای مراقبت از فرزندان من” Stahl گفت.

این شرکت همچنین توافق برای محدود کردن مجوز قبلی برای رفتاری خاص مراقبت های بهداشتی هیلی گفت.

“بیماران … نباید نیاز به کسب اجازه از یک برنامه درمانی برای دسترسی به خدمات بهداشت روان” هیلی گفت.

آبی صلیب آبی سپر ماساچوست گفت: برخی از مراحل آن را گرفته است شامل از بین بردن نیاز برای ارجاع اطلاعیه و یا مجوز برای بسیاری از روان درمانی سرپایی ارائه دسترسی به بر روی تقاضا مشاوره و روانپزشکی از طریق پزشکی از راه دور بهره مند شوند و شخصی ارائه کمک به اعضا به دنبال خدمات بهداشت روان.

همه شرکت ها توافق کرده اند که برای ایجاد تغییرات گسترده به ارائه دهنده خود را دایرکتوری اجازه می دهد تا کاربران به راحتی رسیدن به سلامت رفتاری ارائه دهندگان.

علاوه بر این شرکت پرداخت خواهد شد در مجموع نزدیک به 1 میلیون دلار به یک صندوق که هیلی را استفاده کنید برای ترویج اقدامات برای جلوگیری و یا درمان مصرف مواد و اختلالات افزایش دسترسی به رفتاری خدمات مراقبت های بهداشتی و یا در غیر این صورت کمک به سلامت رفتاری مراقبت از بیماران.

در بیانیه امروز, Lora Pellegrini, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ماساچوست انجمن برنامه های بهداشتی گفت: “برای اطمینان از روشن و سازگار استفاده از قانون فدرال در ایالت ماساچوست ضروری است که دادستان کل و سازمان های دولتی با هم کار کنند برای ایجاد یک تفسیر فدرال سلامت روان برابری قانون و صدور دولتی راهنمایی به طوری که ماساچوست مصرف کنندگان و کارفرمایان ارائه دهندگان خدمات و برنامه های بهداشتی می تواند درک خود را از حقوق و مسئولیت های قانون, رایگان, رقابت تفسیر است.”

به اطمینان حاصل شود که ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دایرکتوری ها تا به امروز برنامه های بهداشتی باید سرمایه گذاری در فن آوری های جدید از جمله متمرکز ورود اطلاعات ابزار برای ارائه دهندگان آن را آسان تر برای کاربران برای پیدا کردن شبکه ارائه دهندگان پلگرینی اضافه شده است.

“در حالی که ما به احترام کاری که آنها انجام داده اند همانطور که اشاره شد ما در حل و فصل ما موافق نیست دادستان کل اتهامات و احساس این قانون حمایت خود را از اظهارات” هاروارد زائر در بیانیه ای گفت.

در سال 2019 برای مثال نرخ بازپرداخت برای شرکت در ماساچوست رفتاری ارائه دهندگان خدمات سلامت بودند به طور داوطلبانه مطرح شده این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>