شیکاگو — اگر هر Bruin شده بود گرفتن راحت قبل از این باشگاه تصمیم به چشم پوشی از جانبازان برت ریچی و دیوید Backesاست که به وضوح مورد در حال حاضر. B را نه تنها در زمان چهار بازی برنده خط خط به مرکز متحده روز چهارشنبه اما اخیر برنده شده اند و برخی از آنها بهتر است همه در اطراف اجرای این فصل است.

طبعا مربی بروس کسیدی دوست ندارد آنچه او دیده می شود.

“من. حتی (بازیکنان) در آینده نه در روز دیگر آن دسته از بچه ها که بازی نمی کند — (شان) Kuraly و (Danton) Heinen — ما بودند سخت ترین کارگران در عمل است. هنگامی که آنها تا به حال برای رفتن به یک کمی اضافی” گفت: Cassidy. “آنها شخصیت خوب بچه ها. ما هرگز در مورد سوال است. این درست است که ما باید 14 سالم به جلو در حال حاضر برای 12 لکه های پس چگونه ما می رویم به استفاده از آن ؟ بعضی از شب ها ما قصد داریم برای ایجاد تغییرات را امتحان کنید و نگه داشتن همه درگیر. بعضی از شب ها ما قصد داریم برای پاداش دادن به بچه ها. برخی از بچه ها در حال رفتن به خارج از شبها و آنها در حال رفتن به در وجود بدون توجه به آنچه. من فکر می کنم شما می دانید که آن دسته از بازیکنان هستند. مثل من گفت: ما قصد داریم برای ایجاد رقابت داخلی فقط برخی از اضطراب به ماندن در آن وجود دارد فقط به نگه داشتن آنها را بر روی انگشتان خود را. و من فکر می کنم ما بدست آن است.”

در حالی که وجود دارد که داخلی, رقابت, تجارت مهلت Feb. 24 بلندی است به عنوان به خوبی. اما کسیدی معتقد است بزرگترین عامل ایجاد انگیزه برای بازیکنان است که به سادگی برگشت — یا ماندن در صف.

“است که حیوانات مختلف گفت:” کسیدی تجارت مهلت. “من فکر می کنم آن را در مورد شنبه است. که رفتن به در ؟ کسی که می خواهد به ماندن در ؟ سپس آن را روز شنبه پس از آن چهارشنبه آینده بیش از 24. من فکر می کنم که یک تاریخ که در آن برخی از بازیکنان در هر تیم کمی عصبی تر از دیگران است. من نمی خواهم برای رسیدن به آن فقط به این دلیل که منطقه من. بنابراین در پایان روز بچه ها که در حال رفتن به می خواهید به کار سخت و انجام آنچه آنها رو به انجام به ماندن در صف و بچه ها هستند که در داخل و خارج باید همچنان سخت به بازی در برابر و کمک و بازی برنده هاکی. که بسیار زیبا شده است این پیام را برای دو هفته بودن کمی سخت به بازی در برابر زمانی که شما در آن وجود دارد.”

پس از خود را قوی 4-0 به پیروزی Canucks روز سه شنبه کسیدی تصمیم به رفتن با همان ترکیب در برابر Blackhawks. که به معنای Heinen بود دوم خود را مستقیم سالم ،

آیا کسی را به بازی راه خود را از صف برای Heinen به عقب بر گردیم ؟

“کمی از آن است که آندرس Bjork شدن یک فرصت را به بازی از طریق برخی از اشتباهات است که ما اجازه جیک (DeBrusk) به بازی از طریق Heinen را از طریق بازی به حد معینی (رایان) Donato که او در اینجا بود (فرانک) Vatrano” گفت: Cassidy. “به دلیل جراحات خود نگاه کنیم (Bjork) به عنوان اول سال بازیکن به جای یک سوم سال است. بنابراین او باید برای سفت کردن بخشی از بازی خود را اگر او می خواهد به ماندن در. اما رقابت برای Danton است Bjork, (Karson Kuhlman). آن نوع از کنار. من فکر می کنم (آنتون) Blidh تر است با (کریس) Wagners و Kuralys و (Joakim Nordstrom). که چگونه ما در حال درمان است که در حال حاضر. آندرس به کار گرفته آن را به خوبی بنابراین ما در حال رفتن به او را کمی از طناب.”

Kuhlman در ضمن دارای امتیاز در چهار تا از شش بازی پس از بازگشت از پای شکسته. او رفت بدون گل در هشت بازی قبل از گرفتن مجروح شدند.

“من فکر می کنم کسانی که برای اولین بار هشت بازی بودند بدیهی است که در اوایل و همه نوع پیدا کردن راه خود را و یک زن و شوهر pucks به رفتن نبودند راه شما می خواهم آنها را به” گفت Kuhlman. “آنها بوده است گذشته زن و شوهر از بازی. من فکر می کنم آن را به یک مقدار زیادی از کار سخت و پس از آن نیز کمی از جن شانس کمک می کند تا بیش از حد.”

او گفت: آخرین مهلت تجاری شده است یک نقطه تمرکز می کنند.

“ما در حال مصرف آن روز به روز. ما می دانیم که چقدر خوب است که گروه در آن وجود دارد و ما می توانیم آن را در هر شب. به خصوص برای من به عنوان یک پسر جوان من فقط از آمدن به این پیست هر روز در تلاش برای یادگیری چیزی جدید و در حال کار سخت در طول راه. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. فقط در تلاش برای برنده شدن برخی از بازی ها در اینجا” گفت: Kuhlman.

کسیدی عصر

این نقطه در این فصل از سه سال پیش زمانی که کسیدی در زمان بیش از کلود ژولین. او نوشته شده 149-62-34 رکورد. قبل از بازی او در زمان زمان به منعکس کننده کمی.

“من فکر می کردم ما تا به حال بهتر سرعت در بازی ما در اتاق قفل ما که نیست از بیرون آمدن گفت:” کسیدی از زمانی که او در زمان بیش از. “بنابراین ما تصمیم به پیاده سازی برخی از آن. ما فکر می کنیم می خواهم ما D کمی بیشتر درگیر بود کمی بیشتر حمله گرا. کلمات من استفاده شد و ما به جلو حلق آویز در به pucks بیشتر و بازی در داخل و گرفتن خالص کمی بیشتر خود را به عنوان مخالف به رفتن را از پایین به بالا. بنابراین ما سعی کردیم به ساخت برخی از آن در بدون از دست دادن ما دفاعی هویت که ایجاد شد در اینجا قبل از من در اینجا و در ادامه به اینجا. من فکر می کنم بسیاری از است (Zdeno Chara), Tuukka (Rask), (پاتریس Bergeron), (دیوید) Krejciآنها را به مقدار زیادی از غرور و افتخار در آن است. آنچه ما انجام داده ایم از وجود من فکر کردم ما سبک اتحادش را تغییر کمی در این راه است. ما ایجاد کرده اید بیشتر جرم. قدرت بازی بود که بخش بزرگی از آن است. من تا به حال برخی از ایده های است که ما قادر به پیاده سازی به عنوان به خوبی. من فکر می کنم که به ما کمک کرد تا تبدیل شدن به یک بهتر تهاجمی تیم است. کنار هم قرار دهیم و من فکر می کنم ما در حال بازی در حال حاضر بیشتر به چه چیزی انتظار ما این است که به رقابت برای کسب مقام اول در بخش. سپس هنگامی که برگشتی شروع همه چیز شروع می شود. شما امیدواریم که شما می توانید آن را. در سال گذشته ما تمام راه را به بازی 7. که چیز خوبی برای سازمان است. ما نمی برد بنابراین ناامیدی. اما در پایان روز که در آن ما در حال رفتن دوباره این سال است. این هدف ما است. … ما می خواهم به در نظر گرفته شود ، خواهیم دید که اگر ما وجود دارد.”

کلیفتون به روز رسانی

کسیدی گفت که کانر کلیفتونرا با یک فوقانی بدن آسیب پس از گرفتن صدمه دیده Dec. 29 در یک بازی در برابر بوفالو است که انتظار می رود اسکیت روی خود در روز پنج شنبه و پس از آن اگر همه چیز به خوبی می رود او می رود برای پیوستن به این تیم برای تمرین در روز جمعه. کسیدی صدا بدبین او می خواهم در دسترس خواهد بود برای آخر هفته, هر چند او می تواند آماده برای بازی روز چهارشنبه برابر مونترال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de