دانشجویان بین المللی AG Maura هیلی تجمع در برابر یخ سیاست جلوتر از روز شنبه دادگاه

دانشجویان بین المللی در ایالت ماساچوست در حال تماس با یک یخ سیاست است که می تواند آنها را وادار به ترک این کشور “بی رحمانه” و “مخرب” را به عنوان دادستان کل Maura هیلی جهش در هیئت مدیره به شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تعطیل قانون است.

“این سیاست بی رحمانه است. آن مخرب است و اثر آن بر زندگی بشر بوده است ضعیف فکر کردن گفت:” فرا Afify مهاجر و دانشجو در دانشگاه هاروارد در خارج از گام های دولت و مجلس در روز دوشنبه.

Afify پیوست توسط دانش آموزان دیگر و هیلی بسیج در برابر اخیر دستورالعمل از مهاجرت و گمرک است که می گویند دانشجویان بین المللی نمی تواند زندگی در ایالات متحده و تمام کلاس های خود را آنلاین در طول بیماری همه گیر.

این تجمع در دولت خانه می آید تنها یک روز پیش از یک جلسه برای طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و MIT که استدلال می کند یخ صادر سیاست بدون ارائه هر گونه توجیه و بدون اجازه می دهد به پاسخ می دهند.

“حتی در میان یک بیماری همه گیر و بی سابقه جهانی هرج و مرج مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به نحوی قادر به به طور مداوم پیدا کردن راه های جدید برای ارعاب ما آسیب پذیرترین جوامع” گفت: Afify.

جدا از دانشگاه هاروارد دعوی هیلی حمایت 18 دیگر به طور کلی وکیل ثبت یک دست کت و شلوار در روز دوشنبه به توقف قانون فدرال خواستار آن را “بی رحمانه ناگهانی و غیر قانونی اقدام به اخراج دانشجویان بین المللی در میان همه گیر است که ساخته از مرگ و اختلال در سراسر ایالات متحده است.”

“ما دانشجویان بین المللی زندگی در اینجا در بوستون, در سراسر کشور که در حال پرداخت اجاره که مشغول به کار هستند که مصرف و یا کمک به اقتصاد ما گفت:” هیلی.

هیلی نیز در زمان هدف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این تجمع گفت: “من به شما قول می دهم از هم اکنون تا ماه نوامبر در هر زمان از او چیز دیگری خنگ احمق و بی رحمانه و غیر قانونی و یا خلاف قانون اساسی ما را ببینید او در دادگاه.”

شهرهای بوستون و لس آنجلس همراه با 24 سایر شهرستانها و شهرهای کوچک نیز شروع به پریدن کرد به اقدام و ثبت کوتاهی amicus روز دوشنبه در دانشگاه هاروارد و MIT طرح دعوی در دادگاه.

آن را بخوانید که یخ سیاست “است که به احتمال زیاد برای ارسال دانش آموزان با حذف تهدید به سایه که در آن بهداشت عمومی تلاش نمی خواهد به آنها برسد و در این میان از یک بیماری همه گیر.”

Oya Gursoy یک دانشجوی بین المللی از ترکیه تحصیل در دانشگاه هاروارد گفت: قصد بازگشت به کشور خود به پایان مطالعات خود را آنلاین خواهد بود بسیار دشوار است.

او افزود: “من فکر نمی کنم من همیشه می تواند احساس امنیت اینجا که من می دانم که چیزی شبیه به یخ وجود دارد … شما به نوعی همیشه در برزخ است.”

یک قاضی فدرال در بوستون خواهد شنیدن استدلال شنبه در دانشگاه هاروارد و MIT طرح دعوی در دادگاه. بیش از 200 دانشگاه در حال پشتوانه قانونی به چالش بکشد.

با استناد به انتظار دادخواهی یخ کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de