انتخابات مقدماتی دموکرات ها به عنوان مستقیما به نیوهمپشایر در حال حاضر که برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز در آیووا دوشنبه شب پشت سر آنها هستند — بالا مانكن با عمده حرکت های stragglers وضعیتی وخیم جلوتر از هفته آینده اول ابتدایی.

“اگر شما برنده شوید و همچنین اگر شما فراتر از انتظارات و سپس شما سه M: رسانه ای و پول و شتاب” pollster جان Zogby گفت: در مورد آیووا قفقاز لگد کردن. “این بسیار نه تنها که برنده اما که فراتر از انتظارات.”

آیووا است “جدول ستر” پیش از نیوهمشایر, او گفت:.

“ما از دست دادن برخی از نامزدها و ما را از دست بدهند بیشتر در هفته آینده” Zogby گفت: از اسید آزمون آیووا و نیوهمپشایر. “ما شروع به می دانم که رفتن به یک فینالیست. وجود دارد قطعا می تواند یک تصویر واضح تر.”

دموکراتیک نامزدهای انتخاباتی در سراسر نیوهمپشایر در روز سه شنبه. به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن برگزار خواهد شد تاون هال در Keene سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برگزار خواهد شد get-out-the-رای رویداد در Nashua, و وزیر بهداشت ، برنی ساندرز تجمع در میلفورد.

نامزدهای دیگر در حال برنامه ریزی حوادث در گرانیت دولت در روز سه شنبه و در تمام هفته. نیوهمپشایر بحث دموکراتیک خواهد بود در روز جمعه در منچستر. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن در حال برنامه ریزی یک تجمع در منچستر دوشنبه شب.

در 8 p. m. روز شنبه, Iowa رای دهندگان جمع آوری شده در بیش از 1700 سایت برای اعلام حمایت مورد نظر خود را نامزد. آنها پس از شرکت در “تراز” که اجازه می دهد تا طرفداران نامزدهای حذف شده را دوباره انتخاب کنید.

برای اولین بار در این سال آیووا حزب دموکرات است گزارش سه مجموعه نتایج: برگه برای “تراز اول” و “تنظیم نهایی” را به عنوان به خوبی به عنوان هر نامزد در مجموع “هيئت دولت معادل.” قبلا فقط هر نامزد نهایی تعدادی از دولت کنوانسیون نمایندگان گزارش شده است.

در طرف رئیس جمهور تهمت برنده آیووا قفقاز یک تا حد زیادی نمادین رای به عنوان او رو داری مخالف است.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با استفاده از شنبه مسابقه در آیووا برای تست آن سازمانی قدرت استقرار اعضای کابینه بالای مقامات جمهوری خواه و تهمت اعضای خانواده به دولت است.

ساندرز افزایش یافته و حمایت خود را در گرانیت دولت در ماه گذشته. ساندرز آگهی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با هفت امتیاز — 31% به 24% — با توجه به آخرین فرانکلین پیرس دانشگاه-بوستون هرالد-NBC10Boston نظرسنجی.

به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن در 17 درصد و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در جایگاه چهارم در 8٪.

در سال 2016 دموکراتیک اولیه ساندرز تحت سلطه هیلاری کلینتون در نیوهمپشایر با 22-نقطه پیروزی است.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im