من در امریکا در 11:10 p. m. لحظه ای که شکست من به شما به عنوان انتظار می رود تحویل داده شد توسط سی ان ان Wolf Blitzer. به عنوان جهان منتظر نتایج آیووا قفقاز و به عنوان اخبار مجریان به طور فزاینده ای آشفته در تاخیر گرگ به نحوی موفق به ایجاد ارتباط با حوزه در داستان شهرستان است. مرد به شدت در تلاش بود به گزارش نتایج حاصل از نظرسنجی و حزب دموکرات مقر نگه داشته بود او را برای بیش از یک ساعت. زندگی در هوا که گرگ شد, مصاحبه با مرد HQ در نهایت در زمان خود تماس بگیرید.

من دروغ نمی گم. این یک پرچین لحظه ای از روزنامه نگاری است. دموکراسی آمریکایی—در عمل است. کهنه messiness از آن همه در حال حل و فصل زنده در تلویزیون به عنوان ما همه تماشا نفس. سپس قبل از این حوزه کار می تواند گزارش خود تعداد HQ گذاشت. خط رفت و مرده است. اشتباه انسان و سپس آویزان در گرگ که سپس خیره به دوربین نگاه متلاطم ناامیدی است که باید تعریف سن و سال ما.

امریکا در جهان است, قدیمی ترین دموکراسی و آن را بسیار زیاد نشان دادن سن آن. من نمی خواهد سعی کنید به طور خلاصه کل باطنی و فرایند پیچیده است که قدرتمند ترین کشور بر روی زمین استفاده می کند به انتخاب رهبر آن است. که نیاز به صدها نفر از صفحات نمودارها و یک احساس عمومی از شکست سردرگمی. من فقط سعی خواهد کرد به توضیح آیووا.

دو سال پیش از نامزدی مسابقه نامزدهای انتخاباتی مجموعه دفاتر ماهواره ای در سراسر یکی از کم جمعیت ترین ایالت در اتحادیه. آنها رفتن درب به درب در تلاش برای extoll فضائل از نامزد خود و در بسیاری از موارد آشکارا رشوه دادن به رای دهندگان بالقوه با ارائه می دهد از برف پارو یا امتحانات دندانپزشکی (توجه داشته باشید: من نمی ساخت که تا).

بیشتر بخوانید: آمریکا در سال 2020: پادشاه جورج می شود و انتقام خود را

سپس همه جمع آوری در ده ها تن از مکان های مختلف از مدرسه ورزشگاه به اتاق نشیمن و جسمی گروه خود را با توجه به کدام نامزد آنها ترجیح می دهند. اگر در هر محل یک نامزد نیست جمع اوری 15 درصد از جمع آوری حزبی را برانگیخت حامیان آنها باید پس از آن پیاده روی بیش از به پیوستن به گروه دیگر و یا ترک.

این نتایج پس از آن جمع آوری شده در یک مقر مرکزی و تایید و در جدول پس آیووا نمایندگان را می توان در میان نامزدها درآمده است. مگر, البته, شما نمی توانید به نتایج خود را به ستاد زیرا آنها آویزان بر شما. یا به دلیل یک سفارشی ساخته شده, گزارش برنامه کار نمی کند. یا به این دلیل که اینترنت پایین بود. یا اینکه حوزه دبیران را درک نمی کنند که چگونه هر یک از آن کار می کرد. صبح روز بعد از آن است که هنوز روشن نیست چه چیزی را اشتباه رفت.

بدون در نظر گرفتن, مانند کسانی که از راه دور زبان انگلیسی روستا که در آن هر روز آنها را یکی unsuspecting توریست محل آنها را در یک ترکه یا چوب کوتاه و سپس رایت آنها را به اطمینان فراوان محصول آیووا قفقاز ساخته شده اند ممکن است حس کامل در یک زمان در گذشته, اما دیگر هیچ.

کل فرایند است بنابراین بدیهی است که غیر دموکراتیک و مملو از سردرگمی این باور نکردنی یک قرن 21 خود اعلام کرد دموکراسی خواهد تکیه بر آن به حتی انتخاب یک سگ گیر. وجود دارد هیچ غایب یا راز برگه های رای. اگر شما غیر فعال هستند و یا در غیر این صورت indisposed, شما می توانید رای نیست. مناطق روستایی بیشتر نمایندگان از شهرستانها. و رای گیری جمعیتی شدید متفاوت از بقیه از امریکا است.

سازمان ملل متحد مستقر شده نظارت بر انتخابات ماموریت برای بهتر سازمان یافته کشور است. اگر این است که منادی برای سال پیش رو ما نیاز به بند خودمان را به هرج و مرج مطلق. ما نگران بودند که روسها ممکن است دخالت در انتخابات زمانی که ما باید بیشتر نگران آن است که آمریکایی ها را درگیر کنید.

از آن آسان است به خنده در سردرگمی اما مفاهیم برای کانادا جدی هستند. ما نمی توانیم به یک شکست خورده دموکراسی ما در مرز جنوبی. تصور کنید که این مشکلات را برای خانواده ها به دنبال برخی از فلوریدا آفتاب در ماه مارس ، من پیشنهاد می کنم ما باید بلافاصله پس از درخواست سازمان ملل متحد برای یک فصل 6 ماموریت صلح بانی است که عبارتند از ثبات عملیات سازمان و نظارت بر انتخابات و برخی از ظرفیت ساختمان. ما خواهد بود با استقبال به عنوان نگرانند. و گرگ واقعا نمی تواند خیلی بیشتر از این است.

بیشتر توسط اسکات گیلمور:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de