یک باردو مراسم در کارت ؟

  • تینا آرنا صحبت می کند به نمایندگی از هنر و صنعت موسیقی ضربه سخت COVID-19
  • چه اتفاقی افتاد به 5SOS زمانی که جهان متوقف شد

در نوبه خود از قرن بیش از 2500 جوان استرالیایی زنان امضا برای تبدیل شدن به بخشی از یک غول تلویزیونی آزمایش که امیدوار به زیرخاک در اوردن استرالیا در پاسخ به دختران ادویه.

پلت فرم ؟ یک واقعیت جدید را در تلویزیون نشان می دهد به نام Popstarsمشترک در شبکه هفت/موسیقی وارنر تولید با جکی “جکی” هندرسون در میان قضات است.

یکی از اولین تلویزیون واقعیت استعداد نشان می دهد در کشور Popstars بود آمار فوری hooking به طور متوسط 2.6 میلیون بیننده زمان آن به پایان رسید و اجرای آن منافع عمومی در گروه دختر آن تولید – متشکل از کتی Underwood, Tiffani چوب بلیندا Chapple سالی Polihronas و قبل از شهرت سوفی مانک – شد زمین تب.

رسوایی که دیدم از اعضای اصلی Chantelle بری لگد و جایگزین چوب تنها اضافه شده به اعتیاد به مواد مخدره و ناگهان پنج نفر رفته بود از ناشناختهها به طور کامل تکامل یافته ستاره های موسیقی پاپ در چند هفته.

Bardot on the red carpet at the 2000 Aria Awards in Sydney. Pictured from left, Sophie Monk, Sally Polihronas, Katie Underwood, Tiffani Wood, and Belinda Chapple. (Picture: Mick Tsikas)
media_cameraباردو بر روی فرش قرمز در سال 2000 آریا جوایز در سیدنی. در تصویر از سمت چپ, Sophie Monk, سالی Polihronas کتی Underwood, Tiffani چوب و بلیندا Chapple. (عکس: میک Tsikas)

به عنوان Underwood به یاد می آورد که بی پروا دوره او می گوید ستارگان “که احتمالا عجیب ترین چیز در زندگی من است. من تا به حال مشکل رفتن به جایی بود زیرا شدید به خصوص برای من و سوفی چون ما بسیار spottable.

“رسانه ها نگهداری می شود که اعتیاد به مواد مخدره غیر قابل توجیه بود زیرا در آن نقطه در زمان ما هیچکاری نکرده بودم – ما فقط می خواهم شده در تلویزیون.”

بود که به سرعت جبران زمانی که باردو اولین single ‘مسموم’ منتشر شد و در مارس 2000 و عرضه در شماره یک در آریا نمودار; یک خود با عنوان اولین آلبوم خود به دنبال چند هفته بعد. طرفداران نمی تواند به اندازه کافی با هزاران ستون به مراکز خرید در سراسر کشور برای دیدن این دختران انجام است.

“جیغ بود انعکاس از طریق دیوار” Chapple به یاد می آورد. “من فقط تا زبانم بند آمده و غرق آن همه است که آن را سخت به آواز خواندن و رقص.”

طرفداران بودند به عنوان متعصب در مورد گروه مد به عنوان آنها در مورد موسیقی و یک خود با عنوان لباس برچسب متولد شد بنابراین دختران می تواند لباس مانند بت خود را در, چرم, snakeskin, چاپ شال تاپ نامتقارن لباس و چوب را امضا گاوچران کلاه.

Bardot performing at a shopping centre in Perth. (Picture: Ross Swanbprpugh)
media_cameraباردو انجام در یک مرکز خرید در پرت. (تصویر: راس Swanbprpugh)

آندروود بود بسیار مشتاق است که از جنبه های این کار است. “من می خواستم هرگز به یک مدل” او توضیح می دهد. “من به یاد داشته باشید که در زمان های خاصی چون ما صرف زمان بیشتری را در شاخه های عکس از ما آواز. هنگامی که شما ثبت نام به عنوان یک ستاره پاپ, آن را ضمنی و همچنین از شما ثبت نام برای یک آرایش مو و مدل لباس.”

این گروه دو سال را صرف سفر به جهان و به انجام بسته بندی شده عرصه اما موفقیت کاهش خواهد یافت فقط به عنوان به سرعت به عنوان آن را وارد کرده بود. آندروود برای اولین بار بود به شکستن و دور زمانی که او به سمت چپ بعد از یک سال به دنبال یک حرفه ای در تئاتر موسیقی.

چهار نفر باقی مانده منتشر شد آلبوم دوم در نوامبر 2001 اما زیر مارس – دو سال از ‘مسموم’ – بیانیه رسمی اعلام انحلال خود را به عنوان یک “تصمیم متقابل”.

شایعات ادامه داشت راهب تمایل به سوار در یک حرفه انفرادی بود کاتالیزور که او را تکذیب کرد و آن Polihronas به نظر می رسید به سبزها و چند سال بعد در یک مصاحبه.

“I remember being angry at certain times because we spent more time in photo shoots than we did singing.” (Picture: Pip Blackwood)
media_camera“من به یاد داشته باشید که در زمان های خاصی چون ما صرف زمان بیشتری را در شاخه های عکس از ما آواز.” (تصویر: پیپ بلک وود)

“هنگامی که سوفی رفت, خود ارضایی, هر کس به عهده گرفت که از آن او بود که شکست گروه که درست نبود” او ادعا کرد. “من نمی دانم که آیا من باید به این می گویند اما من می خواستم برای یک مدت زمان طولانی است.”

هر چه دلیل Chapple و چوب حفظ آنها blindsided توسط break-up. Chapple می گوید ستارگان “این اتفاق خیلی ناگهانی و بسیاری از ما تا به حال هیچ ایده آن در آینده شد. ما تمام شد ساخته شده و به امضای انتشار می گویند ما خسته بودند و برخی از ما خسته بودند اما اکثر آنها خوب است. به دنبال بازگشت در حال حاضر من می خواهم که هرگز امضا شده است که, اما من جوان بودم و در نقطه ای قرار داده.”

چوب موافق “من ویران شد! همه من تا به حال از این بود که در یک گروه دختر و به فکر می کنم در واقع من آن را کردم و دو سال بعد آن را از من گرفته شده. از آبی آمد و اعلام کرد که سوفی نمی خواهید در گروه دیگر و این زمانی است که کل او گفت:-او-گفت: آمد. هر دختر می خواهد به شما بگویم چیزی متفاوت در مورد چگونه آن را به پایان رسید.”

راهب حرفه ای انفرادی نکشید, اما او در بر داشت موفقیت به عنوان یک بازیگر میزبان رادیو و تلویزیون شخصیت.

“I was devastated! All I ever dreamed of was to be in a girl band, and to think I actually got it and two years later it was taken away from me.” (Picture: Jo-Anna Robinson)
media_camera“من ویران شد! همه من تا به حال از این بود که در یک گروه دختر و به فکر می کنم در واقع من آن را کردم و دو سال بعد آن را از من گرفته شده.” (تصویر: Jo-آنا رابینسون)

آندروود در ملبورن زندگی می کند با دختران دوقلو که در آن او را صدا درمانگر با عمل خود به نام آندروود شفا.

مادر و دو Polihronas رفت و به کار در پشت صحنه در تولید و مدیریت برای زنده تلویزیون, حوادث, در حالی که چوب دست او کامل با شش فرزند و کسب و کار خود را Popstar, Kidz که در آن او می آموزد و آواز اجرا می شود کارگاه تعطیلات.

بیشتر ستارگان

پل موری: “من امیدوارم که به outlast من متنفر

چگونه Alicia Keys تقریبا به پایان رسید تا به عنوان Alicia وحشی

Chapple در ضمن مهاجرت به سنگاپور از یک سال پیش و سر تا کسب و کار طراحی خانه Chapple داخلی.

“من زندگی می کنند تا جاده از HMV فروشگاه که در آن ما پس از انجام ثبت نام برای صدها نفر از طرفداران” او می گوید ستارگان. “در حال حاضر زمانی که من راه رفتن و گذشته من فکر می کنم اگر کسی تا به حال به من گفت که من می خواهم زندگی می کنند پایین جاده در 20 سال زمان و هیچ کس نمی خواهد می دانم که شما…” او می خندد در این مفهوم است. “هنگامی که شما در ضخامت از آن شما را فراموش کرده ام چگونه زندگی می شود. شهرت واقعا خیلی بی ثبات است.”

Bardot features in this Sunday’s Stellar.
media_cameraباردو امکانات در این روز یکشنبه ستارگان.

صحبت از مراسم می آید تا از زمان به زمان. طرفداران جان سخت که به دنبال زنان در رسانه های اجتماعی را متوجه رسمی Instagram account has been created with چوب, Chapple و Underwood مشتاق به ارتباط مجدد با طرفداران خود و یاد در مورد باردو را اوج.

زمانی که ستاره ای می پرسد اگر مراسم در واقع در آثار, چوب, شرح و تفصیل.

“همه ما در [تماس] جز برای سوفی و تا به حال چت. آن را خیلی خوب است که ما به انجام کاری اما زخم های قدیمی را باز کرد و زندگی مردم مشغول هستند.

“من شنیده ام که سوفی می گویند:” هرگز نمی گویم هرگز ” اما او هرگز گفت: بله – و یا شاید او گفت هر زمان که به اندازه کافی. او خود چیزی. اما همه ما باید خود ما دلایل آن را پیش رو است.”

با اینحال او نگه می دارد و درب باز و ارائه می دهد یک پیشنهاد است. “شاید زمانی که ما 50, ما می توانیم آن را یکی دیگر از شات…”

ادامه مطلب اختصاصی از ستارگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im