است برزیل بزرگ بعدی نقطه داغ به کشورهای دیگر سهولت ،

توسط دیوید BILLER, مارسلو ده سوسا و آدم گلر

ریو دو ژانیرو (AP) — برزیل در حال ظهور است به عنوان به طور بالقوه بزرگ بعدی نقطه داغ برای coronavirus میان رئیس جمهور Jair Bolsonaro اصرار آن است که فقط “کمی آنفولانزا” و دارد که بدون نیاز به محدودیت های شدید است که کاهش عفونت را گسترش در اروپا و آمریکا

به عنوان برخی از ایالات آمریکا و کشورهای اروپایی نقل مکان کرد و به تدریج از دوشنبه به سهولت و محدودیت های خود را در جنبش و تجارت تشدید شیوع در برزیل — امریکا بزرگترین کشور با 211 میلیون نفر — تحت فشار قرار دادند بيمارستان به شکستن نقطه خروج از قربانیان به مرگ در خانه.

“ما باید همه شرایط را در اینجا برای همه گیر شدن بسیار جدی تر گفت:” پائولو برندن یک virologist در دانشگاه سائو پائولو.

برزیل گزارش رسمی در مورد 4,200 مرگ و میر و تقریبا 62,000 تایید عفونت اما اعداد حقیقی وجود دارد که در بسیاری از کشورهای دیگر هستند که بسیار بالاتر با توجه به عدم تست و بسیاری از افراد بدون علائم شدید که نیست به دنبال مراقبت های بیمارستان.

برخی از دانشمندان گفت: بیش از 1 میلیون نفر در برزیل در حال احتمالا آلوده. و بحران تشدید می شود به عنوان کشور سر به زمستان که می تواند به بدتر شدن بیماری های تنفسی.

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 200,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده رسیده در مورد 55,000 — نزدیک به 58,000 سربازان آمریکایی کشته شده در طول جنگ ویتنام. ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه اختصاص بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در هر.

در تحولات دیگر:

— در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور تدوین دستورالعمل جدید برای چگونه رستوران ها و مدارس و کلیساها و کسب و کار می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است. پیش نویس مورد نظر شامل پیشنهادات مانند بسته شدن در اتاق استراحت در دفاتر یکبار مصرف با استفاده از منوهای در رستوران ها و داشتن دانش آموزان خوردن ناهار در کلاس های درس خود را.

— نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار پس از کشمکش با ویروس و به شدت هشدار داد در برابر, کاهش, کشور خود را مستند بیش از حد به زودی: “من حاضر به دور انداختن تمام تلاش و فداکاری از مردم و به خطر دوم عمده شیوع بیماری و از دست دادن زندگی است.”

— در یک اقدام بی سابقه نیویورک لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه تعیین شده برای ژوئن 23, از برنی ساندرز در حال حاضر اذعان نامزدی به جو بایدن.

در برزیل Bolsonaro است مورد مناقشه جدی از coronavirus و گفت: مردم نیاز به سر زندگی خود را برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی. اما بسیاری از دولت فرمانداران در این کشور اتخاذ کرده اند محدودیت به سرعت گسترش یافته و تحت فشار قرار دادند و مردم را به ماندن در خانه.

در اواسط ماه آوریل Bolsonaro اخراج محبوب خود وزیر بهداشت پس از یک سری از اختلافات بیش از تلاش ها برای مهار ویروس جایگزینی او با یک مدافع برای بازگشایی اقتصاد است. ساکنان اعتراض تکیه ویندوز خود را به گلدان و تابه.

مقامات پزشکی در ریو دو ژانیرو و حداقل چهار نفر دیگر شهرهای بزرگ هشدار داده اند که خود را به بیمارستان سیستم ها در آستانه سقوط و یا بیش از حد غرق به هر گونه بیماران بیشتر است.

مقامات در سائو پائولو بزرگترین شهر در جنوب امریکا در یک بسته بندی شهری منطقه بیش از 21 میلیون نفر از ساکنان بسیاری از آنها در فقر زندگی می کنند — آیا صدور گواهی مرگ بیش از دو هفته گذشته برای 236 افرادی که تسلیم در دو شماره قبل از وقوع با توجه به سامو امدادگر خدمات.

مانائوس, آمازون شهر از 1.8 میلیون, ثبت 142 مرگ و میر در يكشنبه ترین رتبهدهی نشده است. در اصلی قبرستان کارگران شده اند حفر گورهای دسته جمعی. برزیل مراسم تشییع جنازه صنعت هشدار داد در هفته گذشته که در شهرستان در حال اجرا بود از تابوت و “وجود دارد می تواند به زودی اجساد چپ در گوشه و کنار.”

در ایالات متحده فرمانداران نوادا و کلرادو اعلام کرد که کشورهای خود را خواهد خود را به پیوستن به سه West Coast همتایان خود در هماهنگی reopenings.

در گرجستان که در کالیفرنیا ، برایان کمپ منتقل شده است به شدت به اجازه دهید کسب و کار بازگشایی رستوران دریافت متهور به سر ناهار خوردن در خدمات به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال محدودیت های خاص از جمله نگه داشتن جداول 6 فوت از هم جدا.

در کنده تا مرغ و بیسکویت در کلمبوس جورجیا هشت به طور منظم نشان داد تا در صبح به قهوه و صبحانه و “گفتگو در هر یک از دیگر در سراسر اتاق” مدیر Alesha وبستر گفت. اما تنها 10 مشتریان می تواند داخل در یک زمان و زیر ظرفیت 45.

الکس Brounstein صاحب آتلانتا مبتنی بر زنجیره Grindhouse قاتل همبرگر تا به حال هیچ برنامه ای برای بازگشایی حق دور. “شما در حال صحبت کردن در مورد مردم قرار دادن دهان خود را بر روی چیزهایی که در رستوران خود را. شما در حال حاضر ظروف کثیف رفتن به آشپزخانه شما. به نظر من این کار کاملا غیر منطقی است.”

تکنولوژی است که به احتمال زیاد به بازی نقش مهمی در کمک به کشورها سهولت و محدودیت های خود را. بسیاری از کشورها از جمله ایتالیا و فرانسه و سوئیس و انگلیس در حال کار بر روی ویروس-نرم افزار ردیابی و دیگر به معنی کاهش کار فشرده وظیفه ردیابی افراد آلوده تماس.

در استرالیا با حدود 80 COVID-19 مرگ و میر 1.1 میلیون نفر از این کشور به 26 میلیون نفر از دریافت یک قرارداد جدید-ردیابی برنامه در عرض 12 ساعت از آن تبدیل شدن به در دسترس است.

در یکی دیگر از نشانه امیدوار میان دل تنگی, ایالت نیویورک گزارش 337 مرگ و میر برای کمترین روزانه تعداد این ماه را از بالا و نزدیک به 800 تقریبا سه هفته پیش.

ایتالیا و ثبت آن در کمترین روز به روز تعداد موارد جدید COVID-19 پس عملا اولین روز این کشور را تحت مستند در اوایل ماه مارس.

___

Biller و ده سوسا گزارش از ریو دو ژانیرو و گلر از نیویورک است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im