توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاشیست?

دیو Moscrop: در حال حاضر ما می توانیم می گویند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اندازه کافی از یک فاشیست به نگرانی جدی ضمانت قابل توجه و پاسخ هماهنگ از داخل و خارج از ایالات متحده

پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد در سال 2016 ایالات متحده و جهان مجبور به مقابله با سوالات است که باید سرمازده در امریکا, برای چند دهه, هر چند به ندرت بنابراین به شدت. می تواند کشور استبدادی? می تواند آن را به فاشیست? این COVID-19 pandemic کشف و ضبط شده است توجه ما اما به جای منحرف از این پرسش آن است پرتاب آنها را بیشتر به کانون توجه است.

در اوایل سال 2017, من استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دعوت استبداد به امریکا. که استدلال نگه می دارد تا. در واقع, آن را بیشتر روشن در حال حاضر نسبت به سه سال پیش که 45امین رئیس جمهور ایالات متحده است و خودکامه. اما آنچه آمریکایی فاشیسم?

دانشگاه ییل فیلسوف Jason استنلی نویسنده چگونه فاشیسم آثار: سیاست ما و آنهااست که از اواخر این ماه در شومیز می گوید فاشیسم است “یک روش از سیاست است. این شعارهای یک راه در حال اجرا برای قدرت. البته که متصل به ایدئولوژی فاشیستی” او می نویسد. “از آنجا که ایدئولوژی فاشیستی در مراکز قدرت است. اما من واقعا دیدن فاشیسم به عنوان یک روش برای به دست آوردن قدرت.”

بیشتر: اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus

استنلی مراکز فاشیسم در power به جای باور و بیشتر به طور خاص, تکنیک برای کسب قدرت و حفظ آن است. این تکنیک متفاوت هستند اما آنها عبارتند از: به عنوان استنلی نشان می دهد ایجاد یک روایت از قربانی و از دست دادن تضعیف حقیقت دستفروشی در ملی گرایی افراطی و رسیدن به یک “شکوه گذشته است.” استنلی معتقد مغلوب ساختن پیشی جستن “شیوه های فاشیستی سیاست” هر چند این به این معنی نیست که دولت آمریکا و یا دولت فاشیستی است.

در یک سال 2016 قطعه برای واشنگتن پست, Georgetown, استاد دانشگاه جان مک نیل نوشت که “بسیار جامد توافق” بر آنچه فاشیسم است و این تهمت را می توان اندازه گیری شده در “فاشیستی متر”—از “صفر تا چهار ‘Benitos’.”

“در فاشیستی دربی مغلوب ساختن پیشی جستن یک بازنده” مک نیل در نهایت نتیجه می گیرد چرا که او می افتد “به مراتب کمتر از این واقعا مرگبار خشونت تایید شده و به هر طریقی توسط معتبر فاشیست. او نیمه فاشیستی: بیشتر فاشیستی از هر موفق سیاستمدار آمریکایی هنوز…اما…یک گردشگری تقلید از چیزی که واقعی است.”

که سال پیش بود. اتحاد همه گیر تغییر هر چیزی ؟

بیشتر: فرار از فلوریدا: من از 2400 کیلومتر رانندگی به سلامت عقل کانادا

در آوریل معترضان به خیابان ها ریختند و قانونگذاران ایالتی در اعتراض به دولت مستندات. در میشیگان این اقدامات انجام شد تحت پرچم “عملیات ترافیکی.” بسیاری از گروه های شناخته شده به عنوان نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن. در آوریل. 30, مسلح معترضین سعی کنید بر روی کف قانونگذاری ایالتی میشیگان در حالی که دیگران را به گالری فوق. آیا کسی شکی نیست که در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن دستورات—عمدا یا در غیر این صورت—باندهای معترضان و شبه نظامیان? در یکی دیگر از عصر ما ممکن است آنها را به نام قهوه ای پیراهن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت bungled آن پاسخ همه گیر شده است و تلاش برای تمرکز بر رژیم چین—به دور از بی گناه خود را با آن بی کفایتی ظلم و ستم و دورویی—زمان. برگ برنده دولت در حال حاضر هل دادن یک تئوری توطئه است که این ویروس از یک چینی آزمایشگاه با وزیر امور خارجه مایک Pompeo منجر به اتهام. (روشن نیست که آیا Pompeo بدان معنی است که این ویروس طراحی شده بود.) این نظریه منتشر شده توسط جناح راست مفسران مرتب کردن بر اساس که تعهد مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی ملی روایات. مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به ایجاد و شناسایی دشمن—بیش از یک رقیب—و سعی کنید به رالی کشور در برابر آن است که تئاتر خطرناک و معمولی از یک فاشیست.

در حالی که برگ برنده دولت مبارزه با چین قبل از آن را متهم به ياوه جهان به یک بیماری همه گیر است که آلوده به میلیون ها نفر کشته و نزدیک به 250000 نفر از مردم تا کنون از جمله تقریبا 70,000 در ایالات متحده به تنهایی فوق العاده است. آن را به شکل افت 2020 دوباره انتخابات است که “مجموعه به عقب نشینی بیگانه ستیزی” می نویسد نگهبان دیوید اسمیت.

در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن ramped تا حملات خود را فشار دهید. ماه گذشته کمیته حمایت از روزنامه نگاران گزارش ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است “خطرناکی تضعیف حقیقت و اجماع عمیقا تقسیم کشور است.” که گزارش بر اساس حوادث و الگوی تاسیس مدتها قبل از coronavirus جهان را تکان داد. اما در چند ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است و ادعا کرد که “کل سازمان” در طول یک جلسه مورد حمله و خوار روزنامه نگاران, گمانه زنی در مورد خطرناک و پوچ درمان COVID-19و همچنین کمپین تصویری (تبلیغات) در مقابل مونتاژ خبرنگاران. این حکم حداقل چهار Benitos.

توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاشیست? در دراز مدت و محققان و صاحب نظران و دیگران بحث خواهد شد که سوال و احتمالا رسیدن به نوعی از توافق. در حال حاضر ما می توانیم حداقل می گویند او به اندازه کافی از یک فاشیست به نگرانی جدی (به خصوص در زمان بحران جهانی) ضمانت قابل توجه و پاسخ هماهنگ از داخل و خارج از مرزهای این کشور.

هنوز دولت آمریکا خود را ممکن است فاشیستی حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است اما کاهش آن مجموعه در برابر یک تاریخچه برده داری و نژاد پرستی و بیگانه ستیزی و خشونت در خانه و خارج از کشور نشان می دهد که بالقوه وجود دارد آن است که راه. و یا شاید در برخی دیگر نفرت انگیز و خطرناک راه دولت ممکن است جهش به چیزی است که ما نخواهد برچسب فاشیستی اما باید به نگرانی در مورد مقاومت در برابر با این وجود.

حداقل این بیماری همه گیر را دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به افراط در بدترین انگیزه در حالی که جمهوری خواهان و حامیان او را قادر می سازد دولت محدود باقی مانده در ظرفیت خود را برای محدود کردن او و مخالفان خود متناوب بین fecklessness uninspired و کسب و کار به عنوان معمول “مقاومت.”

در حالی که یکی ممکن است تمایل به استدلال می کنند که جهانی همه گیر است هیچ وقت به نگرانی در مورد این سوال این قضیه صادق است: از آن مهم تر به مقابله با آنها در حال حاضر از آن تا کنون بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net