آیا این حق را برای پزشکان به انکار بیماران اثبات نشده ضد COVID-19 درمان?

دکتر Raiyan Chowdhury انتقادی مراقبت پزشکی متخصص و جراح گوش و حلق و با پژوهش در سلامت با کیفیت / ایمنی بیمار در رویال الکس ICU 30 تخت سوم واحد مراقبت در ادمونتون و دستیار استاد در دانشگاه آلبرتا.

در سراسر کانادا بالقوه درمان در برابر covid 19 هستند که تنها محدود به بیماران ثبت نام در آزمایش های بالینی. برای پزشکان و پرستاران در درمان covid 19 بيمار سوال و اخلاقی معضل چه با درمان اثبات نشده مردد است. باید بیماران به این درمان اثبات نشده?

رئیس جمهور ایالات متحده, Donal مغلوب ساختن پیشی جستن است outspokenly حمایت برای استفاده از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین. کنار شور و شوق خود را, موسسات و سازمان ها در کانادا خواسته اند که در برابر استفاده از این داروها در خارج از و تنظیم علمی دقیق بالینی. این آژانس بهداشت عمومی کانادا و کانادا مراقبت ويژه جامعه منتشر شد اظهارات نشان می دهد استفاده از تحقیقاتی ضد COVID-19 درمان باید محدود به لحاظ اخلاقی مورد تایید تصادفی شده شاهددار.

یکی از چراغ های روشن است که ناشی از این درد و رنج انسان است که یک بار در یک نسل های از تجربه انسانی است. کانادایی ها بیشتر همدلانه این روز است. من خودم بیشتر سپاسگزار از مواد غذایی من کارمند فروشگاه که در حال حاضر خودش را در خط اول جبهه. فروشگاه تازه پخته شده نان موز یک استراحت خوب قبل از جهان ما به طور ناگهانی تغییر کرده است. اما در حال حاضر من آن را حتی بیشتر آرامش. هر کس به عنوان مثال برخی از این. ما احتمالا احساس بزرگترین همدلی برای پزشکان و پرستاران که در حال خدمت در سخت ترین مناطق ضربه. با وجود مبارزه روزانه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از اماکن مانند لومباردی و شهر نیویورک به اشتراک گذاشته اند بالینی مروارید و مشاوره در زمان واقعی است. نظیر بررسی نشریات با مناسب موشکافی خواهد شد در نهایت به دنبال, اما آنها متوجه خود مشاوره مورد نیاز است در حال حاضر. کسانی که در جاهای دیگر هستند و احتمالا مدیون است. بیماران ما سزاوار این همان همدلی و انعطاف پذیری در حال حاضر.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

به عنوان مراقبت های ویژه پزشکی پزشکان و پرستاران ما آخرین خط از دخالت انسان بین آنچه جدا زندگی و آنچه فراتر از آن. ما درمان و مداخلات در حال هدایت پزشکی مبتنی بر شواهد کارآمدی و یا آسیب از درمان های مختلف. همراه با خود ما تجربه های قبلی و یا شهود با توجه به درمان ما ارائه راهنمایی به بیماران ما در مورد آنچه ما فکر می کنیم بهترین است.

در حالی که ما به شدت با تکیه بر شواهد ما همچنین درک می کنیم که بیماران منحصر به فرد منحصر به فرد هستند و لزوما مناسب و واجد شرایط برای این یکدستی تلاش در محاکمات است. حرفه ما به عنوان intensivists علوم به همان اندازه آن را به عنوان هنر است.

از مطالعات دقیق به دنبال ضد COVID-19 درمان هستند هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. این بیماری خود را به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر دسامبر و خیلی از کشورهای غربی از جمله کانادا و احتمالا آن را به طور جدی تا مارس. این است که به سختی به اندازه کافی زمان برای تولید دقیق در مطالعات مشاهده ای اجازه دهید به تنهایی کارآزمایی های کنترل شده تصادفی.

اولیه مقالات حداقل در حال حاضر منتشر شده است. این است که پس از آن خود را آغاز multicentre کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده به نام همبستگی به دنبال اثربخشی روش های درمانی از جمله داروهای ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین ضد ویروسی remdesivir و HIV داروها لوپیناویر/ریتوناویر.

یک روز ما یک واکسن. وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از مردم باهوش تر از من و شما در این کار برای آن نیست که اتفاق می افتد. در نهایت وجود خواهد داشت برخی از درجه ای از گله ایمنی و اجتماعی فاصله را صاف منحنی. کلمبیا و آلبرتا در حال حاضر گزارش شواهدی از این تراز وسط قرار دارد. کارآزمایی های کنترل شده تصادفی در نهایت خواهد شد منتشر شده و نشان دادن انها به درمان های فوق. این انتشارات خواهد شد البته خیلی دیر شده برای کسانی که انتقادی COVID-19 بیماری در حال حاضر.

در اواسط ماه مارس برادر کوچکتر من است که یک پزشک تشخیص داده شد با COVID-19. او به دست آورد بیماری در بیمارستان. حدود 5 روز بعد از او برای اولین بار متوجه علائم و در حال حاضر آزمایش مثبت خود را مشروط بدتر شده است. او رفت به اورژانس احساس نفس و تنگی در قفسه سینه خود را.

ما هر دو مورد بحث اضافی بالقوه درمان اگر وضعیت او بدتر شده است. در حالی که خود را مورد بالینی در نهایت بهبود بیشتر بدون درمان تجربه من با یک همدلی بیشتر برای کانادایی که تجربه با این بیماری شده است به عنوان خوش شانس. هنگامی که شما در طرف دیگر از COVID-19, درمان هستند که به نام “اثبات نشده” و “تجربی” ممکن است بهتر است به نام “امید.”

در اوایل فصل grey’s Anatomy با فرای را “چگونه به صرفه جویی در زندگی” شد غیر رسمی theme song نشان می دهد. شعر “اجازه دهید او را می دانم که شما می دانید بهترین, باعث, بعد از همه, شما می دانید بهترین” همیشه به نظر می رسید به ایستادگی کردن در من. به عنوان پزشکان و پرستاران ما امیدواریم که ما می دانیم بهترین. ما باید به همان اندازه به رسمیت شناختن هنگامی که ما نمی. وقتی که می آید به ضد COVID-19 درمان هیچ کس هنوز نمی داند خود را منافع و مضرات در این زمینه. درست حالت تعادل دراوردن بالینی وجود دارد.

“اولین do no harm.” برخی از پزشکان و پرستاران ممکن است احساس به شدت در برابر استفاده از این درمان اثبات نشده. من می توانم درک استدلال است. هر یک از ما که تمرین های پزشکی و مراقبت های طولانی به اندازه کافی دیده اند بی شماری درمان است که وعده داده شده جهان تنها برای پیدا کردن از طریق مطالعات دقیق است که آنها کمک به کشتن بیماران ما.

در همان زمان برخی از ما انتقادی آگاهی از کاستی های مدرن و تحقیقات پزشکی. در طول سال انواع درمان های اثبات شده به قول مير سود در مطالعات اولیه—activated protein C, تنگ, کنترل قند خون در اوایل هدف کارگردان درمانی—به طور قابل توجهی تغییر عملکرد بالینی تنها به بعد رها زمانی که مطالعات بعدی نشان داد که هیچ سود و اغلب آسیب برساند.

با وجود تمام rigors از مدرن طراحی تجربی رشته ما این است که هنوز هم مستعد ابتلا به فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و اخلاقی و تعصبات. بسیاری از آنچه ما در ICU بر اساس فیزیولوژیکی ممکن است سود به جای نشان شواهد. یک بار در ICU داده است که جایگزین مرگ همه intensivists را در برخی از نقطه در ارائه روش های درمانی که فاقد مدارک و شواهد. دلیل آن ساده است. نه همه چیز در پزشکی را می توان مورد مطالعه قرار گرفته و آب مقطر به یک RCT. پزشکان که ممکن است تمایلی به ارائه ضد COVID-19 درمان برای کسانی که بدحال هستند در معرض خطر بودن متناقض است.

اگر پتانسیل ضد COVID-19 درمان در حال حاضر محروم خارج از آزمایش های تحقیقاتی و تنها به اثبات موثر با محاکمات چند ماه بعد ما در معرض خطر زیانی به بیماران است. که ممکن است هزینه زندگی. این سیاست همچنین خطر ابتلا به اصول برابری و دسترسی جهانی. بیماران در مکان هایی به عنوان متنوع به عنوان مرال و رعد و برق خلیج نمی خواهد که همان دسترسی به پتانسیل درمانی به بیماران در تورنتو که در آن علمی مراکز زیادی هستند.

آموزش به عنوان یک پزشک معاری عادی ای که یک روش سازمان یافته مورد نیاز است وقتی که می آید به یک بحران بهداشت عمومی. ما نیاز به سازماندهی اجتماعی فاصله منطقی سهمیه بندی از PPE و استفاده مناسب از ICU منابع است. ما البته نیاز به خوبی سازمان یافته و علمی از مطالعات دقیق از استفاده از این داروها. وجود دارد هیچ انکار که. درمانی, اما هرگز نباید یک خیابان یک طرفه است.

یک دلیل وجود دارد که چرا موسسه پزشکی به همان اندازه توازن ایمنی بیمار و بیمار centredness. این یک متقابل جاده از را و را—که توازن بیمار آرزوها / ارزش ها و شواهد پایه /تجربه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

این بحران به ما نیاز به انعطاف پذیر باشید. ما یک تهدید است که نیاز فوری به پاسخ اما کسانی که پاسخ نمی تواند به اندازه کافی سریع به خصوص برای کسانی که بیمار هستند در حال حاضر. پتو اجتناب از استفاده از درمان اثبات نشده در خارج از دادگاه ممکن است پاسخ درست است. بیماران و مردم باید به حداقل می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de