است که جاستین ترودو در نهایت نشان دادن برخی از فقرات در چین ؟

اندرو MacDougall: چه جای تعجب نظرات از کانادا سفیر چین واقعا چیست ؟ اجازه دهید به نوبه خود به ما Kremlinology کتاب های درسی.

اندرو MacDougall است که یک مدیر در ترافالگار استراتژی و یک رئیس سابق ارتباطات به نخست وزیر استفان هارپر

به کسانی که معتقد Kremlinology است پیگیری بهترین سایت متعلق به توتالیتر کمونیستی رژیم اجازه می دهد برای مقابله با دو کلمه: Dominic بارتون.

کانادا در چین سفیر بارتون در اخبار برای تحویل نظرات خصوصی در هفته گذشته (مجازی) جمع کانادا, شورای بین المللی, که در آن او اشاره کرد که چین در حال جمع “منفی” قدرت نرم به لطف خاردار پاسخ به انتقادات بین المللی بیش از COVID-19 بیماری همه گیر. بیشتر چه بارتون نیز گفت: او را یک “بررسی دقیق” از سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به گفت: بیماری همه گیر.

خیلی سگ ” نیش ” است. همانطور که در کجا چه خبر ؟ منظورم این است که فکر نمی کند این است که اتاق را برای بهبود و یا که رژیم چین است که پوست نازک بیش از آن انتقاد شده است دریافت می کنید ؟ شما دنبال چه رژیم سخنگویان می گویند و به tweeting در این روز ؟ آنها خیلی jacked up در حال حاضر آنها را تونی مونتانا شبیه جو کلارک. یک ولگرد کلمه و آن را “say hello to my little bot army دوستان” با یک طرف-منظور از تحریم های تجاری و سرشان دقت بیانیه ای اهانت به ملت خود است.

چین را افزایش obstreperousness این است که بخشی از آنچه که باعث می شود بارتون دیدگاه اخبار, اما این تضاد kissy-kissy معمولا فرستاده چین راه از طریق on-the-record بخش از جاستین ترودو دولت که باعث می شود آن را boffo دفتر جعبه. فقط در هفته گذشته به انتخاب اما یک مثال وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین رفت و به پوچ طول برای جلوگیری از فریب به گفتن کلمه “تایوان” پس از این کشور-که-نباید-به-نام اهدا برخی از مقدار مورد نیاز COVID-19 کیت کانادا در راه است. اگر شما می خواهید به درک کانادا در چین و پیدا کردن آن مفید به خم شدن بر روی زمین و کسی را دعوت به راه رفتن بیش از شما.

عطف به ما Kremlinology کتاب های درسی: توسط بارتون قرائت کانادا موقعیت واقعی یا صرفا موقعیت خود را در خصوصی ؟ او مستقل? یا آیا او رکس Tillerson-اد ؟ یا شاید او Tillersoned خود را ؟ من گمان می کنم ما پیدا کردن در مدت زمانی کوتاه.

سپس دوباره آن را به خوبی خواهد بود اگر ترودو دولت فقط می آیند و می گویند که آیا آن را حمایت متحدان مانند استرالیا که در حال هل دادن یک کاوشگر به چین اوایل دست زدن به ویروس. یا توصیف دقیقا چه مقدار از نقد و بررسی آنها می خواهم به این که اقدامات vis-a-vis شیوع. ما نباید به سینه ما سحر و جادو رسیور حلقه به درک موقعیت دولت را.

اضافه کردن به فتنه در راه است که در آن بارتون نظرات به نور عمومی است. اداره مهاجرت و شهروندی کانادا رویداد برگزار شد تحت عنوان “چتم هاوس” قوانین—یعنی آنچه اتفاق می افتد در چتم هاوس باقی می ماند در Chatham House—اما سه (سه!) جدا منابع رو به گوش خبرنگاران در جهان و ایمیل به خلاصه داستانی که در نهایت پخش در سراسر مقاله را در صفحه اول. که این جنایتکاران و مجرمین ؟ محافظه کاران? وفادار لیبرال ها منزجر در بارتون نظر ؟ مخالف لیبرال ها ناراضی دولت خود را toadying? یکی از نشت می تواند هر سه برای تلفن های موبایل مانند یک طرح. به هر حال همانطور که گفته بود Kremlinology کار سخت است.

یک چیز روشن است: بارتون نیست نامزد به احتمال زیاد به صحبت می کنند حقیقت به چین قدرت. برای یک, آن را به معنای واقعی کلمه کار خود را برای انتقال کانادا obsequiousness به چین است. و مبادا ما را فراموش کرده ام آن را خود قبلی شرکت مک کینزی—که در آن بارتون بود مدیر عامل—که ظاهرا از دست رفته کل نظارت دولت بودن بنا در استان سین کیانگ با وجود مشاوره, چند, چینی, شرکت های دولتی و برگزاری یک شرکت عقب نشینی در کاشغر چهار مایل پایین جاده از یکی از اردوگاه های. بارتون انجام داده است به خوبی در چین چرا که او می داند چگونه به بازی بازی های برگزار شده: speak no evil و درو سود. این گذشته است که باعث می شود نظرات خود را در حال حاضر همه جالب تر است.

اگر فقدان دولت وضوح در چین سیاست آشنا به نظر می رسد به این دلیل است که ما قبل از اینجا بوده ام. دقیقا در اینجا در واقع.

بازیگران ذهن خود را, راه, بازگشت, بازگشت به قبل از زمانی که بزرگترین محرک با چین نیست coronavirus نه خودسرانه بازداشت کانادایی, Michael Spavor و مایکل Kovrig در پاسخ به کانادا بازداشت در آمریکا درخواست—Huawei CFO Meng Wanzhou.

ترودو سفیر در زمان وزیر سابق جان مک کالوم—گیر پای خود را در آن نشان می دهد در خصوصی که Meng تا به حال یک مورد خوب را در برابر ایالات متحده آمریکا یک خط که نیست همه مفید است که در برای مشاهده کامل متن و عمومی با غیر قابل پیش بینی تهمت رژیم است. مک کالوم سپس recanted تنها به بعد چهار نعل به بعد با موقعیت اصلی مجبور ترودو به او شلیک زمانی که ظروف سرباز یا مسافر شد بیش از حد بزرگ را نادیده بگیرد. بارتون در نهایت جایگزین مک کالوم هشت ماه بعد.

اتحاد بارتون نوک بیش از حتی بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر با چینی ها ؟ یا او صرفا فرستاده شده است را به صورت شناور تغییر در روش ؟ اگر این دومی که دولت باید آن را در رکورد بنابراین ما می تواند به توقف خواندن ما برگ چای.

و اگر آن را سابق ما در چین به زودی به دنبال خود “فرصت بعدی”.

بیشتر توسط اندرو MACDOUGALL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de