خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی: امریکا سال 2020 عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

نیوهمپشایر (امیدوارم) نخواهد بود, جدید, Iowa: امشب مقدماتی نیوهمپشایراولین معمولی اولیه از مسابقه و دموکرات ها امیدوارند که برای جلوگیری از تکرار آیووا شکست. نیوهمپشایر مقامات و کارشناسان پیش بینی است که آنها احتمالا برای حداقل دو دلیل با توجه به سیاسی. یکی این است که “رای گیری و شمارش برگزار خواهد شد با استفاده از آشنا تجهیزات که در محل بوده است برای سال” — نه تنها وجود ندارد یک برنامه جدید اما بسیاری از رای گیری است که بر روی کاغذ. دیگر دلیلی برای خوش بینی: در حالی که آیووا قفقاز بودند اجرا شده توسط دولت حزب دموکراتیک اولیه اجرا شده است توسط “دولت و انتخابات محلی مقامات” که به طور کلی بیشتر اعتماد از دولت ، اما دولت محافظه کار در انتخابات رویکرد گسترش به برخی انتخابات-گزارش وب سایت است که با استفاده از خارج از تاریخ tech. پس از آن به سختی تضمین شده است که وجود خواهد داشت نه هر گونه اشکالات در گزارش نتایج; این درست است که اگر همه چیز به اشتباه آنها را به اشتباه به دلایل مختلف.

است بلومبرگ جدید بایدن?: اگر جو بایدن یک شب بد در نیوهمپشایر اولیهیک احتمالا-تعیین سوال این است که چه کسی به خانه متوسط یا محافظه کار آمریکایی آفریقایی دموکرات که تا به حال ساخته شده اند بایدن انتخاب خود در پای صندوقهای رای است. جدید کلمبیا کلمبیا نظرسنجی نشان می دهد که آن را ممکن است تبدیل به مایکل بلومبرگ. این نظرسنجی نشان می دهد ساندرز باز سرب بیش بایدن (بایدن رهبری در قبل از آخرین نظرسنجی آیووا) تشکر در بخشی به سقوط آفریقایی-آمریکایی حمایت—اما بسیاری از آن حمایت به نظر می رسد رفته اند به بلومبرگ بلند کردن او را به یک کراوات برای مقام سوم به طور کلی. بایدن به نظر نمی رسد به رنج می برند برای حمایت از جرم و جنایت سیاست هایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آفریقایی-آمریکایی و همان ممکن است اتفاق می افتد با بلومبرگ که باد می تواند تا انتخاب جدید برای رای دهندگان که جمهوری خواهان غیر قابل قبول هستند اما به حق ترین جوان دموکرات. و یا به عنوان آتلانتیک‘s درک تامپسون آن قرار می دهد:

“اساسا جو بایدن بوده است برگزاری ایستگاه برای غیر هزاره اوباما ائتلاف که در حال حاضر در مسیر به بلومبرگ.”

Klobuchar می شود خواننده را تایید: اگر بایدن سوختگی یکی دیگر از گزینه برای میانه رو خواهد بود ctqکه رای گیری و جمع آوری کمک مالی بهبود یافته است و در پی یک بحث خوب عملکرد. خواننده و متوسط دموکرات Clay Aikenاز Amerian بت شهرت در حال حاضر اعلام کرد که او را تعویض حمایت خود را از بایدن به Kobuchar توضیح داد که هر چند او شده است دیرین بایدن حامی او می یابد Klobuchar تنها کاندیدایی که تمام ویژگی های مورد نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خواستار آن پشتیبانی: در حالی که انتظار برای دیدن اگر بایدن سقوط خواهد کرد ex-شهردار بلومبرگ در تلاش است به دور از سیلیکون ولی استعداد برای مبارزات انتخاباتی خود را. روز دوشنبه بلومبرگ بالای مردم برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با “صدها tech رهبران” درخواست آنها را به خود بگویید بهترین کارکنان که بلومبرگ کمپین استخدام—هر چند آنها روشن ساخته است که آنها به دنبال تمام وقت تعهدات نه مشاوران. علاوه بر این, آنها خواسته دره سیلیکون رهبران به ترویج بلومبرگ ، و دوبله یکی Lyft اجرایی “tech رهبر این هفته” برای Facebook پست که ستایش نامزد. در مورد تنها چیزی که مبارزات انتخاباتی نیست درخواست برای پول بود اما این یک چیز لازم نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جمهوری خواه ابتکار: در حالی که انتظار برای دیدن که حزب دموکرات را در مخالفت با او رئیس جمهور Donald J. Trump منتشر و پیشنهاد بودجه برای سال 2021 (که مانند بسیاری از پیشنهاد ریاست جمهوری بودجه ممکن است هیچ شباهتی به آنچه در واقع منتقل می شود). مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در بخش های امیدوار کننده, نه به قطع حق برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکربرنامه های مورد علاقه خاص به رای دهندگان. و این طرح در حال حاضر به نظر می رسد آنها بیشتر به تنهایی به جز برای برخی از مدیکر تغییراتی که سی ان ان می گوید: “می خواهم تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد پزشکان و بیمارستان ها.” بودجه سخت تر است در پزشکی, برنامه هدفمند به فقیر آمریکایی و خواستار یک برش بزرگ در مواد غذایی. آن را ممکن است یک 2021 بودجه اما اولویت بسیار 2020: بسیاری از افراد رای جمهوریخواهان اما کمتر مردم فقیر انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su