ایالات متحده امپراتوری در معرض خطر?

محترم. Sergio Marchi به عنوان یک کانادایی عضو پارلمان و وزیر کابینه. او همچنین در گذشته نیز سفیر کانادا در سازمان تجارت جهانی و سازمان ملل متحد در ژنو.

ایالات متحده شده است قادر رهبر جهان آزاد برای مدت زمان طولانی, اما آن را در حال حاضر به دنبال خسته و نامشخص است. سیاست خود را سرباز یا مسافر است و خود رهبری جهانی در معرض خطر جدی. و قبل از این بود که بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر تهمت است و انتخاب مجدد وجود دارد امید کمی برای تجدید است که خیلی مشخصه از جامعه آمریکا است. در واقع با چهار سال دیگر تحت حکومت خود نظام سیاسی خود را به احتمال زیاد غیر قابل تصور رسیدن به پایین. برعکس با یک دموکرات در کاخ سفید می تواند از این وضعیت نجات?

بنابراین اغراق به درخواست اگر آمریکا امپراتوری در معرض خطر است. آن را کاملا ممکن است اگر ما نگاهی به تاریخ است. گذشته آشغال با امپراتوری که آمده اند و رفته اند. حاکم است که به نظر می رسید شکست ناپذیر بودند نه بیشتر و آتی شد برای همیشه لطفا برای تغییر.

در حالی که پیش بینی ها برای احمق ها من معتقدم که این امر می تواند عاقلانه برای دولت کانادا به وزن ادامه داد: کاهش از ایالات متحده آمریکا به عنوان یک گزینه واقعی و آنچه در این معنی برای ما ملی و جهانی ، سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن به تنهایی می تواند بیش از حد ساده است. تدریجی و بی تردید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی فرسایش آغاز شده و قبل از دولت او.

بیشتر: اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus

در سال 2008 سی ان ان فرید زکریا نوشت: یک روشنگر کتاب در مورد چگونه کشورهای در حال توسعه در حال افزایش است و به چالش کشیدن امریکا است. او در کتاب عنوان شد, پست-آمریکایی جهان و ظهور بقیه و فرض این بود که امریکا بود نه لزوما در حال کاهش است. بلکه آن را بیشتر در مورد سریع معراج از دیگر کشورها است. در این فاصله 12 سال, با این حال, آن است که به شدت روشن است که امریکا شده است لغزش به سرعت. یکی از تنها نیاز به در نظر گرفتن برخی از غالب بیماری.

واشنگتن سیاست تبدیل به تلخی تقسیم بیشتر شدید و فلج در بسیاری از جبهه ها. دو طرف به سختی صحبت کردن به یکدیگر است. یک زمان وجود دارد هنگامی که این دو با وجود تفاوت های خود را با یکدیگر در زمانی که منافع ملی در خطر است. که دیگر مورد که تضعیف توانایی خود را برای رهبری در خانه و خارج از کشور.

پول بد خورده خود را در عرصه های سیاسی و محدود شده است که می توانید آن را وارد کنید. بدون هر گونه محدودیت های جدی دموکراسی است که “خرید و پرداخت.” در حالی که برنی ساندرز عاشقانه با ابراز تاسف از این هر دو طرف تبدیل شده اند مدیون به دلار آمریکا. در انتخابات سال 2012 به عنوان مثال اوباما و رامنی هر یک از صرف بیش از یک میلیارد دلار فقط در تلاش برای انتخاب کنید. که یک مقدار زشت و ناپسند است که سوخت خود بیگانگی است که به طور متوسط آمریکایی ها احساس می کنم. اعتقاد به این است که خود دولت است که دیگر ایشان است.

بیشتر: سبکی غیر قابل تحمل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک coronavirus بحران

حاکمیت قانون که به طور سنتی به یک ستون از دموکراسی در حال حاضر به شدت تضعیف کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام با مصونیت از مجازات در حال اجرا نعل بیش از قانون به عنوان او حرکت را ببخشد دوستان و هدف های سیاسی خود را دشمنان. در همین حال دادستان کل به عنوان اگر او تهمت شخصی وکیل. علاوه بر این هیچ خط جدا جمهور منافع عمومی از خصوصی ، مفهوم تضاد منافع مرده است.

در جبهه اقتصادی ما توجه داشته باشید که تعرفه تحریم یارانه ها و دیگر اشکال حمایت از تولیدات داخلی در حال استفاده می شود به حفظ و سرپا نگه داشتن ایالات متحده کسب و کار. این است که نه تنها غیر قابل تحمل اما چین در حال حاضر در تنفس پایین گردن خود را و آماده به ادعای شماره یک نقطه به عنوان اقتصادی جهانی شد. قابل توجه سیاست اختلافات و تنش ها—سقط جنین, مجازات, اسلحه, مهاجرت, ازدواج همجنسگرایان, نژاد, روابط—همچنان به چرخش و بدون هر گونه رضایت بخش بسته. آنها را به حضور در هر انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین تضعیف نهادهای بین المللی. ایالات متحده رفته از لوکوموتیو در ایجاد و حفظ سازمان های جهانی خوب را به یک زوج که میکشد و مانع پیشرفت است. در این روند, رئیس جمهور است لغو مهم روابط با متحدان و تضعیف منطقه ای و اتحاد جهانی. سال های بسیاری در ساخت این دوستان و گروه های به اشتراک گذاری اقتصادی و سیاسی و نظامی ، در حال حاضر مانند کانادا و آنها قربانیان به “امریکا-اول” دغدغه.

بیشتر: آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مسئولیت’; نه در دفتر بیضی مخالف روز

فقط نگاهی به دست ما COVID-19 بحران است. ترین هدف ناظران به این نتیجه رسیده اند که امریکا را به شدت underperformed. رئیس جمهور شد و آهسته کردن علامت سریع به آن را یک “خارجی” و “چینی” بیماری او را سرزنش بازی با اروپا و در ثابت نزاع با آمریکا فرمانداران. همکاری و همدلی بود و جایگزین توسط یک رفتن آن تنها ذهنیت است.

Dr. Anthony Fauci, U. s. بیماری های عفونی متخصص در حال حاضر پیاده روی در اطراف با شش ماموران امنیتی برای محافظت از او در برابر تهدید او دریافت کرده است از آمریکایی ها که سوال پزشکی خود را قضاوت و وفاداری به رئیس جمهور. چینی و آمریکایی ها در حال حاضر خرید ضبط مقادیر زیادی اسلحه برای حفاظت در برابر نژادی واکنش با توجه به این واقعیت که این ویروس در چین نشات گرفته. این اجتماعی واکنش های شدید و نگران کننده است.

در نهایت به مسائل بدتر تهمت coddles سیاسی دیکتاتورها که هیچ علاقه ای سالم جامعه غربی است. در واقع آنها در حال کار به سمت امپراتوری جایگزینی.

در این مسلم و مورد روند کجا این ترک کانادا در حال حرکت رو به جلو ؟ بسیاری از کشورهای اروپایی در حال انتظار آنها در حال حاضر آماده سازی خود را در برنامه های احتمالی. کانادا باید همان را انجام دهید. بی سر و صدا اما به عمد ما رهبران سیاسی باید ارزیابی این تغییر با پرسیدن سوالات دشوار در تلاش برای توسعه استراتژیک گزینه های موثر باید به آنها نیاز خواهد بود.

آنها نیاز به آدرس حداقل چهار مناطق بحرانی.

برای اولین بار است که نیاز به دقت در نظر گرفتن پتانسیل عواقب اقتصادی ما را باید به امریکا جریمه موقعیت رهبری خود را روشن کنید و به سمت داخل.

در تجارت ما قادر خواهید بود برای حفظ بزرگترین رابطه و معامله نفتا که به تازگی به روز شده ، اگر نه, سپس آن را حیاتی خواهد بود برای تنظیم جهانی ما استراتژی تجاری درآمده است. ما نیز باید به نگرانی در مورد میلیون ها نفر از مشاغل هستند که نزدیک به یک قوی امریکا و مکمل چند میلیارد دلار سهام ایالات متحده سرمایه گذاری در کشور ما است.

در رابطه با ما بخش انرژی است که در حال حاضر تحت شدیدترین فشار ما باید حفاظت از صادرات انرژی به سرعت تنوع و پیدا کردن بازارهای جدید است. فروش نفت و گاز در تا حد زیادی کاهش می یابد قیمت ها به طور انحصاری به ایالات متحده هرگز یک ایده خوب است. ما همچنین نیاز به انتظار و محافظت در برابر حیات “خرید آمریکا” مبارزات است که بیش از آشکاری مدرن روز انواع حمایت از تولیدات داخلی.

دوم, ما باید به فکر می کنم سخت در مورد ما منحصر به فرد دو جانبه امنیتی.

ایالات متحده در دفاع ترتیبات با کانادا در حال گسترده تر در مقایسه با هر کشور دیگر. آنها برادر بزرگ در این رابطه یک نگرانی بزرگ برای ما است. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها شکایت کرده است که کانادا نمی بکشید و وزن خود را در دفاع. باید او قانون شتاب را علیه او می تواند زندگی را سخت در عرصه امنیتی کانادا ، او همچنین می تواند حرکت در گذشته تهدیدات ناتو و استقرار که تنها بیشتر ترکیب مشکلات ما.

به خانه نزدیک تر آن را نیز ممکن است به معنی تغییر به بسیاری از آداب و رسوم و مرز اجرای موافقت نامه های که ما در حال حاضر لذت بردن از با آمریکا مانع حرکت برخی از 400,000 شهروندان از هر دو کشور که از مرز هر روز.

ما نیاز به وزن انشعابات ما دو جانبه و جهانی در دستور کار سیاسی است.

ما باید مشترک استراتژیک سیاسی دوستی و دستور کار با آمریکا بله, ما در حال به طور مستقل فکر کنید و ببینید همه چیز بسیار متفاوت در یک بار. اما به طور کلی ما شده اند بسیار تنگ با سیاست های آمریکا. اگر کاملا متفاوت آمریکا مسیر ظهور ما باید به دنبال جدید روابط استراتژیک و اتحاد است. و همچنین ما نیاز به بررسی نقش ما و پشتیبانی پایگاه هنگامی که آن را می آید به بسیاری از سازمان های بین المللی که در کانادا یک, عضو, و که در آن ما را بهره مند از آمریکا حمایتسازمان ملل متحد, سازمان تجارت جهانی, G-7 G-20, OECD, OAS و APEC.

در شرایط, شمال امریکا, ما با موفقیت ساخته شده است قوی قاره چارچوب با هر دو ایالات متحده و مکزیک است. بنابراین ما نیاز به در نظر گرفتن آینده آن دوره با پتانسیل ناسازگاری از آن بزرگترین شریک است. و ما را پیدا خواهد کرد اگر روابط ما با دیگر قدرتهای جهانی مانند چین و روسیه ساخته شده و آسیب پذیر بدون تضمین از آمریکا حمایت.

در نهایت ما نیاز به حساب چگونه یک تغییر امریکا می تواند به تضعیف رهبری جهانی و پیشرفت اجتماعی در دستور کار است.

برای مدت طولانی ما شده اند در همان صفحه به عنوان ایالات متحده همراه با کلیدی دیگر متحدان ما برای مبارزه عادلانه و مهربانتر جهان است. این شامل اقدامات بشر کار جنسیتی و حقوق; تلاش در ایجاد دموکراسی و آزادی بیان و رسانه های آزاد; صدا مهاجرت و پناهنده برنامه های; موافقت نامه های زیست محیطی; و ساختمان از موسسات کمک کرد که جهان حرکت بسیاری از راکی shoals. از آن خواهد شد بسیار مهم برای پیدا کردن راه هایی برای ادامه ساخت این رکورد به جای چرخش به سمت شدیدتر جامعه جهانی.

پس از آن وجود دارد مسائل مانند تغییر آب و هوا که مناسب هیچ تک دسته. آنها متعلق به هر یک از موارد فوق چهار مسائل مربوط به آنها مطرح مانند یک تهدید وجودی برای سیاره ما است.

آمریکا همچنان کاهش خواهد نشان دهنده یک غول تکتونیکی تغییر در زمان نظم جهانی. آن را ایجاد بزرگ و خطرناک حفره است که ما نیاز به توجه فوری فقط به عنوان دیگر جغرافیای سیاسی زلزله را از جمله انفجار اتحاد جماهیر شوروی سقوط دیوار برلین گسترش ناتو و گسترش جامعه اروپا, ظهور چین, 9-11, 2008 بحران مالی مبارزه با تروریسم در اروپا و در حال حاضر جهانی همه گیر. بیش از هر ملت دیگر ما نزدیک دوستی و نزدیکی جغرافیایی باعث کانادا به ویژه آسیب پذیر است.

اگر قدیمی آمریکایی در راه است, سالم خوب است. ما ادامه خواهد داد به نفع از ما رابطه بلند مدت و پس از آنها. اگر نه ما باید محاسبات استراتژیک ما بدون گرفتار شدن توسط تعجب و بدون محدود شدن به وسیله احساسات. به هیچ چیز و به سادگی فرض بدون تغییر خواهد بود یک غیر مسئولانه خطر ابتلا به ما ادامه داد, سیاسی و رفاه اقتصادی به عنوان یک ملت است.

نخست وزیر Pierre Trudeau معروف در مقایسه با زندگی در کنار ایالات متحده مانند زندگی در کنار یک فیل. مهم نیست که چقدر دوستانه و حتی خو وحش یکی تحت تاثیر قرار است توسط هر کشش و خر خر کردن,” او گفت:. اگر وحش می شود غیر دوستانه و به طور یکنواخت خو…پس از آن چه ؟

اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de