انزوا: عادات قدیمی به اثبات خطرناکی سخت برای شکستن

پل ولز: یک نظرسنجی جدید نشان می دهد تعداد زیادی از مردم بازی سریع و سست با درخواست فوری برای منزوی کردن در حال سقوط است, اما آن را هنوز هم تعداد قابل ملاحظه در میان جوانان کانادایی

کانادایی ها به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عمل فیزیکی فاصله به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش جدید رای دهی را نشان می دهد. اما با وجود تکرار هشدارهای قبر از رهبران سیاسی و عمومی-بهداشت مقامات بسیاری از کانادایی ها به خصوص جوان کانادایی ها هنوز در حال گرفتن همراه با دوستان و خانواده.

دو موج از رای گیری یک هفته از هم جدا تورنتو نوآورانه گروه تحقیقاتی نشان می دهد بیشتر و بیشتر کانادایی ها در حال گرفتن پیام از فاصله فیزیکی به عنوان یک راه را به سرعت ویروس به قلب است. وقتی که پرسید: “چقدر باید به شما تغییر خود را روز به روز رفتار به منظور کاهش شانس شما COVID-19 یا تصویب آن را به دیگران؟” 56 درصد گفت: آنها می خواهم تغییر رفتار خود را “یک معامله بزرگ” در رای گیری انجام مارس 24-26. که تا 24 امتیاز از 32 درصد داد که همان پاسخ به همین سوال مارس 16-18.

نوآورانه پرسید که آیا پاسخ دهندگان به تغییر عادات خود را “یک معامله بزرگ” “کمی” “بسیار کمی” یا “نه در همه.” کسانی که گزارش تغییر یک معامله بزرگ یا بسیار کمی به میزان 84 درصد از گروه نمونه از 65 درصد در هفته پیش از آن. کسانی که در حال تغییر رفتار خود را بسیار کم و یا اصلا تنها 15 درصد از 34 درصد در هفته پیش از آن.

اما که 15 درصد شامل 22 درصد از پاسخ دهندگان بین سنین 18 و 34. و نوآورانه در بر داشت هنگامی که از پاسخ دهندگان خواسته شد در مورد رفتارهای خاص آنها مردها به پاسخ که آنها انجام خواهم اجتماعی همه چیز حتی زمانی که آنها قرار بود به ماندن به تنهایی. پس از 27 درصد گفت: آنها در حال بازدید از یک دوست و یا نسبی در خانه خود در هفته گذشته; 23 درصد تا به حال میزبانی یکی از بستگان و یا دوستان خود را در صفحه اصلی; و 15 درصد گفت: آنها می خواهم جمع آوری شده با یک گروه کوچک در داخل خانه کسی.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

به طور کلی خطوط روند در حال تشویق گرگ لایل رئیس نوآورانه گروه تحقیقاتی گفت: در یک مصاحبه تلفنی. در سراسر سن گروه تعداد کانادایی ها گزارش آنها بازی سریع و سست با درخواست فوری برای منزوی کردن نصف کاهش یافت و در هفته است. اما واقعیت این است که برخی باقی بماند و این مطلب اعتراف به فرد دسته از رفتار اجتماعی حتی اگر آنها ادعا می کنند به طور کلی حفظ شده است به خود نشان می دهد برخی از آنها به سادگی اشتباه در مورد آنچه که مقامات دولتی می خواهیم آنها را به انجام.

“به نظر نمی رسد مانند مردم به طور کامل درک آنچه مقامات معنی که آنها می گویند خود جدا” لایل گفت. “به این معنی هرگز خانه را ترک کنید. به این معنی هرگز اجازه دهید شخص دیگری آمده است.”

نوآورانه همچنین نظرسنجی در پاسخ دهندگان ” درک از اقتصاد است. نتایج نشان می دهد کانادایی ها عمیقا بدبینانه در مورد اقتصاد به طور کلی اما کمتر در مورد خود وضعیت مالی—نشان می دهد دولت های مداخله گسترده برای تقویت کانادایی’ امور مالی ممکن است داشتن یک اثر در برداشت.

بحران ضربه زدن به صفحه اصلی. برخی از 47 درصد می گویند خانواده خود مواجه شده است و مالی تاثیر منفی از این بیماری همه گیر و 39 درصد می گویند کسی که در خانه خود در حال کار بر ساعت کمتر یا دهکدهای از دست داد کار به طور کامل. و 48 درصد می گویند که آنها بر این باورند که اقتصاد این است که رهبری به “شدید” رکود تا از تنها 11 در cenrt یک ماه قبل و به بالاترین سطح خود تا کنون در ابتکاری را ردیابی.

برای همه که پاسخ دهندگان اعتماد به نفس در خانواده خود و امور مالی پایین است تنها چهار امتیاز از ماه گذشته در 57 درصد است.

نتایج حاصل از تحقیقات نوآورانه گروه بررسی از یک نمونه آنلاین از 2,411 بزرگسالان کانادایی, مارس 24 تا 26. نتایج وزن بر اساس سن و جنسیت و منطقه را به اطمینان حاصل شود که به طور کلی نمونه ترکیب نشان می دهد که از جمعیت واقعی با توجه به داده های سرشماری. پس از نظر سنجی آنلاین بود نه تصادفی و احتمال-نمونه بر اساس یک حاشیه خطا نمی توان محاسبه شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im