و پس از آن به این آمده است – به بالا, دو تیم در BBL|09 مارس دیدار دوباره آب و هوا وابسته به تصمیم می گیرید که خواهد بود این فصل قهرمان. اما خواهد شد که در بالا آمده در SuperCoach BBL با دور 17 مجموعه برای تعیین رتبه بندی نهایی?

سازمان دیده بان هر KFC, Big Bash League match زندگی می کنند و یا بر روی تقاضا با KAYO ورزشی بر روی تلویزیون خود و یا مورد علاقه دستگاه. خود را دریافت کنید 14-day free trial>

$1000 به برنده هر دور: ثبت نام برای SuperCoach بشکه در حال حاضر!

ستاره ها برنده خفاش بازی شیر یا خط و انتخاب به بت اول; چرا آنها همین کار را در برابر Sixers خود را نهایی ؟ آنها batted باشکوهی با مارکوس Stoinis – خوش شانس برای زنده ماندن پس از باردار پدر جی Lenton به او یک زندگی و نیک لارکین قابل توجه آن خوش به فرماندهی کل.

آن را تعجب آور بود که رعد و برق که بدون شک به این همه تلاش برای به دست آوردن نزدیک به 195 هدف تعیین شده توسط ستاره.

Stoinis is a very strong Star

BBL: مارکوس Stoinis کردم ستاره ها نوبت به یک شروع بزرگ با quickfire 83 در مقابل رعد و برق.

رونق از دور: مارکوس STOINIS | ملبورن ستاره | خفاش / BWL | 125 امتیاز | 53.2 درصد مالکیت

که Stoinis ستاره مورد نیاز است! او حیاتی زندگی او در اوایل نوبت, اما اگر او می تواند زنده ماندن آن برای اولین بار از پنج قدرت بازی اور فرم خود را در سراسر BBL|09 فصل شده است نمونه – هیچ بازیکن ساخته شده است که بیشتر اجرا می شود از دکل بزرگ غربی استرالیا در Bash فصل و او را در فاصله قابل توجه از ترک خوردگی 700 اجرا می شود برای این فصل است. با توجه به این که او را به سختی شده است بولینگ این زمان در اطراف او فصل متوسط 67.8 چیزی کمتر از فوق العاده.

مجسمه نیم تنه از دور: DANIEL SAMS | سیدنی تندر | خفاش / BWL | 17 امتیاز | 43.9% مالکیت

استدلال می تواند ساخته شده به برجسته Glenn Maxwell 5 امتیاز در 61.3 درصد مالکیت اما Sams تا به حال فرصت بیشتری برای کسب امتیاز – به جای او smacked از ستون برای ارسال و یک بار دیگر شکست خورده با خفاش در دست است. او تا به حال فوق العاده مسابقات به عنوان یک کاسه اما پنبه حلاجی شده خود را ترک کرده است تا حد زیادی به دلخواه می شود.

$1000 به برنده هر دور: ثبت نام برای SuperCoach بشکه در حال حاضر!

Nick Larkin of the Stars played a vital role in securing their spot in the Grand Final
media_cameraنیک لارکین از ستاره ها نقش حیاتی در تامین امنیت نقطه خود را در فینال

منحصر به فرد از دور: نیک لارکین | ملبورن ستاره | خفاش | 142 امتیاز | 4.5 درصد مالکیت

صرفه جویی در بهترین حالت تا وقتی که (دوم) آخرین لارکین اول 20 یا بیشتر اجرا می شد برخی از scratchiest شما می خواهم برای دیدن اما در زمان او حل و فصل را به یک شیار او زمزمه کاملا monstering تندر بولینگ در پایان نوبت. که او متعلق به کمتر از 5% از تمام بازیکنان بسیار شگفت انگیز است – او را تبدیل به ستاره’ به طور منظم اولین قطره بنابراین با توجه Nic Maddinson به طور منظم و شکست او بود که همیشه به احتمال زیاد به دیدن عمل اولیه است. آیا او قادر خواهد بود به انجام دوباره آن را در مقابل Sixers?

Smith's take on reserve day

کریکت: سیدنی Sixers رودخانه استیو اسمیت را فراهم می کند خود را در قفل ذخیره روز برای BBL نهایی همراه با بارش باران پیش بینی سیدنی فیلمهای برخورد در روز شنبه.

بازیکنان به هدف, برای جلوگیری از & به کاپیتان

وجود دارد خواهد بود هر بازی شنبه شب با برآورد 45-90mm سیل باران مجموعه به آمار سیدنی ؟ به عنوان یک قاعده این روند برای باران متاثر از مسابقات بوده است که پرتاب کنندگان تحت سلطه اند; تنها تام Banton 16-توپ نیم قرن و خارج از غرفه به عنوان یک رودخانه ساخت اجرا می شود و بانکداری امتیاز در آب و هوا متاثر از نتایج.

$1000 به برنده هر دور: ثبت نام برای SuperCoach بشکه در حال حاضر!

Is Sean Abbott of the Sixers a good captaincy choice for the final round of SuperCoach BBL?
media_cameraاست شان ابوت از Sixers خوب کاپیتانی خود درس انتخاب برای دور نهایی SuperCoach BBL?

این Sixers’ بولینگ خط انباشته شده است با گزینه های – جاش Hazlewood شان ابوت بن Dwarshuis همه شبیه به احتمال زیاد, انواع در حالی که ستاره پاکستان سرعت آس Haris رئوف است که باید داشته باشند. در شرایط ریسندگی هر دو ستاره’ آدم Zampa به همراه ناتان لیون و استیو اوکیف از Sixers به نظر می رسد به احتمال زیاد به درها با فشار بر ضربه به فشار سرعت.

برعکس می تواند یک ضربه go بزرگ و واقعا علامت خود را اگر این بازی است که به کاهش 5-بیش از برخورد? در صورتی که مورد, می تواند ستاره ها را انتخاب جفت خود کاپیتان Glenn Maxwell با مارکوس Stoinis در بالای سفارش و واقعا سعی کنید و به حداکثر رساندن خود را به ثمر رساند فرصت ؟ به طور مشابه جیمز وینس و جاش فیلیپ خواهد شد که فشار بر آنها را به ضربه (یا خارج) با استیو اسمیت انتظار به نظر می رسد در اولین قطره.

$1000 به برنده هر دور: ثبت نام برای SuperCoach بشکه در حال حاضر!

در اصل منتشر شده که در آن همه پایین می آید به این

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im