‘این یک زندان’: ستاره نشت در ‘سمی’ نشان می دهد تلویزیون در انفجاری مصاحبه

هر سال در میان تقلب و رسوایی breakups جنسی اعترافات و دیگر درام در ازدواج در اول شرکت کنندگان به ناچار شکایت خود را ویرایش و تاکتیک های تولید استفاده برای دستکاری در داستان های خود را.

در چند فصل گذشته همواره outdone خود را در راجع به بر روی صفحه نمایش antics اوج خود رسید در گزارش های که تا به حال تولید واقع شده است تعطیل به عنوان تولید کنندگان از دست دادن کنترل های مختلف داستان.

به گزارش اطراف پشت صحنه درگیری تشدید مسابقه دیوید توپ را شکسته و سست از معمول MAFS تبلیغات پروتکل برای بلند کردن درب به اخبار.com.au, پادکست, نه در اینجا برای پیدا کردن دوستان (توسط جیمز ویر) در مورد “صادقانه واقعیت کابوس” او مدعی بود او مجبور به تحمل نشان می دهد.

نه در اینجا برای پیدا کردن دوستان: گوش دادن به جیمز ویر پادکست

جیمز ویر RECAPS: خواندن تمام MAFS recaps اینجا

دیوید که در حال حاضر رو به واکنش از بینندگان پس از گرفتن انتقام خیانت “همسر” هیلی ورنون با استفاده از مسواک برای تمیز کردن توالت, نمی, نگه داشتن در توصیف “سمی” رفتار در تنظیم بسیاری از آن او ادعا نکرده و آن را به هوا.

“باور کنید یا نه آنها در واقع پررنگ کردن آنچه در واقع اتفاق افتاده در زندگی واقعی است. آنچه که شما در حال دیدن یک خانواده-نسخه دوستانه در حق سانس,” او گفت:.

بوده است وجود دارد گزارش ها از همه نوع از همه چیز اتفاق می افتد که ما نمی توانیم بحث در مورد. اما این فقط آغاز آن است.

“چه شما در حال دیدن دیوانه است – اما اجازه دهید من به شما اطمینان دهم که واقعا چه اتفاقی در زندگی واقعی بود (edit).”

اخبار.com.au رسیده به نه نظر.

در اینجا برخی از دیگر bombshells از دیوید مصاحبه:

‘قفل شده است و در اتاق ما’

با توجه به ملبورن مبتنی بر راننده کامیون, 31, مسابقه, همه زخم بودن قرار داده بر روی یک 7بعد از ظهر حکومت نظامی با تعیین کنندگان پلیس راهرو.

“ما شروع با 10 ساعت منع رفت و آمد در طول هفته و من فکر می کنم 12 ساعت منع رفت و آمد در تعطیلات آخر هفته و در پایان من فکر می کنم آن را 7pm بنابراین ما قفل شده بودند در اتاق ما با این فرد که هیچ یک از ما واقعا مانند” دیوید توضیح داد و افزود که آنها “کاملا” مجاز به بازدید از دیگر شرکت کنندگان پس از حکومت نظامی.

“ما نمی مجاز به صحبت کردن با یکدیگر در راهرو وجود دارد یک تولید کننده (خارج از درب ما) وجود دارد خواهد بود کسی که پلیس آن است. به طوری که آنها می خواهم به راه رفتن در راهروها و مطمئن شوید که ما نمی تواند به هر یک از دیگر.

“این زندان است.”

‘قرار داده و از طریق جهنم’

در طول روز است که فیلمبرداری شد و به طور موقت متوقف دیوید ادعا می کند شرکت کنندگان بودند از یکدیگر جدا شده و تحت نظارت نزدیک است.

“آنها من را در یک آپارتمان جداگانه آنها به ما اجازه معاشرت حاشیه با زوج های دیگر,” او گفت:.

“من واقعا خوش شانس است که من تا به حال استیو و Mishel و جاش و کانی با من – آنها فقط مطلق ستاره های بزرگ. آنها می توانید ببینید من تا به حال قرار داده شده است را از طریق جهنم هفت هفته بود و این ضربه در احشاء در پایان.

“هیچ کس واقعا می تواند درک استرس بودن در آن وجود دارد.”

دیوید همچنین ادعا شده است که تولید کنندگان بارها و بارها متوقف شد, فیلمبرداری به همه آنها را “داستان” را در طول فیلمبرداری.

“آنها توقف تولید چند بار – برای اولین بار در بسیاری از فصول” او گفت:.

‘می توانید گوش مردم تغذیه خطوط’

آن را مدت طولانی است که ادعا شده توسط گذشته شرکت کنندگان که بسیاری از درام صحنه اما با توجه به داود کارشناسان در واقع داده های زنده جهت چه می گویند در طول “مشاوره” جلسات – تولید کننده است.

او کاهش یافته است, بمب, پس از اینکه خواسته NHTMF شرکت میزبان Kerri Sackville که آیا او فکر کارشناسان همیشه سعی کنید و مطابقت با مردم سازگار باشد.

“بچه ها کارشناسان همین حالا برای خود صحبت می کنند” او گفت: میزبان.

“آنها (گوشی) در گوش خود را و ما را می شنوند چرا که سکوت در مجموعه. ما در واقع می تواند گوش مردم آنها را تغذیه خطوط.

“به طوری که آنها به شما نشستن وجود دارد با earwigs (earpieces) در گوش خود و به طور کامل تولید را متوقف و سپس آنها به شما چیزی می گویند. آنچه می بینید این است که شاید یک زن و شوهر از دقیقه از آن – اما ما نشسته است وجود دارد برای 40 دقیقه.”

اخبار.com.au رسیده به نه و Endemol درخشش از نظر اما آنها در عین حال به پاسخ.

‘خطر زندگی من’

یکی از تکان دهنده اتهامات ساخته شده توسط David بود که MAFS کارفرمایان تا به حال به عمد خود را به خطر انداخته سلامت به منظور افزایش اعتبار.

او توضیح داد که او می خواهم جامع مصاحبه در چهار یا پنج ماه منتهی به فیلمبرداری که در آن از او خواسته شد که در طول در مورد خود, خانواده, دوستان, آشنایی, تاریخچه و رابطه معامله شکن.

در نشان دادن بیننده به عنوان دیوید به ظاهر شدت انتقاد کرد در “همسر” هیلی او گاه به گاه عادت سیگار کشیدن با بسیاری از نخوری او برای بودن بیش از حد سخت.

اما با توجه به این حقیقت که وضعیت بسیار جدی تر از آنچه ما می دانستند.

“من تا به حال تنها سه معامله شکن” دیوید گفت.

“آنها مرا به یک sook چرا که او سیگار کشیدن. اما من شدید آسم و اگر من در اطراف یک فرد سیگاری من شدید حملات آسم است که می تواند زندگی من است.

“آنها مایل به خطر سلامت من برای رتبه بندی.”

او همچنین باز در مورد دیگر نظرات او ادعا می کند ساخته شده بودند به او هیلی دیگر از یکی از ساخته شده است که آن را به تلویزیون درباره “شوخی” که خود را 25 دلار در ساعت دستمزد “آن را قطع نمی کند”.

“اجازه دهید فقط می گویند که حداقل از نظر او به من گفت:” دیوید گفت.

راز پیمان: “من یک معامله’

پس از اینکه مورد سوال همین دلیل است که او می خواهم به ماندن در نشان می دهد اگر شرایط خیلی وحشتناک دیوید توضیح داد که “آنها نمی خواهد به من اجازه رفتن به خانه”.

“شما نمی توانید ترک … من به شما گفتن صادقانه واقعیت کابوس است که در آن وجود دارد,” او توضیح داد.

“من خواهش کرد که به خانه آنها به من اجازه نمی داد. بنابراین من ساخته شده یک معامله است که من می ماند بدون توجه به آنچه هیلی نوشت: (در مراسم تعهد) من می خواهم به خانه بروم.

“آنها بهم خطوط شما می دانید این رابطه سمی است برای من آن را سمی برای هیلی آن را سمی برای زوج های دیگر’ – حقیقت این بود که من در آستانه فروپاشی روانی.

“من می خواهم به صحبت و درمان مانند یک قطعه از sh*t برای هفت هفته پس من یک معامله با تهیه کننده اجرایی که بدون توجه به آنچه (هیلی) نوشت: من می خواهم به خانه بروم. و آنها از نظر من توافق برای ماندن.”

‘من آن را محرمانه’

دیوید باعث داد و بیداد این هفته که آن را ظهور او با استفاده از هیلی را مسواک برای تمیز کردن توالت و پس از او فریب خورده او را با همکار شرکت کننده مایکل Goonan.

درام برای اولین بار پخش در طول شب گذشته قسمت هنگامی که خشمگین دیوید نشان داد آنچه خود انجام داده بود در فیلم های فیلم برداری خود گوشی.

در یک پیش نمایش برای امشب قسمت دیگر گوشی کلیپ بازی است که به نظر می رسد به او نشان می دهد در نظر گرفتن انتقام خود را از طریق مسواک.

با این حال دیوید ادعا کرد که فیلم پخش شد نشان می دهد بدون رضایت او.

“این در واقع شات در خود من تلفن شخصی و برخی مسائل حقوقی که در اطراف چون (نه) در واقع نه خود فیلم” او گفت:.

“من فرستاده که به یک تولید کننده محرمانه زیرا آنچه آنها انجام دهید این است که یک تولید کننده که برنده اعتماد خود را و سپس آنها را با دیگر تولید کنندگان به درخواست شما تر risque سوالات … به طوری که آنها دستکاری شما تمام وقت است.

تولید کنندگان و ارائه کنندگان دیگر’ تعداد

در یکی دیگر از رسوا وحی دیوید ادعایی است که در طول “کابوس” فیلمبرداری شرایط تولید کنندگان شروع به سعی و تسهیل خیانت, رسوایی جنسی بین زوج.

“تو هیچ جایی برای فرار شما قفل شده است و در چادر با صندلی های پلاستیکی و دو بطری آب برای ساعت ها در پایان است.”

“و شما تولید کنندگان در آینده به شما و گفت:” بدیهی است که همه چیز به خوبی پیش نمی رود با شما و هیلی آیا شما می خواهید استیسی شماره و یا آیا شما می خواهید این فرد شماره?'”

‘استفراغ در سینک’

در واقع شرایط آنقدر بد است که به گفته دیوید او شروع به یک واکنش فیزیکی به خود ترس پیش از مهمانی های شام.

“این روزها در حال به روز که در آن همیشه وجود دارد, درام, ساختمان,” او توضیح داد.

“بنابراین تمام کسانی که در مهمانی های شام, من از خواب بیدار در صبح به استفراغ در سینک – آن را واقعا سمی محیط زیست است.”

در حالی که این برنامه به بینندگان این تصور وجود دارد روز بین شام مهمانی ها و مراسم تعهد حوادث در واقع فیلم برداری تنها یک روز از هم جدا.

“تعهد مراسم ما می توانید وجود دارد در 3 یا 4 بعد از ظهر شما می خواهم شروع به فیلمبرداری حدود 5 یا 6 و شما نمی خواهد به خانه تا زمانی که 3 یا 4am,” او گفت:.

“بنابراین شما تا به حال یک شب بزرگ شب قبل از, سپس شما باید تعهد مراسم پشت به پشت.

‘سمی اجاق گاز فشار از محیط زیست’

در حالی که دیوید نشان داد که او تلاش به شدت در سراسر فرایند او پذیرفته دیگران تا به حال آن را “راه بدتر” از او.

“من نمی خواهم به نام نام چرا که اکثر مردم نوار یک زن و شوهر شدند واقعی مردم دوست داشتنی و آنها فقط عدم تطابق و بهره گرفته از” او توضیح داد.

“ونسا قطعا یک نفر که تلاش – تاپیک های زیادی که در رفت و پشت صحنه وجود دارد.”

او افزود که “اجاق گاز فشار محیط” بود بدتر از او می توانست تا کنون تصور است.

“نگه داشتن در ذهن من یک حرفه ای مبارزه با ورزشکار برای 11 سال – که در آن شما می توانید heckle و ارسال مطلق پلیدی را به حریف خود را – و من به شدت اذیت در مدرسه ابتدایی و دبیرستان … و من هرگز تجربه چنین سميت.”

“آنها خود را پوشش دهد’

یکی از شکایت هایی که به گل نشسته و نه در طول هر فصل است که برخی از شرکت کنندگان ادعا می کنند که آنها را دریافت نمی به اندازه کافی سلامت روان پشتیبانی پس از فیلمبرداری.

این یک انتقاد تکرار توسط دیوید که با صراحت اعلام کرد که تولید انجام “حداقل” در به دنبال پس از خود را نشان می دهد بازیگران و فقط در قرار گاه تماس با یک روانشناس برای بررسی در.

“آنها را حداقل به خود را پوشش دهد … بنابراین اگر من به دست کشیدن خودم فردا آنها می گویند ما به او حمایت روانی ما را تست روانشناسی بر او’,” او ادعا.
“آنها رفتن را از طریق تمام است که, اما آن را فقط یک تیک و صلیب (یک لیست) سناریو. اگر آنها در واقع به مسائل درباره ما شرکت کنندگان آنها نمی تواند ما را برای چهار یا پنج ماه قبل نشان می دهد, گفت:, ‘دیو ما هرگز کوک شما – و شما بچه ها می توانید قضاوت کنید که آیا من دوخته شده است.”

پس از فیلمبرداری پیچیده و بحث برانگیز داستان نمایشنامه را در مقابل بیش از یک میلیون دلار استرالیا بینندگان دیوید بستری برای پیدا کردن چیزهایی که “سخت”.

“من بسیاری از پیش فرض بدیهی است اما شما رو بسیاری از مردم بر این باورند که آنچه آنها را در تلویزیون واقعی است. آن را دشوار و آن را دشوار برای شروع آشنایی چون مردم prejudgement شما,” او گفت:.

“آن زمان من (در نمایش) من واقعا امید دارم. آن را در حال حاضر آسیب دیده توانایی خود برای رفتن و یک مکالمه عادی.”

ازدواج در نگاه اول همچنان در 7.30 pm امشب در کانال 9.

سازمان دیده بان نه در اینجا برای پیدا کردن دوستان زنده هر یکشنبه و چهارشنبه مستقیم پس از MAFS زمانی که جیمز ویر پیوست مهمانان زنده در Facebook و اخبار.com.au, بحث, ارتباط جنسی,’ یو پی اس و فراز زندگی وری جوش pashing و قضاوت نادرست رایانه های جیبی است.

پادکست در دسترس خواهد بود در اخبار.com.au, Spotify, اپل پادکست ها و تمام مظنونین مستقیم پس از جریان زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>