این نظر محترم این دادگاه است که شما می احمقها

یک مرد در مونترال که از دست داده $517,000 شرط بندی در سه بازی “سنگ کاغذ قیچی” در زمان از یک وام مسکن در خانه خود را به پرداخت. اما کبک دادگاه تجدید نظر حکم بدهی نامعتبر است زیرا برای wagering قرارداد معتبر باید آن را مرتبط با فعالیت های “تنها نیاز به مهارت و یا بدن اعمال در بخشی از احزاب” به جای فرصت. بعلاوه مقدار wagered نباید بیش از حد.

شما می خواهم یکی دیگر از لغزش سپرده آقا ؟ یک مرد دستگیر شد و برای در اختیار داشتن مواد مخدر پس از او به طور تصادفی سپرده دو کیسه کوکائین همراه با پول نقد خود را در این درایو از طریق خط از یک بانک در Jefferson County, Colo.

اوه شما نمی توانید ایمیل من ؟ گوینده خبر بود, پخش زنده از خانه اش در اسپانیا زمانی که یک زن برهنه راه می رفت پشت سر او شد و او بینندگان. این زن با یک همکار تلویزیونی خبرنگار است که دوست دختر خود را. آن مرد گفت: او را شکست با دوست دختر خود را چند روز پیش اما دختر گفت که او از این امر آگاه نیست.

اول از همه چیزش او اغراق هر چیز دیگری ؟ زن رفت و در ق رابطه سایت برای دریافت مشاوره در مورد چگونه به دوست پسر خود را برای جلوگیری از اغراق ارتفاع خود را. او می گوید که او 5-پا-7 و او یک اینچ یا دو کوتاه تر اما او را نگه می دارد و مدعی است که او 5-پا-11.

می خواهم شما را به دیدن نمایشگاه ؟ یک مرد مراجعه کننده به پلیس که او با استفاده از لباس او را به سرقت برده از laundromats به مجموعه آتش سوزی خانه در Fond du Lac County, Wisc. و او گفت: دستگیری افسران که او با پوشیدن شورت زنان, در حالی که آنها او را مصاحبه.

اوه! نه LITTERING بیش از حد! یک مرد دستگیر شد در Primghar آیووا در 5:30 صبح برای یک وسیله نقلیه عامل بدون رضایت مالک و دوم-جرم در اختیار داشتن متامفتامین در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و رانندگی بدون گواهینامه رانندگی معتبر. زیرا او انداخت و او را مت لوله از پنجره به بیرون او همچنین متهم با littering.

خوب ما برگشتیم مرد عاقل: کارآگاه پلیس در, مواد مخدر, تحقیق در آمد به یک خانه در پالم کست, Fla., جایی که آنها در بر داشت یک تشک خوش آمدید در جلوی درب که خواندن “دوباره با یک حکم.” به طوری که آنها انجام داد. مواد مخدر کشف شد. اتهامات در حال بررسی است.

هیچ افسر من اعتقاد ندارم ما ملاقات کرد: یک سبیل پرپشت 23 ساله دستگیر شد مست رانندگی پس از او را به یک fistfight با دیگر رانندگان در ویکی Fla. شش روز بعد پس از تراشیدن سبیل خود را, او lugged یک بار دیگر برای DUI چرا که او رانندگی به ترافیک می دوزند در منطقه مرکز شهر.

وجود دارد می رود خود را در “کارمند از ماه”: یک مرد به نام جعلی تهدید بمب گذاری را از محل کار خود در Wellington, Fla., چرا که او با داشتن یک روز بد و می خواستم به خارج از محل کار.

آیا شما با ملی سلامت ، یک مرد دیده شده است راه رفتن در اطراف روستای Hellesdon انگلستان برای حدود دو هفته در لباس یک قرن 17 طاعون دکتر — یک ردای سیاه و سفید و کلاه و با اشاره منقار مانند ماسک — وحشتناک کودکان اما سرگرم کننده برخی از بزرگسالان است. پلیس گفت که آنها می خواهم به او “برخی از کلمات از مشاوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im