نیویورک — در میان سینما را بیشتر احترام فیلمسازان, Marco Bellocchio به ثمر رساند و یک ضربه با حماسه مافیایی حماسه “خائن.”

بر سوء استفاده از Tomasso Buscetta اولین Sicilian رئیس مافیا به نوبه خود خبرچین “فیلم” Bellocchio با افتخار یادداشت (از طریق مترجم) “بوده است بنابراین موفقیت در ایتالیا و در اروپا بسیار قدردانی است که مردم برخی از پیام ها در مورد جرایم سازمان یافته است.

“من عمدتا علاقه مند به این شخصیت که در نظر خود یک خائن است. او گفت که او کسی است که خیانت مافیا. او گفت که دشمنان او در مافیا که خیانت مافیا کد افتخار.

“بنابراین من شیفته پیچیدگی Tomasso. او یک قهرمان نیست. او نه سنت. او کسی نیست که حاضر به همکاری برای برخی از بالاتر اصل. او واقعا تا به حال هیچ راه دیگری است. او تا به حال (بحث) زنده ماندن او کشته خواهد شد در غیر این صورت.”

FEB. 20, 2020: Pierfrancesco Favino ستاره در “خائن” به کارگردانی ماریو Bellocchio. عکس حسن نیت ارائه میدهد سونی

با هوش و 80 Bellocchio نشسته در یک مرسر هتل سوهو مجموعه در کنار دوست خود را که ترجمه. او شده است یک غول در میان فیلمسازان از اخلال در اولین سال 1965 را “مشت در جیب خود” است که در آن یک پسر, قتل مادر و برادر و سپس می میرد در یک مبتلا به صرع مناسب است.

در میان مهم دیگر فیلم: “مادرم لبخند” (2002) است که در آن یک مرده و منفور است و ترویج برای تقدس و او را ملحد هنرمند, پسر, وحشت است; “شیطان در جسم” (1986) بدنام خود را به عنوان بازیگر برجسته انجام یک عمل جنسی در دوربین; و “خوب است. صبح. شب” (2003) که دراماتیزه ربایی و قتل آلدو مورو ایتالیا, نخست وزیر عراق, توسط تروریست های قرمز تیپ.

“خائن” علائم جدید زمین. “من هرگز انجام یک شوت از, ترور یا قتل, بنابراین من اساسا تصمیم به انجام این فیلم راه من و فقط نادیده گرفته شود این واقعیت است که این موضوع مورد آزار قرار گرفته بسیار در سینما.

“در حالی که برخی از قطعات تخیلی, آن را بسیار احترام می گذارد چیزهایی که اتفاق افتاده است.”

در میان قتل دو ایستادگی کردن: هنگامی که یک قربانی بازوی خرد کردن بدون هیچ دلیل و هنگامی که یک کشیش تعقیب در یک کلیسا کشته شده است در نزدیکی محراب.

“عنوان هولناک آنها این رویدادهای واقعی. من شات از بازو قطع با اختیار من نیست برو جلو در خون spurting یا هر چیزی.

“از نظر کشیش” Bellocchio افزود: “یک کشیش بود و در داخل ساختار یکی از مافیا خانواده و قاتلان لباس راهبان و قتل او را در صومعه خود را. ما نشان می دهد آن را داخل یک کلیسا اما این یک رویداد درست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de