سیاست خودی برای جولای 28: کریگ و مارک به نظر می رسد در کمیته مالی داگ فورد می شود مردمی و Rideau سالن دعوت سیرک puns با GG جدیدترین استخدام

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

هرگز فدرال “سهم توافق” تحمل چنین موشکافی. سند تدوین کنیم خیریه‘s تحویل دانشجویی در کانادا خدمات اعطای عرضه شد به عوام کمیته مالی و پس از آن عرضه شد به اتاوا روزنامه نگاران. آنها گزارش های عجیب و غریب پیدا کردن. این CSSG ثابت شد توسط وزارت مالیه هزینه برآورد شده به عنوان یک $912 میلیون برنامه اما رسمی قرارداد اضافه شده تا برای تنها $543.5 میلیون—با حتی 500 میلیون دلار رهبری برای دانش آموزان حساب های بانکی و بقیه به ما و خیریه همکاران. اضافه کردن سوالات در مورد آن اختلاف جزئی از $368.5 میلیون به شمع به عنوان هر کس در خارج به دنبال نگه می دارد پیدا کردن دلایل جدید به جويچه ابرو خود را.

در همان tranche از اسناد گلوب و ایمیل مشاهده شده است که ما دریافت کرده اند که 33 میلیون دلار در اوایل ماه جولای تنها چند هفته به زندگی از برنامه است. CBC News منتشر شد جزئیات مکاتبات میان بندگان و ما از بنیانگذاران کریگ african scholar. از تورنتو استار اشاره کرد که ما خیریه به حال شروع به کار در برنامه قبل از کابینه امضا کردن بر روی آن.

فردا کمیته مالی را بشنود شهادت از african scholar برادران کریگ و مارک به عنوان به خوبی به عنوان ما خیریه CFO ویکتور Li. نمایندگان مجلس نیز صحبت به میشل داگلاسسابق صندلی ما هیئت مدیره که گفت: جهان او استعفا داد و در اوایل سال جاری بیش از “در مورد تحولات است.”

کمیته امور مالی را نیز از شنیدن این هفته از نخست وزیر جاستین ترودو و رئیس ستاد کتی Telford. این ساعت نشستن در ضرب المثلی صندلی داغ برای یک دقیقه است که در آن یک حزب محافظه کار حزبی اشاره به معنی ترودو روبرو خواهد شد سوالات دشوار برای فقط در کسری از دقیقه 60 پس از یک بیانیه افتتاحیه و دوستانه بازجویی از همکار لیبرال. البته لیبرال نمایندگان مجلس خوشحال بودند می گویند آنچه آنها واقعا فکر می کردم زمانی که آنها رفت و به صورت محرمانه با هیل بار.

انتاریو برتر داگ فورد حل و فصل را به خود مردمی, مردمی, مکان شاد در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز. فورد ابراز ناباوری در گزارش های 200-حزب قوی میزبانی شده توسط as-هنوز-unnamed برامپتون ، فراخوانی خوشمزه تصاویر تیز شرقی انتاریو پنیر چدار نادرست قرار داده شده در یک فیبری, Ontario ساخته برتون ترقه برتر chirped که “شما می خواهم فکر می کنم که پنیر تضعیف کردن ترقه با این افراد است.” فورد حتی نیمه درخواست آژانس های خبری “نام و ننگ” مرد اضافه کردن شهر باید خوب او 100.000 دلار و “یاهو” حزب را برانگیخت $800 ، (تنها چند روز پیش فورد گفت: “اعتقاد بر این هرگز در هدف قرار دادن کسی با 800 دلار جریمه” چرا که “مردم در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر.” صبر ظاهرا به سرعت از بین می رود. شهردار محلی فورد frenemy Patrick Brown, آیا تایید اتهامات گذاشته شد.)

خواهد کانادا ایستادگی در برابر برده داری مدرن? تری Glavin نوشتن در maclean’sمی درخشد نور را در یک لیبرال MP تلاش خود را برای رسیدن به دولت به طور جدی یک حقوق بشر فاجعه در چین است. John McKay, یک نماینده مجلس برای 23 سال به نظر می رسد که به یک دیوار آجری.

در حالی که ترودو دولت آینده تحت فشار به رهایی کانادا از تجاری زنجیره تامین به خطر بیافتد توسط کار برده در چین نا امید ارشد لیبرال MP می گوید دفتر نخست وزیر به نظر می رسد نادیده گرفتن شواهد فزاینده نشان می دهند که چین را مورد آزار و اذیت اقلیت اویغور بعد از اینکه گرد به re-اردوگاه آموزش و پرورش در شمال غربی استان سین کیانگ اگر در حال حاضر محصور به صنعتی gulags برای برآوردن نیازهای شرکت های بزرگ جهانی.

خدای ناکرده دولت فدرال تماس با از دست دادن از دست دادن. تجارت وزیر مری Ng اعلام کرد که “بخشی از توافق” با استرالیا در شکایت از پایین زیر در مورد کانادا تعرفه سیلی بر واردات شراب. استرالیا whined به سازمان تجارت جهانی است که وظایف نقض قوانین جهانی. کانادا حمایت کردناما لباس با کف دست زدن به پایین به عنوان یک ادامه داد: تلاش برای “اطمینان از رقابتی کانادا صنعت شراب.” در ضمن همانطور که استرالیا در حال ظاهر یک بطری, B. C. MP دن Albas—اشاره قهرمان تجارت آزاد در مشروب در سراسر مرزهای استانی—احیا یک تماس برای بیشتر B. C. شراب در سراسر کانادا.

آماده سازی این سیرک جناس ها: استاندار جولی پایتدفتر آورده در بریگیته Carbonneau 25 سال کهنه Cirque du Soleil—جایی که او بنا به گزارش ها مشغول به کار در “مشخصات بالا و فایل های حساس”—تا اطمینان حاصل شود که “مهلت و استانداردهای کیفیت در حال ملاقات برای تمام اسناد و مدارک مربوط به فرماندار کل.” CBC اخبار به دست آمده به بیرون درز یادداشت از GG را, وزیر Assunta Di Lorenzo, اعلام استخدام.

در نهایت صفحه اصلی: پس از شش ماه اعزام به دریای مدیترانه که در طی آن HMCS فردریکتون از دست داده و شش crewmates در سقوط یک هلیکوپتر کشتی بازگشت به بندر هالیفاکس امروز. Tareq Hadhad به سوریه پناهنده و شهروند جدید که تاسیس یک شرکت شیرینی به نام صلح با شکلات—و هنگامی که گفت maclean’s او را گرامی داشتن حق خود برای رای دادن در کانادا—اتحاد گردد قرار دادی میله شکلات برای همه روی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de