هنگامی که خبر شکست در اواخر ماه ژانویه که چینی coronavirus در حال گسترش به کشورهای مختلف از جمله کانادا بازارهای سهام سقوط. سرمایه گذاران از خرید اینترنتی در سراسر طیف گسترده ای از بخش ها از سفر و گردشگری به خرده فروشی ها و رستوران ها و تاثیر گسترده ای خرید و فروش, رکود می تواند در رشد اقتصادی جهانی.

مشابه ترس منجر به وحشت فروش هنگامی که ویروس ابولا مشخصی در سال 2014. بازار نگرانی نیز در زمان بیش از زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار در انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده در نوامبر سال 2016 زمانی که نزدیک تماشا منحنی عملکرد معکوس در سال گذشته و در بدترین اخیر ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

دفعات بازدید: در اینجا به همین دلیل سرمایه گذاری در شروع سال بسیار مهم است

به عبارت دیگر ما در اینجا بوده ام قبل از. پس از هر سقوط قیمت سهام در بازار roared بازگشت نسبتا به سرعت. آمریکای شمالی بازار به طور منظم آمار جدید اوج در اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 است. هنوز هم با وجود سیر صعودی بازار در دراز مدت برخی از سرمایه گذاران همچنان به نشستن در حاشیه انتظار بدترین.

“هیچ نژاد خاصی از سرمایه گذار است که همیشه یک دیدگاه بدبینانه می گوید:” دن Bortolotti یک مدیر نمونه کارها و برنامه ریز مالی با PWL سرمایه در تورنتو است. “آنها می ترسم زمانی که بازار هستند تا از ترس آنچه که می رود باید پایین آمده و می ترسم که آنها پایین ترس آنها را بیشتر. در واقع آنها همیشه نگران بازار خواهد شد.”

نگرانی در مورد چگونه بازار انجام خواهد شد این است که طبیعت انسان به خصوص در میان سرمایه گذاران که تجربه 2008-09 رکود جهانی اما ثابت بیم و هراس ویران می تواند در یک فرد نمونه کارها سرمایه گذاری. سرمایه گذاران که منتظر زمان مناسب برای خرید یا فروش می توانید از دست دستاوردهای قابل توجهی بیش از دراز مدت است. در سمت تلنگر, کسانی که به فروش در وحشت ممکن است بعد از آن پشیمانی. یک مثال خوب است و عمده فروش در بازار رخ داده است که در اواخر 2018 و پس از آن تک به تک کرد که تنها چند هفته به 2019. ایالات متحده شاخص S&P 500 است تا بیش از 40 درصد از آن در دسامبر سال 2018 کم است.

تلاش به بازار راه اشتباه به سرمایه گذاری می گوید: برایان Belski رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در BMO Capital Markets. “هیچ کس نمی تواند زمان بازار” Belski می گوید. “لحظه به لحظه شما فکر می کنم شما می توانید زمان بازار است . . . است دقیقه شما نباید در بازار است.”

هنوز سرمایه گذاری بخش ریاضی و بخشی تمایلات و احساسات انسانی بخشی از معادله است که اغلب می شود سرمایه گذاران را به دردسر. سرمایه گذاری مبتنی بر احساسات مانند حرص و طمع و یا ترس درایوهای سرمایه گذاران به خرید زمانی که بازارها افزایش و یا فروش هنگامی که آنها را رها یا چیزی که می تواند در دراز مدت تاثیر بر پس انداز می گوید لیزا کرامر استاد امور مالی در دانشگاه تورنتو است.

“این یک احمق ماموریت سعی کنید برای پیش بینی آنچه در بازار انجام خواهد شد می گوید:” کرامر که مطالعات سرمایه گذار رفتار. “بهترین توصیه این است که برای سرمایه گذاران به منظور توسعه یک مجموعه تخصیص است که آنها راحت برگزاری از طریق بهترین زمان و بدترین زمان . . . و نه مشروط بر آنچه آنها فکر می کنم در آینده اتفاق خواهد افتاد. ‘خرید و نگه استراتژی است که واقعا بهترین چیز رفتن.”

این کار آسان تر است از انجام گفت هنگامی که ما در نظر گرفتن تعصبات شناختی که سرمایه گذاران مستعد ابتلا به. نگاهی به اعتماد بیش از حد به عنوان مثال. برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که آنها در حال سهام خوب چینان و خطرات آنها نمی توانیم در سهام و یا بخش. در نظر بگیرید در اینجا تعدادی از اعتماد به نفس شاهدانه سرمایه گذاران که سوخته شده در ماه های اخیر. یکی دیگر از تعصب است از دست دادن گریزی: درد از دست دادن پول بسیار بدتر از احساس مثبت از دیدن دستاوردهای. بیزاری از ضرر کردن نگه می دارد بسیاری از سرمایه گذاران برگزاری تکه های عظیمی از پرتفوی خود را به صورت نقدی درآمد کم یا بدون بهره.

جزئیات: املاک و مستغلات, عکس ها در حال تحریف واقعیت خسته کننده می شود خریداران خانه

یکی دیگر از پرچم قرمز است confirmation bias: سرمایه گذاران به دنبال و یا تفسیر اطلاعات است که پشتیبانی از آنها در بازار موجود اعتقادات. خطر نادیده گرفتن حقایق است که می تواند کمک به آنها را دقیق انتخاب سرمایه گذاری. این یک مشکل بزرگتر در دیجیتال امروز جامعه که در آن الگوریتم ها در سایت هایی مانند Facebook تغذیه اطلاعات کاربران بر اساس آنچه که آنها در حال حاضر مشاهده هشدار چای نیکولا از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ونکوور-بر اساس WealthBar خدمات مالی. “اگر شما در حال خواندن برخی از چیزهایی که در رسانه های اجتماعی خود را خوراک شانس شما خواهد شد تغذیه چیزهای بیشتری در مورد این موضوع اما آن را نه لزوما تمام داستان,” او می گوید. “به عنوان یک سرمایه گذار شما باید بیش از حد مراقب باشند.”

سعی کنید به نگه داشتن احساسات از ترکیب و تمرکز در دراز مدت Bortolotti از PWL سرمایه توصیه می کند مردم سرمایه گذاری در مراحل. مثلا کسی که سرمایه گذاری درآمد حاصل از چپ بیش از به طور منظم paycheque ممکن است اضافه کردن پول به بازار پس از یک ماه در حالی که یک فرد با یک مبلغ یکجا—از ارث و یا فروش خانه برای مثال ممکن است در نظر گرفتن سرمایه گذاری در دو یا سه مرحله بیش از چند ماه. او همچنین توصیه می کند سرمایه گذاری پول در یک برنامه از پیش تنظیم شده و چسبیده به آن است.

“شما ممکن است در نهایت با یک نتیجه بهتر از اگر شما سرمایه گذاری آن را همه در یک بار, اما آن را احتمالا کمتر استرس زا باشد زیرا شما احساس نمی مانند شما در حال رفتن در یک شرط بندی” Bortolotti می گوید. “فقط به خاطر کمک و توازن پرتفوی خود را به عنوان لازم است. که زمان بندی بازار; که مدیریت ریسک است.”

سرمایه گذاران همچنین نیاز به مطمئن شوید که آنها باید ترکیب مناسبی از دارایی مانند سهام و اوراق قرضه و پول نقد برای دیدار با اهداف مالی خود می گوید کاش Pashootan مدیر عامل شرکت و مدیر سرمایه گذاری افسر در خیابان اول سرمایه گذاری, مشاوره, Inc. در تورنتو است. به طور کلی مردم در 30s خود را با مشاغل جلوتر از آنها معمولا می تواند با ریسک بیشتری در بازار سهام بیش از 65 سال از بازنشستگان در ثابت درآمد.

سرمایه گذاران بدون در نظر گرفتن سن و دارایی مخلوط همچنین نیاز به آماده و قادر به مقاومت در برابر “مواد کاهش می یابد” در یک رکود بازار زمانی که آن را در نهایت می آید Pashootan می گوید. “به نظر من بزرگترین خطر در حال حاضر نیست آینده رکود است. این گریز سرمایه گذاران اوراق بهادار,” او می گوید. “تنها مهم ترین چیزی که ما برای مشتریان در حال حاضر و آنچه که سرمایه گذاران می توانند برای خود انجام دهید این است که به درک چگونه سهام خود را می توانید رفتار کنند . . . در بعد منفی بازار و تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند با آن زندگی می کنند یا نه. اگر نه تنظیم کن.”

اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de